Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
5. bře 2009

masel: Rada se nevejde skoro dosedačky nabalenej ne? 😀 jinak taky už hezky pase koníky...jinak já se chystám taky na plavání...ale ne do abyklubu ale sama s ním se budu chodit cachtat 🙂

sis: pojištovna to už propláci nebo je to 1000 z nějých těch bonusu???

pujdeme do toho prevenaru v 7 měsících už jsem rozhodnutá 😀

oski: vy už pícháte prevenar že? má to nejáký pruběh potom? treba horečky či tak? bo budem očkovat zrovna v létě.

chiwul: tak je to vpoho...zase sem o tom mluvila s Tomem a bum---souhlasí 😀 😉 😝 😅

sisa32
5. bře 2009

Kaci, VZP proplácí jen 500,- , ale v lednu měli akci + 500,- talže dohromady 1000, tak jsme je pumpli. 🙂

Jestli můžu taky odpovědět, tak malá po Prevenaru byla jen ten den a druhý den trošku protivnější, jinak žádný reakce, ani teplotka. Ono prý bolí to píchnutí oproti Hexe, ale celkově se dobře snáší.

sisa32
5. bře 2009

Jé, já přehlídla Masle. 😎 Hodně dr píchá ten Prevenar současně s Hexou, takže je asi fuk, jestli dostane mimís 6 nemocí najednou, nebo 7.

sisa32
5. bře 2009

Collette, já osobně měla doporučení od gyndaře, ale nabyla jsem v soukromém CARu. Do soukromého asi nepotřebuješ, jsi pro ně platící pacient, ale nevím no.

sisa32
5. bře 2009

Holky, jsem vám prohlídla alba. To máme krásný dětičky. Tak mě napadá, co takhle udělat v létě nějakej srazík,

sisa32
5. bře 2009

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa........................... SAMOMLUVA 😀 😀 😀

kacatko03
5. bře 2009

sis: děkuju tak to musím taky juknout na bonusy na očkování a stáhnem 207 taky 😀 tak já nevim, co je lepší ted očkovat nebo později???? té naší dr se bojim zeptat, když nespěchá ani na očkovaná hexa 😠
s tím srazíkem dobrý, už jsme se bavili s maslí že by bylo dobrý zoo 😀 vypustit tam přerostlé deti a je tam dost místa na kočírky 😀

sisa32
5. bře 2009

JJ, přerostlý děti 😀 😀 😀

To očkování je asi na rozhodnutí rodičů. Já osobně to chtěla co nejdřív, pneumokoka může chytit kdykoliv i teď.

sisa32
5. bře 2009

Koukám, že má dnes Tobík tříměsíčniny. 🙂 Tak moooooooooc gratuluju.

myky
5. bře 2009

Sis tak to je blbý, že tak marodíš. No snad se do plavča dáte do kupy.
Dagi jj, volala jsem jedné laktační poradkyni, ale její rady mi moc nepomohli. Možná nějaká ta návštěva by byla dobrá absolvovat. Tak na to juknu. Jsem z toho jelen. Teď zas vytáhnul po dvou hoďkách 60ku 😵 . To je fakt děsně zvláštní kojení. Dneska jsem pořídila jinou odsávačku mm a tak jsem zvědavá, třeba bude lepší fungovat a ještě tím to kojo podpořím.
Chiw máme 3400g, tak to by dle tvých výpočtů asi fakt sedělo. Dr říkala, že by měl pít 6x kolem stovky, tak právě proto plašim. Na Nutrilonu je napsáno dávkování 6x100ml pro děti 2až8 týdnů. Nám jsou 4týdny. To je zběsilý. A já od porodu ještě nepřestala krvácet 😒 . Už aby to bylo pryč a pak bude po šestinedělí a začne to nanovo 😖 .
Masle taky už je vás kus 😀 a jste pěkně dlouhý. To kojení mě fakt přidělává vrásky, ale chtěla bych kojit, tak se snažim co to jde. Ale přesně jak říkáš. Někdy je lepší to neřešit a nestresovat. No uvidíme. Třeba fakt plašim zbytečně.
A novinky od nás jsou: Máme po KO kyčliček a základ je dobře nastartovaný, tak další Ko až 30.4. Bylo to docela dobyrý. Přišlo nás tam 6 najednou a sestra řekla, až je vsléknem, tak budeme chodit k Dr. no a teď babo řekni, kdo jde prga?! Jedna mamina tam vykřikla, že od nejmenších, ale neujala se 😅 . Pak šla chuděra skoro až posldní. Nějak jí zajímalo to pořadí víc, než vslíkání dítěte, až jsme jí postupně předbíhali 😅 bo jsme byli nachystaní.
Kačí, gratulace k PC 🙂 .

myky
5. bře 2009

Jo a já bych taky šla na srazíííík 😀 a taky gratuluju Tobíkovi 🙂

sisa32
5. bře 2009

Ahoj Myky, super, že máte kyčle OK.

Prozraď, odkud jsi? Sím, sím. 🙂 🙂 🙂

katuska23
5. bře 2009

ahoj holyk moc se omlouvám že zase otravuju,nemáte nějaká zkušenost se srůstem sliznice?

katuska23
5. bře 2009

s růstem samozřejmě 😒

sisa32
5. bře 2009

Ahoj Katusko, tak jak je?
Na růst sliznice jsem měla náplasti Estrahexal.

sisa32
5. bře 2009

Ale koukám, že máš v albíčku, že už něco bereš. Tak to dobře poroste.

katuska23
5. bře 2009

siso já beru estrofem...dnes jsem 8DC a sliznice je jen 4mm,v úterý jdu na kontrolu a sliznice msuí být aspoň 8mm,je šance že naroste?
psychika je hrozná ale fyzicky jsem vyléčená 😅

sisa32
5. bře 2009

Do úterý určitě naroste. Já měla na první ko tak jen 4 mm a o pár dní později už přes deset. 🙂

katuska23
5. bře 2009

siso tak kéž by 😒 já tomu jednomu embryu konečně začala věřit a najednou tohle...

sisa32
5. bře 2009

Katuško, ty to máš jak já, taky jeden sněhulda. Tak to určitě dobře dopadne, podívej, já nevěřila a Adélka je na světě. 🙂

katuska23
5. bře 2009

ty jsi měla jednoho sněhuláčka? 😵 jééé teď mě úplně zahřálo u srdce 😵 já doufám že to bude bojovník po mně,a vydrží....
zase si říkám že když je to jediné vajíčko co se samo oplodnilo a vyvíjelo tak snad bude silné...

kacatko03
5. bře 2009

sis a myky...díky vyřím mu to 😀

myky a kam chodíte na kyčle? my chodíme na vynohrady, a jdem vetšinou hned bo tam máme dr...alejinak to tam funguje že se objednává, a když přijdeš dáš sestře kartu a ta už volá sama...a jde to celkem rychle. jednou jsme tam přišli a šli jsem uplně poslední bo jsme čekali na našeho dr 😀 jinak bysme byli hnet 😀 díky za PC to je super gratulace 😀 😀 😀

hanulka3112
5. bře 2009

Ahojky Holky, tak dnes e u nás malovalo o sto šest, pokojíčky, šatna a kuchyň, ale ještě zítra musí dát někde druhé vrstvy 😖 takže bude bugr ještě zítra a pak už snad vesele můžu připravovat pokojíčky 😵 dnes jsem byla v poradně, vše v pořádku, dole je holčička nahoře klučina pak jsem jela za mamčou, koupila jsem si černé gatě jen za 200kč nechci teď vrážet do hader, když mi to pak bude velké, malým jsem koupila krásné čepičky na zimu a teplé dupačky 😵

masle
5. bře 2009

kačí no jooo vy máte dneska 3 měsíce přesně! Tak to my máme zítra 😀 😀 No Ráda je nějakej dlouhej 😕 Nevím sice po kom 😀 aby nám nepřerostl přez hlavu 😀 Na kyčle jdem za týden. My máme Dr přímo tady, ale ordinuje jen jednou za týden takže je tam vždy narváno.. 😒 A kam budeš chodit se cachtat?

srazík by byl dobrej 🙂 😉

myky ty jsi z Prahy že?

masle
5. bře 2009

jo kačí - Tobík už taky hezky pase! už to klukům jde 🙂 (konečně) 😅 Ráďa už si chytí do packy takovej ten špendlík(chrastítko) a cpe ho furt do pusy 😀

koukám na zprávy a jsou zase nějaký povodně 😒 bojim bojim v roce 2002 jsme měli ve firmě 2 metry 😖 To bylo ouvej. ☹

sisa32
5. bře 2009

Holky, až budeme mít napevno domluvenej nějakej sraz, tak mě to snad donutí začít hubnout, aby jste se mě nelekly. Takový velký a tlustý bidlo. 😎

hanulka3112
5. bře 2009

Sis nepřeháněj, zas tak zlé to nebude 😉 😀
Jo četla jsem o těch povodních taky, máme štěstí, že velké řeky jsou od nás daleko, nám tu čůrá jen potůček z lesa, ikdyž i ten se umí hezky zvětšit a to pak spodní soused má kalamitu ve sklepě 😖

katuska23
5. bře 2009

siso četla sis co jsem psala? 😕

kacatko03
5. bře 2009

masle: no jo kluci jsou šikulky 🙂 nevím kam se budem chodit cachtat, možná do hotelu Step, a v létě budem chodit na barandov do aquaparku, je tam hezký malinkaty bazenek. ten špendlík mám už objednanej, to je snad nejlepší chrastitko..jinak tobouš bere vše co má po ruce, v košíku má slona a věčně s ním zápasí 😀

snad povodně nebudou 😖

siso: na to se vyprdni, hlavně ven děti 😀

hanulka3112
5. bře 2009

Katus, zrovna dnes jsem si na tebe zpoměla, jak jsem byla za mamčou a vykládala jsem ji o tvém příběhu, moc držím palečky tomu vašemu sněhuláčku tfuj tfuj tfuj 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru