Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
13. únor 2009

Hanulko, hotová modelka 😉 . Jj, jen si zamraž jídla dostek, po porodu si neuvaříš ani čaj 😀 .

Hele Sluníčkooo, zdá se mi to, nebo jsi opravdu tak v pohodě a všechno stíháš 🙂 ??? V Sanuskách jsi psala, jak si libuješ v látkování s klasic. plenama...., a já zrovna včera tady lamentovala, jaká jsem neschopná - doma bordel jak v tanku, nevařím..., nechceš mě dát radu jak na to 😵 ???? Na látkování bych se momentálně nezmohla a v šestinedělí už vůbec ne.

hanulka3112
13. únor 2009

Dagi, jj no jsem zvědavá, jak to budu stíhat já už teď se modlím, aby mimísci pěkně spinkali a já stíhala i ostatní věci 😀

dagina
13. únor 2009

Hanulko, být teboum zajdu s pomodlit i do kostela 😵 , mateřství je dřina a ty budeš mít double 😉 . Budeš mít občas někoho k ruce - mamku, manža...?????

Kacatko - robátko je fakt super, máme skoro po šupinkách, se slun. olejem to byl hnusnej opruz a nepomáhalo to 😝 . Jsem nadšená. Jak jsi na něj přišla?? To je now how jak blázen 😀 .

hanulka3112
13. únor 2009

Dagi no manža je skoro pořád doma, podniká z domova, tak snad mi bude pomáhat, mamču mám bohužel z ruky, ale i kdyby byla sousedka, tak je od rána do večera v práci 😅 tak aspoň o víkendech třeba vypomůže, ikdyž každou neděli chodí k babičce a každou sobotu přes léto na hory 😀 hold si bude muset něco odříct 😀

slunickooo
14. únor 2009

Ahoj holkyyy

dagi - no jsem fakt v pohodičce - prostě to tak nějak jde všechno samo 😉 😉 . S plínkama jsem fakt spokojená, skoro nic to nes tojí -jednorázovky dávám jen do kočárku nebo když někam jedem

Včera jsem koupila naší malý slečně novou vanu
😀 😀 , měli jsme 80 cm a už tam byla chudinka skroucená ani kopat nožičkama pořádně nemohla, tak má doma metrovou 😀

Zítra má naše mladá trénink tak jedem s manžou a kočárem 😀 , zajdem do pi zzerky - mnam mnam to se zase nacpu 😀

Hanulko - to máš fakt že máš manžu doma.... to ten můj je doma jen na víkendy, mají zase docela dost práce - jezdí zase ven, ale budme za to rádi - že v tuhle domu práci vůbec má ....

slunickooo
14. únor 2009

fajn to máš Hanulko - ne fakt 😀 😀

slunickooo
14. únor 2009

a v tuhle dobu že má práci - ne domu ------------- BOŽE JÁ ZAS PÍŠU 😠 😠 😠 😀 😀

hanulka3112
14. únor 2009

Sluníí můj taťka jezdil kamionem, takže vím, že doma moc nebyl, mám štěstí, že můj podniká a je skoro pořád doma jen co chodí sepisovat zakázky, tak doufám, že se mi moc nebude courat, loni si koupil krosku, tak doufám, že moc často nebude jezdit rajtovat a kdyžtak o víkendu, když tu třeba bude mamka 😉 🙂

dagina
14. únor 2009

Ahojky holky, Hanulko, tak to je dobře že bude pomoc na blízku, ikdyž né třeba pořád, ale aspoň něco, přeci jen to bude dvojitá starost a i radost 😵 . I já bych někdy uvítala někoho k ruce a to mám jen jednu berušku, manža jezdí pozdě domů a navíc ten obchod do toho 😒 , vidíme se jen z rychlíku..., ale co, hlavně že je malá zdravá.

Sluni, no a tak ten návod na to jak to všechno stíhat a být OK nemáš 😀 😀 ?? Někdy jsem jak praštěná koštětem 😝 .

hanulka3112
14. únor 2009

dagi, no uvidím jak mi bude k ruce, on nedá moc ani manuální práci, doma všechno dělám já včetně vrtání do zdi, nemůžu se dívat jak ho to rve 😀 ale pochovat mimčo snad zvládne a nebo když mu dám flašku, aby kojil a večer při koupání ho taky zaměstnám 😉 😀 jinak ti fakt nezávidím, že se vídáte s manželem tak málo, já jsem fakt ráda, že ho mám pořád doma 😀

dagina
14. únor 2009

Hanul, když ještě nebyla Lucinka, tak mi ani nevadilo že je doma málo 😀 , ale teď mě to přímo se-e 🙄. Docela by mě to zajímalo jak se to všechno zmákne při dvojčátkách...., no ono to také musí jít 🙂 .

hanulka3112
14. únor 2009

Když to zvládá Smil z trojčaty, tak to musím nějak zvládnout, no bude to hlavně na mě, přes zimu je můj doma to je super, ale přes sezónu jsou to furt nějací zákazníci a musí chodit kontrolovat chlapy, jak dělají, takže se podaří i den, že ráno vypadne, pak třeba přijde pojíst a přijde navečer, ale jak říkám už teď se modlím, aby mimísci moc nezlobili 😀

dckami
14. únor 2009

ahojky,
tak jsem jasná 😠 , mrcha se mi dneska rozjela po neúspěšném IVF v plné síle... V pondělí jedu na krev a potom bude muset do práce 😖 . Další pokus asi na jaře/v létě, uvidíme........ zatím o tom nepřemýšlím, jsem z neúspěchu dost zklamaná 😢 .

myky
14. únor 2009

Ahoj holky 🙂 ,
jen v rychlosti píšu. Dočítat budu jindy.
Dagi moc děkuji za info a podporu. To samo, že všem.
Jsem totálně KO. Beru ATB a ještě jsem si nesedla na zadek 😠 ! Svůj porod bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Každej porod je těžkej, ale je fakt, že jsem vyžrala co jsem mohla. Info o něm písnu jindy 😢 . Nejdůležitější je, že jsme to oba s Mikuláškem přežili a malej je zdravej.
Pro pokuk 😀 http://prazsky.denik.cz/multimedia/galerie/9692...
Z porodky nás pustili včera a doma je to super 🙂

masle
14. únor 2009

Ahooooj myky tak konečně doma! 🙂 To je dobře! Mikulášek je krásnej hošíček a ty jsi teď určo ta nejšťastnější maminka viď? 🙂 😉 Ten porod mě teda trochu děsí ☹ 😖 Ale hlavně že jste oba v pořádku a doma !! 🙂 😉
Tak ještě jednou mooooc gratuluji!! 🙂 😉 😵

bozka
15. únor 2009

Ahoj holky,
Myky gratuluju, Mikulášek je krásnej. Holky mám prosbu. Můžete nám prosím poslat njaké hlásky. Předem díky 😀
http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=2464

dagina
15. únor 2009

Ahojky, jééé Myky, tak to jste si pěkně poleželi 😒 ..., také ještě jednou moc gratulujiiiiiii, jste oba šikulky a manža také jestli byl při tom ternu s váma. Malý je krááásný, skoro bych řekla že to je holčička 😵 jak je hezoučký 😉 . A má kráááásně kulaťoučkou hlavičku 😉 , Lucinka ji měla samou bouli asi do 3 týdnů, ale teď už jí má také krásnou 😵 😵 . Moc jsem zvědavá na info o porodu, ikdyž asi není o co stát ☹ .
Tak se doma pěkně zabydlete a pak šup na koníka 🙂 .

Hanul, jj, Smil je šikulka jak to zvládá, ale u trojčat má asi přidělenou chůvu, ale i tak to je obdivuhodné. Určo to zvládneš, a mimísci budou jak andílci hodní 😉 .

Dckami, si dáchneš a hurá do dalšího pokusu. Jaro bude určitě přívětivější. V dubnu to bude rok, co jsem otěhotněla s Lucinkou 😵 , to bude mejdan 😵 .

kacatko03
15. únor 2009

Ahoj holky, zdravím při neděli

myky vítej doma 😉 Mikulda je fešák.

Dagi: to Robátko mi doporučila paní v lékárně, a koukala jsem že dělají i šampony, mýdla, krémy atd...je mají celou řadu tak chci zkusit olejíček. používám teda od Bubchenu a zatím dobrý ale kdyby náhodou tak abych měla robátko při ruce 🙂

Masle: tak uý se taky smějeméééé 🙂 o víkendu se smál jak blázen s otevřenou pusinkou 🙂

Bozka: 🙂 odhlasováno 😉, já už to se svou účastí v soutěži vzdala.

Jinak jsme o víkendu jezdili po návštěvách...vypadli jsme z Prahy do Písku 🙂 hráli jsme do 4 do rána Activity a musím říct že to byl náročný víkend...ale dobrej...Fíla se vyřáídil s bratrancema, Tobík to prospal v kočárku... 🙂

kacatko03
15. únor 2009

masle: ta deka je krásná 🙂 ta je od Fisera Prince ne? jinak taky máme babí Květu 😀

dagina
15. únor 2009

Kači, no vidíš, a mě v lékárně nedokázali poradit 😒 , ještě že tě tu mám, hlavičku už máme skoro bez šupin. Hm, konop.olejíček bude určo také dobrý, slunečnicový moc nepoužívám, tak si ho leju aspoň do vany, abych ho spotřebovala🙂.

Zrovna jsem si říkala, že budu muset pořídit také nějakou takovou deku/hrazdičku, malá by ji už potřebovala jak sůl, hodně sleduje a mě už bolí ruce pořád s něčím chrastit 😵 .... , dávám si ji na postel s přebalovací podložkou a vydrží si už se mnou docela dlouho hrát a tímhle by si chvíli vyhrála i sama 🙂.
Ta od Fishera je zrovna hezká, ale to hrazení se mi zdá dost daleko od obličeje 😒 , nebo s tím jde posouvat??????

kacatko03
15. únor 2009

Dagi...ono záleží na koho v lékárně narazíš, v té samé kde nakupuju mi nedokázali taky poradit, a pak tam jednou byla moc ochotná a bylo to 🙂 Tak to já na sobě nic mastného nesnesu.

tak to tOBÍK na hrací dece pozoruje barevné proužky na stranách než to co nad ním vysí 😀

jinak se nám podařilo zachytit jak se směje tak to jdu stáhnout 🙂

dagina
15. únor 2009

Kači, takže vy tu stejnou deku co má Masle máte ??? Neříká, že to musí mít přímo nad hlavou, ale aspoň trochu blíž 😅 .

dagina
15. únor 2009

Kači, jééé, hezké fotečky, a už krásně pase koně, jak ho dáváš prosím tě často na bříško?? Já se přiznám, že to dost flákám, skrz to blindění...,ještě ji to moc nejde. No Tobík se kráááásně řehní 🙂 .

kacatko03
15. únor 2009

Dagi nene my máme jinou...máme tuhle: http://www.slune-cz.cz/hraci-deka-hauck-disney-...

kacatko03
15. únor 2009

mrkni sem je tu názornej obrázek té co má Masle: http://www.slune-cz.cz/hraci-decka-zviratka-hra...

bozka
15. únor 2009

Kaci děkujeme 😉

dagina
15. únor 2009

Dík Kači za odkazy, vidím, že s tím jde posouvat 🙂 . Krásné jsou obě dvě, budu muset něco vybrat.

Bozka, také jsem tě odklikla 😉. Holky, můžou být ty fotky v soutěži i s tatínkem???? 😅

bozka
15. únor 2009

Dag díky, možná i když by se zaregistroval taťka s dítkem 😉

kacatko03
15. únor 2009

dagi...ano mužou....už jsem je tam zahlédla 😉

tak holky dobrou, zítra, jdu chrupat

sisa32
16. únor 2009

Ahoj holky,

Dckami, je mi líto, že to nevyšlo, ale jaro bude lepší a určitě ti to vyjde.

Myky, ještě jednou gratuluju k Mikuláškovi, je nádhernej. 🙂 🙂 🙂 Až budeš mít chuť a chvíli klidu, tak napiš o tom porodu.

Bozka, už máš hlas. 😉

Dagi, mi máme tuhle deku a je super. Koupila jsem jí bez hrazdičky, ale mají ji i s ní. Chtěla jsem nějakou větší, aby se Adélka mohla pořádně převalovat.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9627595&tab=1

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru