Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
4. únor 2009

Myky to máš pravdu, že je to poděs rodina, nechápu, že můj je úplně z jiného těsta 😕 on bude asi po babičce, tu mám ze všech nejradši, letos jí bude 83, jezdíme za ní poměrně často do pečovatelského domu, ikdyž je to docela kus, švagr nebo tchánovci tam jezdí jen když jí chcou ždímnout o nějákou tu korunu 😖 😠 je to hnus.Pak když tam přijedem tak nám to vykládá a pak začne vytahovat peníze, že když dala jim musí i nám, jenže my si on ní nic nevemem, my tam totiž narozdíl od nich nejezdíme pro peníze.A ještě mě štve, že bydlí všechna jeho rodina kousek od nás a dost často sem jezdí, samozřejmě se nikdy neohlásí, hlavně v létě, jsou z paneláku, tak se tu jezdí snad rekreovat 😠 si asi myslí, že pořád máme náladu kolem někoho skákat, kdyby aspoň řekli, že přijedou, naštestí už mě tu neotravuje ta perla od švagra, ikdyž by určitě ráda, na Vánoce u Tchánovců se tvářila jako by se nic nestalo a ahoj Hani....a už máte jména a víte co to bude??? Najednou by mi lezla do zadku, ale u mě jednou pro vždy skončila, vykládala, že kolikrát přijeli a ani dál jsme je nepozvali ani kafe, že jsem neuvařila 😠 a já vždy jak blbá kvůli ní špinila presovač a dělala jí latte, jj za dobrotu na žebrotu, teď ať si chodí na latte do kavárny aspoň za 40kč

hanulka3112
4. únor 2009

Holky doufám, že máte stokrát lepší druhou půlku rodiny 😀 😀 😀
Dagi a doufám, že moje tchýně sem nebude jezdit a poučovat mě jak dělám něco s malýma špatně, jinak ji fakt pošlem na dovolenou bez zpáteční letenky 😀 😀 😀

hanulka3112
4. únor 2009

Holky ještě, že ten koník existuje, hned je mi líp, když něco takového můžu vyventilovat 😉 🙂 😀

masle
4. únor 2009

Kačí - mám počka na schválení administrátorem (asi jsem se nelíbila 😀 😀 ) tak odkaz ještě nemám.

Já byla teď s Veru na tanečkách, tam je vždycky děsnej blázinec tak jsem hotová. Malej naštěstí spal a ani nechrčel tak jsem zvědavá jestli se to nelepší 🙂

myky žehlení - tos mi připomněla, že tady mám 2 koše na žehlení, jestli to takle půjde dál tak brzo budeme mít prázdný skříně..
😅 🙄 Já tak y měla břicho vejš až do porodu.. 😉 No na Valentýna by to bylo hezký 😉 🙂

mě od včera bolí břicho jako bych měla dostat mrchu tak že by..? 😅

masle
4. únor 2009
sisa32
4. únor 2009

Tak Masle, máš hlas. 🙂 Já se snad taky zaregistruju 😉

masle
4. únor 2009

Díkas sisa 😀 😀

myky
4. únor 2009

Ahoj 🙂 ,
Masle je to tam ***** 😀 .
Hanulko jj, ještě že ten koník je 😉 . Je tu sranda 😵
My byli na velkém nákupu a já jsem úplně KO. Tak si jdu dát salátek a plácnout se k TV. 🙂

kacatko03
4. únor 2009

masle tak jsem ti už to taky šoupla... 😉 a máš tam vzkazík 😀

masle
5. únor 2009

Dííííík holky 🙂 😀
Kačí máš taky vzkazík 😉 Já teď zase odsála takovejch nudlí fuj chudáček Rá´da 😒 Včera jsem mu dala čajík HAMI od 3.týdne pro celkovou pohodu nebo co, tak ho vyžahnul a pak spal jak zabitej večer. Nebo spíš jak pohodář 😅 😀

masle
5. únor 2009

Jo Sisa - Áda má čupr čepku, jsi šikulka! 🙂 😉

sisa32
5. únor 2009

Ahoj,

Masle, díky, ale nevím, kde udělali soudruzi chybu, měla to být čepička a vyšel mi z toho klobouček, kterej si nasadí na hlavu i Jindříšek. Ten to má ovšem jako čepičku. 😀

kacatko03
5. únor 2009

ahoj,

masle taky odsáváme veliký množství nudlí, se divim kde se to v nem bere. jinak v noci histerák pak usnul okolo 11 a probu se v 5 ráno. já mám doma jen feniklovej čaj a ten mu teda nejede. kření se u toho a vyplivává. dneska máme 2.mesíce 🙂 tak tak za 14 dní mu už budu dávat ty ovocne čajíky.

kacatko03
5. únor 2009

masle: kolik mu dáváš čaje?

hanulka3112
5. únor 2009

Ahojky , tak jsem doma od Dr. tak nám znovu řekl, že čekáme chlapečka a holčičku bez toho, aby si pamatoval co nám řekl minule, tak snad už bych si to mohla šoupnout do profilu 😵 jinak za sebou seděli jak v tramvaji říkal pan doktor 😀 a čípek mám prý krásný 4,8cm, tak mě to moc uklidnilo, za týden odpoledne jdu k němu, že si změří mimísky, prý ať má na mě větší čas 🙂
Jinak dnes mě opět zklamal e-shop objednala jsem si přebalovací podložku zelenobílou s medvídkama a přišla mi zelená se zajíci, někdo asi neumí rozeznat zajíce od mědvěda 😖 😠

dagina
5. únor 2009

Ahojky holky, Hanulko, já také nemám ráda kupování přes net, teda takové ty menší věci..., je lepší si vše prohlídnout, už jsem se také několikrát zklamala- skrz kvalitu, barvy.... Ale jinak třeba TV, mikrovlnku... vlastně i kočár máme přes net a to je OK.

Sisa, tak ji den do kraje té čepičky slabou gumičku a bude to mít jak hříbeček 😵, ale nespadne ji 😉 .

Masle, tak jsem tě také odklikla 😵 , až holky vyhrajete, tak si k vám přijedu vyprat prádlo v Lovele 😀 .

Myky, jaké je vyčkávání 😅 . Už si uvědomuješ, že budeš za chvíli maminkou ?????? 🙂

slunickooo
5. únor 2009

Tak jsem vám maminky taky poslala hlasík 😉

Hanulko - tak já z netu nakupuju dost - vlastně skoro c elé vánoce jsem nakoupila, i dost věcí na malou, nakupujeme i elektroniku, kotel 😀 😀 a c hystáme se koupit krbovky - a vždy velká spokojenost... já co jsem četla tak většinou u těch přebal. podložek četla, že zasílají vzorek dle aktuální nabídky a ty dudáčky .... já právě taky chtěla ten růžový - ale myslím že výrobce b yl Savinex - nebo tak nějak se to psalo, Nuk určitě ne.... no a nakonec jsme stejně skončili u obyčejné "kytičky" za 20 😀 😀 😀 - jinýho mrška malá nechce 😀 😀

Siso - čepička je krásnoučká a malý moc sluší 😉 😉 😉

Jo a Hanulko - ještě jednou moc gratuluju k PÁREČKU 😉 😉 😉 , sice si ted nedovedu představit mít dvojčátka, ale on si n a to člověk těch 9 měsíců zvyká a je fakt že to musí být opravdu dvojnásobná radost - dneska malá vískala snad půl hodinky a kdyby tu vískali dvě 🙂 🙂 🙂 - k nezaplacení

masle
5. únor 2009

Ahojky,
Kačí-tenhle čaj je taky bylinej, ale chutnal mu 🙂 . Dala jsem mu večer 100ml, vypil tak 90ml. Spal od 10 do 4. 🙂
Hanul tak to jeskvělý, že se to potvrdilo! 😵 😵 To máš nějak smůlu na ty eshopy, já měla taky přebalovák po netu a v poho 😒
Dagi dík 😵 Klidně přijeď 😀

kacatko03
5. únor 2009

male: brečí ti tak Ráďa? ten co má Tobík rýmu tak hodně neštastně pláče :( ted mi usnul v kočíru v obejváku, leží a najednou udělá krabici a hrozně se rozpláče, rýmu má teda děsnou, naštěstí když spinká tak to udýchává pusinkou a občas i nosíkem, ale jakmi je vzhuru zrozně chrochtá a vytáhnu vždy velké množství hlenu až manža čučel jak to zněj lítá.

jinak něco pro zábavu http://zpravy.idnes.cz/diktat.asp?iddiktat=109

masle: se bude hodit až budem dělat úkoly 😀 😀

kacatko03
5. únor 2009

holky nepoužíváte někdo mléko od Hipp, Hami, Sunar nebo BEba? malej pořád ten Nutrilon bleje tak chci zkusit něco jiného...ale je toho nějak moc 🙂

masle
5. únor 2009

Kačí za kolik jsi dostala? Já za 5 😀 😀 😀 Prej že mi čeština moc nejde.. 😠
Ráďa moc nebrečí. Spíš mi přijde, že víc spinká. Teda když nemá plnej nos. Teď zrovna mu to tam chrčí tak, že budu zase odsávat. Jak dlouho mu to odsáváš? Ráďa se děsně brání, takže musím odsávat častějc, prože to nikdy nevysaju všechno. Kačí já myslím že je to prašť jak uhoď s těma mlíkama. Já možná přejdu na BeBU. Veru jí taky pila. 🙂 😉

dagina
5. únor 2009

Holky, a jak se tam dopisují písmenka???? Mě to nejde, nebo spíš nevím jak 😕 .

kacatko03
5. únor 2009

masle...já taky za 5 😀 😅
Tobino taky spí ale nez usne tak to propláče že mu tečou i slzy. Nudle odsávám vždy před jídlem bo když se probudí tak to c něm hrčí..Fíla byl na nutrilonu a od půl roku na Sunaru a neměla jsem s ním problém jako u Tobi, snad nebude mít ten blbej reflux to pak asi žádné mléko nepomuže. takže BEBA jo ? je fakt že ty hami a Hipp jsou nějaké moc podezřele levné 😕

chiwule
5. únor 2009

ahoj holky, jen v rychlosti:
kačí, s tím odsáváním a chrčením - v Anetce chrčelo cca od 2 měsíce, nepomohly ani kapičky do nosu, v podstatě ani Libenar, odsávání vždy jen co bylo v nose ale nic z té "zadní" rýmy. Pomohlo, až když jsme vyléčili moučnivku - přestala mít rýmy. Laicky si to vysvětluju tak, že měla něco jako angýnu-rýmu dohromady - bolavý krk a šlo jí to až do dutin. A na moučnivku pomohl jen Pagavit.

s těma mlíkama - Nutrilon HA Anetka odmítla pít, Bebu HA akceptuje, Sunarku rýžovou nemléčnou kaši odmítá. začali jí chutnat čaje - instatní od HIPP - fenyklový a děstký sen.

a už musím běžet, páč se budí z procházky 🙂 tak zas někdy juknu víc 🙂 páček

masle
5. únor 2009

dagi - klikni na to a objeví se ti možnosti 🙂
Tak ymusím odsávat před jídlem, to by se nenajed 😒 Chudáček i slzy jo, tak to Ráďovi ne ale má očička skleněný.. ☹ Veru byla kojená plně půl roku a pak jsem přešla na BEBU a bez problému. 🙂

kacatko03
5. únor 2009

chiwul...tak to já takám hkledy i z dutin...ted má klasickou rýmu, jinak mecís před rýmou taky chrčel a nic sme neodsávali...myslím že tu psala myky ře to muže být mlékem, že mléko zahlenuje...co je to HA??? Anetka je už pěkně veliká 🙂 4m 🙂 to je kusanda 🙂

masle...no jo slzy mu ted začali jinak když řval tak to bylo bez slziček...a skleněný pči má z rýmy také...snad budou kluci brzo fit.

dagina
5. únor 2009

Masle, na co mám kliknout 😅 ??? Klikám na všechno možný a nic 😅 , mi neříkej že jsem tak blbá 😀 😀 .

Holky, koupete mimča každý den???? Já obden, ale malé se teď rozjíždějí šupiny v hlavičce, jak mažu olejíčkem, tak by to chtělo koupando asi každý den..., co vy na to?????
Veru, jak že se jmenoval krém, který na hlavičku používáš???

sisa32
5. únor 2009

Ahoj BEBU 1 AR si nemůžu vynachválit, Adélka jí pije s chutí a asi pomáhá, protože blinká mnohem míň, než když byla kojená, nebo měla na zkoušku normální mlíčka.
Zkoušely jsme i Hipp, Sunar a Hami ( na to vyrostl Jindříšek) a to jí vůbc nechutnalo.

BEBA HA je hypoalergenní, je pro děti ohrožené alergiemi. V případě, že nějakou mají rodiče. Ta BEBA 1 AR je současně antirefluxní i hypoalergenní.

Dagi, my koupeme obden.

dagina
5. únor 2009

Díky Sis za info 😉 .

myky
5. únor 2009

Ahoj 😀 ,
Kačí, tyjo ten test 😀 . Dost dobrý!
Hlásím taky kulovou 😅 . Začnu asi číst pravidla ČJ 😵 .
Dagi mě se vždycky, když jsem klikla na tu pomlčku co má být za i,y ukázala možnost a tam jsem klikla na i,y a ono se vepsalo 🙂 . Ke koupání - já budu koupat každý den. Nevim jestli je to nutný, ale tak nějak to beru, že to mám v plánu 🙂. Jen asi, kdybych nestíhala , nebo byla někde, kde je lepší nekoupat, než třeba nastydnout, tak bych se na to vyprdla.
A k mlíkům. Prý je po Nutrouši nejlepší ta BEBA. Já bych asi šla do ní. Z čajů hlavně nepoužívat ty instantní. Ty jsou hrozně slazené a ničí pak zoubky. Sice jim chutnaj, ale prý je to děs. To mi říkala zubařka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru