Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
3. čer 2009

masle taaak šikula....jj toba taky jak to uděla jedno tak to dělá furt tak bacha večer v postýlce já občas než usne musim přetáčet zpět bo když usíná a přetočí se tak kouká ven z postele a tlemí se a padají mu u toho oči

myky
3. čer 2009

Ahoj holky,
dočtu později a jen jukám co nového a jdu s infem. Včera jsme přijeli až pozdě domu. Byli jsme u našich.
Dr mi řekl, že mi jizva nějak zgranulovatěla a že se to někdy stává. Lekl se, že mi přišili konečník s pochvou 😖 . Takže mě vyšetřil i jinou dírkou 😢 . To dobrý, ale když jsem se zeptala co s tím, tak prý jedině další porod a pak to sešít tak, jak to má být a né to takhle zmršit. No, plakala bych, bo mě to fakt pořád docela bolí. Navíc je mi 29 a ještě si chci s manžou užívat při sexíku a né tohle 😠 😢 . Mám se prý čvachtat v dubové kůře a řepíku.
Hanulko prcci jsou pěkný. Na váze až tolik nezáleží, hlavně aby byli dopečený a to teda zvládáš na 1 s *.
Tak zkusim pořádně dočíst. Mikeš jak už má odřenou prdelku, tak stačí když křupne do plíny a ječí, jak protrženej. Chudinka ☹ .Zatím....

oskarka
3. čer 2009

Masle, ahoj. JJ, na tu operaci musíme jít už teď, aby to měl jako malinký odstraněné a hlavně aby si za to netahal, ono to přeci jen roste. Zatím pa

sisa32
3. čer 2009

Ahoj holky, tak nám od 10 dopoledne nešel net. Až teď tu byl chlap s tý firmy a sprovoznil ho. 😒

Dnes nám přivezli ten nový stolek pod tv a hned jsem naštvaná, sotva odjel, tak sem zjistila, že ho udělal blbě, chtěla jsem v něm foch 22 cm na výšku na video kazety a pod to nízkej šuplík, na kabely atd. a on to udělal obráceně, takže máme foch, do kterýho nedám kazetu a obr šuple. Tak nevim, jestli to reklamovat, aby to předělal, nebo dát ty kazety a dvd do toho šuplíku, páč je fakt velkej. Možná by to i bylo lepší, kvůli Adélce. Jo a ještě na to nalepil hnusný madlo.

Holky,máte fakt vybraný krásný plavky. Ty co bude mít KAči, ty bych si dobolit nemohla, se svejma pidi prsama a obr pupkem. 😅 Ale KAči má postavičku jak modelka, tý to bude slušet. 🙂

Myky, teda kdo by řekl, že v téhlůe době ještě doktoři něco takhle sprasí. Kdyby to byla náhoda, tak neřeknu, ale když se tu sejdeme a ty i Dagi máte problémy, tak to je děs.

Co Miky ? Už se to trošku lepší ?

bulja
3. čer 2009

Ahojky všem maminám, jsem ráda že tyto stránky existují. Vaše připomínky k porodům, k prdíkům, k průjmům apod. jsou opravdu ze života. Mám dvouměsíčního synka a všechno toto známe. Rodila jsem na Bulovce. Rodil mě doktor malého vzrůstu, nevím přesně jak se jmenoval, snad Kovařík, ATovařík, no to je jedno. Šlo to nějakým špuntem či co. Byla jsem šitá až od pupky k prd..., Hrůza děs. Do ted si nemůžu pořádně sednout. Ale s manželem doufáme že bude lépe. Chtěli bychom za rok druhé.

slunickooo
3. čer 2009

supeeeer plavečky, a přesně tak souhlasím - Kačce - teda Verče 😀 😀 ny ty super postavě bude slušet všechno - se hold někdo má.... já chci právě taky tankiny, kukala jsem do katalogů, ale objednávat si je přes net,??? to si teda netroufnu a v obchodě teda nevím vůbec kde bych je sehlala.. aby byl aspon nějaký výběr...

Sis - to je děs vid s těma řemeslníkama... vyfot ho - ten stolek myslím.... at taky juknem

my chcem - ted aspíš já po tom toužím 😀 😀 předělat kuchyn s obývákem - rozbourat zed co je mezi a vyhodit dřevěnou zaš. stěnu... tak už se taky těším na nějakou změnu... chtěla bych to spáchat na podzim... si f urt myslím, že to bude brnkačka - přeci se jen rozbourá pár cihel 😀 😀 😀 ale ono to asi jen tak neb ude... bude chybět kousek parket a oblož. stropu - právě jak je zed a ta stěna - tak to pak musíme nějak dodělat... a co bude všude prachu 😠 😠 - ale i tak se už nemůžu dočkat 😀 😀

sisa32
3. čer 2009

Ahoj Sluni, jj vyfotím, ale až ho dáme na místo.

myky
3. čer 2009

Hoj,
Sis no to máš pravdu. Je to děs s tima doktorama 😢 . Hele mě taky udělali šatní slříň jinak a nakonec je to lepší, než jsem si vymyslela 😀 . Ale taky si pamatuju, jak jsem koukala a napřed byla naštvaná. Ale už jsem jí chtěla mít, tak jsem byla sticha. DVDéčka máme taky v šupleti a je to super.
Sluní, tak se chystáte do velkého předělávání joooo?
Bulja, tak tento pan doktor mě rodil taky 😠 . Asi to tak má rád. Rozpáře, protože se chce naučit šít!!!!!! Nejhorší je, že já ho znala a řekla jsem, že nechci aby mě rodil. Ale jaksi názor rodičky se neshledal s pochopením. Sesřička sice dotáhla další doktorku, ale jeho pryč neposlali. No ale nechci být nevděčná. Malej je na světě, že?! Tak vám přeji hodně štěstí.

bulja
3. čer 2009

ahoj myky, a ty jsi taky rodila tím špuntem, já se omlouvám, nevím jak se to přesně jmenuje.

dagina
3. čer 2009

Ahojky, jůůůů, tady se kecá 🙂 .
Kacatko, ty jsou krááásný, na tvou postavu jak dělaný. A jak píše Sluni, na takové postavě bude i pytel od brambor vypadat jak nejnovější model.

Oskarko, copak má malý za problém s ouškama 😕 ???? Co mu roste???? Ať vám to dobře dopadne.

Hanulka má koukám roupy, už by mohla porodit 😵 . Né že bych ti to přála, ale ona tě chuť na sex po porodu přejde 😀 ...

Myky, takže ti mudr také dvakrát nic neporadil 😖 , no jo no, žádný zázraky s tím asi nepůjdou. Mě ještě řekl, že máme najít takovou polohu, při které to nebude bolet, opravdu skvělá rada..

Sis, no pěkně jsi si popsala postavu, ale takovou má většina po porodu 😅

Holky, také jste pořád tak unavené, utahané..... 😝 , nebo jen já jsem taková měkkota???? ☹

oskarka
4. čer 2009

Dagi, ahoj. Jen rychle nakukuji před odjezdem do nemocnice. Ondrášek má od narození nadbytečný ušní boltec, už v porodnici říkali, kolem půl roku nechat odstranit na plastice ve Vinohradech. Akorát, že tvrdili, že to bude ambulantně, a on to bude normální zákrok v narkoze. Ach jo. To víš, ono to roste a Ondra se začíná za to tahat, takže bude lépe, když to bude pryč.

Mějte se, pa...

kacatko03
4. čer 2009

Ahoj holky...padá mi hlava na stůl....NOC...Tobik klidnej, spinkací...ale Fíla....záchvaty kašle, blití..asi do 3 do rána, nakonec usnul vyčerpanej, já pak nemohla zabrat bo sem ho furt slyšela kašlat a čekala kdy poletím zase do pokoje. tak jakmile malej usne jdu taky.

oski: držím moc palečky at malej nárkozu a poo snáší dobře a jste brzo doma.

masle
4. čer 2009

ahojky

kačí - jéé a co to že ještě k tomu blinká?? 😕 ☹ Možná z těch hlenů asi.. 😕 😒 to mjste si užili teda pěknou noc.. Tak to pořádně dospi 😉 🙂

oskar - aha to jo tak to se asi musí odstranit když to roste.. ☹ Tak ať vám to dobře dopadne! Vše bez problémů a jste brzo doma!! 😵 😵

myky - teda tak to máte s Dačou koukám stejný problém.. ☹ To je teda děs ☹ A bulja to samé..To jste padly do rukou nějakejm umělcům.. 😒 😠

zdravím všechny!!

kacatko03
4. čer 2009

čauves masle...jj od tech hlenu 😒 padnu po o tak zatím papa jdu dát svačinku bobešovi

sisa32
4. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem to riskla a jela s Áďou na plavčo a bylo to super. Dnes se celou dobu řehtala a výskala a cákala, prostě sranda a to už je poléváme kelímkem a potápíme jim pusu až k nosu.

KAči to tě lituju, takovýhle noci taky znám, člověk má o toho malýho strach a nemůže mu moc pomoct.

Odpo razíme k dr., tak jsem zvědavá, co nás zase čeká za perly. 😖

myky
4. čer 2009

Ahoj holky,
tak všechny máte vybrané krásné plavečky 🙂 . Já radši zůstanu u starých.
Kačí chuděro, to teda máš už několikátou noc peklo, že?! Ty učitelky by zasloužili. Takhle Fílu nechat prochladnout 😠 !
Masle jj, s Dagi si ještě asi užijeme. Já jsem pevně rozhodnutá k dalšímu porodu přizvat plastika. Ale musim zjistit, jak se to dělá a domlouvá předem.
Sis tak super, že jste si to s Aduš užili 😀 . Plavčo je fajn. My sice plavčíme jen ve vaně, ale taky se mu to líbí 😀 .
Dagi, tak mě naférovku řekl, že pomůže jen další porod. Já po každém sexíku navíc tak dva dny špiním, tak se bojím, jestli mě manža nemůže třeba nějak protrhnout 😅 ?!
Oskarko se držte a ať vám to dobře dopadne.
Bulja jj, špunt 😀 se jmenuje vakuumextraktor 😢 . Pozdě jsem zjistila, že toto je oblíbená pomůcka pana doktora 😠 ! A co prcek? Je po tom ok? Byli jste na neurologii? Bych si nejradši nafackovala, že jsem ho z toho sálu nevyhnala!

myky
4. čer 2009

Jo a holčičky dneska jsem nechala 1200,- v lékárně za injekci, kterou si musím nechat píchnout, protože mám negativní Rh faktor. Takže v nemocnici mi to dali hned po porodu a tuhle už jsem si musela zacálovat. Fuuuuuj 🙄 . Já musim mít vážně každou vymoženost 😉 .

kacatko03
4. čer 2009

myky: proč si to musíš píchnout? já mám taky RH- a nikdy sem si nic nepíchala 😕

slunickooo
4. čer 2009

přesně s e taky chci zeptat Myky - proč si musíš píchnout???

Holky - naše malá vůb ec n echce pít - zkoušela jsem jak ovocný neslazený dětský čaj, tak i granulovaný čajánek a i obyč. vodu - ale skoro nepije.... a taky nějak posl. dobou nechce baštit ☹ ☹

masle
4. čer 2009

čauky

mě zase Ráďa posl dobou nějak dost blindí.. ☹ I to jídlo.. 😕 Tak nevím může to být k těm zubům? 😕 😕

holky neviděly jste ve Zprávách na Nově to mímo 9.měsíční a samo plavalo.. 😕 😕 to bylo krásný. Jsem čuměla 😕 😕 😕 😅

sisa32
4. čer 2009

Ahoooooj, 🙂

Sluni a co jí to dávat po lžičkách ?

To bylo hezký, jak plavčil, to Adélka by šla ke dnu. 😀

slunickooo
4. čer 2009

jéé éto jsem nev iděla - ach jo...

no po lžičkách jsem ji to právě zkoušela a to pije. ale jak to dám do flašky tak ji jen ko uše a kloudně nepije , to jsem i koupila hrníček s tím pi títkem a taky nic....

Masle - blinkání k zoubkům??? To jsem neslyšela, spíš kadění se říká,.,, jo a jak to dopadlo s tím sra zem ????? Já to říkala manžovi že bude sraz , postavila jsem ho před hotov ou věc - takže pojede 😀 😀

myky
4. čer 2009

Holky já se taky nad tím mímem rozplývala 😀 . Krásně si v té vodě užívalo 😀.
Ta injekce je, když je Rh faktor negativní a u miminka je pozitivní, tak se musí píchnout hned po porodu gamaglobulin a do půl roku další, aby se zabránilo potratům, nebo případné tvorbě protilátek proti krvi plodu u dalšího těhotenství. No bohužel náš případ.
Sluní ségry kluk taky moc nepije. Je to boj. Ale když nechce, tak do něj ségra nic nedostane. Pije hrozně málo. A třeba zoubky, né?

masle
4. čer 2009

sluní - no srazem to nějak utichlo.. 😕 😎 kačí psala o nějakém penzionku ale nevíme jestli to pro vás nebude daleko.. 🙂 😉

masle
4. čer 2009

jinak Ráďa taky toho čajíku moc nevypije..mlíčko jo ale čajíku tak 50ml za den..

myky, sisa - no já furt čekala kdy pujde ke dnu a on si tam tak hezky ležel na tý vodě.. 😀 😀

sisa32
4. čer 2009

Jj Masle, ale chvílema mi přišlo, že je pod vodou moc dlouho. 😅

sisa32
4. čer 2009

Holky, ten sloleček: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
😒 😠 😒 😠 😒 😠

slunickooo
4. čer 2009

no naše nevypije snad ani desítku ☹ ☹ ale je fakt, že dopol. kojíme a pak někdy odpol. a pak navečer a večer - tak že by jí to stačilo?? fakt neívm

Siso - moc hez ☹ ký stolek -já jsem teda na barvu dřea spíš - ale udělaný je hezky Masli - jj to jsem četlao nějakým penzionku, už nevíím kde to bylp teda... jinak my v těch jižních čechách jsme nějak posl. týden v srpnu kdybyse srazík konal tam

dagina
4. čer 2009

Ahojky kočandy, copak zde nového??? Hanulka tady celý den nebyla..., že by už 😨 ??????????????

To mimčo ve zprávách bylo úúúúúúúúúžasnééé, úplně jsem slintala s otevřenou pusou, od září chci také s Lucinkou zkusit chodit, prý to na ekzem může i nemusí vadit, musí se to vyzkoušet..., a já moc chci.

Myky, sešitý konečník s pochvou 😖 ?! By ti doktoři měli vrátit diplom. Kdyby člověk věděl, co je možné udělat s poporodním poraněním, tak jsem si už při tomto porodu pozvala plastika či připlatila za lepší péči...
Já manžovi pořád tvrdím, že další dítě s takovým přístupem nechci, se potkáváme jen večer letmo ☹.

Sluni, však Žanetka se zase rozpapá 😉 , bych neměla strach 🙂 . Tak vy se chcete pouštět do přestavby..., tak to budete mít pěkné, sice takové práce v baráku jsou nic moc, všude bordelu..., ale pak to stojí za to.
No já jsem zvědavá, co my vymyslíme s tím bydlením, nejspíš si koupíme větší stan a bude to. 😅

Srazít doufám bude, jen se musíme sejít s místem, já upřímně řečeno jsem neměla ještě čas juknout 😒

Mějte se a dobrou noc.

sisa32
4. čer 2009

Dík Sluni, ale mě to pěkně štve. Šuplík měl být úzký a police nad ním šiší, aby tam šly postavit kazety, takhle je k ničemu, ale reklamovat nebudu. Je vidšt, že to pro něj nebyla pořádná zakázka. Když nám dělal ložnici a vestavěný skříně, bylo všechno perfektní.

Taky by mě zajímal ten penzion.

My poslední týden v srpnu určitě nepojedem, to už musím krotit Jindru, kvůli škole.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru