Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
19. bře 2009

Ahoj masle: já si říkala kde ste...tak Veru už aspon bude mít po trápení se zoubkem, ale nedovedu si predstavit kdyby F vrtali zub co by dělal. na kyčle jdeme 24.3. takže ve 3 m když je vše ok tak se chodí naposledy? to je paráda.

masle
19. bře 2009

kačí - Veru jediná z rodiny se k zubařce těší 😕 😕 😀 Tak to je v pohodě...

oskarka
19. bře 2009

Ahoj holky,
tak jak se Vám tu všem vede? Co říkáte na to vánoční počasí? I když odpoledne bylo krásně slunečno. Já teď vybírám nějaké kroužky, cvičení a plavání kam bychom s Ondráškem chodili, tak snad nám něco vyjde. A příští týden máme sraz s holkama, co jsme společně rodily v Krči.
Tak mne tak napadá, kdy mi si uděláme ten sraz, co jsme o něm někdy už dáááávno mluvily? 🙂

myky
19. bře 2009

Ahoj všem 🙂 ,
Sis opožděná gratulačka k půlročkám 😀. Nádherná princeznička. A celá rodinka jste hezká. Adélka se umí krásně řehnit. To se vždycky rosplývám nad fotkama, když se ti vaši prdíci smějou 😵. Mikša zatím řehní jen ze spaní. punčochy byli aspoń drahý? 😀 😉
Dagi Lucinka zase blinká. Jsem myslela, že už to máte dobrý. A nemá na něco alergii?
Masle tak kyčle ok? super- gratuluju. A kolikrát se tam chodí. My jdeme podruhý v dubnu, tak snad naposledy. Verča je statečná holka 😉. Kaz je prý virového původu. To jsem byla překvapená. Mikuláška škrábli asi nehtem, nebo něčim tupým na bříšku. Hnisalo mu to, tak jsem to potírala lihem na pupík. Teď se to začíná spravovat. Ale jak to má v plínce, tak to pořád mokvá a Dr chtěla kontrolu kožaře.
Sluní Žanetce gratulace k naušničkám. Moc jí to sekne 😵 .
Kačí Fíla aspoň není stýskáček, když tak rád jezdí na ŠvP 😀 . Já bych asi brečela u autobusu, kdyby Mikulášek někam odjížděl. Ježiš to bude jednou ostuda 😀 . A čepule je supééér. Tobík je kukadlo 😵 .
Hanulko vypusť ten můj porod. Teď mě mrzí, že jsem ho sem vůbec napsala. U dvojčátek nebudou za každou cenu tlačit na přirozený porod. Určitě to zvládneš úplně v pohodě. Hlavně si nacvič to dýchání a tlačení do břicha. Hele a když projde jedno, tak to druhé určitě půjde lehčeji. Navíc budeš v eufórii z prvního miminka 😵 😉 . A můj gynekolog mi taky tvrdil, že porod nebolí 😠 .
S-cien- Fostimonem stimulovala moje ségra. Píchala jsem jí injekce do zadku a byla úplně v pohodě. Povedlo se jí první IVF a měla krásných 9 vajíček. Jen byla na PN už při stimulaci. Doktor jí to dokonce doporučoval. Že ušetří 300 až 600 na den stimulace.
Osky ahoj. Tak to budete činorodí. Co Ondrášek? Ještě tak pláče? Já bych potřebovala podavače dudlíků. Mikulkovi padá z pusinky a pak pláče. Tak toho moc nestíhám.

myky
19. bře 2009

Jejda. Hrubyky 😅 . Se omlouvám, že píšu, jak tatar 😉

myky
19. bře 2009

Ještě jsem zapoměla na Katušku! Tak katuško, moc, moc, moc ti držíme palečky a hezky si to užívej. Těhule 😉

slunickooo
19. bře 2009

Kuk íšu podruhý - se mi to smazalo 😠 😠

Myky - my jdem zítra na druhý kyčle- snad to bude ok jako minule až nebudem muset...

Masle - jj taky n ám mudrc. dával vybrat z naušnic i s kamínekm, ale máme pro maloou jiný tak jsem dala bez kamínku,,,

Oski - sra zík?? to bude určo problém... ty + kači+ Masle + Chiw - jste pražandy, já s dagi - východní čechy, Myky taky vlastně Praha??? A Hanulka nekde z dálky....

Sis - tak ty mi jako řekni, kde chceš hubnout... moc ti to sluší a celý rodince to moc sluší...

Jo a jinak naše mladá je taky do větru asi jako Fila od Kači.. taky miluje školy v přírodě, tábory... atd... letos jede v létě na dva dokonce 😀

Hani - taky si myslím ,že kdyžbys rodila normoš.. .t ak to druhý půjde jak po másle, už to bude všechno připravený... neboj oni mudrcové snad vědí co dělají... jo a ta a utosedačka růžová b ude brzo na prodej - sestřenka co o ni měla zájem čeká kluka 😀 😀

myky
19. bře 2009

Sluní, tak ať vám to dobře dopadne na kyčličkách.
Taky by mě zajímalo, kde chce Sis hubnout 😵 ?!

sisa32
19. bře 2009

Hele, vy lichotnice 😀 ta fotka hrozně skresluje, vždyť mám po ránu skoro 81 kg. FUJ 😝 😝 😝

slunickooo
19. bře 2009

hele neke jako.... to ti nevěřím 🙂 🙂

sisa32
19. bře 2009

No, bohužel, je to pravda. 😝 Dřív jsem měla tak max. 62 kg. Po porodu syna 68 kg. Pak jsem něco přibrala v práci, měly dobrý koláče v kantošce a já celkem pohodičku, takže 72 kg. Potom stimulka 75 + těhu 96,5 když jsem šla rodit. Z porodky jsem šla a měla jsem asi 85, no a teď těch 81 po ránu a o hladu. Co jsem přestala kojit, tak šly horko těžko dolů 3 kila, tak snad to ještě poleze. Pořád mám spoustu hadru, který jsou najednou nějaký elastický, nebo úplně sražený. 😀

sisa32
19. bře 2009

Tak a teď můžeme v klídku vychovávat svoje ratolesti, už víme, jak na to. 😀


Věci, které nás naučí jenom maminka.
1, Moje matka mě naučila OCENIT DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI:,, Jestli se hodláte navzájem zabít, udělejte to laskavě venku-právě jsem uklidila!"

2, Moje matka mě naučila NÁBOŽENSTVÍ:,,Modli se, aby to šlo z toho koberce dolů!"

3, Moje matka mě naučila LOGICE:,, Proč? "Protože jsem to řekla!"

4, Moje matka mě naučila PŘEDVÍDATOSTI: ,,Ujisti se, že máš čisté prádlo, kdyby se stala nějaká nehoda!"

5, Moje matka mě naučila IRONII: ,, Ještě chvíli breč a já ti k to mu dám důvod!"

6, Moje matka mě naučila MNOHO O VĚDĚ ZVANÉ OSMÓZA: ,,Zavři pusu a sněz tu polívku!"

7, Moje matka mě naučila OHEBNOSTI: ,,Podívej se na tu špínu, co máš na zádech!"

8, Moje matka mě naučila VYTRVALOSTI: ,,Nevstaneš odtud, dokud nesníš všechen ten špenát!"

9, Moje matka mě naučila POČASÍ: ,,Tvůj pokoj vypadá, jako kdyby tady před chvíli řádilo tornádo!"

10, Moje matka mě naučila ŽIVOTNÍMU CYKLU: ,,Přivedla jsem tě na tento svět a můžu tě zněj zase rychle zprovodit!"

11, Moje matka mě naučila ZÁVISTI: ,,NA světě jsou miliony neštastných dětí, kteří nemají tak užasné rodiče jaky ty!"

12, Moje matka mě naučila MATEMATICE: ,,Kolik chceš knedlíků?" ,,Chci tři." Dostanu pět.

slunickooo
19. bře 2009

😀 😀 😀 😀

no ale si zase asi vysoká vid.. to je videt...

tak dobře -- tak já o sobě.. další se určo přidají...

já mívala tak 55... po p rvní dcerce jsem spadla až na 52 - to jsem byla hubendíra hub ená fakt - vid kači 😀 😀 , pak tak nějak jsem dolezla na znov u 55 to bylo OK, no jak jsem pak chtěla otěhotněn a můj gyndař do mě rval všelikajký prášky tak jsem se došplhala až na 60 ... těhule když šla rodit měla 72 kg... ted má těch 60 .. ale je to divný.. podle hadrů co si zkouším bych řekla že musím mít mín, ale NE nemám... 😠 😠 😠 takže - můj cíl.. aspon těch 55 ...

slunickooo
19. bře 2009

jo a akor át jsem přes net objednala veliký fotky malý našim a tchánovům k velikonocům....

Naši mladý už koledu mám - koupilajsem v HK krásný tr ičko a mám calimera s bombonama a b udou nějaký sladkosit a malý mám zase brindák a chci ještě plenkový klahotky - když jsme na těch látkovkách.... a Dagi - co vůbec ale ty??? Látkuješ???

a syno v ečkovi to mám to samý co nikče - ho máme jak sv ýho...

a k známým jedem tak ještě tam bal íčky.. a k oledníkůmmm... bože to fakt zase bude majlant...

co vy holky dáváte?? nebo jak v Praze t o vůbec probíhá???

JO a koouám pomalu po plavkách na př, rok - k tomu mořiiii 😀 😀 😀bude to tragedie co na tu moji figu ru ☹ ☹

slunickooo
20. bře 2009

http://img8.imageshack.us/my.php?image=13354632...

SI PŘIJDU JAK NĚJAKÁ CÍTA... ALE FAKT SE MI TOHO CHCE FURT BU LET...

sisa32
20. bře 2009

Ahoj, teda Sluni, ty snad nespíš. 😲 😀 Hubeňoure. 😉

Já už taky něco mám pro malýho na koledu. Adélce koupím něco, až se to trošku přiblíží, nebo příští týden, to už se snad dostřanu do Prahy.

Na koledníky u nás kašlu, pustím jen chlapy z rodiny.

Ta básnička je krásná.

masle
20. bře 2009

Ahojky 🙂
teda holky vy jste včera nějak ponocovaly(hlavně sluníčko) 😀

oskarko - srazík určo uděláme! Teda alespoň ten kdo bude moct 😵 Ale asi až bude hezky a teplo že? Někde venku s dětma... 🙂 😵

sis - 😀 😀 to je dobrý! Jako bych slyšela mojí mamču když jsem byla dítě 😀

já se dnes krásně vyspala. Ráďa spal od večera do rána 🙂 a Veru spala celou noc u sebe tak to bylo žůžo. Ráno na mě volala celá překvapená z postele že je u sebe 😀 😀 Dneska jdou ve školce vítat jaro. Jdou hodit Morenu do řeky... 😀 Tak doufám že to pomůže a to jaro přivolaj 😀 Včera jsem kopila v Ikee novou soupravu na grilování tak ať už je teplooo! 😀

sisa32
20. bře 2009

Ahoj Masle, tak to bude mít Veru ve školce dneska hezkej program. 🙂

Jo IKea, už se tam těším, já bych tam mohla bydlet. 😀

hanulka3112
20. bře 2009

Dobré ráno kecalky 😀
K tomu porodu, já u toho přirozeného mám spíš strach, aby se tam nějak nešprajcli Dr. sice říkal, že teď mají správnou polohu, ale můžou se ještě přetočit, z bolesti ani moc strach nemám, mě jde fakt jen o ty prďolky malé, takže bych raději císaře, ikdyž jsem ještě nerodila, tak vím co toje, vypovídá o tom moje 15cm jizva sice jsem byla 2dny K.O ale to bylo taky tím, že jsem byla v celkové anestezii a ta původní laparka, která se zvrtla v 2,5h zákrok, tak proto mi bylo tak zle😖 a zase kdybych šla na císaře, tak chci epidural, ale ze všeho nejvíc bych je už vozila v kočárku 😀

sisa32
20. bře 2009

Ahol Hanulko, joooo kočárkování je odměna za ty starosti. 🙂 🙂 😀

Chiwulko, moc pěkná fotka. Chtěla jsem napsat, jak jsou si podobný, ale už to tam máš. 😀 😀 😀

hanulka3112
20. bře 2009

Hodila jsem do alba vyšňuřené postýlky 😵

sisa32
20. bře 2009

Hanulko, ty postýlky vypadjí nádherně. Krásný barvičky. 🙂

dagina
20. bře 2009

Ahojky holky, teda Sisa, za se perlíš s tou "maminkou" 😀, ale spíš to jsou slova tchyně 😠, no blíží se víkend, tak jsem na sr-ná 😅. No a jestli máš 81kg, to bych se hroooozně divila.

Sluni, krásná princezna 🙂, hele, nezlobí skrz ty náušnice u kojení když je na boku???? Já jsem si nechávala nastřelit druhou dírku si před 5ti lety, a že by to po tom vůbec nebolelo se nedá říct.... 😒. Jj, také bych chtěla schodit aspoň na těch 55kg, ale zatím si o tom můžu nechat zdát.

Myky, vůbec jsi nenapsala nic o sobě 🙂 ??? Co prdíky??? Lepší???
Už mám vypozorovaný, že Lůca blije když začnu pít mlíko a ml. výrobky, tuhle jsem nemohla odolat, měla jsem hroznou chuť na mlíko (po 14ti denní absenci), tak sjem si ho dala a malá blila jak šakal, že ani Nutriton nepomohl.

Tyjo Hanulko..., uvidíš až těsně před porodem..., ale císaři bych se po mé zkušenosti nebránila, navíc když to jsou dvojčátka..., pak ta neskutečná bezmoc na sále je hrozná, už jsem se pomalu smiřovala s tím, že Lůca nebude OK, nemít dobrého Mudra a asistentku, tak to bylo v háji. Já vím, je hloupé tě takhle strašit... ☹ .

sisa32
20. bře 2009

Ahoj Dagi, no tak teda nemám 81 kg. Dnes ráno jsem měla jenom 80,6 kg. 😀 😀 😀

Když Lucinka takhle blinká, když si dáš mlíko, nemá na něj nějakou alergii ? Co ti na to řekla mudra ?

sisa32
20. bře 2009

Chiw, Anetka bude blondýnka co ? To jí budou klucí nahánět. 🙂

hanulka3112
20. bře 2009

Dagi, no právě chci to mít jisté, že ten císař jde fakt rychle a u normálního jsem fakt vyhukaná, aby se tam nějak nešprajcli, nebo jedno může jít porodit dobře a teď to druhé se tam nějak sveze a stejně bude muset na císař, tak proč to neudělat hned ani nevím jak se dýchá při tom porodu 😅 jsem tomu v knížce ani nesledovala pozornost, bo jsem myslela, že automaticky půjdu na císaře, jen by mě teda mrzelo, že by tam nemohl být semnou můj, leda, že by jsme byli někde z domova a chytlo mě to v nějakém městě, kde by mohl jít k císaři 😀
No uvidíme, jak tam nakonec budou skroucení 😉

chiwule
20. bře 2009

tak jsem hodila do alba nějaké fota té naší berušky 😵

chiwule
20. bře 2009

jé sis 😀 mno jo, bude-je blondýnka s modrýma očima, taťkovi už plete hlavu už teď 😀 😎

kacatko03
20. bře 2009

Ahoj holky,

masle...Ráďa už krásně pase, a musím se smát jak taky dáváš bodýčko přes punčocháče...mě se všichni smějou když to vidí na Toboušovi 😀

chiwul: to je kočička.... 😉

ted jsem tu sama a konečně uklidila barák, tchánovci vzali malého na nákupy 😀

hanulka3112
20. bře 2009

Jéé Chiwul, ta tvá princezna je už fakt veliká 😵 to strašně letí 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru