Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
11. srp 2009

žanet děkuje za přání 😀

gratulace Adelce k dalšímu zubákovi....

Dag - výčitky neměj prosímtě... 😉

Myky - a proč zase musíte cvičit???? 😲

myky
11. srp 2009

Sluní no cvíčo nám ještě dala protože motorický vývoj nějak pořád nejde, tak jak by měl. Ale jsou to prý drobnosti. Má pořád ručičky v pěstičce, nebo v polopěstičce když se o ně opírá a propíná špičky u nohou. Měl by i víc spevnit bříško. No hlavně, že už nemele o dětské obrně 😅 . Docela se jí i líbil. Prý už jen potřebuje trochu podpořit 🙂 .

sisa32
11. srp 2009

Ty jo Myky, začínám se "těšit" na to neuro, malá taky pořád zatíná pěsti a nohy má zaťatý pořád, když sedí, tak jsem zvědavá, co mi řekne. 😅

dagina
11. srp 2009

Holky, mě vůbec nechce Lůca jíst ovoce, zkoušela jsem jí dát jablíčko - dušené, samotné i s mrkví, pak i banán, nakonec i kupované jabko s mrkví od Hami a nechce to. Nevím co už jí mám dát, s jogurtem máme zatím počkat skrz ekzem..., tak že by třeba kaši a do toho přidat ovoce???

Myky, mi neříkej, že u vás nemají v kamenném obchodě tyhle hračky. 😕

Sluni, též moc gratuluji Žanetce k 9ti měsíčninám 🙂 .

Sis, super, nový zubák 😵 .

slunickooo
11. srp 2009

jo tak Myky -tak to jsou fakt drobn osti .... se to brzo spraví....

Dag - tak to bohužel neporadím, naše baští veškerý ovoce i zeleninu - broskev, švestky, banán, i angrešt, rybíz 😀 😀 , ze zeleniny přímo miluje rajčata a okurky, mrkev, kedlub - prostě všežravec 😀 😀 m ožná zkus tu kaši + ov oce, nebo do ovoce piškot????

myky
11. srp 2009

Sis tak hlavně ať je Adélka dobře napapaná a vyspinkaná. Pak bude uvolněná a v pohodě. Já třeba kolikrát zírám, když Mikulášek u ní neudělá věci, které běžně dělá a ona nevěří, že je dokáže. Že prý na to není dost vyvinutý. To se nesmí tak doslovně brát. Štve mě, když to pak neuroložka napíše do zprávy obvoďačce a ta zase řekne, že takových dětí tam má a nechodí k neurologům. Taky když tam v čekárně vidím některé děti, tak se mi chce plakat. Maminky obdivuju. Jak je ty děti prosej, že už néééé 😢. Bych šla do kolen. Ještě, že Mikuláš nemluví 😅. Je tam pomocnice a ta minule na jedno dítě asi 2leté zaječela "budeš cvičit, nebo nebudeš nikdy chodit!!!!" No bejt jeho mámou, tak by z ní lítaly chlupy 😠!
Dagi se budeš divit, ale nikde jsem je neviděla. A dneska jsem přitáhla tyhle kostky http://www.elc.co.uk/toy/wonder-cubes/
a manža zahlídnul, jak chci zase něco kupovat a se vstekal, že se tu brzy nehnem a že utrácim 😠 . No jestli mě naštve, tak teprve začnu utrácet 😉 😀 .

sisa32
11. srp 2009

Dagi, malá taky ze začátku nechtěla ovoce. Tak jsem začala kupoval to v těch kelímcích, Frutapura a podobně. Dělají to všechny značky. To mělo úspěch a pak začala jíst i normální přesnídávky, ale míchaný s piškoty, jogurtem, vločkami atd. Taky vyrábí jogurty pro mimi, je to ve stejných kelímcích, nejvíc jí chutá borůvkový a hruškový.

sisa32
12. srp 2009

Ahoj holky, teda vy jste ukecaný. 😀 😀 😀

Myky, taková ženská nemá u dětí co dělat, stresuje rodiče, ale co je horší i ty děti.
my za chvíli vyrážíme. Ráno jsem tam volala a sestra mi řekla, něco jako "noooooooooooooooooooo, když nejste objednaný, tak teda přij´dte, ale budete muset dloooooooooooooooooouho čekat." Tak se těším. 😠

myky
12. srp 2009

Sis, držíme moc palce.

masle
12. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Ahojky holky tak jsem včera volala Dr kvůli tomu bodnutí a ta miřekla že to vypadá na alerg. reakci že mám mazat fenistilem. Tak jsem zašla do lékárny pro Fenistil a lékárnice říká ať jí to ukážu..no zhrozila se a hned mi volala na kožní že mě tam posílá jako akutní případ.. 😕 😕 Tak jsem dotala nějakou smradlavou mast a Xyzal a zítra jestli se to nezlepší, tak ATB. Mám být v klidu s nohou nahoře.. ☹ ☹ ☹ 😢 Tak vůbec nevím jestli v sobotu dorazíme..spíš asi ne 😢 😢 😢 No jsem nasraná strašně kvůli podělaný vose.. Dr. říkala že jsou hodně infikovaný, že to hrozný..
Nahoře máte pro představu jak moje nožka vypadá.. 😒

sisa32
12. srp 2009

Ahoj, tak jsme zpátky. Žádný čekání, jak sestra strašila, šli jsme hned na řadu. Byly kupodivu, narozdíl od telefonu i milá. Dr jí prohlíd a prej dobrý, jem má trošku nějaký svalový tonus, či co, má trošku ohnutý zádíčka když sedí, ale není to prý ani na cvičení. A říkal, že má v pravo sploštělou hlavu, že musela jako mimi ležet na pravé straně, ale to teda ne, pořád jsem jí otáčela.

myky, dík. 🙂

Masle, máš to teda hrozný, ale snad léky zaberou. byly by škoda, kdyby jste nemohli dorazit.
malá od rána kýchá a pokašlává, tak snad to nic nebude a přejde to.

myky
12. srp 2009

Sis no vidíš a ukaž dítě, který nemá hlavičku nějak sleželou. Navíc mě říkali, že je to právě kvůli tomu tonusu. Že tam ty svalíky tahnou. Takže dobrý. To byl rozumný doktor 🙂 .
Masle teda já se napřed lekla, že sis zlomila nohu 😨 ! To máš hrozný a musí to pekelně bolet. Ty brďo. No fakt bych nevěřila, že tohle spáchá vosa, ale při nejmenším sršeň! A štěstí, že tahle nebodla Ráďu, nebo tebe někam blíž ke krku. To si nedovedu představit, co by bylo 🤐 ?! Snad to do soboty zvládnete.

myky
12. srp 2009

Jo a ta smrdutá mast je asi hnědá, že? Višňák a to je báječná věc. 🙂 Smrad teda ucházející, ale zabere, uvidíš 😀 😉 .

masle
12. srp 2009

myky no ono to tak trochu vvypadá 😅 to je co. Naštěstí Ráďa to měl hned ok. Vůbec tam nic neměl.. 😵 Mě ďobla když jsme balili a to bylo tak , že jsme všichni v tom malém pokojíku všude oblečení a tašky, teď tam vlítla ta vosa oknem Veru začla panikařit 😀 😀 Ivan jí vyhánět a nakonec jí kepnul novinama..pak jí vzal že jí vyhodí..a ona se začala hýbat..tak jí odhodil někam na zem a teď jsme jí nemohli najít 😀 😀 tak jsme jí chvíli hledali pak jsme si řekli že se na to už vykašlem a v tom mě bodla v botě.. 😀 😀 tak Ivan dostal ještě sprďana, že neumí pořádně zabít vosu.. 😀 😀 chudáček... No prostě Homolkovi hadr... 😀 😀
ta mast není višňák jmenuje se to Elocom roztok a je to průhledná vodička..
No holky uvidím bolí to dost tak jestli mi dá ty atb tak určo nepojedem a když ne tak snad pojedem.. 🙂 😉

slunickooo
12. srp 2009

Masle -te da ch udinkol , určitě to za bere a dorazíte.... snad neodpadn ete.. a nebudou odpadávat další... ☹ ☹

u nás to zase vypadá, že dorazíme dýl.. , ,,manža prý dorazí dom tak až kolem 14 hod... no ale lvšechno to přichystáme s Niki, tak se jen na jí a vyrazíme.....

fakt držím moc palečky at se to zlepší... ještě na to je zítřek...

slunickooo
12. srp 2009

jo a SIs - jak jsi se ptala - tak my berem teda nalož. masa víc .. uděláme švédské stoly ne?? 😀 vezmu i zeleninku, brambory na plátky okořením... jo a dneska vůbec nikde neměli gril. uhlí, tak snad v pátek seženem ještě ..

myky
12. srp 2009

Sluní to bude žranice 😀 . Ty jsi šikulka.
masle tak to byla asi scénka. To úplně vidím, jak by to bylo u nás stejně. A že si mrcha vybrala zrovna vaše okno, že 😠 ?! Tak snad to zmákneš bez ATB. A přejem, ať to přestane bolet 😉 .

slunickooo
12. srp 2009

ale jaká žranice... uvidíme kdo se přidá 😀 😀 😀 😀 , NIki maz ala k našim ... s tatko u se d ívat na foču na velký telce.,.. našë nám b lbn e, ale asi s novou když.. tak počká me do vánoc,,,,, a ted psal kám oš že se v ečer připojí at čekám... t ak jsem zvědavá jak dlouho m ám čekat... as i jdu do lž nice s no t áskem...

Myky -ju klas na ty stánky na fotečky????????????????????????????????????????????????????????????

myky
12. srp 2009

Jééé sluní, to musím zmáknout 😅 . Jdu na to 😉

slunickooo
12. srp 2009

jj zkus to, ale berem teda notase tak ti helpnu.. ale net tam asi nebude abychom se na tystránky připoijili....

myky
12. srp 2009

Jo Sluní to budeš moc hodná. Jsem na to koukla a chytrá z toho teda nejsem, ale asi je to spíš právě o tom zkoušení. Juknu ještě, Jinak je to moc hezký, co někdo dokáže udělat s fotkama 😵 .
A Niki je taková fotbalová faninka,jo????? 😀

slunickooo
12. srp 2009

¨jj \Niki je....a jukne, na to ispolu 🙂

kacatko03
12. srp 2009

čus...mrkněte do alba už chodíme 😀

kacatko03
12. srp 2009

Radko? ty jo ta noha je mazec 😕

myky
12. srp 2009

Kačí to je boží a jak si Tobík zatleskal 😀 . Jsem tady zamačkávala slzu 😀 .

sisa32
13. srp 2009

Ahoj, tak holky, noc dobrá a od rána malá zase kýchá a jednou zakašlala, takže zatím dobrý. 🙂
Včera nepřišel zedník, že je mu špatně a dnes volal, že mají oba se ženou střevní chřipku. Manža je z něj na větvi, čeká, ten můj hypochondr, že to určitě chytne taky a zrovna na Bobrovce. 😀 Já si spíš myslím, že se nám rodinka někde silně přiopila. 😀

Kači, Tobík je teda rychlík, holt chodítko dělá divy. 🙂

Sluni, nezapoměň i na mě s tím photoshopem. 😉

Já ještě maso nemám, jedu na nákup dnes.

Včera nás pozvala tchyně na grilování a když jsme snědli maso, tak nám řekla, že už je naložený od minulý středy. 😠 To potěší, jestli pak nás nechce zlikvidovat? 😀

slunickooo
13. srp 2009

ahojík holčiny,

SIs - 😀 😀 tchyně fakt perlí...

jo a SIs a Myky - mám teda brát toho notase??? Nebo si myslíte, že byste to zvládli doma sami???

Tobča je fakt kust šikovnýho chlapáka 😀 😀 , my paci paci nechcem dělat, děláme jen pá pá a čau 😀 😀 a ee ....

sisa32
13. srp 2009

Ahoj Sluni, já myslím, že nemusíš. Na netu jsou dobrý návody a za tu chvilku se to nedá naučit, to se musí zkoušet. Radši si budem povídat. 🙂

dagina
13. srp 2009

Ahojky,
kacatko, Tobík je drak, a jak krásně tleská 😵 , Lůca umí s bídou pápá 😵 . Paci paci též ne, a toto do ní hustím od dvou měsíců 😀.

Sis, a nezbylo tchyni trochu naloženého masa??? Že by jsi ho vzala na Bobrovku 😀 .
A kdo všechno bere maso??? Jsem si myslela, aby byla i nějaká změna, že by jsme vzali třeba i špekáčky, klobásky.... jíte to????
Jinak doufám, že je poblíž nějaký obchod 😅.

Masle, no to je nářez s tou nohou, to musela být pěkná potvora 😖 . Jak jsi dnes dopadla, máš ATB 😒 ??

Jinak Lůca má také placatou hlavu. Nejdřív ji měla slehlou na jedné straně, a teď ji má placatou, ale nevím jak to je možný, bo na zádech spala minimálně, hodně na boku. Spíš to má vrozený, manža má taky placku 😅 .

Jo, a jak to s nádobím?? Hrnečky, příbory... mají to tam????

sisa32
13. srp 2009

Ahoj Dagi, já se jí zeptám, kdyžtak ti něco přivezu. 😀 😀
Kuchyň tam mají, tak snad i s nádobím.

My jíme všechno, ale pořádná flákota masa je nejlepší. 😉

Dnes jsem měla jít vrátit vzorník barev, co vybíráme na fasádu a Adélka mi ten jeden proužek přetrhla. Ono to půjde slepit, ale povedlo se jí to zrovna u barvy, kterou jsme vybrali. 😅 Tak nevím, co oni na to. Asi nedostanem slevu. 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru