Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

oskarka
23. říj 2008

Ahojky, tak já sice byla také docela dost unavená, ale ne tolik, abych strávila těhotenství na neschopence. Takže já chodila normálně do práce, jezdila na dovolené, výlety a jsem tomu ráda. No, a teď bych ráda už to miminko🙂 🙂.

sanuska
23. říj 2008

Dagouši nenee jsem tady podávala info předevčírem nebo kdy to bylo.. 😝 😉

Dneska mám v jednu volat do Sanusu jak to vypadá a když bude vše ok, tak zítra na 4.KET - poslední várka z 1.IVF a když to neklapne, tak pak hned stimulace.... 😉

Mimo jen si tu únavu pěkně užívej 🙂

sanuska
23. říj 2008

Oski týýýbrďo ty jsi ještě v celku no tak to toho už musíš mít jak se říká krásně plné zuby ne 🙄

oskarka
23. říj 2008

Sanus, no máš docela pravdu. Je to sice zatím týden přenášení, ale je to už dost záhul (hlavně po fyzické stránce - ještě, že jsem moc nepřibrala a mohu se celkem normálně pohybovat), zítra nás ráno čeká kontrola v poradně, tak jsem zvědavá, jestli si mne tam už nechají...

sanuska
23. říj 2008

Já si myslím, že když bude vše v cajku, tak ti nechaj ještě víkend a pak když tak v pondělí na vyvolání - toť moje prognoza 😀
Ale držím ti pěst, aby jsi to vše měla co nejrychlejc za sebou 😉

oskarka
23. říj 2008

Děkuji za prognozu, to bych snad ještě vydržela přes víkend, ale déle už ne. Oni něco říkali, že nechávají do 41+3, tak uvidíme.

chiwule
23. říj 2008

AHOJ HOLKY! Tak jsme po kontrole u pediatričky, krásně přibýváme 🙂 dneska máme 20dní a už vážíme 2650g 😉 za týden jsme narostly o 310g! A všechno jen z kojení 😎 Ta moje berunda mě jednou vycucne 😵 no a já jdu zas kojit, už je čas na polední dávku 😅 zatím páček 🙂

kacatko03
23. říj 2008

já jsem taky chodila do práce do kud to slo...coz bylo do 28tt od té doby jsem na nucené neschopence a porád v porodnici na riziku ...ale unavená jsem byla taky...

co Chiwul...jak se maji s malou?

oskarko ty porád nic? 😀 😀 teda vy jste držáci... 😉

chiwule
23. říj 2008

ahoj Kaci, tak co, kdypak tě pustí? jakpak se cítíš?
nám dneska přišel fusak a deka do kočáru, co jsme objednali přes net, naprosto úžasnej! Vzala jsem oranžovou barvu, aby nám to ladilo, už se to pere v pračce a hned jak uschne, dám ho princezně k užívání. Je tak vymakanej, že má spodní díl odepínací na nohy, když je dítě větší, v nepromokavé úpravě, pak kolem hlavy se dá stáhnout aby miminku netáhlo na uši a taky se dá použít do korbičky nebo do autosedačky, dají se jím provlíknout i pásy... fakt jsem spokojená a přitom nebyl drahý a je to český výrobce... emitex, kdybyste někdy potřebovaly...
malá usla po kojení, já si plánovala taky malý odpočinek ale půjdu si raději dát něco k obědu a pak uvidíme, kolik vybyde času 😒 tak zatím páček

kacatko03
23. říj 2008

Chiwul: jeste neee...nález je stále tam kde byl pred týdnem...14m čípek a placenta hodne nízko...tak snad prej po nedeli az udelají další vysetreni...tak uvi....je super že malá hezky papa a dr vás chválí....to je duležité 😉

slunickooo
23. říj 2008

Kači - tak ještě nejdeš domů??? To mi je líto, ale co se dá dělat vid... však to nějak zvládneš 😉

C hiw - teda vy jste holky šikovný - jen tak dál

chiwule
23. říj 2008

kači, ten čípek je v pohodě, víc si myslím, že dr vadí ta nízká placenta, ta by vadila miminku při přirozeném porodu a taky by mohla znamenat předčasný porod... Nechci tě děsit, ale asi se tě budou snažit udržet min do 34-36tt, aby bylo mimi případně zralé na porod, pokud by se něco vyvrbilo... hlavně buď v klidu, odpočívej a snaž se relaxovat (já vím, ono se to moc nedá, taky jsem si pobyla v nemocnicích až dost 😠 ). Pořád jsem si říkala, že to musím vydržet kvůli malé, že o mě až tak nejde 😉 a kde vlastně ležíš? U Apolináře? Že občas býváš na netu 😉

slunickooo
23. říj 2008

tak mám vyžehleno - teda jen půlku, zítra dožehlím zbytek - zase mě tak "divně" pobolívá břicho - jako na MS - tak si dám pohov

Holky - nevíte někdo??? Bude mít manža nárok na paragraf co budu v porodnici? Když naše mladá chodí už do
školy???

zulik
23. říj 2008

Slunicko, když se domluvíš se svým dětským lékařem, tak třeba budeš mít nárok. Musela by být ale dcerka "jako " nemocná. Jinak spíš ne.

myky
23. říj 2008

Hezké odpolko, jsem se přišla mrknout 🙂
Dagi jj, jsem zdravotní sestra. Dělala jsem na dětském a pak se starouškama. Takže pro těhu fakt nic moc. Ale dělala jsem jenom denní služby. Noci už jsem nechtěla. Toho jsem si na dětském užila dost.
Mimo já byla taky spavec 😀 . A asi tě nepotěším, zlepšilo se to asi tak v 16tt.
Osky prosim tě a kolik jsi přibrala? Mě to šlo ze začátku fofrem hore 😖 .
Kačí, tak já mačkala palce jak blázen a ty si ještě pobudeš v porodce? Tak hlavně, jak píše Chiwulka,neztrácet hlavu a ono bude všechno dobrý. Na druhou stranu, aspoň jste pod kontrolou a nic se nezanedbá. S tím netem mě to taky zajímá. To mají v porodce PC pro maminky? A kolik vás je na pokoji? Jsou to aspoň dobrý spolubojovnice? Já když ležela v nemocnici, tak tam byla taková kr.... a ta čekala dvojčata a ve 3 měsíci tt, šla na tobogán 😖 . Se pak divila, že krvácí. navíc to měla s chlapem, co měl dlouholetou partnerku a tuhle si držel na nějaké ubytovně bez lednice a vody na pokoji. Vyprávěla, jak teď bude s ní, nebo bude cálovat! O mě řekla, že se nesmim divit, že potrácim, když jsem tak hubená! Jí tam ostatní řekli, ať zavře hubu a nevšímá si nás. bylo nás 8 na pokoji. Fakt už nikdy!
Sluní, taky si myslím, že by malá musela jako marodit.

slunickooo
23. říj 2008

Holky dík za radu, ale vemte si to - manža jezdí - tzn. že třeba celý týden není doma... tak kdo by se o mladou staral??????????????????????????

No kdyžtak si vezme dovču nebo se i on hodí marod - to je jasný 😉 😉

kacatko03
23. říj 2008

Ahoj holky. chiwul ano lezim u apolinře, mám tu soukr notas a soukr pripojení pres telefon....alespon to líp utíká 🙂
rikali ze po nedeli se uvi ale ze si mysli ze uz pusti domu je to stabilizované už deset dní tak uvidime...navic tu mame obcas veselo 🙂 a vsichni jsou fajn...

Myky no jo...palecky v tomto pripade nepomohly to je jak zákon schválnosti....taky me napadlo ze mozní cekaji na mého dr co mel tento týden dovolenou aby si to rozhodl sám co semnou dál 🙂 dobrý je ýe držím a zatin se porod nekoná tak jen tak dál...budem zacinat 31tt

Jinak u apolináře jak je to zrekonstrované tak jsme na pokoji 2 se sprchou a záchodem...nekterej pokoj je i po trech...spoluydlíci ok...moc se nebavime ale obcas ano...tak jsem pak ráda za kazdou návstevu ze se muzu vykecat 🙂

Sluni...tyjo to nevim..a malá nechodí do školy? kdyby marodila tak paragraf si na sebe vzit v poho muze, a nebo by si musel domluvit v práci ze bude mit volno no...a co babicky?

sisa32
23. říj 2008

Ahoj holky, tak jsme byly dneska na ko u dr a Adélka už váží 4610 g. Za 14 dní přibrala půl kila a podle dr je to moc, prý by stačilo 400 g, to je teda rozdíl. příští týden jdeme zase a už se budeme objednávat na náušničky.

Chiwulko, tobě taky Anetka krásně přibejvá, to je radost. 🙂

Kaci, to je škoda, že tě ještě nepustí domů, ale mimísek je důležitější.

Sluni, ty pořád nakupuješ na Vánoce, já vůbec nevím, co komu koupit, poradíš ?

Sanusko, na zítra držím palce, budu na tebe myslet.

Dagi, když už žehlíš, nechceš přijít k nám ? Mě se tady tvoří z toho prádla úplný Alpy a když k tomu sednu, tak žehlím 10 min. a malá je vzhůru a řve.

Oskarko, teda ty nás napínáš. Jsem napnutá jak kšandy. 🙂

oskarka
23. říj 2008

Ahoj holky, naše mimi nás všechny napíná, jsem zvědavá, co rozhodnou zítra v poradně, jaký bude postup.
Myky, přibrala jsem 9,5kg, což je myslím dobré, snad to půjde hezky dolů.

Přeji Vám všem dobrou noc.

dagina
24. říj 2008

Dobré ráno všem, Oskarko, asi to opravdu dopadne na to pondělí, jak psala Sanuska 😅 ..., hold mimčo se tě drží zuby nehty 😵 .
Myky, copak to máte za nemocnici, když vás je 8 na pokoji 😕 ????? To snad ani není možné... . Už máte pro toho malého fotbalistu jméno 😉 ???

Kačko, takže domů nejdřív až příští týden??? Hlavně, že si to malý rozmyslel, a už se nedere na svět 😉. Takže na toho císaře nakonec ani nepůjdeš viď.

slunickooo
24. říj 2008

AHojík holčiny,

SIso - teda malá je pěknej jedlík co??? Jen at hezky baští - je krásný když jsou miminka "cvalíčci" než nějaký hubenouři..

A s těma vánoč. dárkama - je to složitý někomu radit - já hlavně nakupuju pro naši mladou slečnu - a takový dárky zase nepotřebuješ ty vid?
😀 😀 😀

Oskarko - jsem zvědavá s jakou přijdeš z poradny...

kacatko03
24. říj 2008

Ahoj

Dagi...ten cisar bude...dr nebude riskovat stejný problém jako u prvního, tak pujde na jistotu....

dnesni verdikt od dr je ze snad v pondeli pujdu...ze pockaji na mého dr a on rozhodne...

sluni: uz dárky? teda ty jedes....já si kazdej rok rikam ze koupim driv nez poslední týden...a nidky to nedopadne 🙂
ale letos to mám uz nastesti vymyslené... 😎

slunickooo
24. říj 2008

Kači - no já jsem na tohle takový blázen, mám ráda všechno hezky dřív než na poslední chvíli - a na tož ted ... takže mi už opravdu zbývá jen trošku , v PO zajedem s manžou ještě do HK a snad to bude všechno 😀 😀 - ono i tak potom , kolem vánoc , bude "blázinec"

Tak v PO kdybys šla domů, to už by šlo vid.... to ti uteče - hlavně se opatruj - jasný 😉

slunickooo
24. říj 2008

http://www.dudlikyshop.apbest.cz/

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oskarka
24. říj 2008

Hezké odpoledne, děvčátka.
Dnešní čekání v porodnici bylo delší než obvykle, ale to neva. Dnes měl ambulanci pan primář, udělali mi poprvé monitor a závěr je, že pokud během víkendu neporodím, tak v pondělí ráno se hlásím na příjem. Prý se nález od posledně změnil - porodní cesty se trochu otevřely, tak uvidíme, co udělá naše mímo, mohlo by se přihlásit samo, že?

slunickooo
24. říj 2008

Jupíííííí tak Oski - bud víkend nebo pondělí 😉 😉 😉 - bude další miminko - to je krásný 🙂

dagina
24. říj 2008

Holky, dejte pokoj s dárkama 😅 ..., už teď jsem z toho na mrtvici 😝 😝 .
Oskarko, tak moc držím pěstičky ať to všechno klapne jak má 😵...., to musí být nádherný držet ten mrňavý uzlíček...., ach jo..., já chci takýýýýýý 😵 .

Sluni, vsadím boty, že už ty dudlíky máš objednaný 😀 . Já zatím na dudlíky moc nejedu, mám dva a z toho jeden mám z poradny..., pokud to nebude opravdu nutné, tak ho mrňousovi cpát nebudu. Ale jak poznat, kdy to nutné je a kdy ne 😅.

slunickooo
24. říj 2008

DaG 😀 😀 😀 😀 - ne ne, tyhle bych ty naši slečně nedala, já čekám na ten svůj vysněný s kytičkama 😀 😀 😀 , v PO jednu snad do HK tak se mrknu v CHiccu - Kačka psala, že v Pražským Chiccu je mají - tak uvidíme 😀

bigrendy
24. říj 2008

Ahoj holky tak nakonec 11folíků a opu ve středu. 🙂

slunickooo
24. říj 2008

Bugredny - moc moc gratuluju, to je krásný výsledek 😉 😉 a vajíčka se vám oplodnila všechna???? Držím moc palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru