Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
8. bře 2009

Ahoj holky zdarvím po víkednu, jak bylo?.....my v pátek slavili Tomovo svátek, moje narozky asi do 5 do rána hraním activit a popíjenim...jještě ted jsme ko 😖 malého jsme poprvé dala večer po koupání ajídle nahoru do ložnice do postýlky /jinak je s náma v obejváku dokud nejdem spát mi, v košíku) zapnula jsem chuvičku(která mi snímala i projíždějicí vlaky 😠 ) malej spinkal od 8 do 4 do rána jak dudek 😅

dneska jsme byli v letnanech na výstavě Habotat. teda těch dětských věcí...fíha...ještě že neměla sebou dost penez jinak bysme jeli nabalený jak na vánoce, ale koupili jsme klukum čepice na jaro, a malému vestu 😀 a fílovi ještě objednali velkou koloběžku. lidí jak nasráno...

jdu dočíst 😉

hanulka3112
8. bře 2009

Sis 😀 ne album nemám 😀 ale jak to vše bude dodám fota 😉 🙂 už mi to ale leze krkem ty předělávky 😖

masle
8. bře 2009

kačí - tak vše ne k narozkám 🙂 To jste to hezky oslevili. To jsi rybička co 🙂 Nás čekaj oslavy koncem března mám doma 2 berany 😀 Taky máme Ráďu v obyváku než jdem spát 😅 Co Fíla už je lepší?

sis - ty jsi taky měla nerozky -dle alba -tak taky vše nej 🙂 Krásný kytičky 🙂

myky
8. bře 2009

Ahoj 🙂 ,
Kačí tak to jste měli hezký program 😀 . A dodatečně vše nej k narozkám 😀 . Od 8 do 4h. spinkal? Ty jo to se těšim, až bude i Mikša takhle chrupošit 😵. Aspoň tak 6h spánku v kuse by se šiklo 😉.
Masle no já mám spíš ten zadek a stehna a hlavně pupek, jak když jsem ještě těhu. Fotky zkreslujou, tak i ty tvářičky a ručičky stojí za to 😅. No někde těch 68kg musí být znát. Na to že mám 162cm. Zítra si půjdu koupit kalhoty, tak to bude zase depka 😉 a příjdu sem plakat 😉.
Sisi, tak ať se chudák pejsek brzy vschopí. Třeba se poučil a příště se nebude prát s kocourem. Určitě bude dobrej a manža se sklidní. Máš toho asi dost, co? Dvě děti, domácnost a ještě takovéhle starosti.
Mikulášek vůbec nechce být v postýlce. Chce se pořát jen chovat a pořád pláče. Má asi zase prdíky. A už třetí den nekaká a rektální rourka nic. Tak bych byla ráda za poklad v plínce a třeba by se mu ulevilo 😵 .

kacatko03
8. bře 2009

díky holky 😉

masle jj rybka jak vyšitá 😀 koncem března má termín segra...takže taky beran jo? 😎 jdu do hajan tak pačko zítra

myky
8. bře 2009

Jé Sis taky přeju vše nej 🙂 . Nádherný kytičky 😵.
Masle chtěla jsem se ještě zeptat na ten sterilizátor. Jsi s ním spokojená? Jdou tam dát i jiné lahve než ty chico? Já mám klasiku skleněné a pak tu odsávačku mm. To bych potřebovala tam nacpat a nevim, jestli by to šlo? Koukala jsem na něj na netu, ale právě mě odradilo, že tam píšou ty jejich láhve.

sisa32
8. bře 2009

Kaci, já se přidávám a přeju všechno nej k narozeninám. 🙂

Masle, děkuju, děkuju. 🙂

Myky, dneska jsem se už musela vypařit. Jela jsem s mámou a babi a Adélkou do květinářství. Oni dělají prodejní výstavy. Teď mají jarní+velikonoční. Tak jsem si udělala radost nějakejma kytičkama a koupila jsem si pěknej obal na orchidej. Teď v týdnu ho ukazovali v sama doma. No jo, manža nic, že prej MDŽ je mezinárodní den živnostníků, tak prej co mu dám. Vtipálek. 😠

Doufám, že se Mikulkovi brzy uleví. tohle znám, se synem jsem si taky užila.

sisa32
8. bře 2009

Myky, taky děkuju.

Jo a manžel je taky beran a je to znát. Já jako ryby teda občas trpím. 🙂 Dokonce podle nějakých astrologů, by jsme spolu vůbec neměli být. 😲

sisa32
8. bře 2009

A ještě musím zítra s Adélou k dr. Už má taky kašel, chudinka. Poprvé marodí od narození. A zrovna když máme jít na to plavčo.

hanulka3112
8. bře 2009

Sis taky mám doma berana a taky si někdy vyžírám jeho výkyvy 😖 někdy mi přijde, že člověk nikdy neví co se mu honí v hlavě a jak zareaguje 😅 v jednu chvíli by se určité věci zasmál jindy by ji totálně odsoudil, takže si na mě kolikrát vybíjí to za co vlastně ani nemůžu 😅 jo tak přeju ať se malá beruška co nejdřív uzdraví, bo mám ještě čerstvě v paměti, jak jsem teď trpěla, jak pes, jak jsem byla nemocná ☹

masle
8. bře 2009

myky - já nemám vůbec falšky chico. Používám hlavně ty Avenťácký a vejde se jich tam 6. Takže to by se ti tam mělo vejít 🙂

sis-tak hlavně ať Adélka není nemocná! ☹

no naše Veru to je děsná beranice 😠 A manža ten teda taky, ale u toho už mi to tak nepřijde 😅

kačí - tak to má ségra hezky termín na jaro. To je nejlepší 🙂 A co čekaj?

kacatko03
9. bře 2009

Sis děkuju a také gratuluju, i když ted jsme zmatená, byly narozky? nebo jsis jn udělala radost kytičkou? 😀 at se adél brzy uzdraví.

myky: já taky nikde na fotce nevidím vorvaně....sekne ti to s Mikouškem.

masle: segra bude mít holku barborku, a měsíc po ní čeká bratranec taky holku 😀 tak pak ta holka na nás má zbejt 😀 😀

chiwule
9. bře 2009

ahoj holky, vy jste toho teda napovídaly, to ani nestihnu dočíst 😅
My jdeme dneska na 3 hexa, musím se poradit s mudrou, jestli jí dát nebo pár dní ještě počkat, páč Anetka měla minulý týden teploty k těm zubům. Taky nás trochu zlobí levé očičko, trošku a jen občas když je unavená jí ujíždí do středu, tak se musím mudry zeptat, jestli se s tím má něco dělat nebo se to spraví samo až bude starší.
Dneska mi taky přivezou pěnové puzzle na podlahu, aby si malá měla kde hrát, objednala jsem jich dalších 10ks aby to zabralo větší plochu. A ještě čekáme na poličku se šnekama a obrázky na zeď s Křemílkem a Vochomůrkou 🙂
Musím jít vyžehlit nějaké hadříky, abysme byly vyfešákované k dr 😉 tak zatím 😎

sisa32
9. bře 2009

Ahoj holky, tak za chvíli vyrážíme k dr.

Kaci, měla jsem 2.3. narozky. Děkuju za gratulaci. 🙂

Chiwul, s tím očíčkem to snad nevadí, to se zpraví. 🙂

Právě se mi Áďa poblinkala v postýlce a odnesl to medvěd. 😀

masle
9. bře 2009

Ahojky 🙂
kačí - tak třeba na vás čekaj holčičky v mrazáčku 😀 😀

sis tak mate poblinkanýho méďu 😀 😅

sisa32
9. bře 2009

Ahoj, tak jsme zpátky od dr. Samozřejmě máme po plavču. ☹ no neva, přihlásím se na příští kurz od dubna. Cestou od dr. jsem si stavila koupit zdravou výživu. Slunečnicový chlebík, pom. máslo a šumku. Snědla jsem to, a pak jsem si k tomu dala koblihu a sladkej rohlík. Tak holky, to je dieta, takhle shubnu do plavek. 😀 😀 😀

masle, to je dobrý s tou beranicí. 😀 😀

sisa32
9. bře 2009

zhubnu, né shubnu 😎

kacatko03
9. bře 2009

masle: no to doufám, ale otázka je jestli na ně vubec dojde 😀 😀 😀

masle
9. bře 2009

kačí - no to je fakt 🙂 😉 Já teda když vidím jak Ráda rychle roste, tak pochybuju že nebudu chtít ještě jedno 😅 🙂 Akorát Ivan teda můj názor zatím nesdílí 😀

sis - to je nějaká nová dieta? Ta se mi líbí 😀

dagina
9. bře 2009

Ahojky, po delší době zase jukám, ta naše liška podšitá vždycky když zasednu k PC tak se vzbudí, ona provozuje jen spací pětiminutovky a to je na prd.
Kačí, ty máš konečně narozky 😀 ??? To je dost, ty mladice jedna 😉 . Všechno nejlepší!!!!!

Sisa, podobné diety provozuji už spoustu let 😀 , takové jsou nejlepší. Také dodatečně gratuluji k narozkám 🙂.

tyjo holky, mě ta vidina dalšího mimča nějak opouští ☹ , manža jezdí domů až večer, a když příjde už konečně domů tak "papíruje"..., jo, malou také pohlídá..., ale to pak lítám jak hadr na koštěti a jsem jak odpadlík. Když příjde kamarádka, ségra..., to s nima mám ještě víc práce ☹ , posledně mě malej od kamarádky rozkramařil byt, že jsem ho pak dávala týden do kupy. Bych potřebovala radu jak si to lépe z organizovat, ale to asi nejde.
Jinak jestli jste viděli v sobotu film Medvídek, tak vypadám přesně jak Taťana Wilhelmová - rajtky a podprda či košilka je můj celodenní úbor 😀 .

Myky, jsi fakt kočka, sluší ti to moc, a jako vyvržený vorvaň si spíš připadám já 😖 . Rekt. rourka nám také vůbec nepomála 😒.

Sluni, co ta krize??? Rozjela se nebo to byl jen záchvěv 😅?!

milena26
9. bře 2009

ahojky holky,tak hlásííím dnes proběhl KET a máme v pupíku 2 embrijka (jedno je morulka a ten drzhý ho statečně dohání 🙂 )

myky
9. bře 2009

Kačí, Dagi děkuju za útěchu, ale dneska jsem byla kupovat ty kalhoty a fujky ☹ . Ten spodek je vážně nějk prdelatej 😉. Ségra a kámoška kouleli očima, že jsem po porodu, tak ať neremcám. Ale když já mám pocit, že tohle už mi zůstane! Brrr!
Masle třetí dítko 😵? Tyjo já pořád přemýšlím o tom porodu, že druhého mazlíka chci tak za dva roky a to bojim bojim 😅. Ale pochlapim se a půjdem do toho.
Blíží se konec šestinedělí a to je taky mazec. Co ten první sexík 😨 ? Bolí?
Sis, tak aspoň budete mít větší teplíčko a když půjdete z plavča, tak nenastydnete 😵. A k té tvé dietě. Manža mě zval včera do cukrárny 😠. Jsem ho sprdla, že jsem tlusťoch a do cukrárny nejdu! Ale mám takové chutě! , že jsem si dala aspoň 3 takové malinkaté čokobonbonky 😅. Jen na zahnání největší nouze. Takže taky dieta vzala za své.
Milen hezky se šetři. Těhuléééé 😀

kacatko03
9. bře 2009

myky: my taky mluvíme tak za 5 let o třetím dítku 😉 , neboj za pár let na to zapomeneš a budeš se těšit na další mímo 😉

milena26
9. bře 2009

myky díky moc a i vám ostatním 😉 😵

kacatko03
9. bře 2009

hanulka: ty jo to je prostoru.....a je to hezké... 😉

hanulka3112
9. bře 2009

Ahojky holky, až teď jsem se dostala k PC dnes jsme ještě dodělávali pokojíčky a v obyváku stropní lišty, tak jsem vám sem šoupla fotky pokojíčku, jen mi ještě chybí nalepit bordura a ta zelná mohla být tmavší, jenže jsme měli blbý vzorník, ale i tak se nám to líbí a hlavně už je to z krku 😉 🙂 a teď vás snad dočtu.

hanulka3112
9. bře 2009

Dagi, tak Medvídek je jeden z mých nejoblíbenějších filnů, viděla jsem ho už tak 20krát 😀 a určitě jsi na tom líp jak ona 😉 jen asi nemáš tu cukrárnu viď 😀

Milen držím moc palečky 😵

dagina
9. bře 2009

Ahojky, teda Hanulko, vy budete mít bydleníčko jak ze žurnálu 😅 , bych ti přála to vidět u nás, všude samé plíny a hračky 😀 . Jinak si myslím že vypadám ještě hůř jak v tom filmu, bohužel.., už i manža měl pindy...., musím se nad sebou zamyslet.

Holky, vy co uvažujete o třetím dítku před vámi hluboce smekám, hold už zkušené maminy 😉 .

Myky, já měla sexík přesně na konci 6N a bolelo, hlavně jakoby z venku nebo jak bych to popsala, a ještě k tomu jsem začala krvácet. Ale jinak OK, porod byl horší 😅 😅
Zrovna v sobotu jsem mluvila se známou, která měla první porod také hrozný a u druhého dítka si vymrčela císaře a byla spokojená jak želva. Také bych ho asi podruhé zvažovala.....

Milena, držííííím pěstičky!!!!!!

Dobrou noc 🙂

hanulka3112
9. bře 2009

Dagi, to zas nepřeháněj, zas takový luxus to mít nebudem, je hlavně super, že to je dvojpokojík a počkej, jak se narodí a pak začnou ti dva šmejdit po svých to bude ale bugr v tom vyblejskaném pokoji 😀 a neřeš, že vypadáš, jak ta v tom filmu, co by za to ostatní daly jen kdyby měly mimi, mě taky můj furt říká, že vypadám teď hrozně, že mám prý velký zadek, ale to jen on tak špáře, protože mě připadá stejný, do všeho se nasoukám jen to prostě nezapnu a jestli i o něco porostl, tak co můžu si to dovolit se dvěma prcky v pupíku, hlavně, že mi říká, že mám malé břicho, tak si vyber 😀 pak jak kolem těch malých budu lítat, tak třeba zhubnu až moc a to mi zas bude říkat koncentrák 😀

katuska23
9. bře 2009

Ahoj holky,tak zítra jedu na kontrolu do caru a uvidíme jak je na tom sliznice,prosím držte palce bojím se 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru