Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
21. říj 2008

Dobré ráno, Hanulka má stále dobré zprávičky 😉 , jupííí, tak ať je v pátek krásné HCG 🙂 . Bigrendy, věřím, že jsi smutná z počtu folíků, ale mohlo by být i hůř, určitě budou zase více kvalitní. Při 1.IVF jsem měla také 4 folíky, při druhým 6 vajíček při 300 j puregonu, takže jsem také mizerná nosnice 😒

Myky, klidně bych si ten test na cukrovku zopakovala, to pití mě chutnalo, ale bez toho hladovění 😵 , to se dalo těžko vydržet. Nejhorší je, pokud by jsi tu vodu vyzvracela, musíš test absolvovat ještě jednou 😝 😝 .

Dneska jdeme s manžou udělat cenzuru do porodnice, provedou nás, řeknou co a jak 😅 a zároveň zaplatit poplatek 500kč za přítomnost tatínka u porodu 😵 . A také nás dnes čeká profi focení s pupíkem a tatínkem 😅 , na to se moc netěším, focení moc nemusím, ale zase nějakou pěknou památku chceme mít, když to těhu je tak vydřené 😎 .

Oski, tak ať dnešní KO dopadne dobře a domů se vrátíš tak za 4 dny s mrňouskem 😵 .

grej
21. říj 2008

Ahoj holky,
Big Rendy - já když jsem byla při svém prvním IVF na prvním UTZ, tak mi dokonce nenašli ani jeden folík!!! A do další kontroly jich narostlo 6. Tak nesmutni, však ono se ještě něco objeví. Navíc doktoři koukaj jen tak zběžně, vždycky jsem měla nakonec odebraných víc folíků než tam při UTZ viděli. Tak neboj!!

Hanul - gratuluju!! Supér🙂

Oskarko - držím palce na kontrolu!!

masle
21. říj 2008

Ahojk holky. Tak Hanulko to je skvělí jen tak dál!!! 😉
Oski taky držím palečky ať je vše ok!!
Holky ten test na cukrovku se dělá každé, nebo jen když je to potřeba? Mě to nedělali. ☹ Ne že bych po tom toužila, ale když tak čtu Daginu tak si říkám abych o něco nepřišla ☹ 😀 😀
Já se za chvíli vypravím nakoupit nějaké vánoční dárky, tak doufám, že budu trochu úspěšná. 😵
Co Kačí? Je vše ok?

grej
21. říj 2008

Mělo by se to dělat každé, Masle. Teda aspoň tak jsem to slyšela. Vím, že kámošce doktor skoro vynadal, že jí to nedělali. Nevím, s čím to bylo spojeno, ale vím, že jí řekl, že by to měli dělat každé těhulce. Že cukrovka není prča...

masle
21. říj 2008

Aha tak se musím zeptat Dr. Dík Grej. 😉 🙂
A jak se cítíš?

dagina
21. říj 2008

Masle, test na cukrovku by se měl dělat každé těhuli po 25. roce, což já mám už dávno 😀, a dělá se právě kolem 26tt.
grej, ten 9tt ve tvém profilu je krásný 😵, letí fakt rychle..

grej
21. říj 2008

Díky holky🙂
No cítím se bezvadně. Jak kdybych vůbec těhu nebyla. Jen jsem víc unavená, večer usínám kolem deváté, ale jinak nic. Občas mě bolí břicho, ale nic hroznýho a mám pocit, jak kdybych ho měla namožený. JInak fakt nic. Jsem ráda, i když po takový době bych klidně i pořád zvracela 😀
Jen se už nemůžu dočkat další kontroly...

slunickooo
21. říj 2008

Krásné ráno kočky,

Bigrendy - neboj holka, jak píšou holky, určitě se ještě pár folíků najde a o to budou kvalitnější - určitě 😉

Dagi - tak si to hezky užijte , už se těším na fotečky,,, jinak u nás v porodce se taky platí 500

Kači - tak co? Jak to s vámi vypadá???

slunickooo
21. říj 2008

j o a máme po prvním monitoru - za týden na další..... vše je prý v pořádku tak jsem hrozně ráda, srdíčko tlouklo jako zvon 😉

murasek
autor
21. říj 2008

Dagi - to bude nadhera - ty fotky...hodis pak nejakou do albiku? moc rada bych se koukla!
jinak holky 11.den po ET a ani stin na testu, testnu jeste ve ct a pak ukecam MUDru na krev.
Copak Oskarka?

slunickooo
21. říj 2008

Murásku- pořád držím moc moc palečky...

Oskarka ???? Spíš si pospala ne? 😀 😀 nebo že by??? 😀 😀

murasek
autor
21. říj 2008

dnska ma tu kontrolu, ne? myslim Oskarka

patricie77
21. říj 2008

Ahoj holky, koukám, že jsou tady úspěchy - gratuluji Hani!!! A taky čekatelky na //, Murásku, ještě to tam může být!!! 😵. Koukala jsem na fotky od Chiw - nádherná holčička, to je moje tajné přání 🙂 . A koukám, že se tady taky bude za chvilku rodit - Oskarko a Sluníčkooo - držím palce, ať vše dobře dopadne, stejně tak mé spolubojovnici Grej, která je o kousíček napřed v těhulkování. Včera jsem byla na utz a vše bylo v pořádku, mimi mělo 12mm a srdíčko bilo ostošest. Kéž by mu tahle aktivita vydržela 🙂 . Já se teď jen raduji a bojím a bojím se radovat 😉 , po tom všem. Grej, kdy máš další KO? Já příští týden ve středu a pokud mimi bude oukej, tak dostanu těhuprůkazku - no, zdá se mi to ještě brzy, ale i na genetiku (NT screening) jsem se musela objednat už teď, protože tam mají měsíční čekací lhůty. Holky opatrujte miminka, břiška, embryjka a především sebe a mějte krásný den!!! 🤐 🤐 🤐

slunickooo
21. říj 2008

tak třeba ji tam mudr "udělá ten "hman" " nevím název, jak dělali i SIse - jak uvolní tu hlenovou zátku - to by pak malý Oskarčátko mohlo být na světě co by dup 🙂

murasek
autor
21. říj 2008

Hamilton 😀

murasek
autor
21. říj 2008

patricie - gartluju k tehu tydnum a srdicku!!! 😉
pro zajimavost - kdy ty jsi mela //?

bigrendy
21. říj 2008

Ahoj holky.Patricie moc gratuluju.

myslíte že se může stát ,že by ty 4 co mám už nevyrostli? mám strach aby jsme se dostali k odběru ☹

zofik
21. říj 2008

jen nakukuju Sluníčko, ty máš teda bříško 😵

zdravím Daginku 🙂

slunickooo
21. říj 2008

Zofi - ahojík

n eboj, taky za pár měsíců budeš mít 😀 😀 - ale tak jsem si na něj zvykla a na to jak tam malá vyvádí, že mi snad bude chybět ...

grej
21. říj 2008

Ahoj Patricie... Já jdu na další kontrolu až 6.11. Tedy 3 týdny po tom, co mi našli srdíčko. Hrůza, to zas budou nervy... Rovnou mi tam budou brát i krev a dělat první nějaký genetický testy či co. Na první velký UTZ jdu 27.11., to už s sebou budu brát manžu, at se taky pokochá 😉 Já doufám, že mi tu průkazku daj toho 6.11., protože se budu muset zaregistrovat už do porodnice. Je to hrozný, ale je to tak...

Big Rendy - neboj! Oni vyrostou... co by tam jinak dělaly 😉 ALe chápu tě, já z toho taky měla nervy v trapu...

bigrendy
21. říj 2008

to je hrozný mám pozitivně myslet. nevíte někdo jak se to dělá? 🙂

bozka
21. říj 2008

ahoj holky,
tak jak je. My se máme krásně, pořád nemůžeme uvěřit, že už ten zázrak máme doma. Včera jsme byli u paní doktorky na převážení a vážíme přesně 3,5 kg 😀 když jsme šli domů měli jsme 3,25kg, takže krásně papáme 😀

kacatko03
21. říj 2008

Masle...jeste nerodim a snad koncem týdne pustí domu 🙂 oznacili me jako nizkorizikovou k predcasnymu porodu tim že první porod byl v terminu 😀

slunickooo
21. říj 2008

Kači - tak to jsi ráda vid, že půjdeš domů..... co na to chudinka Filda, že nejsi doma?????

hanulka3112
21. říj 2008

Ahojky Holčiny, tak jsem dneska zas testla, druhá čárečka už byla o dost silnější sice to nebyl mamatest, ale i tak už je to tlustice, pak to vyfotím a hodím do alba 😉 🙂
Grej ahojík, mimísek pěkně roste, to je fakt nádhera 😵
Rendy, ještě nesmutni ani nemáš proč, folíky ještě přibudou a kdyby ne, tak nakonec stačí málo, jsou aspoň kvalitnější, podívej na Grej taky není extra nosnice a už je krásná těhulka 😉 🙂
Kaci, držím palečky ať už jdeš v pátek domů 😉
Božka malý teda pěkně přibírá, jen tak dál mamčo 🙂
Slunííí ahojík, paráda, že je vše v pořádku už se nenaděješ a budeš rodit a Oskárka už možná rodí 😉 🙂

kacatko03
21. říj 2008

Sluni malej to v poho zvládá jen manza riká ze nejhorsi je to vecer to je mu prý smutno jinak si za celý den moc nevzpomene je ve skolce a pak bud prijedou za mnou nebo jezdi na fotbal, hokej kina atd...tak má aspon program...

hanulka3112
21. říj 2008

Kaci, sak už se tě manžílek dočká a nebude vám ani jednomu smutno 😉 🙂 už aby to bylo viď 😉

slunickooo
21. říj 2008

Hanulko - SUPER SEPER SUPER, to je taková krása, že vám to vyšlo - to budou panečku krásný vánoce vid 😉 😉 😉

No my budem mít taky krásný, asi budou trošku jiný než jsme zvyklý, ale nějak se malý přizpůsobíme a snad všechno v pohodě zvládneme...

Kači - tak to je fajn, že to kluci zvládají vid.... no jo děti jsou většinou celý den v poho, jen ty večery.... ale už tě budou mít za pár dní doma tak bude zase dobře.. 😉

hanulka3112
21. říj 2008

Sluní děkuji, no pořád tomu nemůžu uvěřit, že se na nás usmálo štěstí 😵 jo a tyhle Vánoce budou fakt nádherné užiju si je maximálně 😵 jen se ještě pořád modlím ať je vše v pořádku jo a dala jsem dnešní testík do alba i s předchozíma 😉

slunickooo
21. říj 2008

Hanul - testík je naprosto ukázkový, určitě bude vše v pořádku - třeba tam budou i 2 miminka 🙂 🙂 . Kdy jdeš na UTZ???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru