Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
26. kvě 2009

masle: to jo R tě umí pěkně zmlátit 😀 , taba ted mlátí do stolu když ho mám na klíně 😀

masle
26. kvě 2009

kačí - no to Ráďa taky, třeba u PC nejraději by psal místo mě.. 😀 Ale že by se přetočil, to ne 😠 Tak co golfáč?? Dneska možná přijde že.. 😉 😉 Já si na ně chci koupit to stínítko proti slunci..plena furt někam lítá a nebo jí na sebe stahuje.... 😅

kacatko03
26. kvě 2009

masle: no čekám co bude kdy zazvoní pošťák 😀 a zatím nic ☹ ale je ještě brzo....já to clonítko mám už objednané... 😉

masle
26. kvě 2009
sisa32
26. kvě 2009

Ahojík holky, tak výsledky výtěru jsou dobrý. Jindra i Adélka nemají Meningokoka v krku, výsledky z nosu u Jindry ještě nejsou až ve čtvrtek, ale prý by to mělo být dobrý. A Adélka má v nose spálový bacil, to by mě zajímalo, kde k tomu přišla, tak musí brát ten penicilin a bude to ok. Jinak dnes nejhorší noc, pořád se budila a chrochtala a pokňourávala.

Taky jsem si objednala sadu na znakování s miminky, moc se mi to líbí a chci to s Adélkou dělat.

Kačí, já se normálně těším, až ti přijdou ty golfky a uvidím Tobíka v nich.

kacatko03
26. kvě 2009

masle: podobné ale za menší cenu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22534931

sis ahoooj já se taky těšííím 😀 pak hned vyfotím 😉 jinak Fila mel tenkrát v noce moraxelu a museli sme to vyřešit vyndáním nosních mandlích aby sme se jí zbavili 😠

sisa32
26. kvě 2009

Kačí, co je to Moraxela?

kacatko03
26. kvě 2009

sis: nějaký bycil kterej se mu držel na sliznici a měl pořád rýmu 😠

sisa32
26. kvě 2009

Tak to jo, to je lepší fakt vyndat mandle ať je pokoj.

kacatko03
26. kvě 2009

jj nosní sice dorustají ale už bez moraxeli 😀

tak ted mi psala paní že kočík jede poštou a dorazit by měl zítraaaa 🙂

kacatko03
26. kvě 2009

masle: tak malej dneska snědl penne s cuketou 😝 od 6m a taky chutnala. 🙂

masle
26. kvě 2009

kačí - joo to já mám ještě ty o 5. m nakoupený...dneska rýže s mrkví a telecím.. 😀 Ta super tak do ZOO už s golfkama.. 😀 🙂

sisa ahoj - tak ještě že tak viď 🙂 😉 Když ty atb jsou teda nanic... no Ráďa už si jima taky prošel.. 😝 ☹ Tak měl v nose nějakou bakterii.. co to je znakování s miminky.. 😕 😕 to neznám.. 😵

kacatko03
26. kvě 2009

masle: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... čihala jsem 😀
jj s telecím měl včera a taky mu to chutnalo, musím číct že od Hippu mu chutná vše kromě tech polévek ☹ já už mu dávám od 6m s tou cukettou a pak s těstovinama a šunkou 🙂 jinak taky máme od 5m 🙂

masle
26. kvě 2009

jééé ten je šikovnej 😵 😵
tak to Ráďa zatím jen
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
ale houpe se tak že se snad už brzo přetočí, ale do stropu taky rád civí tak nevím nevím... 😀 😀

sisa32
26. kvě 2009

http://www.babysigns.cz/

Holky, pěkný fotečky. 🙂

dagina
26. kvě 2009

Ahojky,
Oskarko, tak to je mazec co všechno vyvádíte 😵 , dobrýýý. U nás nic takového není, hlavně mě zaujalo to hudebnění. U nás je cvičení dětí s maminami od jednoho roku, plavání od půl, ale to nám není kvůli atopáku doporučeno 😖 . Ještě se na to budu muset přeptat, na plavčo jsem se těšila, nerada bych o to malou připravila ☹ . Jinak já ještě plně kojím a přestat se nechystám, stejně mám teprve mrňavou mrkvičku v truhlíku 😀.

Holky, tu clonu mám a je super, jen k večeru, když je slunce hodně nízko to je na prd 😲 . Ale za ty prachy to stojí. 😉

Ještě bych měla jeden dotázek na vás všechny - šly by jste bydlet na vesnici, kde dávají lišky dobrou noc???? Máme tam možnost pozemku za docela rozumnou cenu..., jsem zvyklá mít všechno pod čumákem, proto se mi do toho nechce 😖

sisa32
26. kvě 2009

Ahoj Dagi, jsem holka z města a přestěhovaná na vesnici. 🙂 Moc se mi nechtělo, ale je to tu super a zpátky do města už nikdy. U nás teda všechno je, včetně školky a školy, obchodu a hospody. Městská doprava i vlak a do města 4 km autem, takže paráda, ale klidně bych bydlela i dál.

dagina
26. kvě 2009

Sis, hm, ono těch možností stejně moc nemáme 😒 . Díky za info.
K tomu odkazu..., všechny mimča mají stejné znakování??????

sisa32
26. kvě 2009

Řekla bych, že jo.

dagina
26. kvě 2009

Jsem dostala nápad 😵. Co kdyby jsme někdy udělaly srazík i s chlapama..., myslím třeba víkend v pěkným penzionku na nějakým hezkém místě..., co vy na to???? 😉

kacatko03
26. kvě 2009

Dagi no já bych byla pro... 😉

dagina
26. kvě 2009

Hele Sisa, jak hodně jste s tím atopákem bojovali?? Já už nejím skoro nic, žehlím prádlo z rubu i z lícu, peru bez aviváže....., a zas je Lucinka dost osypaná 😖 . Ještě jsem nezkoušela tu tvou kosmetiku...

sisa32
26. kvě 2009

Tak pro takovej srazík jsem taky. 🙂

Dagi, my jsme s tím moc nebojovali, jen za těma ušima to měl nejhorší, to jsme zkoušeli kde co, i kortikoidy a nic. No a pak nám dr. na Imunologii poradila ten Lipikar a je klid.A žehlím normálně a používám i aviváž a Jindra jí všechno a dobrý.

masle
26. kvě 2009

holky já taky prooo! 🙂 😉

dagi - my měli možnost koupit pozemekna vesnici a nechtěli jsme to.. fakt kde nic tu nic a hlavně pak to spojení dětí až budou dojíždět třeba střední školu...autobusem a ještě vlakem do Prahy...ale já nevím jak vy to tam máte...
Naštěstí už máme zamluvenej pozemek tady v Řevnicích..tak snad to vyjde.. 🙂

dagina
26. kvě 2009

No právě - kde nic tu nic 😒

Tak ještě vymyslet nějaké pěkné místo na srazík 😉

sisa32
26. kvě 2009

To by bylo nejlepší někde na půl cesty mezi námi všemi, aby to bylo spravedlivý. 🙂 A kdy? To třeba teď v létě?

dagina
26. kvě 2009

No já myslela teď v létě 😵. Tak házejte rozumy s tím místem, já se teď odloučím, třeba mě také něco napadne..., vy jste vesměs všechny od Prahy....

sisa32
26. kvě 2009

Holky, tak Adélka si právě sama sedla z kolínek a šup a prásk a hned se teda převalila a ještě k tomu na plovoučku, ale prostě parádu na první pokus. Já má takovou radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dagina
26. kvě 2009

Sis, když máte plovoučku... to máš vale s vytíráním..., Adél ti to vytře 😀 .
Jinak to je šikula, já už se tak těším na tu naši až bude něco takového umět.., ale to hlídání 😅 ...

myky
26. kvě 2009

Ahoj holky, možná ani nestihnu dočíst, ale budu se snažit.
Info o nás: čtvrteční srazík bude bez nás.
Myslela jsem, že žaludeční nervózu ze zítřejší neurologie budu mít já, ale má jí Mikulášek. Od včera máme průjmík, jak blázen. Takže dneska jedeme na mrkvičce, zavodňovacím nápojíčku. Teď odpo budu zkoušet poprvé pyré z mrkve. Zatím měl odvar a šmakoval mu. Manža nese Smectu z lékárny, tak nevim co mu dám dřív. Jako ale normálně z něj teče voda. To jsem ještě neviděla ☹ .. Chudáček můj milovanej.
Zítra crnknu na neurologii a přeobjednám nás 😠 . Snad to půjde. Gyndu jsem taky přeobjednala, tak to pak bude fičák.
A jestli jsem to nepsala, tak 18.6. máme konečně vítání občánků 😀 😀 😀 😀. Tak držte palce, ať je Mikeš brzy ok.
Jdu tedy dočíst 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru