Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
5. čer 2009

Tak jsem dočetla.
Tobíkovi přeju všechno nej k půl roku!!!! 😀 Jsem zvědavá na dortík! To je hrozný jak to letí 😕 😕
Kačí jako Tóba začal zase hodně blít? 😕 Ráďa mi taky tenhle týden nějak blindí právě...tak nevím čím to?? 😕
Dneska jsem zkusila koupit Sunar v rámci šetření..tak jsem zvědavá jak mu pojede.. 😅

jinak to poslední je sasi nej jak poslala Sisa..

zítra je u nás průvod Karla IV. tak se půjdu s dětma juknout když nebude pršet..Ivan bude stejnak v práci.. 😒

bulja
5. čer 2009

ahoj holky, tak už jsem tu zase zpátky. Měly jsme s malým o zábavu postaráno. Tatínek se nám trochu v práci pořezal, takže mi na plastice trochu vylepšily. Ale už je doma, a naštěstí ready. Ted si měsíc polezeme na nervy. 😠 No ale zpět k mému porodu. Myky tobě děkuji za popis jak se špuntu říká jinak. No upřímně, žádná slast. Ale malej je po neurologické stránce naprosto v pořádku. Kontrolu mám zase až za tři měsíce. Nevím kolik si měla to apgarové skore, to je jediné co si z porodu pamatuji - bylo 4,6,8. Trochu ho odsávali a prodejchávali, neb sám nedýchal, ale naštěstí to všechno dobře dopadlo, i přes moji rozervanou spodní část. Myslím že i přes to že pan doktor má v oblibě tento přístroj, tak v mém případě mi asi zachránil kluka.

slunickooo
5. čer 2009

ahoooj, kočičky,

tak ještě jsemtedanestithla juknout na ty odkyzy, ale jestli to bude holky někde v již. čechách tak to fakt nezvádáme.... ☹ ☹

jinak dneska u sestřenky super, malá byla užasná, sestřenka zač. srpna rodí - to už máme stejně Niki a jejího klučinu - ty jsou o týden 😉 😉

jo - žanet a mobil - ani nevím jestli jsem vám to už náhodou neposíala ten odkaz - fakt jsem hlava děravá

https://www.youtube.com/watch?v=AiwVZ0vZQn8

jo a máme TŘETÍHO ZUBÁKA 😀 😀 😀 vlevo nahoře

slunickooo
5. čer 2009

a našla ji ho sestřenka 😠 😠 😀 😀 😀

slunickooo
5. čer 2009

tak tu Bobrovou máme 128 km - kolik vy? 😀 😀

sisa32
5. čer 2009

TAk my nejkratší cesta 217 km. 😕

masle
5. čer 2009

a my zase 185km 😀 😕

masle
5. čer 2009

skuníčko - to je hezký to video 😀 😀 Gratulace ke třetímu zubáku 😵 😵
nám se furt klube ten první 😀 Pomalu ale jistě.. 🙂

sisa32
5. čer 2009

Jé Sluni, já ti zapoměla pochválit Žanetku. 🙂 🙂 🙂 Je krásná, trojzubka. 🙂 😉

masle
5. čer 2009

sisa a co vy myslíš že je to moooc daleko? Pro nás teda docela jo, ale zase to bude hezkej vejlet.. 🙂 😉

myky
5. čer 2009

Hojiny 🙂 ,
tak Mikeš se chystá usnout 😵 .
Holky tak Bobrovou jste vybrali? Vypadá to suprácky, tak ještě ten termínek, že? Nám by asi vyhovoval červenec. Jen nevim, jak to bude s očkováním to budu vědět příští pátek po poradně.
Sluní Žanda je úžasná 😀. Už tři zubáky, jo????? Já porád hledám ten náš první a už začíná pěkně slintat, tak asi brzy.....
Tobíku všenééééj 😀 . To to letí 😉 .
Holky a prý lítají strašné střevní chřipky.
masle budeš péct? To jsem zvědavá, jak ti topůjde. A o kolik je prosím tě levnější ten sunar. My baštíme stále Nutrilon HA a ten je tak na 3 dny za 250-270,- 😖
A ta rýžová nemléčná kaše od Nestlé nám teda chutná. 😀
Hanulko tak klobouk dolů, jestli se do toho dáš přirozeně. Ale ty jsi šikulka, tak to zmákneš. Držim všechny palce co doma máme 😉 . Je já už se tááák těšim.
Bulja, tak to mě mrzí s manžou. To se pořezal asi nějak hodně, že? Naše apgar skore 4-9-10. Musíme ale cvičit Vojtu atd... No já taky jsem vděčná, ale právě hodně moc si myslim, že mi tu situaci dost podstatně zařídili na Bulovce. Takže na jednu stranu vděčnost (taky dostali poděkování 😀) a na druhou stranu vstek!

sisa32
5. čer 2009

Ahoj, tak pro nás je to dost daleko, ale zase je to na dýl a už jsme najezdili i víc, tak by jsme to přežili. Teď mě napadá, chcete to na víkend, nebo celý týden ?

Myky, co vůbec znamená to apgar skóre ? My měli myslím 9-10-10, akorát nevím, co to znamená. Malá nedýchala, tak jí trochu pomáhali. 😕

oskarka
5. čer 2009

Ahoj holky, tak jsme doma, huráááááááááááááááá, pustili nás už dneska!!!!
Ondrášek to nesl statečně, já taky. Bylo to náročný. Přijali nás včera v 10, prošli jsme několika vstupními prohlídkami a pak hurá na pokoj - vyšel nám samostatný pokoj, tak jsem byla moc ráda. Nejhorší bylo to, že Ondráška jsem mohla naposledy nakojit před půlnocí a pak už nesměl jíst, mohl se jen napít čajíku (musel taky spolknout nějaké léky) a to nejvýše do 3tí hodiny ranní a pak už vůbec nic.

Dneska ráno už plakal hlady, musela jsem ho jít vykoupat, obléci do operačního pyžamka, byla vizita, no a pak mu dávali ještě nějakou premedikaci - zklidňující kapky - no, a v 8 ho odvezli na sál. Samotný zákrok trval chviličku, pak dospával, neměl žádnou infuzi, takže to bylo v pohodě. Po hodince od toho spánku mohl dostat trochu čaje a po dalších dvou hodinách jsem mohla nakojit. Takže se najedl až po 12 hodinách.

Vzhledem k tomu, že nebyly žádné komplikace tak nás pustili odpoledne, takže po 18té jsme byli doma.
Spala jsem v noci jen hodinu, tak jdu zalehnout, mějte se, zatím pa.

sisa32
5. čer 2009

Ahoj Oskarko,tak to je super, jak jste to zvládli. Pusinku Ondráškovi, šikulkovi malinkýmu. 🙂 🙂 🙂

sisa32
5. čer 2009

Dneska mě naštvali ve škole. Dostávali fotky a měli jsme objednaných 6 ks se samotným Jindrou a dostali jsme 3. Tak nevím, jak ty babičky podělíme. 😠

sisa32
5. čer 2009

Masle, koukám, jak se Ráďa otáčí, to je šikulín. 🙂 🙂 🙂 Už jsi nakupovala k půlročku, to bude v létě fešák. 🙂

myky
5. čer 2009

Sis já bych jela na víkend, bo manža asi nedostane dovču. A apgar skore je hodnocení fyziologických funjkcí v časovém intervalu v 1., 3. a 5. minutě po porodu- srdeční akce, dýchání, barva kůže, svalový tonus každé dostane bodíky a ty se sečtou. Nejlepší je 10-10-10, takže vy jste byli úplně v pohodě.
Masle Ráďa je asi pořád vychechtanej, že? Ty věcičky jsou naprosto úžasný. Hlavně se mi líbí ty červené gaťky. To máš z Cheroký, nebo jak se to píše 😅 ?
Osky hezky si odpočiň a hlavně, ať máte klidnou noc a Ondráška to nebolí.

dagina
6. čer 2009

Ahojky, bobrová...??? CHtěla jsem juknout na mapy.cz , ale nefungují či co 😒 , podle mapky na jejich stránkách to nebudeme mít až tak daleko, kolem 100km.

Hanulka je šikulka šikovná, ta porodí ani nebude vědět jak 😵 .

Sluni, také gratuluji 😉 k trojzubce, zachvíli bude chroupat syrovou mrkev 😀 .

Holky, nedávno jsme tady probíraly sezení u prcků..., ve čtvrtek u nás byla nějakým omylem tchyně povozit (ale po hodině se vrátila, bo ji malá brečela 🙂 ), a hroooozně se divila, že malá ještě nesedí a že ji nezkoušíme dávat sedět, jsem ji řekla, že si sedne až bude chtít sama, nejčastěji to je až po lezení cca v 8m, tak hodila takový ksicht a poznámku, jestli jsem se nezbláznila, že malou zbržďujeme..., sousedovic už půlroce sedí "SÁM" a od 7m chodí za ruce.
Když na to přijde, tak mimčo sedí třeba ve 3m, když se mu pomůže a podloží se třeba polštářema... .

Masle, kráááásný ohozy máte, podobný má Tobík 😵. V Tescu mají stejně pěkný věci na prcky.
Lucinka toho má, že to nemůže v životě unosit. 😒

No s tím otáčením to je něco při přebalování.... 😵

Oskarko, šiiiiikulky jste 😵!!!!!!

Manžel prohlásil, že Lucince upeče k půlroku dortík 😵.

Tak se mějte, jdu něco dělat.
Pěkný den.

slunickooo
6. čer 2009

jen v rychlosti - dneska máme dětský den tak odpol. vyrážím e - jen j sem vám přišla napsat že už jsme čryřzubky - 😀 😀 NO FAKT - MÁME 4 ZUB 😀 😀 😀

PŘEJU HEZKÝ DEN, ZATÍM PÁ

masle
6. čer 2009

Ahojda 🙂

sis - no my tda určo jen na víkend..včera jsem to říkala Ivanovi a ten se teda netvářil že by jel.. 😝 😝 Ty chlapi jsou děsný.. 😠 No ale třeba ho ještě zlomím.. 😉

myky jo jo to je z Tesca Cherokee.. 🙂 akorát ty dvoje pruhovaný bóďa jsou z CA. V tom Tescu maj fakt kráásný věcičky.. 🙂

oskarko - tak to jste šikulky, jek jste to zvládli rychle!! 😵 😵 A bez problémů 😵

sluní - teeda Žáně ty zuby rostou jak houby po dešti 😀 😀 😵

dagi - jo tak manža bude péct joo? To je dobrej 😵

dneska máme půl rok tak si dáme taky dorťana 😀 Akorát oslavenec se bude jen koukat.. 😅

kačí - tak jste si to včera užili? 😵

kacatko03
6. čer 2009

Ahoj holky,..tak jsem vás dočetla...jsem trochu ko dneska, málo spánku a žaludek trochu na vodě 😝

Ta Bobrovka je super ale nevím jak ji máme daleko, ale počítám tak 100 😀 když to Masle má 185 a je na druhé straně prahy 😀 ale ještě až se shodnem na termínu tak aby měli volno.

Masle: dneska přeju Ráďovi pro změnu já s Tobíkem všechno nejlepšííííííííí, kluci jak nám rostou co? 😀 😀 😀 😀
včera sme si to užili, já dorazila k máme ve 3ráno a od 6 starání o T, Tom dorazil z baru až dneska odpoledne takže chrní.... 😠 😒

tak a ted ta zpráva o dortu....UŽ NIDKY VÍC NECHCI MARCIPÁN VIDĚT 😠 😀 potáhnout to šlo, ale ty vole ty bravy????? nevim jak se dává poměr atd....mám barevné ruce a nejde to dolu (hlavně pod nehtama a okolo nehtu 😠 😀 ...asi sem dala moc barvy a včerchno bylo v kuchyni barevné. ani z toho nešlo modelovat nic. tak sem to tam nafláklaja jako housenky a hotovo. obarvuje to pusu, jazyk, talíř atd. Foto dávat nebudu bo je to ostuda 😀 a chlubit se tim teda nebudu....takže 600 v pr... 😠 😀 😀 příště jedu do Ikei pro dort 😀

masle: jéééé ty věci jsou super, a ta poslední fotka jak se tlemí je výborná.....já jedu zítra do tesca 😉 😉 musím T nakoupit nejaké tepláky a mikiny, jinak vše má. na léto už oblíknut 🙂 jo a to blití je na pěst.

Oskar: gratulace k rychlému zákroku, je to šikula jak to zvládl.

jinak zdravím SIS, MYKY, Dagi, Sluni

masle
6. čer 2009

kačí - čauky 🙂 No vidím že to s marcipánem nějak nevyšlo.. 😖 Tak to jsem ráda že jsem to ani nezkoušela..jen jsem koupila a vymodelovala.. 😀 😅 Tak na baru bylo veselo.. 😀 To musí bejt manža tuhj ne po takový pařbě.. 😝 Nám stačí když kalíme do 3 - 4h a druhej den jsme nepoužitelný.. 😀 A kam to chodíte na bar.. 😕

jo a hlásím 2. zub 😕 😀

a co ten termín teda holky?? Co třeba polovina července? myslím že to je 18.19... 😕 😕

myky
6. čer 2009

Masle taky gratulujeme k půlročence 😀 . A k druhému zubajzu 😀 . Se to tu pěkně rozjíždí. A kam jezdíš do Tesca? U nás jsem nic takového v Tescu neviděla ☹.
Kačí, tak to jsi si dala, ještě se patlat s dortíkem, když máš kluky marůdky. Hele hoď fotkuuuu 😉 . Dle mufinů, co jsi dělala to určo nebude taková katastrofa.
Sluní , tak jak bylo?
Dagi ke tchýni no coment 😠 .

masle
6. čer 2009

myky - díky! No ten druhej našla Verunka dneska...pořád mu tam hrabe do té pusinky a tak..tak ho tam nahmatala ..a měla z toho 2. vánoce.. 😀 😀 Jezdím na Zličín, bo to tam mám nejblíž.. 😉

jinak Ivan když jsem mu řekla že pojedu klíďo sama a že to je cesta po D1, tak si myslím že pojede taky ... 😀 😉
No hlavně aby tam měli volno..Tak holky napište kdy se vám to hodí!!... 🙂 😉

kacatko03
7. čer 2009

Ahoj holky, koukám že tu dnes nikde nikdo....my celej den pryč.

masle byli jsme nakupovat v tescu...coveče v letnanech je všechno vybraný fuj...ale něco jsme s Tomem stejně koupili, nějaké body, pyžama, mikinu, sandále, a ve Spencrovi tričko s kraťasama, hodím fotku ale nejdřív jdu juknout jestli sme se trefili do stejného jako ty, bo já sem před těma oblečkama stála a přemýšlela cos kopila 😀 😀 😀

jinak mě se to hodí od posledního týdne v červenci kdykoliv, to nic na pevno nemáme. 😉

dagina
7. čer 2009

Ahojky holky,
Kacatko, tak to u tebe jsem viděla ten dort se včeličkama..., v týdnu jsem ho manžovi ukazovala, a na základě toho prohlásil, že Lůce upeče 😵 . Takže se ti moc nepovedl?!

Sluni, tak vy ty zuby můžete za chvilí prodávat 😀 😀 , co jich máte 🙂 .

Nám je celkem jedno kdy ten sraz...

Svatba včera krásná, nevěsta -těhulka také krásná 😵 , i s malou jsme si zatancovali 😵 . Vše OK, až na to, že jsem od včerejšího rána šíleně nachřapaná, chodím tady s rouškou jak M. Jackson 😒 , byl by zázrak, kdyby to malá nechytla, ach jo. Ani manža nešel dneska na fotbal, a to je co říct 😅 .

Lůca se pořád škrábe až do krve, nedá se to uhlídat, na noc ji dáváme rukavice, ale ona si je stáhne, nehty stříhám přiměřeně, bo se bojím, aby ji nezačaly zarůstat 😖 , děs ten ekzem 😠 .

Mějte se, pa.
Hezký večer.

kacatko03
7. čer 2009

Ahoj dagi....dort se povedl, ale pak ten marcipán byl na ho...dala jsem tam mnogo mnogio toho barviva...a nešlo pak s tím nic delat bo to hrozně barvilo, všude kapala barva. tak to letělo do koše.
jeee ukaž fotky Lucinky jak jí to slušelooo 😉

takže Sis, myky, masle, sluni....termínky jsou na vás, my se opdřídíme jelikoš máme pak už volno...tak zkuste co nejdříve abysme tam zavolali zda mají vubec volno 😝

masle: ty jo, asi dáme sraz zase v človíčkově to ty letnanyy jsou fakt ne pěst s tím výberem 😀 bo ani ten hotovej marcipán sem tam nenašla 😀 sem dneska na něj koukala 😀

kacatko03
7. čer 2009

jo a Dagi...at si brzo fit držím palce

dagina
7. čer 2009

Abych pravdu řekla, tak jsme se ani pořádně nevyfotili ☹ , byla jsem totálně KO ☹ . Nějaké fotky máme, ale ne nic detailního. Ještě bude mít ten komplet na křtiny, tak ji pořádně nafotíme, pokud ji teda ještě bude 😅 .

Nojo, vždyť to může být obsazené na celé léto a máme utrum 😅 , kdyžtak si vememe stany, a pojedem k Hanulce na zahradu, když tam jsou tak osamoceni 😵 ....

masle
7. čer 2009

čau 🙂 😕

tak Ráďa má zase rýmu 😢 Se picnu..

Jinak Kačí - koukala jsem na oblečky 😀 A teda moc jsme se netrefili. 😀 Akorát ty dvě bóďa zelený a pruhovaný..ty máme taky to zelený je s pejskama že jo? A je tam woof woof.. 😅 😀 Ten marcipán jsem koupila u nás v ESU 😉 Jestli chceš tak ti ho nakoupím..až budeš potřebovat.. 😉
Jo a ta ZOO teda polatí??

já můžu víkendy:
18.19.červenec a 25.26. červenec

a srpen: 15.16., 22.23. a pak už nic..

dagi čau - tak jste si svatbu hezky užili? Tak hoď aspoň nějaké foto!! 🙂 😉 S tím ekzémem je to na prd teda.. ☹ chuděra Lucinka 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru