Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

culinka2
15. pro 2008

ahoj holky!

sisa, veru, uz som tu dlho nebola..ale obcas si to tu precitavam....to je fakt sila, uz sa nam tu rodi vo velkom a deturence pomalicky rastu..ze slunicko..... 😉

holky, je tu vobec este nejaka snazilka? aby som si mala este s kym pisat...ach jaj, niekedy mi pride tak smutno, ked si spomeniem, ake som uz mohla mat brusko a v breznu uz rodit.....ale potom ma to prejde a hovorim si, ze sa raz urcite dockame!!!!

Asi zaciatkom roka navstivim Sanus, i ked manzel chce, aby sme este pockali...ze mame cas.....tak uvidime, najlepsie by aj tak bolo, keby to vyslo prirodzene.,,,ale to asi nehrozi!

hanulka3112
15. pro 2008

jééé, tak už máme další maminu 😵 Kru moooc gratuluji k prckovi 😉 🙂
Jinak my byli dne spro stromek, takže už jen kapr a Vánoce můžou přijít 😀 všechno už mám jinak nachystané a co vy?

dagina
16. pro 2008

ahojky maminy a spol. 😉 . Koukám, co tady nového..., Kruger porodila krásného macka 😅 a docela ti věřím, že porod musel být náročný..., ale ten krásný brouček za to stojí.

Naše mimi ještě musí chvíli počkat, páč nemáme ještě jména..., a nebo se dohodnem až na sále, dr. budou mít aspoň vzrůšo a já nebudu přemýšlet o bolestech 😅 ... .

Jinak to je tady opravdu samá mamina, snažilky se odmlčely.... . Culíčku, tobě přeji úspěšný a plodný nový rok, určitě se mrňouska dočkáte... .

Hanulko, jsi šikulka, a cukroví máš napečené 😵 ????

kacatko03
17. pro 2008

Ahoj holky, zdrávím týden před Vánocema 😉

Dagi super že držíte to je paráda 😉 😉
Hanul: jak je? jak rostou prcci? 😉
Chiwul, Oski, sluni, krug, masle, bozka.....co mimísci? 🙂

jinak hlásím že malej od pátku od propuštění z porodky přibrral cca 300g tak se už blížíme k 3kg 🙂

masle
17. pro 2008

Ahojky, tady je pěkně mrtvo ... 🙂
Kačí - tak to krásně přibíráte!! Ráďa měl ve čt 3100g a teď jdeme v pá na KO tak jsem taky zvědavá! Co břicho? je to lepší?
Myky co včerejší KO? Je vše OK? 🙂
Dagi s tím jménem - manža se taky rozhodoval až na sále 😀 Byli jsme sice tak někajak domluvený na Radkovi, ale manža furt váhal, jestli nemá dát jméno po sobě, když bude mít toho syna.... 😀 A sestřička nám říkala, že někdo se rozhoduje, až když se mimčo narodí, tak podle toho jak vypadá a tak, aby se k němu to jméno hodilo 😀 😅

myky
17. pro 2008

Ahoj holky 🙂 ,
já včéra vůbec nestíhala. Hlídala jsem synovce a byl to záhul. Večer mě tak bolely nohy a břicho, že jsem se jen válela 😅 .
Masle KO mám až zítra 😵 , tak drž palce. Jsem napnutá, jak kšandy.
Kačí Tobík hezky přibírá 😀 . Břicho je teda děs. A sprchování jizvy je prý nejlepší, aby neztuhla. Krouživé pohyby střídat teplou a studenou vodu.
Dagi mě v tom nenechala 😀 . No paráda! Se jménama je to děs. My měli u kluka jasno, ale holčičí jsme nějak nemohli vykoumat 😀 .

katuska23
17. pro 2008

ahoj holky na kolikátý pokus vám vyšlo ivf?v lednu nás čeká první a mám strach.Kolik jste dopláceli?schválila vám to pojišťovna všem?moc díky

myky
17. pro 2008

Katuško, pokusy radši neřeš 😉 . Někomu to výjde hned, někomu později. Ale výjde vám to určitě a myslím, že pojišťovna to schválí každému. Penízky se doplácí myslím také všude jiné. To zjistíš, tam kam půjdeš na IVF. A pokud jdete v lednu, tak už asi víš kam. Hlavně pozitivní mysl a žádné strachy 😉.

katuska23
17. pro 2008

myky děkuju jdu do Gennetu,a v ceníku jsem si všimla jen výkonů navíc-ICSI apod.myslím kolik se doplácí za injekce,ale to je asi všude jiné 😖

jmisa
17. pro 2008

Za injekce se doplácí kolem 4500 Kč, tedy pokud si vezmeš ty v peru, což je pro manipulaci doma rozhodně lepší forma.

Nám řekli - na tři hrazené pokusy otěhotní 95% klientů. Nám to vyšlo na třetí transfer. ravděpodobnost je zhruba 30%, někomu to vyjde hned, někomu později, ale většina se dočká.

culinka2
17. pro 2008

ahoj jmiso! tak ako si uzivas tehotenstvo, byva Ti zle?

jmisa
17. pro 2008

Culi, ahoj 🙂
Už to jde, už moc ne, sice se mi občas zvedne žaludek, ale není mi špatně dlouhodobě. Akorát jsem se musela naučit jíst v hodně krátkých intervalech, protože jinak mi tedy zle bylo. Ale nemůžu si stěžovat.

culinka2
17. pro 2008

tak to je fajn....pekne si to uzivaj a drzim palce! 🙂

dagina
18. pro 2008

Ahojky Kočandy, teď koukám jak blázen.... Jmisa je těhule 😵 😵 , a už 11tt, to jsem toho zaspala 😅 . Misko, ať ti vše klapne jak má 😉 .
Myky, a co ty??? Už si chystáš výbavičku 🙂 ??? Nebo už máš všechno nachystané????
Masle, jj, no my ani nemáme papír /prohlášení o jménu/, takže to rozhodnutí také jistí až na sále 😎.
Culíčku, jak se vám bydlí v nové domku??? Už jste se zabydleli????
Kdepak se toulají ostatní ?????

sisa32
18. pro 2008

Ahoj Dagi, já sem chodím jen na čumendu, na psaní je málo času. Dnes nám jsou 3 měsíce a za chvíli letíme do poradny. Jsem zvědavá, kolik Adík váží a měří. Dnes je od rána ukňouraaná a ublinkává, doufám, že bude marod. Jinak moje ségra je v izolaci, čeká na výsledky testů, jestli nemá meningokoka B. Má ho její kámoška a její maminka je natolik inteligentí, že přesto že to věděla, nechala dcerušku, aby za ní chodily kamarádky as taky jí vzala na věneček. KRÁVA.

dagina
18. pro 2008

Sisa, jj, to věřím, že když se mimčo narodí není už tolik času na net... 😉 . Já mám zatím roupy 🙂 . Týjo, tak malé už jsou 3 měsíce 😕 ..., vážně to hrozně rychle letí..., ani nevím jestli to je dobře nebo špatně...

culinka2
18. pro 2008

ahoj daginko! no, byva sa nam super, pomalicky si zvykame i ked sa tu este niekedy vecer bojim..vsetko je to o zvyku.......ale inak super! Este stale mame co zariadovat 😉

myky
18. pro 2008

Ahoj Dagi, zatím chystám 🙂 . Peru, žehlím a příští týden začnu šít kapsář atd... Čekám na šicí stroj. A co ty? Jak ti je? Ty teď spíš jen ležíš, nebo můžeš i na procházku a tak?
Jinak já dnes kontrolu OK 😀 . CS stále 0, další Ko za 4 týdny. Opět mě naštvali 😠 . Jezdím k nim docela daleko a minule jsem se ptala, jestli půjdu na krev. Prý až v lednu a času dost! Dnes jsem byla objednaná na 9h a krev v laborce berou do 8:30h. A sestra mi říká: No zítra, nebo v Po či Út by jste si měla zajít na krev. Vám vypíšu žádanku. Kdyby mi jí kr... dala minule, tak jsem si tam mohla skáknout před kontrolou a bylo by to! Takhle budu zítra vstávat v 5:30h. 😖 a potáhnu se tam. Já myslela, že jí rozkoušu za živa 😠 . Pak jsem měla lítání a ještě jsem byla s kolegyní z práce na pokecu a teď mě pěkně bolí v zádech ☹ . Půjdu si dát sprchu a pořádně budu pít. Možná to jsou ledviny.

myky
18. pro 2008

Dagi a schválně 🙂 . Co si myslíš, že máš v bříšku?

sisa32
18. pro 2008

Ahoj holky, jen hodím info: Adélka ve 3 měsících váží 5 800 g a měří 63 cm.

Taky jsem mluvila se ségrou a prý se jí udělala modřina na noze a není jí dobře, tak se bojí, že toho meningokoka má. Zítra ráno se to dozví najisto. Jestli se to potvrdí, tak to budou hezký Vánoce. celá rodina budeme muset na výtěry a ani se neuvidíme. Asi budeme muset slavit po telefonu. ☹

Myky, ty sestry jsou občas na zabití. 😠 Ale hlavně, že je u tebe vše ok.

Dagče tipuju holčičku, třeba se trefím jako u Oskarky. 🙂

myky
19. pro 2008

Ahoj holky a mimískové 😀 !
Siso, skvělá váha 😀 . Už se malá asi pěkně pronese 😉 . Ségry je mi líto. Snad to ten meningokok nebude a nepromarodí vánoce a mohli jste se vidět. Bych tu její kámošku roznesla v zubech. To jsou dneska lidi! Kdyby o tom nevěděla, tak neřeknu, ale takhle to fakt nechápu 😠 !
Sestra u mého dr je fakt blboučká. Je tam sice nová, ale to od doby, co jsem těhule, tak už by mohla být zaučená 😠 . Předtím tam měl super sestřičku. Vždycky jsme si skvěle pokecali a byla hodně profesionální. Tak jsem se těšila, až příjdu s pozitivním těhu testem, že bude mít taky radost a ona tam už nebyla 😢 . Tahle nová ani neví, jak vyplnit žádanku na krev a POZOR!, vrchol je, že není schopná správně napsat mojí adresu. Vždycky, ale vždycky (ikdyž jsem jí upozorňovala) mi vynechá jedno písmenko v názvu ulice. A to dokonce i teď na papíru na mateřskou. Vepsat se to nedá, protože píše písmenka těsně u sebe. Tak to asi škrtnu a napíšu nad to. Se domluvim v účtárně. Se picnu z ní 🙄 .
Já nějak nevím co Dagi bude mít. Mě příjde, že vypadá na kluka, ale nějak mi k ní sedí víc ta holčička 😀 . No, jsem moc zvědavá 😉. To bude překvápko pod stromeček pro všechny 😀
Kačí, Masle, jak se máte? Oskarka, Chiwulka, Kruger... a všechny maminy co nového?
Dagi a Hanulka je taky těhulka, jako Jmisa. To nevím, jestli víš 😉

jmisa
19. pro 2008

Ahoj.
Dneska jsem byla na ultrazvuku k prvotrimestrovému screeningu u dr. Břešťáka (pro Pronatalky). Mimčo vypadá dobře, měří už 45mm, takže jse asi o tři dny napřed. Výsledky kombinované s krví budou mezi vánocema. Jdu k nim na genetickou konzultaci vzhledem k věku, kde se dohodnem, jestli je nutný dělat nějaká další vyšetření, ale dle ultrazvuku to vypadá výborně, takže to spíš nehrozí. Ráda bych se vyhla amniocenteze, přeci jen je tam riziko, ikdyž malé, ale je. Tu genetiku mám 9.1., takže to je ještě před poradnou, kterou mám 12.1.

myky
19. pro 2008

Ahoj Jmiso, držím palce. Ten UZ je nádherný, že? Všechno ti hezky ukáže a vysvětlí 😵 . Tak ať jste zdraví 😀

jmisa
19. pro 2008

No nejdřív si tam něco huhlal, tak jsem byla pomalu na prášky 😀 Ale pak už začal popisovat a když pustil srdíčko nahlas, to bylo něco. 😵

dagina
19. pro 2008

Ahojky holky, Sisa, to máte pěknou macandu 😵 . Hele, ty jsi jednou psala, že má jakýsi reflux...., něco jako problémy s ublinkáním..., chtěla jsem se zeptat, jestli máš hlavičku podloženou spec. klínkem, který se dává na matraci..., pokud ano, jestli to k něčemu je.... My si ho chceme pořídit preventivně, jelikož se mi vůbec nelíbí, když má mimčo ležet úplně na rovné ploše. To by třeba mohla i poradit Myky, když dělala na porodnici 😉 😉 .

Mykčo, jinak to je dobře že už máš vše nachystané, ono to praní a žehlení pidi věcí dá zabrat... . Kdybych to měla dělat teď, to už bych asi nezvládla, připadám si jak nemotorná velryba 🙄 🙄 .
Tyjo, vůbec netuším co nosím v bříšku..., zda holčičku nebo chlapečka...., to teda bude překvápko. Teď spíš přemýšlím, a začínám mít depku z toho, kudy že se mimčo dostane na svět 😅 ..., vždyť se tam přeci nemůže vejít 😎 ..., bojíííím.

Jmisa, vy si necháte říct pohlaví??? Nám to chtěli říct už právě na tom prvním genetickým UTZ..., takže to možná už víš také 😉 😉 . Podle mě je stejně lepší se nechat překvapit.... 😵 . Jj, slyšet to pidi srdíčko je hrozně krásnéééé.

jmisa
19. pro 2008

Dagino, necháme, ale teď nic neříkal a já myslela, že v 10+5 to ještě není poznat, podle ultrazvuku jsem v 11+1.

dagina
19. pro 2008

Misa, no nám to chtěla dr. říct kolem toho 11tt 😒 , ale 100% to asi ještě není v tomto týdnu.

jmisa
19. pro 2008

Já si počkám na ten velkej ve 20tt, tam to bude skoro tutovka 🙂 Ale vědět to chci.

grej
19. pro 2008

Ahoj holky, Dagi - v 11tt?????? Vždyť to má mimi snad 4 cm... Nám to neviděli ani na tom prvním UTZ (14tt) a třeba mojí tetce to neviděli ani te'd v 16tt. Já jdu do poradny v 19tt a obávám se, že nám to taky spíš řeknou až na tom druhým UTZ v 21tt...

Já si to určitě nechám říct. Už teď mám problém jak mám prckovi v břiše říkat. Pořád "to" oslovuju, jako by to byl kluk, takže jestli to bude holka, tak bude asi pěkně schizofrenní 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru