Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
17. črc 2009

Ahojky Oski, to posezení vám závidím, v paneláku přežívat tohle vedro je nic moc. Už jsem byla tak zoufalá, ža jsem malé nafoukla bazén - podotýkám v našem malém bytě 😅 , pěkně se cachtala, někdy dodám fotky do alba, ale zatím to nehrozí 😝 .

Kacátko, takže krmit v bílém říkáš 😖 ...., sice dávám bryndák, ale stejně to má všude 🙂, to asi znáte 🙂

slunickooo
17. črc 2009

jj Dagi pár jich mám jetě po Niki . .ted používám na patentky - ty jsou super,,,, a co ty - šla jsi vůbec do těch látkovek???

a jinak si teda taky nedovedu představit trávit tahle vedra někde v bytě... tak aspon že je bazének vid.. a fotečky hod - už se těším.... moc jich sem nedáváš 😀 😀

kačí - super 😉

Oski -ahojík,,, tak zase další dáreček - slunečník 😀

dagina
17. črc 2009

Sluni, no jo, už plánuji delší dobu, že nahodím nové fotky, ale musím je ještě zmenšit a to mi trochu času dá... 😖
Možná tomu nebudeš věřit, ale občas látkuji doma 😉 , ale je to mizérie.

slunickooo
17. črc 2009

http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/p...

dag stáhni si tohle na zmenš. fotek je to bomba nezabere to vůbec žádný čas 😉

dagina
17. črc 2009

Zmenšuju ve Photoshopu, ono to přeci jen chvíli dá, a pro mě je někdy vzácná každá minuta. Takže nějaký spešl rychlý program na zmenšování by se šikl. Tchánovci teď chvíli vozí, takže jdu trochu poklidit, povlíknout postel, vysávat.. 😝 😝 .

slunickooo
17. črc 2009

ted vozí????? ??

to my už jsme vykoupaný , nabaštený a chrupem ...

slunickooo
17. črc 2009

jůůůů už jsem viděla první - z vítání - moc hezká, sluší vám to 😉

dagina
17. črc 2009

Bylo moc vedro, tak jdou až teď 🙂 .
Lůca chodí spát kolem deváte 😵 .

Tak jsem se zmohla asi na 3 fotky 😀 .

myky
17. črc 2009

Ahoj, tak včera už jsem se nedostala ☹ .
Sluní koukala jsem na posezeníčko. To máte nádherné 😵 .
Sis SUPÉR. Tak vidíš. Ale taky vím o čem mluvíš. Strach je normální a v mnoha případech asi i bohužel na místě. Důležitý je, že už to máš za sebou.
Kačí, teda to je masakr. Tak hlavně, ať jste brzy fit. A hned jsi šupla albumek, že 😀 ? Co dodat. Jsi šikula.
Dagi krásný fotky ze křtin. Já zmenšuju v Zonerovi a taky mi to trvá. Taky budu muset něco nového přihodit
😅 .
Zítra slavíme narozky tchýňky na chatě, tak se ukážu zase až večíííír 🙂 . Uvidíme, co řekne na dárečky. Ona nikdy nic nechce a nejradši by mi to hned dala, že víc využiju 😀 . Tak letos nebude mít šanci 😀 . Dostane rýč, konev na zahradu a rtěnku s halenku. U toho bude sice remcání, ale já jsem jiné postavy, tak smolíček.
A neštvěte mě s těma váhama 😠 ! To je fakt k pláči 😢 😢 😢 😢 . Všem vám přeju, jak jste krásně štíhlounký, ale já ze svých 50kg mám stále těch 62 😢 . Se pos......

slunickooo
17. črc 2009

Myky - tak si to zí tra hezky užij te, my f rčíme pro tu Niki + ZOO - tak snad neb ude moc lejt.... a dárky m áte superov ý 😀 😀

Hele ale na fotkách vypadáš fakt dob ře.... ale chápu tě že to sere, když to nejde dolů... tak fakt držím palečky at se to nějak prolom í a koneč ně se to hne...

myky
17. črc 2009

Sluní díky 😢 . No mi příjde, že mám hrozný břicho. Fakt, jak těhule! Taky si to užíjte. To bude radosti a brambůrky já taky ráda 😵 😀 . Teď budou jen jednorázové lijáky maximálně 😉 . Furt příjemnější, než to, co bylo dneska 😝 . My sice doma máme příjemně, bo starý zástavby nepustí to vedro tolik dovnitř, ale venku jsem myslela, že zdechnu. Hlavně jsem se bála, aby se Mikšík nepřehřál 😖 .

sanuska
17. črc 2009

Holkyyy hele co myslíte na tyhle lalcláčky na holčičku? Manža říká, že je to spíš jak na kluka, ale já myslela, že pejsek s králíčkem může mít a k tomu mám bílou bundičku chlupatku..... teda bych měla....

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24811768&tab=0

Dík za názor

slunickooo
17. črc 2009

Sa nu - zdáááár , jsou krásný, jdi do nich 🙂

sanuska
17. črc 2009

SLuni čaaaaau hele ty jsi mě přehlídla na předešlé straně. Jsem se ti sem přišla omlouvat 😀

sanuska
17. črc 2009

No a taky jsem padla na tyhleeeeeee 😅 A ty se mi možná líběj i víc 😅

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20707382&tab=1

kacatko03
17. črc 2009

juuu tak mě se líbí ty první.....ale asi proto že jsou neutrální 😀

tak malej za celej den snědl jen skleničku přesnídávky. vodu ani mléko nechtěl a propllakal půl dne. ted sem mu namazala pusinku nějaký gelem Mundisal kterej mi v lékarně doporučili, tak uvidíme, já ho zkusila a pár sekund pálil, tak malej zase plakal. ale potom vypil 200 mléka. chudák počád bleje hleny.

hanulka3112
17. črc 2009

Ahojky holky jdu jen pozdravit nějak vás nestíhám, užívám venku slun íčka, no dneska jsem se teda pěkně připekla 😅 😀 jinak jsem udělala nové albíčko s malýma, tak kdyžtak mrkněte jestli jste se ještě nedívaly 😉 zítra má být škaredě, tak snad vás tu aspoň trošku dočtu 😉

kacatko03
17. črc 2009

Hanul ahoooj, já už album viděla dřív. to jsou drobci...roztomilí. 🙂

dagina
17. črc 2009

Hanulko, to je kráááááása nebeská 🙂 , miminka jsou úžasný a ty jak modelka, a to ještě nemáš po 6N 😉 . Jsi prostě šikula šikovná.

Sanus, jelikož víš, že čekáš cácorku, tak bych šla určitě do těch druhých 😉. A nebo vyčkej, určitě budou ještě krásnější 🙂 .

Myky, tak pěkně ty narozky oslavte, jste jí toho koupili 😅 ...

Kači, a cože je Tobíkovi že bleje hleny 😕 ??

kacatko03
17. črc 2009

Dagi: aleee nejdřív měl 6 nemoc prej, 3 dny měl horečky, pak se měl osypat a nic, má jen plnou pusu aftu, a he zahleněný, z nosu nic neodsaju má to někde v krku tak je aspon vybleje a ještě mu jdou spodem, má prujem a dr říkala že to jsou i hleny 😕 jak je polyká
koukala sem na fotky, Teda Luca je už velká, a celej ta´tka 🙂 už se těším na ten spol. víkend doufám že budeme zdraví 😠

Masle: kde jsi? kdy odjíždíte na dovču? musím ti nějak předat tu krosnu, ale obávám se že to v první polovině týdne nebude, pokud kluci budou ve stavu v jakém jsou 😒

myky
17. črc 2009

Ahoj Sanusko, mě se na holčičku líbí víc ty druhé, ale ty první jsou taky moc hezké. Dle mě neprohloupíš ani s jednima 😀 .
Hanulko, taky jsem koukala už dřív. Super vypadáte.
Kačí chudáček Tobík ☹ . To už musí být hotovej. Pusinku mu posíláme.

masle
17. črc 2009

ahojky- tak tady net blbnul celý večer.... furt se to vypínalo a naopak.. 😅
jinak dnes jse byla na té masáži a suuuuper odreagovávko pak jsme byli u našich ještě v bazénu ..ale Veru ne a ne se neučit plavat bez rukávů-- 😝 😅 vrrrr!!!

zdrvím všechny dočtu zítra.Dnes jsme měli dělat ohhýek a buřty..tak odkládáme na zítra bo počásko je na HOV...

kačí tak snad se nějak domluvíme na setkání ...........jinak přijedu rovnou k vám.... 😀 😀

soni1
18. črc 2009

Ahojte, nevedeli by ste mi náhodou poradiť, ktoré centrum asistovanej reprodukcie si vybrať v BA, sú tam tri centrá a potrebovala by som vedieť, ktoré z nich má dobré referencie.
Ďakujem.
A ešte niečo, absolvovala ste niektorá z vás umelé oplodnenie a s úspechom?

sanuska
18. črc 2009

Ahojda

Soni které centrum netuším, zkus tady zadat do vyhledávače název určitého centra a třeba ti to vyhodí určitou diskusi 😉
Těhule po IVF jsou tady skoro všechny i jáááááá 😀 😉 Přeju hodně štěstíčka!

Holky tak to vyhrály ty lacláčky s méďou a pejskem ty neutrální. Mám k tomu bílou chlupatku, tak to snad bude ok. 😉
Děkuju za názory.

A pro mě dneska úúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně úžasný počasí 😵

hanulka3112
18. črc 2009

Ahojky Holky, tak zrovna se u nás rozjela bouřka 😲 jsem sama doma s mimískama, přihodila jsem ještě nějaké fotečky 😉
Dagi nepřeháněj, já a modelka 😀 a to můj furt, že se mi rozjel zadek a mám pivec 😕 ale to by jste měly vidět ten jeho 😀 bříško zaposiluju a bude snad jak dřív až na ty strie co se mi tam udělaly poslední měsíc těhotenství, ale vůbec mi to nevadí, vždyť mám dvě krásné miminka 🙂
Sanu ahojííík, už se nám pěkně kulatíš 😉 🙂 už teď jsem zvědavá na tu tvou princeznu 😉

kacatko03
18. črc 2009

Hanul: tedaaa: leonek tio je hrozně podobný, a Vaneska? ta je takovej mix 🙂 ale krásně rostou 🙂

hanulka3112
18. črc 2009

Kaci fakt??? Pro mě je to těžko soudit, ale mě přijde do mojeho, jak byl malý, zkusím naskenovat fotku na porovnání a moji taky 😉

hanulka3112
18. črc 2009

Tak jsem hodila naše fotky do alba a můžete porovnat kdo je na koho 😉

slunickooo
18. črc 2009

Hoj zdravím

Hani - teda krása,, dětičky fakt ukázkový, taky aby ne, když maj í tak ukázkovou maminku... moc vám to sluší , na to bě je vidět jak jsi štastná 🙂

Kači - fakt chudinka tobča

my dneska jeli pro tu Niki a celou cestu se počas. drželo, jen dojedeme do ZOO tak sle jvák.. 😠 😠 😠 tak jsme si zalezli na jídlo pak to přestalo, prošli jsme safari a znovu,, ta kže jsme pendlovali mezi pavilonama... takže jsme ani moc nefotili.. pořád zandávat a vyndávat kameru, do toho deštník, pláš těnku na kočár, žanet nechtěla b ýt v kočáru, takže věčný vyndávaní ven.... no schodli jsme se , že za celých x let co spolu děláme výlety n ám fakt vždy vyšlo počasí,,, tohle byl hnus... poprvý - doufám, že i naposledy.. takže asi na tom sra zíku uděláme místo hradu tu ZOO Jihlava.... jo a taky nám ke konci došla batery v kameře, což se nám za ten nec. rok co ji máme ještě n estalo... ale jinak to nebylo špatný.... malá byla nejvíc nadšená z obyč. kačenek 😀 a malý opičky se ji líbili,, pak jsme b yli v pavilonu, kde ke sklu přišel slon,, a ona byla celá nadšená z mouchy, která lezla na tom skle 😀 😀 😀 slona asi po žná asi ani nezaregistrovala 😀 😀

hanulka3112
18. črc 2009

Ahojky Slunííí, vidím, že jste si teda vybrali počasí na výlet do ZOO 😒 ale malá se teda bavila, hlavně tou mouchou 😀 já se zas před chvíli kochala nad malou jak spinkala, tak se usmívala a strkala si ukazováček do pusinky 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru