Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
5. lis 2008

A k čemu ty šprcky pak měli sloužit 😅 ??????
No jsem zvědavá, jestli mě dr. bude chtít vidět častěji..., do teď jsem chodila po měsíci 😒 . Jj, jinak UTZ mi dělá zatím pokaždé.

kacatko03
5. lis 2008

Ahoj holky,

sluni díky za info....teda Oskar si to tam ted pěkně vychutnává....ale pamatuju si že kdyz mě dělali akutní Cekci tak jsem pak taky mela teploty...tak hlavně se jí s malým pomaháají sestry 😉 to pomuže taky hodně...

Myky...neboj s tím faktorem....pri prvním tehu se nic nedeje....jen ti budou brát časteji krev...ale pri dalším tehu už to více hlídaji bo ty protilátky se tvoří rychleji...tak zadný stres 😉

dneska jdu na kontrolu do porodnice....se bojim jak blázen, břicho pobolívá, okolo jizvy po císaři škube a píchá...tak snad dojedu domu 🙂

myky
5. lis 2008

A s tou bundou. Já mám jednu menší manželovu. Ta vydrží ještě chvíli. A ty ostatní mi jsou hrozně velký. Moje ségra je hubenější než já. Před těhu jsme byli tak nastejno, ale konstrukčně bych řekla, že mám širší ramena než ona. Takže tady mám smolíčka. Mamča moje je taky pidi a švagrová zas moc veliká. Si vyber, viď 😠 🙂

dagina
5. lis 2008

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

to teda žasnu s čím vším se tady dá obchodovat 😀 .

Kači, tak je vše OK 😉.
Mě sice břicho také pobolívá, ale to je to moje zažívání 😖 .

myky
5. lis 2008

Dagi, chladili se po porodu 😀. Jsem se fakt nestačila divit 😵 .

Kačí tak opatrně a hodně štěstí. Snad si tě tam zase nenechají. I když s jizvou není sranda. Mě taky trochu bolí bříško, ale asi od namožených svalů.
Snad se nám protilátky vyhnou. Moc chci, aby měl manžel Rh- a bylo by po starostech 😅 . Chci 2 děti a vyhlídky s tímhle jsou nic moc ☹ .

Malý je asi docela utlumený těma ATB. Nějak moc nekope ☹ . Už asi třetí den jen tak trošku, sem tam žďuchne. Mu půjdu asi pustit hudbu. Pouštím mu hracího medvídka a třeba začne tancovat 😀 .

myky
5. lis 2008

Holky, jak se bude počítat mateřská? Když nastoupíme do konce roku 2008, tak stejně nám po novém roce budou taky platit víc, né? To se přeci musí nějak přepočítávat 😅? Né že bych brala nějak hodně, ale měla bych asi o něco víc. A každá 100,- se šikne, že 😉

jmisa
5. lis 2008

Ahoj holky.

Byla jsem ráno na krvi, jako samoplátce, Pronatal ji nedělá, tam jdu až 14.11. na ultrazvuk a HCG je 4676, jsem 32 DC, 15 den po KET morulek. 😵

slunickooo
5. lis 2008

Jmiso - super, to je ale číslo.... 😉 😉 😉 já se v tom teda nějak nevyznám - ale vypadá to na další dvojčátka 😉 😉

(já měla 14 dní po Ketu HCG 1350 a v tu dob u jsem tam měla taky dvě) 😉 😉 😉

jmisa
5. lis 2008

Sluni, no trochu to vypadá na 2, ale taky to může být 1 + 1 zanikající, hlavně, že tam něco je 🙂

myky
5. lis 2008

Jmiso bezvadný 😀 . To je teda numero 😵 . Taky hlasuju, že tu budou další dvojčátka 😉 .

Sluní, ty jsi čekala dvojčátka?

slunickooo
5. lis 2008

Jmiso - jj , hlavně že je HCG tak vysoký vid.... fakt super 😉 😉

No Myky - jak jsem byla na prvním UTZ tak tam byly váčky 2 - jedem prázdný a v jednom byla Žanetka 😉 😉

sisa32
5. lis 2008

Ahoj holky, tak jsme doma z nemocnice. Malá má reflux, ale prý to není vážné, jen je potřeba jí víc hlídat, mít podloženou postýlku a dávat zahuštěnou stravu. Mělo by to zmizet do 6 - ti měsíců a když ne, tak se to teprve řeší lékama. Tak jsem na to zvědavá, docela mě to psychicky vyčerpává, pořád dávat pozor, jestli bude blinkat. Hlavně se bojím, aby se mi nedusila, což už se dvakrát stalo. Hlavní je, že to není nic vážného, náš pediatr mě strašil operací, kdyby to bylo nějaké zúžené střevo.

Jmiso, gratuluju k tak vysokému HCG, jsi si jistá, že ti zavedli jen dvě embryjka, to vypadá spíš na tři. 😀 😀 😀

jmisa
5. lis 2008

Siso, olik jich nemám, v mrazáku jsme měli jen 2, tak jsem si jistá 😀 Ono už jim je hodně dní - 19 dní.

sisa32
5. lis 2008

Tak to jo. To byly morulky ?

slunickooo
5. lis 2008

Ahojík SIso,

to je dob ře, že už jste doma a hlavně že to není nic vážného a samo se to srovná.... my to měly taky, malá taky hodně blinkala ale srovnalo se to samo,...

a to už teda nemůžeš kojit ?????

jmisa
5. lis 2008

Sisi, jj, morulky.

sisa32
5. lis 2008

Ahoj Sluni, kojit můžu, ale měla bych si koupit Nutriton. Ještě přikrmuju Bebou 1 AR, tak je přímo na to blinkání. Ale nevidím rozdíl, blinká stejně. 😒

sisa32
5. lis 2008

Jdu vzbudit Adélku, ještě spí v kočárku. Zatím..

myky
5. lis 2008

Ahoj Siso, to je blbí, že se prokázal ten reflux, ale zas na druhou stranu aspoň víš, čím to je a jak se k tomu stavět. A máš doma nějaký monitor dechu? Pro tyto případy je to super věc. A v Baby sensu myslím, že jsou dokonce ty desky 2 i s 2ma přijímači. Tak můžeš mít i v kočárku, nebo druhé postýlce. Pokud teda máš dvě postýlky. Já budu mít Nany půjčenou od ségry.
A Nutrilon je hutnější, než Beba. Je taky dražší, ale pamatuju si, že jsme všechny děti s refluxem krmili Nutrilonem a před tím jim ještě dali sirůpek. Ale to by asi bylo, kdyby to bylo vážnější.

Sluní aha. Tak to jo. Prázdná dutinka. Stejně je to zvláštní. To jako to vajíčko, co ti zavedli bylo bez zárodku?

jmisa
5. lis 2008

Myky, zavedou dva zárodky, oba se uhnízdí, ale pak to jeden vzdá a vstřebá se.

sisa32
5. lis 2008

Ahoj Myky, jj máš pravdu, aspoň vím, čím to je. Baby sense mám a musím říct, že díky němu klidněji spím. Mám i chůvičky. Jistota je jistota.
Jinak na to zahuštění je to Nutriton, né Nutrilon, to je něco jinýho.

kacatko03
5. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem doma z kontroly.....nejsou dobré zprávy--ale..nastestí jsem doma, ale hrdlo je hooodně malé má 9mm takze mi dr oznámil ze muzem porodit teduz kdykoliv....ze je to jen otázka dnu....musim uz jenom lezet, zádné výlety a courání po baráku a zklizet....dost mě vyděsil, bo se citím dobře a nečekala jsem ze hrdlo bude o pulku kratsí nez kdyz mepropouštěl idomu. další kontrolu mám uz za tyden...navic se malej otočit a je zadečkem dolu, k tomu ten opar takze kdyz to prijde tak cekce bude rychlá..

jmisa
5. lis 2008

Kac, tak nohy křížem a ještě aspoň 2 týdny, ať máte aspoň přes dvě kilča.

sisa32
5. lis 2008

Ahoj Kaci, tak to opravdu nejsou dobré zprávy. Hodně odpočívej, šetři se jak to nejvíc půjde a určitě ještě dlouho vydržíš. A kdyby náhodou, tak malej už to klidně zvládne.

slunickooo
5. lis 2008

Kači - drž se holka, opravdu nic nedělej, zkus ležet co to jen půjde, každý týden je ted k dobru - a nezapomen - ted rodím já - jasný, takže žádný předbíhání 😉 😉

kacatko03
5. lis 2008

sluni 😀 😀 jasnačka....udržím co to pujde 😉 a snad se nebudeš loudat jako oskarka 😀 😀 😀

myky
5. lis 2008

Kačí, to teda nic moc ☹ . Ale vy to zmáknete. Hezky odpočívej a zadek nahoru 😉 . Řekli ti kolik malý váží a měří? Kolikátý tt přesně jsi?

Siso 🙂 , já myslela to mlíčko Nutrilon. Dává se taky na reflux. Tak jsem myslela, že něco nakojíš, necháš říhnout a pak dáš trochu Nutrouše 😉. Ale ono je asi spoustu novinek. Přeci jen jsem už z dětského nějakou dobu pryč 😅 . A Baby sense je fakt super. Nany má tiší ten alarm mi příjde, ale taky super. Já budu taky klidněji spát.

Holky proč se ten můj drobeček tak sklidnil? Měli jste to taky tak, že třeba 2-3 dny kopalo mimi míň? Ještě, že jdeme v neděli na ten 4D UZ 😵 .

Co ta Dagi? Jak asi dopadla? 😵

kacatko03
5. lis 2008

myky...prej týdnem měl 1600g a týdně přibívá tak neco pres 150g...ale kolik meří to neříkají ale podle tabudel tak 35cm...dneska jsem 31+5tt

dagi měla kontrolu?

culinka2
5. lis 2008

ahoj holky!
jmiso, teda, to hcg je naozaj velke!!!!! fakt to asi vyzera na dvojcatka, ako pise slunicko....tak drzim palce!!! 😉

myky
5. lis 2008

Kačí, tak to je už velikej kluk 😉 . A jak řekla Sluní nepředbíhat 😉 . Moje kámoška se narodila ve 33tt a je úplně v pohodě. Já to o ní nevěděla a řekla mi to asi před 14 dny, když jsme se bavili o předčasných porodech. Jen se smála, že jediný co z toho asi má, je posranej život 😀 . Má trablíky s manželem.

Jo a Dagi měla dnes kontrolu + velký UZ. Tak jsem zvědavá, jak jsou na tom 😵 .

Nevíte co Mimo? Už asi nenapsala, co?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru