Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
16. srp 2009

Taky máme 4-tý zub. A prořízl se na srazíku. 🙂

slunickooo
16. srp 2009

Saš i - krásnýýýýý.. hned jak budu mít čas tak je stáhu do PC...

tady jsou od nás

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Srazik_Bobrova_14...

😉 😉

slunickooo
16. srp 2009

a samozřejmě gratulace Adelce k zubákov i 🙂

sisa32
16. srp 2009

Tak prohlídnuto, paráda. 🙂 🙂 🙂

sisa32
16. srp 2009

Holky, kdepak je Dagi, snad dobře dojeli.

slunickooo
16. srp 2009

tak mám stáhnuto i foto od Saši - super....

Dagi se určo připojí.... určo dobře dojeli..... čekám jen co uspí malou že přijde 😉

sisa32
16. srp 2009

Sluni, zeptám se jak blbec, jak jsi to zkopírovala??? Mě to nejde, asi mám přehřátej mozek. 😎

slunickooo
16. srp 2009

hele se nedivím - takovej hic... 😀 😀 , normoš... klik na fotku... pak pravým myší tkem uložit jako... a to s každou fotkou... ale ono si to pak už tu cestu pamatuje.. tak to docela jde... 🙂

slunickooo
16. srp 2009

j en mě sere že jsem na ty spol. fotky zapomněla sundat ty slun. brejle 😀 😀

sisa32
16. srp 2009

Tak to jo, já byla líná kopírovat každou zvlášť, tak jsem zkoušela všechny najednou. 😎 😀

Dík. 🙂

To máš jedno, stejně ti to šluší. Zato já, ty fotky z profilu, kraken hadr. 😒

myky
16. srp 2009

Holky jen v rychlosti, jestli vám to půjde otevřít. Chtěla jsem to mít na heslo a nikde se mě to na žádný neptalo, ale je tam napsáno, že album je skryté 😅 ????? Jak to kdyžtak zahesluju?
http://mysaci1.rajce.idnes.cz/Bobrova_2009/
A Adélce moc, moc gratuluji k dalšímu zoubečku.
A Fotečky od sluní skouknu, až zítra, ale na těch od sis si nemáte na co stěžovat, za to já jak vás všechny viděla, tak to byla super motivace! Budu cvičit, až se mi za patama bude prášit 😵 😀 😉 !!!!!!!!!
Sluní a i s brejlema ti to sekne na 100% 😉
Co ta Dagi?????? Dagi????
Dobrou 🙂

sisa32
16. srp 2009

Myky, taky krásný fotky a tolik. 🙂 🙂 Zítra si nějaký stáhnu. Dobrou 🙂

dagina
17. srp 2009

http://dagi78.rajce.net/Bobrova_14.-16.8.2009

Ahojky, vy jste teda rychlíci. Včera jsem to už nestíhala 😔 .

Srazík opravdu neměl chybu, fakt moc moc krásný. Určitě příští rok (nebo dřív 😉 ) se zase sejdem, ale to se pěkně naběháme za špuntama 🙂.
Zatím jsme jukli na fotky od Sis....., no vidíš jak ta společná fotečka dobře dopadla 😵 .

Tak Adě se na Bobrovce vyklubal další zoubek 😉 ....

Musím valit, mějte se, zatím pa.

PS: Co naši marodi?????? (Masle, Tobík...)

sisa32
17. srp 2009

Ahoj Dagi, tak konečně, už jsem se bála, že jste nedojeli.
Fotky máte krásný, jen na žádný nemůžu ani vidět to velký bidlo. Fakt to tam kazím. Už jsem si něco stáhla, takže teď mám fotek haba kuk. 😀

Jo, jak fotila Myky tvýho Míru s Lucinkou pod hradem, tak to je nejkrásnější fotka, ta nemá chybu, pošli jí do nějaký soutěže. 🙂

Myky, manžovi se hrozně líbil Mikulášek a mě taky, je krásně okatej. Samo, že všechny naše děti byly všude nejkrásnější. 🙂 🙂 🙂 Už se těším, jak nám porostou a na dalších srazíkách budou větší a větší.....

sisa32
17. srp 2009

Masle a Kačko, kdepak jste???

masle
17. srp 2009

Ahojky holky 😵 😵
tak vidím že srazík se povedl, fotečky jsou krásný 😵 🙂 a stihli jste toho teda požehnaně 😕 😕 😵
U nás není nic nového. Noha už je mnohem lepší..akorát to děsně svědí ☹ 😖

dagina
17. srp 2009

Sis, a kde jsou jaké soutěže 😅 ??? Nemám vůbec přehled 🙂 . Jdu hledat k Myky tu fotku 😀 .
Jaký bidlo zase 😠 .

Masle, jj, bylo to fakt super, no však jsme vzpomínali. A co fasáda, je hotová?

slunickooo
17. srp 2009

Dášo a Jitul - krááásn ýfotečky, už jich mám taky hafo v PC .... 😀

já peru jak o závod, pak všechno vyžehlit + Nikče na šumavu + na tábor... berem s sebou i vaničku, jídlo, krosnu na záda, ................ se tam fakt nemůžem vejít 😀 😀 a to ještě psala známá co jejich dcera jede s naší, že má nějaký velký zdra. potíže že ji nemůžou do j. čech dovézt.. takže povezeme ještě jí... abysme to auto asi nafoukli 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

no jo SIs pořád s tím bidlem co? 😀 😀 😀 prosím tě vždyt nikde nevyčuhuješ 😉 😉

hele Dagi - a naše fotečky , ty 2 až ke konci Míra s Luckou se ti jako nelíběj 😀 😀 😀

sisa32
17. srp 2009

Jé, já to spletla, ta fotka je u Sluníčka: http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Srazik_Bobrova_14...

dagina
17. srp 2009

jj, já si říkala, že asi myslíš tu od Sluníčka 😉 .

Sluni, jste neměli ani vybalovat a jet přímo na tu Šumavu 😀 😀 .
Ale jinak to je mazec s tím praním..., my jsme měli včera 4 pračky 😝 😝 , kdo a hlavně kdy to bude žehlit mi není jasný 😅 .

myky
17. srp 2009

Ahoj holky 🙂
jdu pozdravit a dělám si pizzu a pak snad juknu na fotečky. Taky peru a žehlim, jak zběsilá.
Dneska jsem měla den D 😢 . Mikuláškovi vyšla špatně ta krev, tak jdeme na vyšetření na Karlák. Když jsem volala Dr, tak mluvila, jako by my sdělovala rozsudek. Mastila jsem tam odpo pro žádanky a ve středu tam asi půjdem. Zítra pozjišťuju co a jak a pak nám držte palce. Mě to fakt dostalo 😢 . Ale rozhodla jsem, že to nic není a hotovo. Jen bude mít nějaký malý zánět, který přeléčíme.

myky
17. srp 2009

Né my sdědělovala, ale mi sdělovala 😉

slunickooo
17. srp 2009

ahojík Myky -tu čekám jak vám to dopadlo.... takže zatím nic nevíš??? ale je to tak jak píšeš --- nic to není a nebude.... dají léky a budete fit jako rybičky...

Držíme vám tak moc palečky....

sisa32
17. srp 2009

Myky, neboj. Jak píše Sluni, nic to nebude. Doktoři jsou strašáci, já si teď taky užila a dobře to dopadlo. U Mikuláška taky všechno dobře dopadne, uvidíš. Palce ti budem držet všechny.

Dnes jsem byla u dr na ko s tím uchem a žádná změna, takže prý to už tak zůstane. 😒

Jde sem bouřka, tak snad nevypnou proud.

Teď jsem natírala barák. Tak nakonec budeme mít zelenej. Jindra řekl, že je to bažinatá barva a táta, že je to jako listen lípy. 😀

slunickooo
17. srp 2009

S Is - a co ji zůstane???? jsem si teda ničeho na Adel nevšimla...

a zelenou já miluju.... a ještě oranžov ou....

jo holky co přemýšlet na př. rok srazík u moře - chorvatsko?? Itálie???? co vy na to???? popřemýšlejte... 😉 😉

slunickooo
17. srp 2009

my holky jedem ve středu na ty rovnátka s Niki... jak ji to roste uplně mimo tak jsem se přeo bjednala dřív - b yla až na z áří ...... a se ze ptám i na sebe , minule mi m udrcka říkala, že není problém, jen si lehnou na lehátko, že juknou a udělají RTG, 😀 😀 😀 jes tli to ještě půjde tak do toho jdu ... i když au au.. bojím se už te d 😀 😀 😀 😀

sisa32
17. srp 2009

Sluni, moje ucho, né Adélky. 😀 Během stimulky jsem na něj začala blbě slyšet, před měsícem jsem byla na tý rezonanci, beru léky a změna žádná. Jde jen o hlubší tóny, není to nic hroznýho.

Sluni, nemáš fotku vašeho baráčku z venku? Sím. 🙂

Až řeknu manžovi o srazíku u moře, tak mě buď něčím praští, nebo to sekne s ním. 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

😀 😀 😀 hele ale fakt by to moře nebylo špatný vid... řekni to malýmu Jindrovi 😀 😀 😀

a náš barák chceš??? my nemáme nic extra fakt.. okna nic moc... c hcci taky nový,, střecha taky bude tak za 5 let se dávat nová... já mám asi spíš focenou tu terasu,, jak je obložená pískovcem.. nebo pak u k rb íku a bazénu... no jd u jukno ut ju

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru