Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
5. led 2009

http://orlicky.denik.cz/miminka/miminka-z-prelo...

ahojky kočandy, jen jsem vás přišla pozdravit 😵 , zatím se ještě nenašel čas, abych usedla na déle k PC, ikdyž malá je zlatá, hrozně hodná...., teď je lítání po úředech atd, takže taková hoňka...., jinak vše zvládáme dobře, jsme s manžou přešťastni 😵 , ani se to nedá popsat....
Ještě jednou všem přeji krásný nový rok plný zdravíčka a štěstíčka....

PS: fotky do alba určitě přidám..., ale zatím viz odkaz je fotečka do Deníku, tak jukněte 😉 .

Zdraví D+L 😵

masle
5. led 2009

Ahojky hočiny,
Dagi malá Lucinka je moc krásná! Tak at vám pěkně roste! Porod byl asi hrůza co těch 18hodin...A co že to trvalo tak dlouho? 😕
To je počásko co. Zítra jedu taky na úřad kvůli porodnému, tak se moc těšim... 😖
Jinak náš Ráďa nám roste před očima, je to pěkný jedlík. Pořád kojim a ještě několikrát denně dokrmuju 🙄
Myky co ty, jak je? Už se ti to pomalu a jistě taky blíží viď.. S tou váhou si nedělej starosti, já v porodce ztratila 8 kilo a i teď to jde celkem rychle dolů 😉
Kačí krásně jste si Tobíka zabalili pod stromeček 😀 A jak to zvládáš? Je malej uplakanej? Náš Ráďa má trochu otočený spaní tak se moc nevyspim, ale naštěstí není uplakanej. Jen tak kňourá tak to je v poho..

myky
5. led 2009

Ahoj všem 🙂 ,
já dnes ulítaná a všechno ve sněhové vánici 😖 . Napřed koupit kupon na opencard, pak k Dr pro papír na mateřskou a pak s tím lejstrem do práce na druhý konec Prahy. Chvílema jsem myslela, že je můj konec. Ale jsem tu a ještě jsme s manželem zašli na pizzu, protože teď dám tak maximálně sprchu a končim 🙂 .

Siso lehátko snad bude. Ještě se mi neozvali. Já ho právě chci taky hlavně kvůli tomu jídlu. A co ten váš reflux? Malá je nádherná 😀.

Hanulko už 17tt 😵 . Paráda! To to letí viď? A jak ti je?

Dagi, Lucinka je úžasňoučká. Já už si připadám hloupě, jak to tady každýmu píšu 😅 . Ale já se prostě podívám na ty vaše prcky a nemůžu se vynadívat a hrozně se těším na toho našeho 😵 . Tak až budeš mít chvilku, tak písni info o porodu, jo 😉 ? Jsem si říkala, že napřed jsi to měla málem za sebou tak rychle a pak 18h. To mě děsí 😅 .

Masle, hodně štěstí na úřadech. Snad tam nebudeš mít moc narváno. Ráďa je mazlík 🙂 a spinkání snad nějak srovnáte. Váhu už radši neřeším a snad to nějak sleze. Třeba budu mile překvapená. Ale každopádně děkuju, že mě tak hezky podporujete 🙂. Porodu se bojím jak čert kříže, ale těším se na malého 😀 . Už se to hodně blíží, tak jsem z toho rozpačitá. Zítra máme první předporodní kurz, tak to bude ještě reálnější.

dagina
5. led 2009

Ahojky, koukám na netu na chůvičky, tak samozř. jukám i sem 🙂 . Lehce jsem prolítla albíčka vašich ratolestí 🙂 , všechny krásně rostou a daří se jim dobře 😉 .

Myky, jj, všechna miminka jsou krásná, ale až uvidíš to svoje, tak bude 100% to nejkrásnější 🙂..., to samé si myslím o naší berušce 😵 😵 . Jinak těžko říct skrz ten můj porod kde byl zakopaný pes..., i přes ty šílený bolesti po 5, 2, 1 minutách jsem se skoro vůbec neotvírala..., až asi po 12 hodinách mi dali kapačku na urychlení, tak se to pak trochu hnulo..., ale i tak to byl nářez, při vypuzovací době jsem už neměla skoro žádnou sílu, úplná beznaděj když malá "vypadávala" z monitoru..., pak mě porodní asis. skočila párkrát na břicho a malá byla venku, bylo to za 5 min.12 ☹. Hlavní je, že to dopadlo dobře a malá fakt všechno vynahradila, už si na ten hnus ani nevzpomenu a těším se na další 🙂.
Prostě těhulky máte se na co těšit 🙂, a snažilky také.... 😉, je to nádhera, takového štěstí najednou.

Masle, tak ty máš takového jedlíka 🙂 ???? To je dobře, ikdyž se musí přikrmovat, hlavně že prospívá 😉 .

kacatko03
5. led 2009

Ahoj holky, mám taky chvilku, Fíla spí, malej ted usnul a táta je na tenise.

Dagi mocc gratuluju k Lucince je krásná, tak jsi to zvládla a ted si užívat štěstí...at malá krásně roste a je zdravá 😉

Mašle ahooooj, tak to máme koukám uplně stejné....také kojím ale taky musím dokrmovat a to jednou kojím podruhé Nutrilon, nejak se mi nestačí nalejvat prsa a malej pak hodinu saje a řve hlady. otočené to máme taky, přes den spí (dospává noc) v noci hruza, od 22.00 do 01.00 je vzhuru a chce chovat nebo řve hlady i po jídle. pak usne a za dvě hodiny se probudí a znova....ale začíná to být lepší, necháváme ho vyřvat a někdy vytuhne vyřízenej po 15minutách řevu (to jsou ale nejdelší minuty snad 🙂 ) jinak už máme 3510g takže je to fakt jedlík, trápí nás prdění a docela často ublinkává jinak dobrý. Ted musíme oběhat uřady a práci a vyřidit potřebné, ach jo...hlavně nenarazit na protivnou úřednici. Co Verunka? jak se zžila s Ráďou?

myky: tak ještě měsíc a máš to taky za sebou 🙂

jinak zdravím: hanulku, Oskarku, Bozku, sisu, Chiwul, Slunicko, Grej...atd 🙂

sisa32
5. led 2009

Ahoj holky, tak to tady konečně ožívá.

Myky, díky za pochvalu Adélky, už se těším, jak budu psát, jakej je Mikulka fešák. 😀 😉
Reflux se zlepšil, ale né úplně, třeba týden dobrý a pak jeden, dva dny ublinkává. To má zrovna dnes. Je vykoupaná, načančaná a hrc a celá durch. 😀 😝

Dagi, ještě jednou velká gratulace, ať Lucinka krásně roste.

Ahojik Kaci, taky tě zdravím.
Já kojím už jen ráno a pak si odstříkávám, ale je to bída, mám toho ob den jednu dávku. teď už pije 180 ml. Začala jsem užívat Ricinus communis (homeopatika), tak snad to zabere.

myky
5. led 2009

Kačí jj, ještě 5-6týdnů a snad to budu zvládat jako vy všechny. No ty si teda užíváš noční bdění, ale jak vidím, tak to se brzy spraví. Já teď taky trochu ponocuju. Manža měl přes Vánoce volno a tak jsme chodili hodně pozdě spát a já teď ne a ne zabrat. No nějak mi příjde, že už toho do porodu moc nenaspím. Je to čím dál horší najít polohu a klidně spát.

kacatko03
5. led 2009

sisa a jak blinkáte? my blinkáme po každém jidle ☹

kacatko03
5. led 2009

občas to z něj vylítne, nekdy jen koutkem...ale dr zatím o Refluxu nic neříkala. prej ho máme vícekrát dávat odkrkávat mezi jídlem.

sisa32
5. led 2009

Dřív po každém jídle, ale i třeba po hodině i víc, jak kdy. Teď se mi poblinkala hned po jídle, ale pořádně a jak jsem jí převlíkla, tak znovu.

S tím spaním mě to mrzí, ale vydrž, to se srovná. Mě teď malá spí celou noc, ale dřív taky ne.

sisa32
5. led 2009

To blinkání má někdy jen že to vyteče koutkem, někdy to z ní vystříkne a někdy se pořádně vyblindí, jako zrovna před chvílí.

masle
6. led 2009

Ahojky tak rychle jukám,
Kačí - tak to máme opravdu podobný, mě zase děsně kouše a bradavky mám věčně krvavý ☹ A to používám ty silikonový kloboučky a stejně mě to bolí, je to pěknej dravec. Takže taky to tak různě střídám...A chce Tobík dudlika? Ráďa naštěstí jo. Takže když je napapanej tak mu ho dám a chvíli mu ho přidružuju aby mu nevypdl a on pak krásně usne. Ale musí bejt napapanej, jinak mi ho plive a tak...Tak to krásně přibejváte! Já jsem taky zvědavá kolik budem mít. Jdem až po šestinedělí takže za 2 týdny. Už jste byli na kyčlích? My jdem ve čtvrtek.
Verunka se zžila rychle možná až moc 😅 Nejraději by se o malýho starala sama 😀
Chodíte teď v těch mrazech ven? Já furt trůnim doma, bojím se aby mi venku nezmrz. Ale říkam si jestli to napřehánim... 😕

kacatko03
6. led 2009

mašle my byli na kyčlích už ve dvou týdnech 🙂 máme známeho ortopeda tak si nás hned povolal. a jdeme zase na konci ledna, Ven ted jak napadl sních nechodíme alejinak jsem už byli několikrát od porodnice. dudlíka zatím moc nechce dudá ale vyplivává ho tak ho přidržuju dokud neusne, někdy stačí chvilka a ududá se s ním.

sisa: hm tak to máme taky, někdy se zblije až po hodině...tak to se musím zeptat dr. Co se s tím dá dělat?

bozka
6. led 2009

ahoj holky,
Masle mě na bradavky pomohl tvaroh 😉
jinak pěkně rosteme máme už šest kilo a 63 cm, přidala jsem nějaké nové fotečky z vánoc 😀 Musím říct, že to byly naše nej nej vánoce 😉

hanulka3112
6. led 2009

Ahojky holky jak se vede, jéé Dagča už sem zavítala, ahojík Dagi, tak konečně jsi s malou doma viď 😵

sisa32
6. led 2009

Ahojky. 🙂
Mám novinky, Konka právě rodí. 🙂
Bigrendy je už 54 DC a stále žádná mrcha, tak možná ........

Kaci, mě malá víc ublinkává už druhý den, dneska jsem jí převlíkala nejmíň 5x. Taky je protivná a má šedou stoličku. Doufám, že mi neomarodí. Ale teplotu nemá a přes den je OK až na ty záchvaty protivnýho chování. Jenže ona je jindy tak milý, usměvavý a tichý dítě. Vůbec nebrečí, jen se směje a povídá a někdy ani moc nepovídá, jen leží a kouká, co kde lítá.
S tím refluxem se nedá nic dělat, jen dávat pořádně odříhnout, třeba i víckrát a nám pomáhá vždycky po jídle nechat tak 10 min. v lehátku. To má přizvedlou hlavu a je to lepší.

myky
7. led 2009

Čusík 🙂 ,
hlásím se při dopoledni. Mrňous se pěkně mele, tak mám z něj radost.

Božko téééda, malej toho dostal 😵. A jak se řehnil 😀 . Fakt boží 😉 !

Kačí, reflux je fakt mrcha! Držim palce, ať se u vás neprokáže.

Siso šedou stolici? Nejsou to spíš hleny ve stolici? Nebo jestli jsi nejedla třeba něco železitého?

Masle já myslím, že s miminkama do šestinedělí se nesmí ven, pokud mrzne. Rádši bych kočárkování na chvíli vypustila.

kruguer
7. led 2009

ahoj matky,
nějak nestíhám sem chodit, Jára mi dává zabrat 🙂 všem gratuluju, přežít porod je docela záhul 😀 nechápu, kdo napsal, že je to nejkrásnější den v životě ženy 🙂 🙂
jára je macek, má už 5kg a za chvilku ho asi neunesu. já mám stále problém s nástřihem. už mi to jednou přešívali, už to bude 6týdnů od porodu a pořád nemám pokoj 😒

slunickooo
7. led 2009

Ahooj holččiny,

Dagi - veliká co veliká, přřímo ohromná grat ulace k tak krásné holččiččce ....

Kačči, Maššle - to to letí co???

Siso - tak držžím paleččky at namaraodíte, my dostali den přřed vánocema rýmiččku a byla jsem z toho fakt hotová - našštestí to brzo ustoupilo

Konce držžím moc moc paleččky at to má rychle za sebou a užž má ten svůůj uzlíčček v nárůůččí

Hanulko našše - teda vy krásněě pokraččujete , u žž tolik tt

Jinak já ted v těěch mrazech malou taky ven ned ávám, dám ji jen do koččárku do verandy.. a taky tam krásněě spinká

Holččin y - cožže užž přřikrmujete??? To to neššlo jen s vašším mlíččkem??

měě se zdá žže našše tak posl. pár dní moc hezky nebašští - v noci to jo, ale přřes den chvilku pěěkněě tahá a pak se pořřád poušští, kouká kde co lítá nebo usne tak ji vezmu a za chvilku je vzhůů ru a chce bašštit znovu... , ale užž vččera bych řřekla žže to bylo lepšší.. .tak uvidíme... m ožžná ješstli to není tak "krize" jak se píšše, žže miinka najednou po třřebujou více mlíččka a toho je mín ... snad to bu de OK a budeme moct i dál plněě kojit...

Jinak u žž začčínáme zlobit , kdyžž nemůůžže zabrat tak bulánkujeme a vz tekáme se a po koupání to je to samý... no ale po oběěděě venku v koččárku a v noci spinká krásněě - tak aspon tak...

A taky užž se krásněě usmívá, kouká na hraččky, houká ... fakt k nezaplacení

katuska23
7. led 2009

ahoj holky omlouvám se že vám sem lezu ale nestimulovala jste nějaká Fostimonem?

sisa32
7. led 2009

Ahoj Katuško, já stimulovala Fostimonem.

sisa32
7. led 2009

Myky, hleny tam nemá a něco železitýho? Nenapadá mě, ani co by to mohlo být.

katuska23
7. led 2009

siso bylo ti zle?já včera měla první injekci a nemůžu vydržet v práci? 😒

sisa32
7. led 2009

Katy, vůbec ne. Jen to píchnutí ze začátku bylo bolavý, než jsem vyměnila roztok.
A jak ti je?

katuska23
7. led 2009

mně je zle,chce se mi zvracet,už od rána,ale jinak mě jen občas píchne v břiše,ale injekce byla v pohodě píchla jsem si jí sama.

sisa32
7. led 2009

Tak hodně pij, to pomáhá, aspoň 3 ltr. za den. Jestli ti bude zle pořád, radši brnkni dr.
Řve mi dítě hlady, mrknu sem za chvíli.

katuska23
7. led 2009

já piju,četla jsem že to pomáhá,asi si musí tělo zvyknout....hlavně když to bude mít úspěch 😀

sisa32
7. led 2009

Holky, úplně jsem zapoměla. Dneska máme výročí. Přeně před rokem v 11.30 hodin jsem OTĚHOTNĚLA. 🙂 🙂 🙂

myky
7. led 2009

Siso 😀 , tak gratuluju 😉 .

bigrendy
7. led 2009

Ahoj holky. tAK dnes v 15.08 se konce narodila Adélka.váží 2950g. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru