Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
30. led 2009

jeee Ráďa se krásně řehní...Tobík je lenoh...na nás se nesměje, směje se pořád ze spaní 😠 🙂

masle
30. led 2009

kači- 😀 😀 😀 no to semi taky stává ale mě to vždy před tím než to začne řvát několikrát zapípá tak někdy to stihnu a někdy ne 😅 No ty noce jsou děs..Nejhorší je když krmim třeba v půl 5 a v půl 6 znova usnu a v půl 7 manžovi zvoní budík a Veru vstává do školky...Tak to si říkám jestli má cenu chodit vůbec spát.. 😠

masle
30. led 2009

no docela už začal - líbí se mu když ho šimrám dudlíkem kolem pusinky to se vždycky takle rozesměje 🙂 ale nesmí bejt hladovej to by mi ten dudlik sežral.. 😀

dagina
30. led 2009

Ahojky, Hanulko, když jsem byla v těhu u zubaře, tak jsem byla z toho také zpocená jak myš, a to mě nic nedělali.., takže si tě dovedu živě představit. Však už jsi v půlce, utečeto fakt rychle, pěkně si to užívej, i toho zubaře 😵 ... .

Veru, šupinky se nám zatím nerozjeli, dáváme do koupele gel se olejíčkem, tak to bude třeba tím..., ale ještě pořád se to může rozjet. Jen v tom obočí to máme pořád.
Luca se také hodně směje ze spaní a na nás dlabe 😅 , je to liška podšitá. Teď si oblíbila novou hračku - ubrousek z plíny, kterým ji utírám blindění, někdy se jí podaří po tom čapnou a zápasí s tím jak o život 😵 a vzteká se u toho, je to prča s ní. 🙂

Jinak jsem dneska četla, že moučnivka se dělá z dudlíků a ze saviček 😖 , u plně kojených dětí by být neměla(a u těch, které nepoužívají dudák), teď nevím které z vás to mimčo mělo, myslím že Sisa nebo Chiwule?! Hned sem malé dudlína sebrala 😅 , no snad nás ten ksindl nepostihne 😖 .

Veru, nám se stává docela často že nevypneme monitor, zejména v noci, ale také nám to nejdřív jemně pípá, manžel vždycky vyletí div že neprorazí hlavou postýlku 😵 .

kacatko03
30. led 2009

masle/ dagi 😀 😀 😀 ty chlapi jsou všichni stejní 😀

ale je fakt že já bych asi taky vyletěla a pak bych jááá nadávala navšechno kolem 😀 jak bych se lekla.

tak lochtání dudlíku sem zatím nezkousela 😀 ale už vidim jak na mě Tobík kouká jak na tele (jako pokážd když se na něj křenim aby se zasmál 😀 )

Dagi tak já musím zaklepat malej dudákuje a saje z lahve a zatím nic v pusince nemá tak to snad i zustane. ale podle mě je to individuální. třeba ty šupinky dr říkala že to maj kojený děti a ejhle...já skoro nekojím.

dagina
30. led 2009

Veru, tak to je dobře, já jí ten dudlík stejně budu muset někdy vrazit, bych to nevydržela 😵 . Je to fakt individuální.
Holky, vaše mimča nemají nebo neměli slehlou hlavičku na jedné straně????

sisa32
30. led 2009

Ahoj holky, teda Kaci, jak jsem si to přečetla, jako bych viděla svýho manžela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

DAgi, tu moučnivku měla Anetka od Chiwulky.

My dneska noc OK. Usnula hned v půl devátý a vzbudila se ráno v půl devátý. Teplotu zatím taky nemá, ťuk, ťuk, ťuk. 🙂

dagina
30. led 2009

sisa, fííha, to je malá teda spáč..., a přes den spí jak??? To víš, jen sonduju 😉 .

sisa32
30. led 2009

Dagi, naše malá spí pořád na zádech, vůbe cjí neotáčím, ona jen otáčí hlavičku a nemá vzadu placku. 😀
lucince se to srovná, to nebude nic hrozných. 😉

sisa32
30. led 2009

Spí tak po 1 a 1/2 hod. až po 2 hod., tak na půl hodiny. Ale už se stalo párkrát, že spala i 2 hodinky a večerní spaní jí to nenarušuje.

sisa32
30. led 2009

Ježíši, už zase, já si to budu muset po sobě číst, dřív než to odešlu.

sisa32
30. led 2009

Vypadá to, že trpím samomluvou. 😎

Co dnes děláte dobrýho k obědu, dejte nějakou inspiraci na zítra. Dneska dělám řízky v těstíčku( došla strouhanka) 😅

sisa32
30. led 2009

masle, malej se krásně směje. 🙂

dagina
30. led 2009

Sis, já zatím nevařím, manžel mi vozí oběd z jídelny a nebo co dům dá 🙂 . Dneska mám filé a brambor. Třeba si po šestinedělí uděláme nějaký rytmus a bude to lepší, a nebo také horší 😀 .
Ach jo, zase víkend, určitě se ukáží tchánovci, že bych na ně měla zrovna náladu se nedá říct, abych byla pořád ve střehu..., a ještě mi to narušuje soukromí ohledně kojení a malé vůbec..., prostě z jejich návštěvy nemám radost, bohužel 😖 .
No já nevím kde malá k té placce na hlavě přišla 😲 ...

sisa32
30. led 2009

Dagi, ty se máš s tím vařením, ale já mám takovou úlevu 2x týdně. manža vozí obědy z hospody, vaří tam pro důchodce a prostě lidi, kteří jsou líný vařit. 🙂

dagina
30. led 2009

Jo, chtěla jsi říct pro takové lidi jako já 😀 😀

sisa32
30. led 2009

No spíš pro takové, jako já... 😀 😀 😀

kacatko03
30. led 2009

sisa: koukala jsem do albíka kde objednáváš věci z nextu? 😕

sisa32
30. led 2009

Kaci tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18520568&tab=1

Paní se jmenuje Dadmar Sedláčková a obchůdek s ní byl rychlý a bez problémů. Měla jsem objednávku za 113 lbr. a zálohu chtěla jen 300 kč. Když dorazilo zboží k ní, doplatila jsem přes účet zbytek +pošt. 350 kč. Ona má vždycky aktuální kurz ke dni uzávěrky + 3 kč. celý to trvalo 15 dní.

sisa32
30. led 2009

Jo, ještě: vybíráš na ofiko stránkách Nextu a paní pošleš na mejlík jen kódy zboží, počet kusů a případně barvu.

sisa32
30. led 2009

Kaci, máš pěknej kočárek v albíčku, to je Jané Carera?

kacatko03
30. led 2009

sisa: ahááá tak to jo já myslela že next má už e-shop 🙂 ano kočík je Jane carerra

sisa32
30. led 2009

Next v čechách nemá e-shop, ale z tý anglie to vyjde levnějš než to koupit tady.

dagina
30. led 2009

Sis, to jsou fakt krásný věci od toho Nextu. Někdy v létě měli u nás v jednom hrabáku nové věci od Nextu, mimo jiné krásné džínové šatičky....., ale to jsem ještě nevěděla že budeme mít Lucinku 😵 . Třeba zas něco bude.

hanulka3112
30. led 2009

Dagi, tak těhu si užívám, poslední tři dny jsem začla cítit pohyby 😵 hlavně, když ležím na zádech je to nádhera, ještě jsem to ani nestihla ukázat příteli, bo furt sedí u PC nebo někde lítá a shání auto 😠 už mě tím štve, já auto prodávat nechtěla až když tak na jaře a ne teď když nemáme čím jezdit teda tranzit je, ale s tím nejezdím a navíc jestli připadne sníh, tak od nás nevyjedem a pikap má letní gumy 😠

dagina
30. led 2009

to je Hanul krása viď, ty vlastně budeš mít double pohyby 😀 , o to to bude krásnější 😵 . Také by jsme potřebovali auto jak sůl, ale vrhli jsme se do podnikání- v úterý otvíráme prodejnu, bývalý šéf končí, tak jsme to po něm převzali, tak nám holky držte pěsti, ať jsme ze začátku aspoň nulový 😅 . Takže auto musí chvíli počkat a pak koupíme na firmu.

hanulka3112
30. led 2009

Dagi jj párkrát už to bylo na obou stranách, dala jsem ruku vlevo, když jsem ucítila pohyb a najednou se to ozvalo vpravo 😀 n o auto by jsme mohli mít hned, ale přítel je náročný potřebuje plnou výbavu teda nevím na co 😠 v neděli byl v Německu podívat se na audi, ale vůl si neuvědomil, že u tohodle typu auta jde otevřít jen ten tenký kufřík a u ostatních aut se to otvírá celé i s oknem, takže by se tam nevlezl kočár, takže jel zbytečně 1000km tam a 1000km zpátky 🙄 ach jo ti chlapi fakt někdy nepřemýšlí a teď chce oktávku, ale černou a se vším a žádná není k dostání 😠 jinak ti Dagi budu držet palečky v podnikání a co budete prodávat?

dagina
30. led 2009

Můj chlap je na auto to samé, je schopen jet stovky kilometrů..., a samozř. zbytečně. Zrovna minulý týden chtěl jet do Rakous, ale to jsem mu skrz malou zatrhla, tak jel aspoň do Ostravy..., stejně nic nevybral.
Hračky budeme prodávat, u nás to je monopol, bude tam bývalá kolegyně, my na to nemáme pochopitelně čas 🙂 , manža má svoje zaměstnání a já teď také 😉 .

hanulka3112
30. led 2009

Tak vidím, že všichni chlapi jsou na auta stejní 😅 chci ho vidět ja pojedem omrkávat kočár, jestli ho to taky bude bavit, hlavně ať už sežene nějaké to auto nemůžu se ani zajet podívat někam do obchůdků 😒
Tak tfuj tfuj tfuj ať vám to podnikání šlape 😉

myky
30. led 2009

Ahooooj 🙂 ,
teda tady se krásně povídá.
Masle to máte teda řehnidlo. Fakt se chechtá úžasně. A mě se i líbí to usmívání ze spinkání 😵 . Aspoň je vidět, že se mají dobře 😉 .
Dagi tak ten Nutrouš spotřebuj a pak kup Nutriton. Asi jde použít mateřinka místo vody i do Nutrilonu.
Já zkusila k obídku kuřecí polívku s rejží a zatím dobrý, tak uvidíme.
Jinak potřebuju radůůůůůůů. Já byla v té porodce a byla tam mladá doktorka a po vyšetření jsem začala krvácet. Normálně to vůbec nebolelo a nebylo ani nepříjemné. Jen jak vytáhla tu ruku a měla jí celou od krve, tak jsem čučela. Dala mi vložku, že se to může stát. Cestou domu mě docela bolelo břicho. Holky stalo se vám něco podobného? Teď ještě trochu krvácím, ale snad to přestane. Jsem prý otevřená na jeden prst a hlavička naléhá na vchod a vše naznačuje příznivému porodu. Ozvy si poslechla jen rychle takovým příručním ultrazvukem, tak jsem to hlatala jak blázen. Hezky pravidelně tlouklo sríčko 😵 . Pravděpodobně jsem si tou pondělní střevní chřipkou rozdráždila vnitřek a to jak je mi špatně teď, tak jsou poslíčky.
Hanulko kaz na jedničce? To muselo být fakt nepříjemné vrtání 😒 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru