Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
4. bře 2009

Hoj hoj 🙂

kačí tak to je divný že vás neočkovali 😕 😕 Nás teda taky očkovat nebudou, až za 14dní, ale to kvůli těm atb. Tak to dobře přibral že? To až se vzbudí tě sežere 😀 😀

myky - supeeeerrrr že je vše dobrý 🙂

smil já tak kontak na konku nemám

hanul - finančák jo? fuj fuj! 😝 😝

bakosko - tak ať se zadaří 🙂

smilers
4. bře 2009

Ahoj hanul a masle, diky moc, tak snad se jeste nekdo ozve, hanul ,nevim co se s ni deje, uz se uj nas dlouho neukazalo 😕 holky dobry, uz nas zacinaji zkouset, co vydrzime😀 a jinak pupik porad stejny a u neli zacina pupik rust taky, no uvidime

hanulka3112
4. bře 2009

Masle jj fuj fuj fuj 😝
Dala jsem si do alba poslední úlovečky do výbavičky 😉 😵

hanulka3112
4. bře 2009

Smil, to je fakt divné, snad má jen PC mimo provoz 😅 takže holky vás zkou ší jo 😀

smilers
4. bře 2009

hanul no je to divne ☹ jj zkousi sec muzou

dagina
4. bře 2009

Ahojky holky, Hanulko, krásný úlovečky, hlavně ty první capáčky jsou boží, s tím růžovým proužkem by se mi líbili pro Lucinku 🙂 . Jinak já také nemám dobrou zkušenost nakupovaní menších věci přes net, proto už nic nekupuji. Ale teď jsem se nechala naverbovat od kámošky do mimibazaru,ona s ním je šíleně spokojená, tak jsem neodolala pokušení a objednala něco pro Lucinku a tragédie - malé, seprané...., takže už nikdy více 😖 .

Smilers, to musí být terno když začnou zkoušet všechny tři kočky viď 🙂 . Posledně jsem tady vychvalovala Lucinku a ejhle, začíná nás asi také zkoušet 🙂 , už nechce chovat v zavince bo nic nevidí, je zvědavá jak opice. Pěkně se začíná vztekat.

Myky, to je dobře že je vše dobrý, Mikulášek je pašák. Stejně to tak hrozně letí...., za chvíli půjdeme také na očkování, mudra si s námi už domlouvala poradnu. A také nás čeká ve 3 měsích vyšetření na kardioologii, Lucinka má dost velkou šelest na srdíčku ☹ , tak snad se to nezhoršuje....

dagina
4. bře 2009

Jééé Veru, Tobík je krásný macánek 😵 .

hanulka3112
4. bře 2009

Dagi, jak vidím, tak máš taky "výborné" zkušenosti z e-shopama, já jsem teda teď doobjednala zbytek věcí(chůvičky, sterilizátor, ohřívačku...) tak jsem zvědavá, ale na oblečení fakt kašlu a na ty malé věci, třeba ty jedny dudlíky co jsem chtěla, tak dodnes nepřišly a je to snad už 1,5měsíce a už o ně i dávno nestojím, když jsem jim 3krát psala a nic 😝 jo aspoň jsem si zpravila chuť v obchodě a sehnala jsem ty co jsem původně chtěla ty NUKy s obrázkama 😵 jo a ty botky jedny stály 85,- krásná cena 🙂

oskarka
4. bře 2009

Hezký večer holky a dobrou noc Vám i miminkům.
Byli jsme dnes v poradně na druhé dávce hexavakcíny, paní doktorka provedla i čtyřměsíční kontrolu a jsme v pořádku, krevní obraz byl také dobrý, jen ten ekzém holt bude trvat déle než se to zlepší a vážíme 6920g.

dagina
4. bře 2009

Ahojky, teda dnes to tady vázne 😅 , je vidět, že jsou tady skoro samé maminy 🙂 . Hanulko, a ty botky máš také přes net??? Nebo kdepak jsi je sehnala???
Oskarko, Ondrášek je boží, vůbec nevypadá uplaně 🙂 .
Také přeji dobrou noc.

dagina
4. bře 2009

Ještě k tomu očkování..., Prevenar se píchá cca 14 dní po Hexa??? A kolik stojí?? Díky za info a teď už vážně dobrou noc 🙂 .

myky
4. bře 2009

Hezký večer 🙂
hanulko fakt krásný capáčky a za super cenu. Já viděla vždycky tak kolem 150,- nejlevnější. Chtěla bych koupit na jaro do kočárku.
Dagi jo jo,letí to. Šelest máte? No ono jí má prý hodně miminek. Ale kyby byla větší, tak v dětském věku se to hodně často spraví. Držíme palce.
Já mám dneska zase krizovku s tim kojením. Ani jsem vás nestihla dočíst. Mikulajda papká strašně málo. Když ho vzbudim po 2,5h na jídlo, tak vytáhne 20 až 40ku. Asi to fakt vzdám. Večer jsem ho nechala a po čtyřech hodinách dá 60ku za 30minut 😒 . Kojení je super, ale když jde jakš takš bez problémů. Včera v tý nemocnici bych vyndala prso a můžu tam být bez stresu dýl. S flaškou bych dumala, jak to udělat. Ale když nám to takhle nejde, tak je ta flaška asi výhoda, že se nají. Ale takhle je to jak na vlnách. Nahoru/dolů. Do poradny jdeme 17.3. tak tam to definitivně rozlouskneme. A děkuju za gratulace ke včerejší KO 😀.
Masle a už je vám líp? Papáte? Co Veru a angína?
Oskarko ahoj. Tak to jste krásně buclatí 😵.
Kačí už snad bude mít svůj PC.
A co Sluníčko, ta nějak nepsala, že?
No, ještě jsem docela mimo 😅 . Jak pořád řešim to kojení, tak nějak nestíhám 😅 .

slunickooo
4. bře 2009

Ahoooj

Oski - juj to jste macíčky - krása... a co malý ještě tolik brečí???

Nám včera malá nav ečer měla uplně hyst. záchv at pláče.. a pak jsem si vzpoměla že c elý den nekakala takže to bylo ono... dala jsem ji rourku.. taky nic.. a pak najednou to šlo... a bylo po pláči... tak jestli jsem sakra něco snědla... 😠 😠

a jinak mi přijde Dagi -- -že nás opět navštívila mrcha - lakt. k rizie.... navečer už mám prsa jak nic... a malá by jen dudala a dudala nic z to ho... no uvidíme.. budu ji dávat zase často... snad se to zase sr ovná... a to mám pořád takový hlad a furt si říkám že nesmím tak žrát.. tak asi musím fakt....

Hanulko - bože ty e-shopy... ale u mě fakt zkušenosti jen ty nejlepší.. .i Dagi z MMB...

Dagi. taky jdete do Prevenaru??? My taky... asi od těch 7 měsíců... t ed 18,3 jedem na ty naušnice na nastřelení a pak zač. dubna na 2, Hexa...

Smilers - máš můj obdiv... já dost často přemýšlím jké by to bylo mít tu dvě.... a natož tři... fakt smekám,, ,ale zase .. když se ta naše směje, ječí, povídá a mít to ve troji tým podání--- to bych se z toho asi už štestím zbláznila fakt...

jukněte 😀

https://www.youtube.com/watch?v=xOvf8otEIKg
kacatko03
5. bře 2009

Ahoj holky...tak už jsem na svém pc ale je to divný,,,včera jste toho napsali a mě koník ukazoval ještě večer že poslední příspěvek je od hanul v 10. 😠

sluníí: díky moc, já se nejdřív lekla od koho mám mail 😀 a žanetka je boží 🙂

Masle: taky nevim proč ho neočkovali...ale možná i proto že čeká dr jestli se mu nerojedou příušnice...že by se to mělo do měsíce projevit když ne tak ho očkuje. takhle si to její "že nikam nespěchají" vysvětluju já. co Verča? kdy jdete na kontrolu? super že už má roupy to je z nejhoršího venku...co Ráda? ještě na ATB? Fila když bude bez telot a bolestí tak se jde lecit na víkend k dědovi, pořdili mu tam morčátka a jejich pes je má jak svoje štěnata tak prej nejí a nespí a furt je hlídá 😀 , tak my vyrazíme ke švagrovcum na activity a pár drinku, mají generační domek dole bydlej tchínovci tak bude i chvilkové hlídání mrnouse 🙂 a my si s Tomem uděláme narozenino-sváteční víkend 😀

chiwule
5. bře 2009

ahoj holky, člověk míní, dítě mění 🙂
včera jsem si slibovala, že si vás přečtu a taky něco písnu a nakonec jsem se za celý den nezastavila - Anetce se klubou zuby, celý den byla mrzutá, nechtěla skoro jíst, jen by pila, cpala si ručky do pusy a večer měla i teplotu 37,5, takže jsem nakonec nevydržela a dala jí půlku panadolovýho čípku. Pomohlo jí to zklidnit bolest a pak se konečně nabaštila. Ale nemáme vyhráno, bolí jí to pořád, skoro nejí... asi budou zoubky hodně brzy 🙂
no a co je nového u nás? kromě zubů už si umíme na bříšku zvednout prdku a kleknout na kolínka, ale místo dopředu leze Áňa dozadu jak rak 🙂 je pro ní holt jednodušší odrazit se rukama než se přitáhnout 🙂 taky jí začaly mohutně růst vlásky, má je krásně blonďaté a sametové. přetáčí se jak čamrda, když jí nechám na hrací dece na jednom místě na zádech tak je za chvíli někde dál a na bříšku... no a v pondělí jdeme na třetí dávku hexavakcíny, tak uvidím, jestli zas bude mít teploty, nebo jak to bude zvládat...
velikost už máme 68 a víc, záleží jak je to šité, 62 už neobleče. Vážit bude možná přes 7kg, před měsícem měla kolem 6,4kg. Taky jsme už najely na plíny č. 4, protože když vytvoří nějaké ty hodnoty, už se nám to do trojek nevešlo 😀
no a ráda mi pomáhá na počítači, taky teď šmátrá mi tu do klávesnice, musím končit 😎
mějte se hezky a zatím páček!

hanulka3112
5. bře 2009

Dagi ty botičky měli přímo na obchodě ty máme ze Sam baby a mají je u nás v Dara baby jen u nás je měli myslím za 115,- ale zase kdybych je brala tady tak zas dostanem 5%slevu, tak aspoň něco, určitě tam ještě nějaké pořídím.
Holky dnes se u nás konečně malují pokojíčky Hurááá už jsem myslela, že se toho nedočkám tak už se těším, jak to tam vše rozmístím a dozdobím 🙂

sisa32
5. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem furt úplně mimo, vůbec se mi to nelepší. V noci nespím, jen kašlu. Mám strach, aby to malá nechytla. Asi to budou chycený průdušky.

Příští týden ve čtvrtek jdeme poprvé na plavání, tak doufám, že budu zdravá.

Chiwule, malá dělá krásný pokroky. 🙂

dagina
5. bře 2009

ahojky holky, zase jen na skok, malá má dneska zase prdy 😖 . Hele Myky, a zkoušela jsi laktační poradkyni??? Určo je u vás v porodnici také. Pokud by jsi se chtěla rozkojit, tak to stojí za zkoušku za ní zajít. Já vím, je to těžký a v takové krizovce je opravdu jednodušší šáhnout po flaše... , moc ti držím pěsti. Na netu jsem četla že kojený mrńousek má vypít šestinu své váhy, to by se dalo vytahat....

Jéééžiši, už musím zase valit, malá ječí jak o život ☹

Papa

chiwule
5. bře 2009

myky, četla jsem takovou zajímavou pomůcku na výpočet toho, kolik má mímo vypít při kojení nebo krmení z lahvičky. vezme se jeho váha v gramech, vydělí 10 a pak počtem krmení, kolik jich má za den a vyjde ti výše jedné dávky. Tj. pokud má naše Áňa 7kg (ať se mi to hezky počítá 🙂 ), tak děleno 10 je 700 a to děleno 6 je 116. No a Áňa vypije večer 180 a přes den cca od 90 do 120, takže je v normě 😉
zkus si to taky spočítat, přijde mi, že když kojíš každý 2-3 hodiny 40ml, že to je v pořádku... To vychází cca na 3,84kg dítě. Jak jste velký? Možná si fakt veme co potřebuje 😉

masle
5. bře 2009

Ahojky, tak jsme byli na 3měsíční prohlídce. Tak Ráďa má 6190g, 63cm, obvod hlavičky 41 a hrudníčku 40cm. Očkování Hexa proběhne 16.3 a pak asi za 14 dní Prevenar. Ptala jsem se na to a bylo mi řečeno že určitě by to bylo dobrý by není moc kojenej a ještě má staršího sourozence...Takže mi to Dr doporučila. 🙂 No je to teda pálky ale co se dá dělat.. 😵

kačí - tak ten zub to prej není, ale mě to stejně přijde že jo 😀 😅 Tak to si užijete hezkej víkend! Hezky to oslavte! Taky už se těším až někam vyrazíme se pobavit.. 😵 Veru jde na KO v úterý a apk jí nechám do konce týdne doma bo jsou stejně prázdniny a ve školce jich bude 5 a půl...

To je dneska nějaký teplo co? Jsem malýho dala na terasu chrnět v kočáru ať je na vzduchu.. 😵

Sluní Žanetka je roztomiloučká 😅 🙂

Myky nelámej to přez koleno - tak kdyžtak budete na flašce 🙂 Někdy to kojení prostě nejde ať děláš co děláš.. 😉 Rozhodně je to lepší, než se furt nervovat jestli přibejvá dost a tak.. 😉 🙂

masle
5. bře 2009

Jo sis vy budete chodit plaváčkovat? Taky o tom uvažuju ale ještě nevím.. 🙂 Tak se hlavně uzdrav!!! 🙂

chiwule
5. bře 2009

taky jdeme do prevenaru, máme totiž odstrašující příklad v širší rodině - malá sestřenice cca 5let, pneumokok infekce a je na úrovni ročního dítěte a nikdy už nebude lepší. šílený! 😒 teta lékařka tvrdí, že to malá chytla v bazénu na plavání. takže my začneme chodit plavat až po očkování, zatím si vystačíme s vanou 😕

kacatko03
5. bře 2009

masle: takže se zubem jste dopadli jako my 😀 jinak ráda je teda kus. jinak mi ten prevenar budem absolvovat asi až v těch 7měsících

chiwule
5. bře 2009

kaci, my do toho půjdeme taky až v 7 měsících - zdá se mi, že i tak je to pro malou dost záhul hexavakcína jako taková a ještě aby k tomu měla dalšího bacila, s kterým musí bojovat. Možná jsem moc opatrná, ale pak bych si to vyčítala celej život, kdyby se něco pokazilo...
jo a ještě máme jednu novinku 🙂 Anetka si už umí při přebalování chytit nožičky a cpe si je do pusy 😅

kacatko03
5. bře 2009

chiwul: to je šikovná holka...letí to teda. já právě nevím zda dotoho jít ted nebo až v těch 7. manža se nato moc netváří, pro něj je to zbytečný, že mi to očkovaní taky neměli a jsem zdraví...no jo vysvětli mu že je jiná doba 😠 😠 když bude mrmlat tak ho prostě nechám očkovat bez něj.

chiwule
5. bře 2009

kačí, u nás je to bez debat, navíc nám vakcínu zaplatila manžova máma, vidíme to všichni odstrašující příklad v rodině, to i kdybychom si to měli vzít na splátky nebo si někde půjčit, tak bysme to udělali. navíc já mám oslabenou imunitu, tak chci malou ochránit co to půjde. já si nemůžu dát ani očkování proti klíšťatům, bo by mě to složilo... možná časem malé dáme i proti meningokokovi, to je podobná potvora 😖
tvému muži můžeš říct, že dřív se taky neočkovalo proti černýmu kašli, žloutence, spalničkám nebo neštovicím a taky většina dětí přežila, holt mohlo by se stát, že bychom patřili mezi ty šťastnější. no a nebo taky ne 😠 ( nedej se a vytrvej 😉 zdraví našich dětí za to stojí 😵

chiwule
5. bře 2009

jdeme ven, trochu vyvětrat. sice je tam hnusně, ale aspoň koupím rohlíky a máslo 🙂 a vložky, už mám (zas)menzes. od porodu to chodí pravidelně jak hodinky, ach jo 😠 😅

sisa32
5. bře 2009

Tak jsem se na to plavčo tak těšila a teď mi Chiw nasadila brouka do hlavy. Ale máme očkovaný 2 Hexy a 1 Prevenar, tak snad už trošku odolná bude. Navíc je to bazének jen pro ty mimísky.

Jo, teď si nejsem jistá, ale jedna dávka Prevenaru stála 1974 kč. Ale 1000,- jsme dostali od pojišťovny.

masle
5. bře 2009

kačí chiwul -holky mě právě dr řekla že už to začnem píchat teď,tak snad ho to nějak neohrozí 😕 A ještě když mi to tak doporučila, tak do toho určo půjdu. Jistota je jistota..

no kačí - s tím zubem dobrý 😀 Ale fakt to tak vypadá. .. 😅

s tím paváčkováním-jestli teda vůbec budem chodit, tak až v půl roce. S Veru jsem taky tak chodila. Akorát né moc dlouho měla pak zánět, tak jsme přestali 😒 Holky to maj holt v tomhle směru blbý..

collette
5. bře 2009

Ahoj vespolek!

Chtěla jsem se zeptat: je do CAR potřeba doporučení obvodního gynekologa, nebo tam můžu prostě přijít a přesto mít proces běžně hrazený zdravotní pojišťovnou? Můj gynekolog mi říká zkoušejte a uvidíme, ale tlačí mě věk (čerstvě 36).

Díky moc za odpověď a držím všem pěstičky!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru