Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
20. dub 2009

Hele Háčku, jak jsi na tom s prací 😀 ?? Háčkuješ něco 😀 😀 ???

hacek
20. dub 2009

Háčkuju, až se ze mě kouří, včera dopoledne, když Adélka spala a večer do půlnoci. Už mám jednu stranu sukýnky a dnes se pustím do živůtku. Je to vzorek, kde se hodně motá a málo přibývá. Až bude čas, dám do alba, jak to vypadá. Nevim ale, kdo mi bude žehlit. 😀 😅

masle
20. dub 2009

Ahojky ve spolek... 🙂
Háčku - tak čepička jse superrr! Veru se moc líbí a dobře jí padne.. 🙂 Až jí odchytim ze zahrady, tak ji vyfotim..

Jinak dneska jsme se sešli na chvilku s Kačí, bylo to fajn 🙂 😉Akorát jsme se Veru zapomněli vyfotit s klukama... ještě že jsem si s sebou brala foťák... 😀 😅
Když jsem přijela domů, tak Ráďa byl pěkně posr... 😅 A na každym kroku číhali policajti, ale naštěstí jsem jela předpisově. To já teď musim, bo minulý rok mě stavěli několikrát a vždy jsem platila za rychlost.. 😅 Tak vůbec nevim kolik mám bodíků 😕 😠

ywushka
20. dub 2009

Ahojky holky,zajimalo by me ktera z vas mela asitovany hatching!Ja jsem ted na 3.IVF cyklu,minule jsem jej mela,ale ted me embriolozka rekla,ze me to nedoporucuje...tak co na to rikate vy??Jsem docela na vahach,tak nevim....

hacek
20. dub 2009

JHé Masle, tak t jsem ráda, že se líbí, ale hlavně že padne. To jsem tě pěkně točila viď s tím přeměřováním. 😀

Ywushko, já neporadím, to jsem neměla.

masle
20. dub 2009

háček - to je v poho 🙂 😉 Akorát se koza nechce vyfotit.. 😠 😀

kacatko03
20. dub 2009

Ahoj holky,

masle: já jsem měla foták taky 😀 😀 a v metru se chytila za hlavu 😀 tak já nakonec jela ještě za máti do práce aby mi to vyšlo zajít pro Fílu do školky tak aby si užil zahradu...a dorazili jsme domu okolo 5. manža dorazil domu v 6 rychle si ugrilovali panenku a odjel na tenis....jo a jinak Toba byl taky posranej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa32
20. dub 2009

Ahoj holky, tak už je ze mě skoro blondýna. 🙂

masle
20. dub 2009

kačí - to jsme trdla 😀 😀 😀 To Ivan je ještě v práci... 😠 😒

sisa - hoď foto blondsko 😀 😵 Já jdu zítra... 🙂

sisa32
20. dub 2009

Tak jsem se zkoušela vyfotit sama, ale to nejde 😝 Tak až přijde manža.

masle
20. dub 2009

tak tady je Veru v čepičce od Háčka
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

kacatko03
20. dub 2009

masle: to jo teda 😀 ,

tak holky zítra hodte obě foto 😉

kacatko03
20. dub 2009

masle: není ji malá??? jinak je moc hezká 😉 a veru má póoozy modelky 😀

slunickooo
20. dub 2009

zdravím vespolek jen v rychlosti....

taksuper srazík užž proběěhl 😉 😉

ččepiččka fakt malý sleččněě mocslušší....

Našše dneska kdyžž b yla na břříššku takužž přřiššla na to, žže má kolínka - jukněěte do albíččka.. 😉 😉

kacatko03
20. dub 2009

sluni: to je kočanda...za chvilku poleze 🙂 tohle dělá Tobík když pase a vzteká se...kolena pod břicho a odríží se, a pak řve a řve a řve 😀

masle
20. dub 2009

sluní jéé to je šikula to teda Rá´da na tento způsob ještě nepřišel.. 😅 A tobě to moooc sluší!

kačí - no možná je trošku kratší.. 😅 ale jinak sedí. Bude s tím honit parádu ve školce.. 😀 Póóózy ty jí jdou to jo 😀

sonka.77
20. dub 2009

Ahojky všem! Jsem čerstvá umělinka, naší šancí je jedině IVF, takže vybíráme CAR. Určitě to bude Praha, poradíte kam? Kde jste spokojené?

masle
20. dub 2009

sonka ahoj - my chodili do Podolí k Mudr. Bahníkový a byla jsem max. spokojená...tak hodně štěstí.. 🙂 😉

kacatko03
20. dub 2009

sonka: my chodili k Apolináři, dr. Řežábek, a také velká spokojenost... 😉

sonka.77
20. dub 2009

Holky a tahle dvě centra jsou státní? Ta prý přes prázdniny moc nefungují a my bysme to tak zrovna na ty prázdniny chtěli, teďka udělat formality a vyšetření a červenec/srpen šup na IVF.

dagina
21. dub 2009

Ahojky,
Ywuš, my jsme s manžou také chtěli stůj co stůj AH, ale embryooložka nám ho vymluvila, u "zdravého" embrya může udělat víc škody než užitku, je dobré ho prý dělat jen když má embryo např. tužší obal.... . Přeji hodně štěstí!!!!

Verunce čapka moc sekne, kratší sice je, ale u takových větších slečen to je plus, vždyť nepotřebují mít schované uši 😀 .
Sisa, moc se těším na tvůj nový výtvor 😉 😉 😉 . Jo, a už máš vyfocený nový účes 😅 ???? Tak šup sem s ním 😵 .

Sluni, tak to teda čumím jak ti to sekne, opravdu..., Žanetka je také šikula s těma kolínkama 😅 ..., a to znamená jako co?? Chtěla by sama vstát??? Ona asi opravdu poběží s Niky pro to vysvědčení 🙂.

Myky s Mikym se asi vyvalují na chatě 😵 .

se na to už vyprdnu, sním jogurt a malá blije jak šakal.... 😒

Dnes zase krásně, počasí jedna báseň 😵 .

Mějte se, pa. 🙂

sisa32
21. dub 2009

Ahoj holky, jen jukám, za chvíli vyrážíme komečně směr velkoměsto. 😀 Konečně jsem toho svýho přemluvila, cestou se ještě stavíme v Malvíku, chci se podívat po nějakém slunečníku na ten kočárek. Fotky budou asi až večer.
Jinak malej taky dnes jel do Prahy, ale se školou do Imaxu,takže celá rodina vejletuje. Malá Adélka včera zjistila, že má jazyk na mluvení, tak pořád jede 😀 říká jé a táta, táta, hata. 🙂

kacatko03
21. dub 2009

čauves...tak u nás se před chvíli vstávalo 🙂 od sedmi jsme to ještě zalomili....ted si dal malej oběd a zase si s dudlou brouká a usíní prohnutej jak proutek.

sis: tak celá rodinka výletuje to je super 😀

masle: tak nevím zda na mimina pusobí změna počasí ale malej je dnes spící, je fakt že v noci toho moc nenaspal,,,jak nemáme ty probio kapky tak se kroutí jak žížala ☹

masle
21. dub 2009

ahojky všem 🙂
tak jsem byla k kadeřnice, Ráďu jsem nechala v práci ivanovi a tchýni, bo už tak nespí a 2 hodiny by tam asi nevydržel..Objednala jsem se tam na zítra i na nehty, je tam nějaká nová holčina a má to nějaký levný. Asi aby si natáhla zákaznice.. 🙂
Taď ulehl do postýlky, venku ho pořád budí tady bagr v sousedství 😠 Překopávaj zahradu a je to slyšet až sem 😠 😠

kačí - asi to bude počasím a možná i ty zuby.. 🙂 😉 Dneska jsem na něj dělala nenene a kroutila h lavou a on to po mě opakoval (teda pokud to nebyla náhoda.. 😅 ) ale asi ne bo to dělal docela dlouho. Byl srandovní 😀

sis tak hezký výlet! To bereš Ikeu útokem asi že? 😀

masle
21. dub 2009

jo sis - vše nej k svátku!!! 🙂 😉

kacatko03
21. dub 2009

taky se přidávám ke gratulaci 😉

tady je mrtvo...venku sluníčko tak tu nikde nikdo....my jsme uspěšně oba prospali celej den, pak zašli pro F do školky a byli na zahradě, ted se griluje losos a brambory ve slanině....kluci usínají tak je pohoda...padá tu na mě hromada prádla na žehlení, ale ale....dneska NEEEEEEEEEEEEEEEEŽEHLÍM!!!! 😀

masle
21. dub 2009

kačí - ještě k těm pajícím vlasům, ptala jsem se na to kadeřnice a prej když ženská nekojí, tak stačej vitamíny 🙂 😉 Ta kůra od Vichy je nějaká dost drahá 😕 😕 to jsem nevěděla... 😅 😵

kacatko03
21. dub 2009

masle: ta to já jsem tušila že bude drahá...od Vichy je to všechno napálený 🙂...mě dr říkala že se to srovná že to po porodu bývá normální, že vlasy padají víc ale dorustají, tak aspon že tak 😀 plešatý nebudem 😀

hanulka3112
21. dub 2009

Ahojky Holky, ani vás tu nestíhám dočítat, snad zítra něco dočtu ať vím co dělají ty vaše prťata 😉 já dnes sadila muškáty ať máme hezký domeček a jsem K.O ale hlavně, že už to je pak bych se k tomu nedostala 😉 jo a jinak se nám vede dobře na poslední kontrole se mi dokonce prodloužil čípek z 35mm na 40mm Dr. čučel a říkal, že je to nádhera na dvojčata 🙂 tak mě moc uklidnil 😉

sisa32
21. dub 2009

Ahoj holky. Teda to jsou novinky, Masle má novou hlavu, kouknu ti do albíčka, jestli tam nemáš fotku. 🙂 Taky jsi proflákla moje trapný jméno, ale neva a děkuju za gratulaci. 🙂 i Kačátku. A Rádě říká nenene, tak hlavně, aby mu to nezůstalo až do dospělosti. 😀 😀 😀
Hanulko, to je super, že jsi s mimískama v pořádku, fakt úplně výstavní těhu. 😉
Dneska jsem si to užila, teda až na ty kecy od manži, jako třeba dělej, jsi tu věčně, jedem domu, nudím se, to musíš do každýho krámu apod.
No ale, byklo dobře, utáhla jsem teda dost pěněz. Byli jsme v Ikee, to bylo něco pro mě 🙂 no a pak na Zličíně, je to sice bída, mám pocit, že oproti nákupkům v centru, je to tam vybraný, holt tam jezdíme my, samí burani. 😀 Taky jsme byli v Hornbachu, takže už jsem si koupila kytičky, tak se těším, až si je zasadím a vyzdobím okna a pergolu. Loni jsem nemohla, tak si to letos užiju. No a Dagi, už mám taky slunečník, Adélce se moc líbil, dělala na něj ho, ho, ho. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru