Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
18. únor 2009

Ahojík Mury, jak se daří co nového jsi tu nebyla nepamatuji 😉

masle
18. únor 2009

Kačí - tak dobrý s tou sms 😅 No on Ráďa má sice skoro 6kg, ale na pohled nevypadá nijak naducaně (krom těch tvářiček 😅 ) Třeba má těžký kosti 😀 😀

Tak jsem nakonec vybrala ještě jinou tu chůvičku Tefal 91247122 tak ta asi zvítězí 🙂

Ahojky Murášku 🙂

kacatko03
18. únor 2009

masle : tak hlavně že dobře přibejvá 🙂 tak co Veru cobi víla? nebo to mají zítra? jsem byla v ikee a normálně tam mají masky na hlavu a obliček slepice, ješttěra, pavouka.....sem šla do kolen 😀 😀 jdu ojuknout tu tvou chuvajdu.

tak Tobouš jedl naposledy v půl druhý, od příjezdu v ikei se ještě neprobudil...to bude hladovej 😀

hanulka3112
18. únor 2009

Masle, tak dívala jsem se na tu tvou chůvičku, tak tomu říkám vymakaná chůvička 😉 🙂 no já vzhledem k tomu, že vše kupujem dvakrát, tak se musím krotit i teď k té události co se nám stala, ale i tak jsem si vyhlídla Philips SCD 463 a nejlevnější jsem našla za 1.190,- a prvně co jsem na ni najela tak stála všude skoro 2.000,- 😲 jo ono chce jen hledat 😉 🙂

sisa32
18. únor 2009

Ahoj holky,

Murásku, jak se máš a co děláš?

Dneska mi usnula malá v lehátku, tak jsem jí jen přenesla do postýlky. tak doufám, že jí to vydrží až do rána.

Chůvičky jsou pěkný, teď je všude takovej výběr, že člověk neví co si vybrat.
Dneska jsem si objednala tu myčku a vyhrála tato: http://www.cityshop.cz/d_9063/aeg-electrolux-fa...
tak doufám, že jsem neudělala chybu. Ten můj krkoun mi na ní nedal ani korunu, si bude mejt nádobí asi sám. 😀 😀 😀

sisa32
18. únor 2009

Jo, taky už jsme prodali Golfíka. Koupil ho přítel od tchýně, jak mu ukradli to auto, tak se mu bude hodit, zatím nemá na nový.

sisa32
18. únor 2009

Dnes nám je 5 měsíců a zítra jdem do poradny a na 2. hexu.

murasek
autor
18. únor 2009

Ahoj vsechny devcatka, no ja jenom koukam, jak to strasne leti a ty male prdolky uz umi plno veci nebo jsou velike....

Co noveho u me? no ted mam doma cekaci obdobi po dalsim trasferu, tak jsem samozrejme zvedava, jak to dopadne a taky mam vice casu, tak jukam i do me oblibene diskuze, aspon vas pozdravit 😉
Porad jen jsem v udivu, jak to bezi...kdyz si vzpomenu, jak jsme tady resily s nekteryma priznaky, prvni kontroly, UTZ....jj, bezi to.
tak ja letim hajat, preju vsem krasne sny!
papa

masle
19. únor 2009

Ahojky

murášek - tak to držím mooooc palečky ať ti to dobře dopadne a povede se!! 🙂 😉

kačí - no mají to dneska, akorát že v noci tak kašlala že jsem jí chtěla nechat doma, ale to by asi nepřežila, tak snad tam Ivana ráno úča nasprdla, že jí tam dává s takovým kašlem 😒 🙂
No vidíš já byla v Ikee v pátek a žádný kostými tam neměli, to je škoda a koupila jsi nějakej?
Ráďa taky vždycky chrní hodně dlouho, když s ním jedu někam po krámech, vždycky s sebou tahnu 2 dávky mlíčka a nakonec to ani nepoužiju..
🙂
hanul - no našla jsem jí nejlevnějc za 2290,- tu chůvičku, tak to ještě jde na to kolik má funkcí, líbí se mi, že je ten přijímač takovej malej skladnej a dá se dát na tu ruku.. 🙂 😉
sisa - tak už 5 měsíců 😕 to letí co 🙂 Myčka je pěkná 🙂

sisa32
19. únor 2009

Ahoj holky,

Murásku, držím palce ať to dobře dopadne. Kdy budeš testovat? Určitě pak dej vědět. 🙂

Masle, vy jste raní ptáčata. 😉
Já chci taky do Ikei, já to tam miluju. 😀
Máš doma krásnou vílu.

tak mi dneska psala paní, co jsem jí posílala ten suplementor a milá pošta jí ho dodala včera, tj. 8 dní od podání. To je děs. včera jsem se tam byly zeptat a prej obyč. balíky doručují do 3 prac. dní. Ha, ha. 😠 😠 😠

sisa32
19. únor 2009

Nevím, co je dneska za den, ale Ádě se mi už 3x poblinkala, tak pořád jen převlíkám. 😝 😲

dagina
19. únor 2009

Ahoj holky, Murásku hooooj, tak se opatruj ať se mrnousci krásně zahryznou, držím pěsti co můžu!!!!

Sis, o tom převlíkání bych mohla psát romány 😀 , blindí skoro po každém jídle, když to nevyhodí téměř všechno tak aspoň trošek si nemůže odpustit 😖 , už začínám mít obavy, že toto normální není 😖 , v pondělí to řeknu dr., jsem zvědavá co ona na to.

Dneska mi snad dojde hrazdička, už se nemůžu dočkat 😀 .

slunickooo
19. únor 2009

Achooooj holčiny,

Mur - držím ti moc moc palečky at už to klapne - a klapne - uvidí š 😉 😉

Tak naše slečna je n ějaká protivná -že by lezly zuby 😀 😀 n eb o nev ím k čemu by to bylo, taky je fakt, že už chce pozo rnost, zí tra asi zajedem k mudr na to očkování a p řevážení, jedu tam s mladou - před týdnem se ve škole bouchla do hlavy o topení a p rý se j i o té doby často motá hlava - tak pro jistotu tam zajedem....

Jinak př. týden máme masopust ne jako 😀 😀 maškarní , ale klasika - zabíjačka. Jitrničky, tlačenka, ... to pro pražandy aby vůbec věděli o čem tu píšu 😀 😀 - ale prase teda nedržíme to zase ne, koupíme ho a pak uděláme masopust

Dagi - určo to nic neb ude to ublinkáv ání, já to s první dcerkou m ěla taky, tahle mi za celou dobu ublinkla jen 3 x

Jdu juknout na vílu do albíka 😀

masle
19. únor 2009

sis - no on se Ráďa budí tak nějak kolem 6 hod. a pak vypravuju Veru do školky a tak a pak už si nejdu lehnout. Takže vstávam dost brzo, ale navadí mi to 🙂 😉
Tak naše víla nakonec skončila doma v pelechu s teplotou. Mi volali za školky že jí je blbě, ale karneval stihla byl jen dopo. ale asi si ho moc neužila... ☹ Takže zítra zase k Dr...
Už se z těch nemocí picnu.. 😠
Dagi - tak co dečka už přišla? Já jsem s ní spokojená, zatím mu to stačí a až se začne převalovat, tak mám půjčenou od švagrový tu velkou hrací deku(něco jako má sis) tak to pak nějak zkombinuju.. 🙂

slunickooo
19. únor 2009

JUj jkrásná víla....... no nám to taky zase brzo začne - maškarní.... už se těším, s mladou jsme se taky hezky vyřádili na maskách 😀 😀, prý neměla chybu když byla za Červenou Karkulku
a v košíčku měla dětský mobil 😀

dagina
19. únor 2009

Sluni, a Nikča přibírala skrz blinkání méně než Žanetka???? Jestli si to ještě pamatuješ 🙂. Kojím jak ďas, a přibírá nic moc bo hodně vyblindí 😖 .

slunickooo
19. únor 2009

Dagi - Niki když se narodila měla 3300 g, Žanet 3490. Žanet měla na 11 týdench 5750 g a co jsem koukala Nikče do očkovák u t ak kolem 6 kg měla až na 3 měsících. Takže určitě přibírala mín, možná že to člověče bylo k tomu blindění. protože fakt blinkala moc, někdy to z ní uplně lítalo. Ale ustálilo se to... neboj . ALe měly jsme teda dlouho postýlky nakloněný - jako matrace myslím. Ted už v obýváku máme normoš a v ložnici jsme to ale nechali nakloněný....

slunickooo
19. únor 2009

Teda přesně ve 3 m měsících měla 5 kg, ve 4 měsících 5850 g - Niki

sisa32
19. únor 2009

Ahojky, tak máme 2-hou hexu a už jsme protivný. Ale byla Ádě statečná a nebrečela. Zato dnes pořád blinká. K obědu měla brokolici, v čekárně u dr. se zeblila a šla k němu celá zelená. A to jsem jí už jednou v tý čekárně převlíkala, takže dneska už asi po 7-mý. Váží 7 290 g.

Masle, ať se Verča brzy uzdraví.

dagina
19. únor 2009

Sluni, postýlku nakloněnou máme..., dnes mě blinděním úplně osprchovala 😖 , jsou to proudy jak z okapu ☹, děs. Ještě jsem nezkoušela ten Nutriton, ale už tomu ani nevěřím.

Mašle, hrazdička super, pěkná džungle 😀 , malé se hrozně líbila ta kočka 😀 .

Jakpak asi Myky válčí, když mě to vyjde napíšu ji sms...

Tak dobrou noc, já jdu žehlit 😉 .
Pa

dagina
20. únor 2009

Ahojky, tak jsem jednou první 😅 . Malá měla mega prdy, hodinu v kuse řvala, ač nerada jsem musela sáhnout po rektární rouce a to byla střelba, na metr všechno nahodila ☹ ,stolice byla samá pěna, chudinka musela zkusit..., ty její zoufalý očička...., fakt děsný, teď usnula, ani na jídlo nemá chuť 😖 . Prostě si musí vyžrat všechny neduhy ☹ .

Včera do toho všeho vyšilovala tchyně ☹ , Lucinka u ní nechtěla být a tak za to můžeme snad my nebo co..., a zas pár blbých řečí..., její návštěvy opravdu moc potěšující nejsou. Chtělo by to pro ni opravdu zakoupit dovolenou bez zpáteční letenky 😝 😵 . Tak jsem si trochu postěžovala a jdu malou nakrmit, už se vrní...

Mějte se, doufám že lépe jak my dneska po ránu 😖 .
Pa

hanulka3112
20. únor 2009

Ahojík Dagi, tak vidím, že tchýně zase prudila 😖 😝 asi to chce ty dovče bez zpáteční letenky 😀 my jdeme ke tchýni v neděli má 50tku, no ještě nic nemáme koupené, chtěli jsme nějaký zlatý řetízek, ale asi aj nic nebudem kupovat jen kytku a přání, po té nehodě s penězma, no co Vánoce jsme jim udělali Bohaté každý dostal 5.tis v obálce+ Tchánovi jsme koupili digi foťák za 4.tis. Tchýně dostala pernamentku do solárka za 1.tis. odšťavňovač a digi váhu+ještě kalhoty co si vybrala.Takže uvidím co vyleze dnes s mojiho jestli jí teda něco koupíme.Spíš jsem zvědavá jak furt Tchán mlel, že zaplatí kočár, ale na ten nám dala mamka 15.tis. takže se za to koupí i autosedačky, klokánky i s lehátkama.Tak jsem přemýšlela, že by jsme mu nechali zaplatit postýlky i s vybavením, jsem zvědavá jak se k tomu budou mít, teď by nám to bodlo vzhledem k těm penězům.

hanulka3112
20. únor 2009

Holky, tak zrovna jsem najela do fotoalb a vidím pozitivní testíky od Sanusky, tak že by se jí konečně zadařilo 😵 to jí moc přeju má tam napsané HCG 23.2.tak ji držím palečky.

masle
20. únor 2009

ahojky holky,
Teeda hanul - vy ty svý tchánovce teda rozmazlujete 😀 😀
JJ taky jsem koukala, že sanuska má II a pěkně sílej 😵 Taky držím palečky! 🙂

Dagi - tak Lucinka takle chudinka zkouší ☹ No mě dneska Ráďa taky posr..pěkně ruku, jak to z něj vyletělo 😀 😀

Jinak už se začíná smát trochu nahlas ale zatím jen tak opatrně to zkouší. Je děsně roztomilej 🙂 😵

počasí je na draka, jaro v nedohlednu ☹ ach jo

co Kačí - kde se touláš? 🙂 😉 Nekleknul vám taky PC? 😀

kacatko03
20. únor 2009

ahoj masle: nene nekleknul...ale dopoledne sem spala, a ted malej nemohl zabrat, do toho peru...včera jsme byli do večera u tchánovců na večeři, babi měla narozeniny tak šel Tobouš zase z náruče do náruče 🙂 co Veru? jak ji je?

kacatko03
20. únor 2009

dagi: taky pořád blejeme ale přibejvá moc dobře. Jinak u nás u tchyně taky je malej neklidnej...včera to už tchyně nesla špatně a byla z toho smutná, u děy je v klidu a jak si ho veme ona už se kroutí a začíná plakat 🙂

myky moc pozdravuj, dlouho tu nebyla tak snad má jen fofr okolo Mikouše a brzo se na nás přijde juknou a říct co je nového.

masle
20. únor 2009

ahojky- ahaaa, tak máš trochu hoňku, Ráďa mi taky teď nemůže zabrat, drtí dudana pak ho vyplivne a tak je to dokola ale hlad nemá. Dopo jsem byla s Veru u Dr. a jeho jsem dala Ivanovi do práce a tam spal celý doledne, tak je asi přespalej.. 😅
Veru má virózu, naštěstí to na atb není, tak aspoň že tak 🙂 Ale je to škoda, zrovna napadlo takovýho sněhu a nemůže si ho užít..

kacatko03
20. únor 2009

....tak hlavně že virozu chytla až po té chřipkové epudemii, známá má 4letýho kluka a ten to chtil před 4dny 40C, blinkal, plakal že ho všechno bolí adt... ☹.

přesně je to pořád dokola, ted má období ky nemuže přes den pořádně zabrat pokud zrvna někam nejedeme, to pak spí v autě nebo kočáru jak zařezanej....Fíla bude na víkend u babi tak bude klidek 🙂

dagina
20. únor 2009

tybrďo, Luca měla ráno pak ještě jeden hodinový záchvat pláče, že jsem musela zavolat manžu ať přijede z práce, prděla jen jakousi pěnu..., nevím kde to bere ten ksindl ☹ , bulila jsem jak želva taky...,ikdyž jsem se snažila být co nejvíc v klidu abych ji ještě víc nedráždila..., prostě děs. Volala jsem dr. , mám vyřadit mléčné výrobky, to je pro mě utrpení, mlíko jsem pila na litry a také jogurty, sýry....
Jinak Lůca přes den také moc nespí, proto nic nemůžu doma udělat 😵 .

Kači, asi ze tchyní ty prckové cítí strach, proto u nich nechtějí být 😵 . Ta moje hrozně vyšiluje, malá jen zabrečí a už si myslí že ji trápíme hladem nebo že ji něco hrozného provádíme, všechny tím je stresuje a nejvíc Lucinku, není zvyklá na histerické chování.

Hanulko kytka a blahoprání je až až 😀 .

hanulka3112
20. únor 2009

dagi jj, Vánoce měli bohaté a teď musí pochopit, že nám ukradli ty peníze a kdo ví kdy se to vyřeší, ještě jsem zvědavá, co zasponzorují mimískům, když mamča dala nakočár a to nám ještě zbude na autodedajdy, lehátka a klokánky 🙂 můj jim vrátil peníze co mu dali do obálky na Vánoce, teď doufám odmítavý nebude, no já po tom skočím, ještě mám u mači na knížce, tak to použiju na ten zbytek výbavičky, ohřívačku, sterilizátor,kolotoč nad postýlku, chůvičky....Jo a přeju vám fakt moc, aby ta vaše princezna už byla v pořádku a jen pěkně hajala a papkala a žádné prdíky apod. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru