Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
11. kvě 2009

Alli - ahoojíííííík myse přeci známe.... tak pořád vám to nevyšlo ☹ ☹ ☹ ale držím moc moc palečky, do třetice všeho dobrýho..... a Pregnyl??? koli k dní jsi po něm??? Holky myslím psaly, že může být v těle at 14 dní.... tak ti tak moc držím palečky aby ty // byly jen a jen z těhotenství 🙂 🙂

sisa32
11. kvě 2009

Ahoj Sluni, veeeeeeeeeeeeelká gratulace Žanetce k půlročku. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

aliccia1
11. kvě 2009

Je ahoj Slunickoo, tak se tu zase potkavame co?Koukla jsem ti na fotecky Zanetky.Je moc peknoucka.My se porad snazime, probehly inseminace, nekolik Ketiku, a ted mame 3ivf.Pregnyl mi pichly pred 9dny, proto jsem se ptala na jeho ucinky, a dobu trvani v tele.Koupila jsem si nejaky test kde se da uz 7den po oplodneni zjistit tehotenstvi, tak jsem to jen tak zkusila-jsem 6den po Embryiotransferu.Vim ze mam cas, ale znate to nekonecne cekani....Je to fak sila!!!Takze ja budu cekat dal, a testnu v patek, snad budeme mit konecne stesti!!Jo, a zavadeli nam 2 embryjka 😉 pa.

kacatko03
12. kvě 2009

no toto tady nikde nikdo 😀 kde jste všechny?

my dneska na kyčlích jadýrka se už dělají a konec června kontrola. 🙂

kacatko03
12. kvě 2009

no ty jo fakt nikde nikdo...

masle: co Ráďa a reakce na prevenar?

sisa32
12. kvě 2009

kuk 😀

masle
12. kvě 2009

čauky čauky 🙂
já mám dnes trochu frčák.. 🙄 Byla jsem u kamarádky, pak pro veru, pak do krámu a když jsem vykoupala děti tak volá Ivan, že mám pro něj dojet do práce, že mu nejede auto 🙄 🙄 No tak jsem je zase oblíkla..a jela. Ráno ho musím zase do práce dovézt, tak to je bezva.. 😒 😠 Hlavně že ty auta opravuje.. 😀 😀 kovářova kobyla...

Jinak Ráďa v noci už dobrý. Dvakrát se vzbudil na jídlo ale zase hned spal..a dneska už je ok 🙂 🙂

Kačí tak to je super, že jsou kyčle už lepší!! 🙂 😉 Kačí a pořád se ti Tóba nepřevaluje? Ráďa to udělal jednou a pak už zase nic.. 😅

kuk sisa 😀

sisa32
12. kvě 2009

Ahoj Masle, tak to jsi měla dneska pěkně rozlítanej den.

Dneska jel manža do Kamene na ty traktory, jak byly večer ve zprávách, takže ráno jsem vypravila Jindru do školy, odpoledne vyzvedla, naložila obě děti do auta a odvezla malou ke tchýni a Jindru na oční. Tak jsme čekali 1 a 1/2 hodiny a to jsme byli objednaní. Ale aspoň prý dobrý.

Ráno se mi Adélka vzbudila ve 4.45 a měla vyspáno. Pak ještě zabrala asi v půl 6-tý. Doufám, že to byla vyjímka. 😝

Kači, to je dobře, že Tobíkovi hezky rostou jadýrka a brzy bude úplně v pořádku. 🙂

dagina
13. kvě 2009

Ahojky, zase jen na skok, mám ještě hoooodně práce, musím toho využít, když Lucinka spí 😵 . To jste toho nakecely, že pořádně nestačím dočítat 🙂 .

Kacatko, to je teda pořádný macek, o moc víc neměla Lucinka v 6ti týdnech 😀 . Tak ať je prcek zdavoučkej 😉.

Myky, nestraš s druhým porodem..., zrovna o víkendu jsem se naprdla, a v pondělí hned žhavila telefon na gyndu, už se to nedá, nemůžu se s manžou pořádně milovat, a když, tak potom chodím týden jak kačer, kdybych nekojila, tak půjdu na operaci okamžitě, takhle nevím jak by se to řešilo 😖 . Když pominu vzhled, který je mimochodem hnusný, tak ať to aspoň nebolí!!! Uvidíme co s gyndařem vykoumeme.

Jinak Lucinka se už snaží lést, zvedá prcinu a pracuje s nohama, ale neumí to jaksi sladit s rukama 😅. Ale přetáčení ji zatím moc nejde.
Tak máme atopický ekzém, je to pěkný hnus, celé tělo má pokryté hrubou krustu, vůbec na to nic nepomáhá, prý na to ani dvakrát nic není...., mám se prý podívat na net mi radila mudra 😅 . Já nesmím skoro vůbec nic jíst, a s příkrmama bude asi prý také problém ☹.
Ve čtvrtek jdeme k nějaké dětské kožní a ještě máme v plánu homeopata.
Hodila jsem do alba nějaké nové foto 🙂.

Sisa, obleček super, mocc krásnééé, ještě jsme neměli čas to Lucince zkusit, jaká v tom bude kočka 🙂.

Aby toho nebylo málo, tak mě padají vlasy jak čert, už mám úplný kouty, také s tím nejde nic dělat, mělo by se to spravit 😒 , za chvíli budu plešatá. 😝

Tak se mějte, dnes bude asi opět krásně. 🙂
Papa

sisa32
13. kvě 2009

Ahoj Dagi, já myslela, že už to máš dobrý a ty máš takový problémy. Tak doufám, že se to pořádně zhojí a operace nebude nutná.

Na ten ekzém skus LIPIKAR od La Roche Posay. To nám doporučila mudra na Imunu v Praze a fakt je to jediný, co Jindrovi na ten atopák zabírá. Máme mýdlo, olej do koupele a hlavně emulzi. Není to teda dvakrát levný, ale pomáhá a dá se koupit v lékárně. Já to objednávám z netu, z http://www.internetlekarna.cz/inshop/scripts/pr...

sisa32
13. kvě 2009

Jo a krásný fotky, moc se mi líbí Lucinka s tím věnečkem. Ty jsi měla narozky ? Tak to všechno nejlepší. 🙂

kacatko03
13. kvě 2009

Ahojda

masle, malej se přetáčí jen na bok, na břicho vubec....dneska měl rizoto 😀 od hami a snědl celou skleničku 🙂

Dagi: no prosímtě ty máš teda věci 😕 a jdu mrknout na foto 😉

sis, myky, sluní....hooooj

dagina
13. kvě 2009

Sis, no ono to asi zhojený je, ale špatně sešitý, u nás jsou doktoři jak řezníci 😠 . Navíc ten mudr co mě šil, už v porodnici ani nedělá.
Kosmetiku La Roche znám, a to co jsi mi poslala je vhodné i pro kojence??? Ještě jsem to nepročítala... . Nám dala mudra mast s kortikoidy, ale to jsou pěkný ksindly, prý hodně zatěžují orgány... 😒. Ještě mi byla doporučena od známé, která trpí od mala AE ovesnou koupel pro malou, také jsi to zkoušela na malém?????
Jj, narozky jsem měla ☹ , nějak to letí 🙂 .

Kacatko, no jo, po čem prd, to se na nás lepí. Tyjo, ty máš hrozného jedlíka 😵 .

Ráno jsem psala, že se malá nepřetáčí, a tak hodinu na to jsem ji měla položenou na posteli, na tři metry se pro něco vzdálím a ve vteřině se překulila, krve by se ve mě nedořezal, naštěstí měla ještě místo, ale moc nechybělo. Ono se říká, že první otočení většinou končí pádem.

sisa32
13. kvě 2009

Ahoj KAči, to je Tobík jedlík. 🙂

Ahoj Dagi, nevím, jestli je vhodná pro kojence, ale Jindru s tím mažu od pěti let. No a když jim nevadí modrá Indulona, tak snad tohle taky ne.

kacatko03
13. kvě 2009

Dagi taky dodatečně vše nej. si pamatuju jak jsi slavila loni narozky. lětí to hrooozně.

sis: no jo to on umí...jen doufám že mu to nezustane aby nebyl obééézní 😒

sisa32
13. kvě 2009

Tak to bych chtěla vidět, po kom by mohl být být obézní. 😀 😀 😀

Dnes jsem jela s manžou na Kladno, kokala jsem na plavky, říkám paní, že chci 42/B a ona mi dala 40/C, že mi to učo bude. 😀 😀 No samo, že žádný nemám. Pk jsem šli k Mc Donaldovi a já si tak sedím a najednou ve mě hrklo, že jsem určitě zase nechala vyvařovat lahvičku. Já už jsem z toho na palici. Tak jsme volali švagrovi, ten všeho nechal a těl k nám, no a nic. Jsem už blbá, jak se bojím.

Zítra jdem na plavčo, už se taaaaaaak těším. Hlavně, abych nedostala mrchu. 😝

culinka2
13. kvě 2009

ahoj holky!
ja som tu uz tak dáááávno nebola.....a pozeram, ze tu to je uz sama mamina....a ziadna tehulka?

daginko, teda, lucinka je uz velka slecna...myslim, ze je cela mamina..ze? 🙂

u nas zatial nice noveho.....dalsi pokus asi az na jesen, alebo v zime, teraz iba pracujem a pracujem..mam za sebou hematologicke vysetrenie a nasli mi nejaku protilatku, takze pri stimulacii musim brat anopyrin a po ET a cele tehetonstvo si pichat heparyn..tak asi tak....skoda, ze ma uz nevysetrovali skor, mohlo sa predist tej zastave srdiecka, keby som si pichala ten heparyn...ale nevadi..aspon sme mudrejsi do buducna... 🙂

Holky, mali ste niektora takuto skusenost?

vsetky VAs pozdravujem!!!!

masle
13. kvě 2009

Ahojky holky 🙂

dagi no teda tak je mi Lůci taky líto, že má ten ekzémek.. ☹ A to myslíš, že fakt budeš muset na operaci.. 😕 😕 ☹ Taky přeji vše nejlepší!! Letí to no 😠Já budu mít v létě 31.. 😕 To je hrůza.. 😨

kačí - tak dnes poprvé Ráďa snědl celou skleničku a pak už vůbec nechtěl mléko.. 😕 vždycky pak ještě vyžahne aspoň 90ml.. Takže králík se zeleninou asi vede.. 😀 To rizoto jsem mu taky jednou dala, ale to mu vůbec nejelo.. 😅 Taky se právě přetáčí na bok a jinak ne a ne se přetočit na břicho.. 😅 Ale když mu pak pomůžu tak z toho je děsně vyjevenej.. 😀

sisa - tak jsi plavky nesehnala?? Ty jo to už je docela psycho s tou lahvičkou 😀 Tak si tam taky nastav ten budík jako Kačí.. 🙂 😵 Tak si užijte pavčo.. 🙂 😉

sisa32
13. kvě 2009

Ahoj Culinko, to je fakt, že jsi tu už dlouho nebyla. To je dobře, že tě pořádně vyšetřili, napříště to už dopadne dobře, tak držím palce.

Těhulku tu máme Hanulku s dvojčátky, ale taky brzy bude rodit. 🙂

masle
13. kvě 2009

jo a Ivan dostal v po atb bo má zánět dutin... 😒 Ale do práce chodit musí 😖

myky
13. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
Dagi vše nej, nej, nej. To fakt šíleně letí. Já koupila pro Mikeše tu ovesnou koupel, ale bylo na tom napsáno, že se nesmí dostat do očí, tak jsem srabák a koupu se v tom já. Třeba mi dali pro dospělé a dělá se nějaká i pro malé děti. A kdy jdeš k Dr se sebou? Já se teď taky budu objednávat. To další těhu už bych nejradši teď. Představa, jak se vše zahojí a pak se to znova rozto...... 😅 . Na mě všichni koukaj jak na máčo, že blbnu.
Holky my sotva paseme koníky, ale už nám to jde lépe. V pondělí jsem si dala pokec s rehábkou a myslím, že se nám o dost zlepšil vztah. Teď začínám mít dobrý pocit a snad to k něčemu bude.
Jakpak asi hanulka?
Sis no aspoň, že ti nabízela plavky pro štíhlejší a prsatější 😀 . To by mě osobně potěšilo 😀 . Mě nabízej větší velikosti s pohledem, že bych je fackovala 😠 . Plavčo si užíjte 😉 .
masle tak dutiny jsou hnus. Snad mu je nemusela propichovat ☹ ?! Chudák Ivan. Hlavně ať si to pořádně vyléčí. Jo a jako jsem myslela, že je ti teda míň 😀.
Kačí Tobík určo nebude tlustej 😉. Každé dítě má mít správný základ 😀.

myky
13. kvě 2009

Alicia moc držim palečky a vsadim se, že ty // jsou taaaaaaam 😀 . Dej nám vědět.
Culinko a tobě držim palečky. To co píšeš měla moje kamarádka a musela si ty injekce píchat myslim i po porodu. Jsem jí litovala, ale když jí na to přišli, tak hned otěhotněla v poho a těhu taky bez problémů. A dokonce i ty injekce říkala, že jsou bez potíží. Ono to vypadá strašidelně, ale prý to nic není. Tak hodně štěstí.

myky
13. kvě 2009

Jé kačí sem zapoměla na kyčličky. To je super, že ok. My jdeme 25.6. na KO a chodíme k Dr. Meluzínovi na olšanskou. Ty jsi psala, že taky jezdíte někam sem, že?

slunickooo
13. kvě 2009

ahooj hol činy,

tak jsem dočítala a zas už prd vím 😀 😀

Dagi -ta ky gratulace , já už mám na krku kristovy léta... jj letí to jak svin. 😀 😀 vždyt těm našim dětičkám kolik už je co???

Jinak si teda nedovedu vůbec představit, co ti to tam dole provedli.. chudinko... snad to nějak vyřešíte a bude zase dobře...

Myky - s uper že si s re hábkou začínáš rozumět - to dělá fakt moc... a malej je šikulka a všechno dohoní 😉 😉

naše děs běs,,, už nechce vůbec sedět a jen jde na nohy, takže dr uhá Niky 😀 😀 - že já nemůžu mít dítě kam ho posadíš tam ho za hodinu najdeš... mě dávaj pěkně zabrat 😀

Culinko - ahojík, držím ti tak moc palečky a určitě už to příště vyjde,, a injekce nic nebudou, uvidíš že si na ně zvykneš a budete kamarádky 😉

Masle - tak manža marodí???? Tak to si doma asi užíváš co 😀 no hlavně at mu je už b rzo líp... asi to není nic hezkýho....

jo a naše malá miluje banán.... ten ji fakt jede, k obídku jsme jednou zkoušeli rejžičku a ta ji nešmakuje,,, takže na čas vynecháme... a ted nevím kdy dávat příkrm s masíčkem??? asi ještě ne co?

Jo a Dagi - teda Lucinku fakt moc lituju že má AE... ☹ ☹ vím o čem mluvím,,,, ale určo se to může strašně moc zlepšit a nemusí mít po tíže... synovcovi fakt hrozně pomohlo moře... jezdili každý rok + v zimě hory.... tak s pojíte aspon příjemný s užitečným 😉 😉

myky
13. kvě 2009

Sluní fotky super 😀 . Jsem se smála, jak je Žanetka bez plínky. Já jak Mikuláška rozbalim, tak mám všechno počůraný. Ostražitě hlídám, kdy spustí a když už myslim, že nic, tak sprcha 😀 . Ještě, že mám přebalovák v koupelně, bo tam vytírám každé přebalování. Třeba aspoň budeme mít rychlý přechod na nočník
😵 .

myky
13. kvě 2009

Jo a masíčkové příkrmy, už bych asi klidně zkusila.

kacatko03
13. kvě 2009

ahoj holky,

myky: my jezdíme přímo do Vinohrad. nemocnice.... 😉

sis: ty jsi už dobrej "magurek" 😀 😀 😀 😀 😀 jsi mi připomněla že jsem byla v práci a volám Toma že nevím zda sem ráno vyplnula žehličku....tak volal taky šváru a ten jel k nám a taky nic...a to jsem si na to vzpomněla okolo 1 odpoledne 😀 😀 to bylo pak doma keců...já už viděla barák v plamenech 😀 😀

masle: tebe si nechám na konec 😀 , tak to je blbé že Ivan má atb..ale aspon rychle zaberou a děti to nechytí, jestli už není pozdě 😢 ☹ 😒 , Ráďa už dlabe s masem jo? já ještě nedávala...nakoupila jsem mraky zeleniny směs, karotky, rizota tad...tak to musím nejdřív zpotřebovat a pak pujdem na maso 🙂 Tobimu chutná snad všechno, žužlá místo rukou kousek jablka a jak mlaská 😀 😀 . jinak se snažím po zelenině mu už taky nedávat mléko a jen trochu napít čaje, bo jakmile dám mléko tak to všechno letí ven. jinak to v sobě udrží. koukala jsem na váhu Fíli v 6m. tak měl o 200g mín než má toba v 5m 😀

jo a Tom koupal...pak ho měl na posteli a najednou řve at jdu nahoru že se malej ze zad přetočil na břicho a zase zpět 😀 😀 tak kolem něj skákal jak kamzík 😀 😀 no a pak už nic 😀

slunickooo
13. kvě 2009

no škoda že tatínka nepočůrala 😀 😀 ale ona mu prokousla nos 😀 😀 fakt nekecám 😀

a masíčko myslíš že bych už mohla???? Už měla brambůrku , pak bramb. s mrkví a s ředkvičkou a zkusili jsme i rýží.. ta ji ale nejela.. a z ovoce měla jablíčko a banán,, i když ted jsem se dočetla že ovoce by měla dostat až po masu 😲 😲 no ale nevím proč teda....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru