Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
23. bře 2009

Ahoj,

tak Adélka zvládla očko dobře, ťuk, ťuk. 🙂 Začala řvát preventivně hned, jak na ní dr. šáhnul. Pří píchnutí hroznej řev, ten Prevenar bolí, ale za 3 minutky se uklidnila a zatím dobrý. Ani jsem jí nedala Panadol, teplotu nemá, tak počkám. I náladičku má zatím dobrou. Po prvním Prevenaru taky dobrý, ani teplota, nic, ale prý je dobře snášen většinou dětí.

U nás stojí nejlevnější jedna dávka 1 974 Kč. Z tý první nám pojišťovna zaplatila 1 000,- a teď už nic. A ještě ke všemu je prý za rok přeočkování, to jsem teda nevěděla, ale bůhví, jak to je.
Dneska jsem například dostala od svého vševědoucího dr letáček o Bebě, jaké jsou druhy, čím máme pokračovat po 6. měsíci a koukala jsem na net a to už se vůbec nevyrábí, takže letáček tak 10 let starej. 😒

můj manža dokonce jednou, když jsme jeli do Ikei pro konferák, tak mě hnal přes pokladny rovnou do skladu, aby jsme nešli přes celej obchoďák a oni nás tam takhle opačně nechtěli pustit. 🙂

A když jsme jeli pro stůl a židle do jídelny, tak jsem šla napřed to vybrat a zjistit, kde to je ve skladu a on čekal v autě a pak jsem ho musela zavolat a zase přes pokladny. Já už se s nim normálně skoro stydím tam chodit.

A to ještě nic není proti mýmu tátovi. Ten odveze mámu k obchoďáku a třeba celej den čeká v autě, čte si knížky, nebo spí a pak vytáhne na parkovišti vařič a dělá si kafe. tak až někdy takovýho blátzna uvidíte, tak víte s kým máte tu čest. 😀

masle
23. bře 2009

Ahojky
tak jsem tu z nákupu 🙂
No teda krámek mrňavej a lidí jak nasr... Měli na všechno zboží 50% slevu. Tak něco jsem nakoupila, pak dám do albíku 🙂

Holky nevíte něco o tom, že od dubna má být místo toho Prevenaru nějaká nová vakcína ještě lepší? Říkala mi to známá ať s tím počkám . Tak nevím. 😕

slunickooo
23. bře 2009

Siso - tak to je teda řízek ten tvůj tatík 😀 😀 😀 😀

Masle -tak to jsem neslyšela, no uvidíme ono by se to určo rozkřiklo brzo..

kacatko03
23. bře 2009

tak mám hotovo...sluní dík...vzala jsem na to fén v poslední fázi a už zase naplněná jede... 🙂

masle: já to taky neslyšela...já zase slyšela že prevenar se bude problácet dětem narozené od dubna tak já nevim.

kacatko03
23. bře 2009

holky taky vám děti spí s přikrytou hlavou? malej neusne tvrdě pokud nemá přes obličej plenku nebo peřinu 😕 a v kočáru musí mít čepici až u nosu aby usnul

slunickooo
23. bře 2009

😀 😀 😀 to naše se zase vzteká když ji leze čepice do očí...

tak si představte holky, že jsem ted malý zkoušela dvoje šatičky co jsme ještě neměli ani jednou na sobě - a ona do nich vůbec nevleze 😠 😠 😀

dagina
23. bře 2009

Ahojky, teda, docela nakecáno, ani nestihnu všechno přelouskat 🙂 .
Myky, jj, první úsměv... to je něco, viď 😉 . Prdy se určo spraví, prdy máme sice pořád, ale už né tak bolestivé, jen jak se cuká u kojení, hned vím, že příjde střelba 😀.

S tím mrazákem to je snad intuice nebo co, já odmražovala v pátek, fén mě teda nenapadl, dobrý nápad, led jsem dolovala nožem 😒 .

Sluni, a co to je za šatičky??? Třeba bych si je vzala pro Lůcu, ta se do nich vejde dvakrát 😀 . Dej prosím foto do alba, jestli se jich chceš zbavit.
Jo..., ty a špeky, jo... 😉

Dnes jsme byly na tříměsíční, já jsem vždycky spocená až za ušima. Vše dobrý, malá už krásně přibírá a umí co umět má 😵 , jen nám mudra nepíchla Hexa skrz nezahojený ďobanec po tubeře 😖 , tak až za měsíc.
Maminy, také jste si s tím ďobancem měli zajít na plicní na kontrolu 😅 ??? To jsou mi věci.
Prevenar nám začne píchat až po 2. Hexa 😒.

masle
23. bře 2009

kačí - tak už zase mrazíte 🙂 Zítra si cinknu Dr. a zeptám se co je na tom pravdy... 😕

Ráďa taky nesnáší něco na obličeji nebo když mu leze čepka do očí... ale známá taky holčičce dává plínku přez hlavičku když usíná. Nějak jí to uklidní..U nás to teda nefunguje.

sluní - no vidíš jaká je veliká holka a co je to za velikost? 🙂

slunickooo
23. bře 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=118915

Dagi - jo a sakra špeky 😠 j oa na plicním jsme taky byli.... chodí každý...

Jo Masle - my taky někdy uspáváme, že ji šm udlám na tvářičce plínkou 🙂

dagina
23. bře 2009

Sluniiii, když já mám s mimibazarem špatné zkušenosti 😀 😀 😀 . To je cena za oboje??????

Hlásím, že naše se také vzteká když ji leze čapka do očí 😀 😀.

Kacatko 😕 😕 😕 , přes obličej plenu či peřinu????? Tyjo, to je dost nebezpečný, ne. Já malé sundávám i bryndák, pořád s ním hází,kolikrát jsem ji načapala jak ho má přes obličej, bojím aby se s ním třeba neudusila...

Jinak mě dnes mudra sprdla, že jsem se jen otočila pro pleny cca metr a malou jsem nechala ležet...., doma za to manžu péruju a sama to pak udělám před mudrou 😖 .

slunickooo
23. bře 2009

jj za oboje 🙂

ty jo tak to máš teda mudru pěkně vostrou co 😀 😀

slunickooo
23. bře 2009

jsem magor fakt - ted jsem ji je znovu zkoušela a jsou jí.... 😀 😀 no ale do léta daleko - tak uvidíme 😀

myky
23. bře 2009

Kuk 😵 ,
jakpak se máte?
Malse jj, vážim pokaždé před a po kojní a pak dokrmim do 120ml. Musim někde juknout kolik má jíst, abych mu dávku zvedala, jak mám.
Sis to snad ani neni možný, aby 4,5měsíční dítě někoho napadlo posadit na nočník. Ta paní patří do kriminálu 😠 !
Dagi smál se, ale nevim jestli to nebyly moje halušky 😅 . Dneska totiž s úsmvama šetří ☹ . Tak nevim? kdy půjdeš na váhu? By jsme se mohli dohodnout a zkusit to společně, né? Já hodlám koupit DVD se cvičením, tak snad to břicho někdy zase bude vypadat jako břicho a ne pupek 😠 . Jsem na sebe zvědavá, jak se donutim cvičit 😅 .
Kačí gratulace k úspěšné KO 🙂 . To je super.
Sluní já musim zavolat na sociálku, bo jsem ještě nedostala mateřskou ani jednu 😠. Maj tam pěkný bordel! To kdybych já měla dluh a jednou ho nezaplatila, tak si úroky hned naúčtujou! Jo a špeky máš? To bych chtěla vidět 😉 .
S IKEOU to máme u nás nahnutý. Manža tam strašně nerad chodí a já kolikrát kvůli tomu nekoupim co chci ☹ . Vždy se kouknu na net a pak jedu podle seznamu. Naposledy se mě ptal proč kupuju ty misky, když doma máme. Tak jsem na něj vyprskla, že mu to nebudu vysvětlovat 😅 . On by nejradši koupil třeba dva talíře a tak. proč kupovat víc, že? Ale nakonec vždycky vydrží a občas i pochválí, jak jsme hezky nakoupili 😀 .
A mám po Ko na gyndě. Dr mi říkal, že mě zrasili, ale hezky se hojim. Já se ho ani na nic víc neptala. Normálně jako kdyby to tam bylo začarovaný. Jak se mě zeptal na porod, tak jsem v hlavě měla zase plno dojmů a nebyla jsem sto se na cokoli zeptat a vůbec reagovat. Třeba mi řekl, že děti po vexu mívají problémy s jídlem, tak to naše kojení nekojení může být tím porodem. A já se nezeptala jak to, nebo co? Prostě bych si dala pár facek, jak jsem neschopná 😠 !
Masle a nevíš jak se jemnuje ten ohřívač co chceš? Bych se jukla pro srovnání funkcí. Já ještě uvažuju o jednom co má termostat. Ale nevim, jestli to není zbytečný už. Nechci moc utrácet.

kacatko03
23. bře 2009

myky: k jaké kontrole? 😀 tu máme až zítra 😀

dagi: když usne tak mu to z hlavy sundavám...ale jakmile se probudi...nahmatá si co je při ruce a mrkne přes hlavu...třeba i plyšového slona 🙂 a čepiči v kočáru má věčně přes oči...když mu ji narovnám tak tak dlouho zaklání hlavu až mu zase sleze dolu a je klid. jinak bryndák mu taky nenechávám na spaní...to bych se bála že jak se otáčí že by se přiškrtil. Jinak neboj že vám nepíchli hexu...nám ji taky nepíchla že prej není kam spěchat...ale za dva týdny už mu ji taky píchne..prevenar v létě až bude po hexa.

masle jj zjisti a pak podej info 😉 co Veru? už máte dárek?

masle
23. bře 2009

kačí - no ještě ptáka nemáme. Veru chce modrou andulku a co jsme byli tak měli jen zelený. Tak musíme rychle schánět bo už se to blíží 😅 😀 Ráďa nepotřebuje zatím žádný šudliky na usínání. Položím ho a s dudlikem usne 😅 Dneska jsem mu koupila takový médi na kočárek od Nattou a z toho byl celej vyplesklej že houkal a broukal tak, jakoby chtěl něco říct 😀 😀

Myky- je to Philips ale teď nevim přesně která. Taková bílomodrá za 999,- Máš ten porod hodně zžranej v paměti viď ☹ Stačí ťuknout a emoce jsou tu..Tak snad to brzo zapomeneš a budeš si pamatovat jen to hezký!! 🙂 😉

hanulka3112
23. bře 2009

Hodila jsem do alba můj dnešní výtvor, dělala jsem obrázek, na starý rámeček jsem nalepila borduru, co mi zbyla a na fotopapír jsem vytiskla medvídka pů, už nevím jak bych to těm malým drobkům zkrášlila 😀

kacatko03
23. bře 2009

hanul: ty postýlky jsou suprový...mají to krásně připravený....jo já už nevim ale jaký máte jmena? už jsou finální?

masle: jaký medvidky? jako chrastící řetez??? to broukání je super...malej v košíku na hračky taky brouká a povídá jako by si stěěžoval 😀 No jo modrej papouch....taky vídám spíš zelený.

kacatko03
23. bře 2009

masle: tak už sem si toho všimla....musela jsem se smát jak je Ráďa v sedačce a kolem ty věci nové 😀 😀 😀
ten už je taky velkej to ve mazec...

hanulka3112
23. bře 2009

Kaci o postýlkách mi ani nemluv sama bych se do nich natáhla 😵 😀 ale asi by hned podemnou křuply 😀 no Vaneska finální je, ale Domča ještě ne teda pro mě jo 😀 přítel chce nějaké jiné, že se mu nelíbí, jsem mu říkala tak ať si něco vymyslí, ale vím, že z něho nic nevyleze, takže bude nakonec po mojem 😀

sisa32
23. bře 2009

Ahoj, dneska jsem ještě zapoměla napsat, že Adélka měla na půlroční prohlídce 7 710 g a 70 cm.

Jinak už jí trošičku začala lézt teplota, tak dostala Panadol, ale jinak je v poho, spíš bych řekla, že byla jak z divokejch vajec. Akorát mi nechtěla večer jíst mlíčko, tak šla spát ohladu.

Taky jsem dneska vyplenila Dm. Koupila jsem místo přesnídávek Frutapuru a takový podobný, Sunárek a Nestlé. K tomu ještě vlhčený ubrousky a nějakou zeleninku s masíčkem a nechala jsem tam víc než 800,- Jsem docela čučela. 😲

chiwule
24. bře 2009

ahoj holky, jakpak se vede? dneska nikde nikdo?
siso, Adélka je pěkná holka 🙂 uvidíme příští týden, to jde na půlroční Anetka 😉
jinak včera a předevčírem jsem prvně zkusila Anetce mrkvové pyré, no moc se jí to nezamlouvá, neumí to spolknout jak je to hustější než kaše s mlíčkem co jí dělám na noc. Teta mi poradila, ať jí to trochu naředím, zkusíme dneska. Jinak chuť jí neva... fotila jsem to na mobil, mrknětě 😎 http://picasaweb.google.cz/jendazacek/20090323M... máme to úplně všude 😀

masle
24. bře 2009

Ahoj holky,

chiw - nojo Anetka má víc pyré kolem pusinky než v bříšku 😀 😀

kačí - tak co kontrola? Ale vy už jste na 3. měsíční byli néé 😕 ? Nebo to jsou ty kyčle? Odpo. budu volat té Dr. kvůli tomu očk. tak dám info.. 🙂 Tak dneska bude modrá andulka. Zatím u babí.. Tak hurá 😀 Doufám, že nebudu mít po celém baráku zrní... 😅
Jo a v sobotu jsme pozvaný na večeři a pak ještě do klubu, tak budu dávat Ráďu poprvé spinkat k mámě abych si taky mohla dát nějakej drink... No už jsem z toho nesvá teď, že ho nebudu mít u sebe přez noc ☹ Snad to zvládnu 😅

sis -Ada je velká holka co 🙂 Tak ať jí to čkování moc netrápí!! 🙂 ☹

dagina
24. bře 2009

Ahojky, dneska je venku teda čina, to je hrůza 😝 . Byla jsem odvést hadry po malé do bazaru a taková vánice nás zastihla 😒 .

Teda Hanulko, u vás by se mohla natáčet reklama na rodinu 😵 , moc krásně to máš nachystané, šikula.

Myky, tak šup šup na váhu, já byla v neděli a mám kilo dole 😀 😀 , po dvou měsících žraní to je úspěch 😀. Dokonce už zapnu kozačky, takže v sobotu na vítání občánků budu zase jednou jak člověk 😵 . Malá bude prďácky oblečená, mažel tomu říká bordel prádlo 😅 .

Kači, tak to jo, Tobíka neočkovali kvůli nachlazení, viď.

Jééé Chiw, jsem si na tebe v neděli vzpomněla, byla u nás tchyně a malou tahala jak kotě 😠 a ještě k tomu blbě, ale řekni si takový ženský že ji blbě drží. Navíc se semnou nebaví, manžel ji tuhle promlouval do duše skrz ty její "dobře míněné rady" a je asi uražená, kdybych na ni nepromluvila já, tak je ticho jak v hrobě. Fakt víc škody jak užitku 😖 .

dagina
24. bře 2009

Myky, prosím tě, nevíš jestli můžou být mimča alergická i na čokoládu?? Zdá se mi, že po ní mi také blinká.. , tu jím docela hojně 😅

sisa32
24. bře 2009

Ahoj holky,

Chiw, pěkný fotečky. Anetka dělala pěkně zoufalý obličejíčky a pak nakonec samá legrace. Je hezounká. 🙂

Masle, po očkování pohoda, spali jsme celou noc a i teď všechno ok. 🙂

Dagi, pak dej fotečky z vítání, jsem zvědavá..

S tou čokoládou to nemusí být alergie. Když Adélce zjistili reflux, tak dr říkali, abych nejedla čoko dokud kojím, že se tím zhoršuje.

sisa32
24. bře 2009

Tak už u nás taky chumelí, to je teda jaro. 😠

masle
24. bře 2009

kačí - tak jsem volala Dr. a o žádné nové vakcíně nevědi 😅 Tak nevím asi je to blbost... 😵

dagina
24. bře 2009

Sis, jj, takže tak. Když nemůžu čoko, tak jsem si koupila pytlík měkkých bonbonů a snědla jsem je na posezení, to kojení je fakt jak magnet na sladký.
Malá chrupčí, tak půjdu také, snad to nebude jen na 5 min. 😖 .

hanulka3112
24. bře 2009

Dagi, tak možná teď by se ta reklama natočit dala, teď je to nafintěné, ale chci to vidět po porodu, jestli malí budou na pořádek jako jejich táta až trošku polezou, tak tu můžou jít tak akorát natošit bord..jak v tanku 😀 😀 😀 stačí mi po něm sbírat po baráku oblečení, tam sklenička tam talířek, no prostě během dne se roztáhne všude a je po pořádku 😅 byl zvyklý, že mu mama létala za zadkem, takže už to nejde ani odnaučit, no aspoň se nenudím, ale jak budou malí, tak se nechci vidět 😅
Holky u nás je dnes teda počasí, chvíli krásně svítí sluníčko, pak se zatáhne, začne vyfukovat a do toho fujavica se sněhem a pak zas krásně 😖

slunickooo
24. bře 2009

ahoj holčiny,

tak u nás počasí taky děs běs, ted t u je snad vichřice a padaj kroupy 😠 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru