Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

patricie77
17. říj 2008

Ahoj holky, mohu se k vám trošku přidat? Celou dobu vás sleduji, a jsem s vámi, ale chodím spíše na www.neplodnost.cz díky CARu, který navštěvuji. Grej Tobě moc gratuluji k úspěchu, měly jsme stejnou diagnózu a mám strašnou radost, že se vám to povedlo!!! Je pravda, že s tím hlášením rodině je to těžké. My jsme taky po úspěšném KET, ale zatím jsme to nikomu neřekli. Víme to jen my a moje kolegyňka v práci, protože je to má nejlepší přítelkyně a já jí nechci a ani neumím lhát. Ale s rodinou počkáme, protože, kdyby se něco stalo, nerada bych je viděla smutné. Ale já vím, někdy to nejde, protože jsou příliš blízko. Holky, ať už maminky a těhulky před porodem, nebo čerstvé těhulky a snažilky, mějte se moc krásně a přeji vám všem zdravá miminka!!! 😵 😵 😵 . Jak to tady tak vidím, tak se každá dočkáme, jen to chce trpělivost.. 😝 🙂

murasek
autor
17. říj 2008

Hanulko, ja mela dlouhy protokol, a kdy ma byt MS? no dle vsech rad cca pristi tyden, fakt nevim - tim protokolem se to nejak zmenilo. Ale pokud je den OPU jako 1DC.... nevim

jmisa
17. říj 2008

Mur, OPU = OVU nikoli 1.dc

murasek
autor
17. říj 2008

no tak k tomu pak pri 28dennim cyklu prictu cca 14 dni a je, ne? tehdy ma dorazit MS, ne? Tak mi to vychazi na 21.10, no te pic - to je doba 😒

jmisa
17. říj 2008

Mur, luteální fáze je 12-16 dní, tedy ta obvyklá, takže mrcha by měla nedojít 12-16 dní po OPU. Ovšem může jí brzdit i utroš.

masle
17. říj 2008

Ahojky holky, tak jak se máte?
Grej a Patricie - mooooooc vám gratuluji a držím palečky ať ja vše ok!! 🙂 😉

Kačí a co ty? Je to lepší? Držím palce, ať vydržíte 2v1 ještě co nejdéle!!! 🙂
Oskarko ty jsi taky pořád celá? To bude asi holčička, ty si většinou dávaj na čas. 🙂 Já naší Veru přenášela asi týden 😒
Božka máte krásného kluka jak buka!!!! A ten porod musím říct že trošku závidím jakej jsi ho měla hladkej bez problémů a rychlej 🙂

slunickooo
17. říj 2008

Krásné ránko přeju všem 😉

Hanulko - ty nečkovče 😀 😀

Patricie - vítej 😉

Oskarko - jj přensě tak, taky tipuju holčičku

Bozko - mamčo naše - to jsem se chtěla ještě zeptat - kolikátý den po porodu jsi měla mlíčko???

hanulka3112
17. říj 2008

Jmis tak to teda nevím jak se to počíta já to i minule počítala jako, že 28den cyklu a minule dorazila den po termínu a teď jsem to počítala taky tak jinak OPU jsem měla 4.10. takže co na to říkáš? 😅

hanulka3112
17. říj 2008

Sluní ještě jsem netestla, uvidím, jestli k tomu budu mít odvahu 😅

jmisa
17. říj 2008

Hanulko, jestli OPU byla 4.10., tak mrcha 16-20.10. Záleží na Tvoji luteální fázi.
U IVF se dá držet akorát tak dne OPU.

grej
17. říj 2008

Hanul - určitě ber jak píše Jmis OVU=OPU. tak to berou i v CAR. Určitě po takový době snažení víš, jak přibližně dlouhou máš luteální fázi. Tak to k tomu připočti a máš přibližný termín MS...

hanulka3112
17. říj 2008

Já mívám pravidelné cykly 28-29 dní tak fakt nevím , jsem z toho celá zmatená, ikdyž vím, že to může brzdit utrouš, ale nemám žádné bolesti, tak doufám, že tam budou// minule jsem cítila už tak 3dny před MS, že přijde, ikdyž jsem si pořád říkala, že to může být i těhu příznak a prd 😅

hanulka3112
17. říj 2008

Já nějak nerozumím t´vačí luterální fázi, zas takový odborník na to nejsem, nikdy jsem to nezkoumala 😅

slunickooo
17. říj 2008

Hanulko - at už tesnteš nebo to vydržíš - hlavně at tam jsou ty vytoužené // 😉

hanulka3112
17. říj 2008

Já to beru podle toho, že minule přišla den po termínu a teď jsem z toho zase zmatená, raději jsem to neměla zkoumat a byla bych v klidu 😉

jmisa
17. říj 2008

Hanul, tak si prostě připočítej 14 dní k OPU, to je průměr.

Ale pokud bereš utroš v koňské dávce 2-2-2 tak to může brzdit i on a nebo nemusí. Jen prostě to, že mrcha nedošla nic neznamená, je to nadějné, ale nedá se na to spolehnout.

jmisa
17. říj 2008

Hanulko, luteální fáze je doba od OVU do mrchy.

hanulka3112
17. říj 2008

Tak díky holky uvidíme jak to klapne 😉 ještě máme 3 u ledu, ale doufám, že ty budou až na sourozence na 3IVFko už bych asi neměla síly už tak je to ubíjející, ještě když se dovíte negativní věci na váš první CAR pak na ten druhý, ale myslím si, že na každém je něco a změnu už bych neřešila, když to má vyjít tak to má vyjít kdekoli 😉 🙂

jmisa
17. říj 2008

Hanul, na každý CAR jsou pozitivní a negativní názory. Záleží, jak si sednete. Každému vyhovuje jiný přístup, někdo svádí neúspěch na CAR.
Ono je to ve finále jedno, CARy maj srovnatelnou úspěšnost a záleží prostě na štěstí.

chiwule
17. říj 2008

ahoj holky, koukám, že jste pěkně ukecané a je tu třetí diskuze IVF 😉
hlásím se z domova, máme to hektické ale snažíme se zabydlet a dostat do nějakých kolejí. Dneska jsme byly u pediatra na kontrole po týdnu z porodnice, malá přibrala 140g, tak jsme dostaly pochvalu. Fotečky najdete tady http://picasaweb.google.com/jendazacek/Anetka
a já jdu makat 🙂 a pak taky doufám trochu spát... tak se zatím mějte, doufám, že o víkendu bude trochu volněji... páček Chiw + Anetka

konka
17. říj 2008

chiw, obrovska gratulace.. mala je nadherna.. 😀 uz abych taky porodila 😉

slunickooo
17. říj 2008

jéééé Chiw ahojík 😉 😉 😉

malá je moc krásnoušká, ale taková maličká, drohounlinká... no však ona to pořádně dožene vid 😀 😀

takže ty jsi CHiw rodila ve 37 tt??? už si zase nějak nevzpomínám.....

hezky se opatrujte s malou a zase se přijd podívat - a na dýl ju??? 😉 😉

chiwule
17. říj 2008

🙂 malá je opravdu malá - porodní váhu měla 2215g a 46cm 😉 děkujeme za pochvaly a slibuju že přijdu 😵 všem čekatelkám držím palečky a maminám posíláme s Anetkou pusu 😉 😎

konka
17. říj 2008

chiwulko a anetko, zmente si profil, holky zapometlive 😉 at vim,e kolik anetka uz ma dni.. 😀

dagina
17. říj 2008

Ahojky, ta Oskarka nás teda napíná 😵 , pořád nic.... 😅 . Copak je tu nového??? Jééé, konečně Chiwule s malou se objevila, zrovna dneska jsem si říkala kdepak se toulají 🙂 . Anetka je krásňoučká..., teď se nám to tady fakt rozrodilo 😉... . a i IVF úspěchy začínají..., samé dobré zprávy 😉 .
Jinak také vítám Patricii 🙂 .

slunickooo
17. říj 2008

Dagi ahojík,

Oskar místo aby rodila tak drbe u ségry 😀 😀

hanulka3112
17. říj 2008

Jééé Ahojík Chivulko, to je ale krásný uzlíček štěstí 😵 moooc gratuluji a malinké přeju jen to nej a ať pěkně přibývá na váze 😉 🙂

kacatko03
17. říj 2008

Chiwul: GRATULACE....MALA JE kouzelná...a je to drobecek teda kouzelnej....

masle
17. říj 2008

Chiwul ahoj - moc blahopřeji k Anetce!! Je to krásná holčička! 🙂 🙂 Tak ať ti hezky roste!!

kacatko03
17. říj 2008

Ahoj masle...u me ok.....stabilizovane, ale zadne vysetreni se konat nebude. pry do me nbudou zbytecne dloubat, aby to nerozjeli jeste vic. ale jinak jsem uz jen na magnerku v tabletácj a utrogstanu...a krome zad se citim dobre...jeste týden a ve 30tt by me meli pustit domu....tak pak uvi co se dál bude dít 🙂 mozná te v produ predbehnu 😉 😉 😀

a co ty jak se citis.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru