Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
28. bře 2009

Ahoj 🙂 ,
Dagi vám to mooc sekne. Krásný. U nás se vítání dělá, ale zatím nepřišla žádná pozvánka. Dostává se tu šek na 500,- a nějaké slevové kupóny či co. Máte moc heký ten kočárek. Ten jsem taky chtěla, ale nakonec zvítězilo odpružení a čtyři kolečka. Byť ty přední jsou blíž k sobě. A máš supr kabát 😵 . Co váha? Já na ní vlezla zase dneska a nic 😠 . Mrcha stojí, jak zařezaná. A na tu rudou mrchu jsem zvědavá, kdy ráčí nakráčet i k nám. Když kojíš, tak třeba nebudeš mít MC a tu cos měla bylo ještě nějaké čištění po porodu, viď? A s tou holkou jsi mě dostala. Chuděra. My tak ale nesmíme dopadnout 😅 .
Chiw teda to jste si užili. Hlavně, že jste to ustáli doma. Tak snad už je to pryč.
Hanulko neboj. Nedej se a budeš rodit císařem. A třeba v té porodce budou názoru, že jinak bys ani nerodila a tvůj Dr tě zbytečně vystrašil 😉 . Maminky jsou zlaté, že 😀 . Mě šůrovala okna tchýňka s manžou, bo mě viděli jak trpim, že jsou špinavá.
Masle, tak co veru na ty papagaje 😀 ?
Káčí tak to máme nějak podobně s tím nickem 😀 .

mila30
29. bře 2009

Ahoj holky,

tak jsem vám jen chtěla říct, že mi vzali pouze 3 vajíčka a ani jedno nevydrželo...našli mi totiž velkou cystu se starou krví a díky tomu byla veškerá stimulka nanic...Tenhle pokus se naštěstí jako IVF nepočítá, takže mám před sebou stále pokusy 2...
je to pro mě šok, ale vím, že teď změním CAR, to s tou cystou mě naštvalo...prý jí přehlídli a neví proč..přitom se chodí na UTZ 1DC, aby právě viděli jestli tam cysta není ....

hanulka3112
29. bře 2009

Myky jj mamče jsou zlaté konečně můžeme zvát návštěvy 😀 😀 😀

Mili, co to čtu ☹ kam chodíš do CARu, že jsou tak slepí a přehlédli ti cystu, já jak měla cysty ještě před IVFkama, tak jsem jen dorazila k mému Dr. na roční kontrolu a ten hned zkonstatoval cysty a v CARu by tě měli při stimulce prohlížet 10krát tolik 😠 to teda fakt nechápu 😖

mila30
29. bře 2009

Hani chodím do Gestu...a ještě k tomu se jednalo o endocystu plnou staré krve 😠 . Už před více než půl rokem jsem si stěžovala na bolesti, tak jsem šla na operaci, odstranili nějaké ložiska endometriozy a srůsty, ale bolest vpravo dole nepřestala..prý tam nic už není. Teď najednou při OPU našel tuhle cystu a bolest rázem ustala....to jsou náhody. A když jsem se ptala, jak to že mi jí nenašli před tím, že ta stimulka je pak nanic, tak začal doktor koktat...no nebudu to řešit, ale naštvalo mě to 😠 .
Zítra se objednám do Podolí, naštěstí pokud nedojde k ET, tak se to jako IVF nepočítá, takže před sebou mám doufám dva lepší pokusy 🙂 .

hanulka3112
29. bře 2009

Mil, to je fakt bordel 😠 aspoň, že se to nepočítá do dalšího pokusu a teď to už dopadne určitě dobře v novém CARu, budu na tebe moc myslet a držet palečky, určitě pak dej vědět, jaké to tam je 😉

hanulka3112
29. bře 2009

Dagi dívala jsem se na fotky z vítání občánků, pěkně vám to všem slušelo 😵 manža krásně v obleku, tak to má být 😉 hodně chlapů to na sebe bere nerado 😉

kacatko03
29. bře 2009

Ahoj holky

mila: tak to je docela síla...no toto....tak hodně sil do dalšího caru, změna určitě bude pak plodná 😉 držím palce.

masle: 😀 tak co ptáčata? viděla jsem album...jakou měla Veru radost? já ztratila adresu a nenapadlo mě se podívat do IP bych se picla jaký sem pako....tak Veru dodatečně vše nej nej... 🙂 jinak Ráďa má stejný dudan jako Tobouš 😀 bere jedině od MAmu 😀

myky
29. bře 2009

hoj holčny 🙂 ,
je to tu nějaké tiché. A potrefená huse nejvíc kejhá 😀
Mil tak to je mi líto. Snad se ti bude jinde dařit lépe. Každopádně dej vědět co a jak. A u jakého dr jsi byla, že ti tu cystu nenašel?
Masle tak to cooo? Jsem napnutá celý den a hned jak to šlo lezu na koníka a žádné info.

masle
30. bře 2009

ahoj holky,
sem tu po veeelmi náročném víkendu. 🙄
Kčí, myky - no Veru je z ptáčků nadšená. My teda už míň 😅 Protože střašně řvou. Hlavně po ránu.A Ráďu to budí. Teď mi tu od rána řvali a teď konečně zavřeli zobáky 😀 😅 Zatím jsme jim ještě nedali jména, kdyby to nešlo, tak je dáme k babičce.
V sobotu jsme byli na té večeři. No pořádně jsme si to užili. Doma až ve 2hod ráno. A pak hezká kocovinka 😅 🙄
Včera odpo byla ta oslava, tak Veru byla v tranzu 😀 Ale dobrý, všechno se povedlo. 🙂
Kačí - dík za přání 🙂 Ještě pár foteček přihodim, Ráďa má novou deku hrací a začal se přetáčet na bok. 🙂

masle
30. bře 2009

jo kačí - koukám vy pořád grilujete co 😀 Taky už se těším až zagrilujem, ale na nás je ještě zima. Vy jste nějaký otužilí 😀 😵 Pěkný hadříky si si koupila!! 🙂

kacatko03
30. bře 2009

masle ahoooj....takže ptačí rodinka dělá bordel jo? 😀 tak to bude mít babička radost až ji je tam přestěhujete 😀 ...no jo jsme na grilovvání ujetý...teda hlavně na to žrádlo 😀 ..ale je fakt že jsme seděli v bundých a čepicích 😀 já z toho dostala rýmu ale ty krkovice za to stály 😀 jinak ta hradí deka je suprová...a Ráďa je teda šikula že se přetáčí 😉

já čekám pořád na tu ohrátku, ta má také hrací deku, navíc u nás je ještě na zemi zima aby malej byl na hrací dece...mám plovoičku a ta je ještě studená bo od vchodu na zahradu táhne 😠

sisa32
30. bře 2009

Ahoj holky,

Masle, dodatečně Verunce vše nej k 6-tým narozeninám. ptáci jsou krásný, hlavně ten modrej je úžasnej, to musela bejt nadšená. Měla bys je naučit mluvit, aby říkali Ráďo psssst. 😀 😀 😀 😀

Máte stejnou deku jako my. 🙂 Áďa jí zrovna trošku poblinkala.

Kačí, ahoj. Moc ti to sluší. Já chci taky takovou postavičku. 😉 🙂

Milo, to je fakt v pr.... 😠 😠 😠 Změň CAR, to bude nejlepší, ještě že je výběr.

Zdravím Myky a Hanulku. 🙂

Tak kdopak umeje okna mě? Budu to teda asi já. 😝 😝 😝

masle
30. bře 2009

kačí - no babička nic nenamítala ale ani neskákala radostí do stropu 😀 Ještě uvi zkusím je dát asi do kuchyně. Třeba to bude lepší. 🙂
Mě by se taky líbila plovoučka, ale manža chtěl koberec právě proto, že je teplej.Ale v novym domečku už si plovoučku vydupu 😠 😀
A jakou ohrádku čekáš? Tu s tou síťkou?

sisa32
30. bře 2009

vm m b b f K BÝŽ B řtg, n , u íkjnmhíý z

Zdraví vás Adélka. 😀 😀 😀

Tohle psalnman vlast n oru čně a i teď mi do t oho šmatlá . 😀 😀

kacatko03
30. bře 2009

sis: díky, ale taky mi kvuli té postavě začínají zdravotní potíže....zrovna dneska ráno jsem byla na krvi ohledně štítné žlázy 😒

sisa32
30. bře 2009

Hmmmm, tak sna ndb to bu defbe vše ok. .- xccccccccccccccccccccccc

sisa32
30. bře 2009

To Adélka 😀 😀 😀

hanulka3112
30. bře 2009

Masle, tak vidím, že jste si pořídili ptáčky 😀 my máme doma žaka šedého jmenuje se Charlie a po ránu teda jede, zavíráme kvůli tomu dveře do obyváku, jako když mluví, tak je to příjemné, ale když začne vřeštět to je děs, tak je na noc přikrývejte dekou a až budete vzhůru tak je odkryjte oni si budou myslet, že je ještě noc 😉 na toho našeho to platí jen částečně, bo má velkou klec a já malou deku 😀

masle
30. bře 2009

hanul - to my je přikrejváme to jo. Ale jakmile je ráno odkrejem tak začnou vřeštět 🙄 🙄 To jim vydrží tak 2 hoďky a pak se uklidněj..Ajak je velikej ten váš?

hanulka3112
30. bře 2009

Masle ten náš to je velký papoušek je to takový jako přerostlý holub 😀 zastříháváme mu letky, aby nám neuletěl, takže když ho pustíme cupitá po zemi jak slepice 😀 musím mu co nejdřív zastřihnout drápky, bo když si ho dám na ruku tak ji mám úplně rozškrábanou, tak ho beru radši na ručník, jinak je to moje pusinka hlavně, když si povídá 🙂 ale před cizíma se stydí jen tak před někým nepromluví a když už tak jen bony bony 😀 ale už mám něco natočené i na kameře, když dole vařím tak si semnou povídá, ale mě se nikdy nechce vytahovat kamera 😕

dagina
30. bře 2009

Ahojky holky, tady to jede, den tady nejsem a už nestačím dočítat 🙂 . Díky za pochvalu 🙂 .

Myky, tak to jsou dobré dárky k vítání, né 😉 ?! Lepší než nic 🙂 . Váha teď pořád stejná, no co bych chtěla, mám vybrané na další dva měsíce. No ten kočárek jezdí skoro sám, vůbec se nenadřu, fakt jsem moc spokojená, možná proto také nehubnu 🙂 .

Hanulko, tybrďo, tak to si mamča teda sakra mákla 😒 . Mě se do oken nějak nechce..., ani není kdy 😅 . Včera vozil brácha se švagrovkou a bodlo to jak sůl, ale byla jsem jak mravenec, vyžehlit, uklidit....., ani jsem nemrkla a už jsem je měla zpátky. Vození je fajn, jen nejsou tak často lidi 😖 .

Sisa, dobrý pozdrav 😀 😀 . Že moc děkujeme 😀 .
Lůca už také krásně štěbetá a řve na nás 😀 😀 , fakt nádhera.
Dnes mě zastavila sousedka, zda máme dítě živé, že malou vůbec neslyší brečet 🙂 , poslední týdny je fakt abnormálně hodná, snad to není klid před bouří (třeba zuby).

Kači, jakou máš ohrádku??? Už o ní také přemýšlíme, ale ještě jsme se po žádné nepídili.

Mila, bože, to jsou doktoří 😠 😠 . Hodně sil do dalšího boje a ať jsi hlavně v pořádku.

kacatko03
30. bře 2009

dagi. máme objednanou ohrátku Kasia + deka na hraní De-Luxe, rozměry 100×135×65 cm 😉

kacatko03
30. bře 2009

... 😕 teda OHRÁDKU 😨 🙄 😕 😅

hanulka3112
30. bře 2009

Dagi jj mamča si teda mákla, hlavně, že to tu už vypadá jak u lidí 😀 vození je určitě super aspoň sis něco podělala, no já kdybych bydlela ve svém rodném městě, tak mám vození určitě pořád, kámošky by se o to určitě praly, ale tady skoro nikoho neznám a navíc jsme tu jak na konci světa 😀 ale autem je to k nám tak něco přes 20min tak snad i tak kámošky dorazí 😉 🙂

masle
30. bře 2009

něco pro zasmání. Takvá byla sranda v sobotu 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kacatko03
30. bře 2009

masle: dobrý fotky...to je bráta manži?

masle
30. bře 2009

nééé to je kamarád. Jsou si podobný?

kacatko03
30. bře 2009

masle: no trošku 🙂 jak jsem to prolítla tak na první pohled jsem myslela že e to Ivanuv starší brácha 😅

jsem nachcípaná ...zatim teda jen rýmička 😀 zítra razíme do Holešovic na veletrh Polygrafu, jdu trochu zavzpomínat a nadýchnout se trochy z mé profese 🙂

masle
30. bře 2009

kačí - no na tý fotce fakt vypadaj rochu jek kosí bratři 😀 S těma nosama 😀 😅
Tak ať zůstane jen u rýmičky 😉 A ty děláš do reklamy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru