Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
9. únor 2009

Sis jako kdyby jsi mi viděla do hlavy s tím Patrikem, ale to je můj Brácha tak nevím zkusím to večer předhodit a uvidím co na to přítel 😀 ale o jméně po sobě nechce ani slyšet a já bych to taky nechtěla stačí mi když přijdem ke tchýni a slyším to její Tomíííí 😖 a navíc můj brácha je po taťkovi a byly s tím jen koémplikace s poštou atd.

kacatko03
9. únor 2009

sisa: to jo to je prostě hrozný...

hanul: jak se Damiánovi jinak říká?

masle
9. únor 2009

kačí - jj taky se MHD vyhýbám co můžu, nejraději všude autem 😉 🙂

hanul - manža taky nechtěl po sobě jméno, i když je to u nich docela tradice, děda táta a manža...ale aby se to rozlišilo tak mu všichni doma říkali Ivánku a to mu zůstalo. A nejvíc ho ser., když mu máma říká tak před zákazníkama v práci 😀 😀 No, tak jsme dali jméno po mě 😀 😀 😀

dagina
9. únor 2009

Ahojky, jsem zase jen na skok, pořád nějak nestíhám, stále se něco děje 😅 . No jo, po té oslavě šestinedělí jsem začala pěkně krvácet 😖 , ještě že jdu zítra na gyndu.... . Ale jinak to moc nebolelo 🙂 .
Dnes byla na 6N kontrole Lucinka, má necelý 4 kg a 54 cm, mám prý přidat na noc jedno kojení (a já byla ráda, že mi vydrží spát a budí se jen jednou), no nic, tak zase budu mít nařízené budíky 🙂 .

tak se zatím mějte, pa

dagina
9. únor 2009

Jo, Veru, jak jste na tom se šupinama 😅 ??? Já jen jak dlouho nás budou prudit 😠 . Je to lepší???? To robátko je dobrý.

sisa32
10. únor 2009

Ahoj holky, zak nás dneska vzbudil sněhovej pluh. Myslela jsem, že mám halucinace, ale je tu sněhu 😝 😝 😝 , už mě to štve, chci jaro.

Včera usínání zase v pohodě, tak doufám, že už to tak zůstane, sice si ve čtvrt na jedenáct zabrečela, ale stačilo na ní promluvit a pohladit jí a spala až do rána.

Včera večer jsme s manžou pokřtili auto, no jo barák plnej kazišuků 😀 😀 😀

masle
10. únor 2009

Ahojky, no tady taky v noci jsem krmila a koukám venku je bílo, no nadšená z toho nejsem taky chci už teplo a sluníčko. Ale teď prší, takže to taje... 🙂

sisa vy jste ale divoši 😀 😀 , to je malá šikulka, že ti spinká celou noc... 🙂 😉

chiwule
10. únor 2009

sisa, zdravím 🙂 no ono se toho u nás jinak moc zajímavýho neděje, s malou je to stále stejný kolotoč, jen s malýma obměnama 🙂 přebalit, nakrmit, uspat, po probuzení hrát si, přebalit, nakrmit, uspat, procházka venku, přebalit, nakrmit, uspat, vykoupat ... 😀 však to znáš 😉 😎
dneska ráno když se malá vzbudila, vzpoměla si na to svoje vejskání a začala radostně juchat jak siréna, manža byl zpruzenej, že ho vzbudila v 7hod 🙂 a já si lebedila, že vydržela spát od 3 do 7 v kuse a jak jsem se krááásně vyspala 😀 holt všechno je relativní 😵

hanulka3112
10. únor 2009

Ahojík Holky, tak dnes jedeme do Zlína na podrobný UTZ a při tom nám udělají 3D UTZ tak nám držte palečky ať mimísci pěkně spolupracují 😵

Kači, to nevím jestli jak se mu jinak říká, já prostě našla Damián a že má svátek27.9. a Vaneska má svátek 24.5.na Janu je to americké jméno a Damián je řecké.

hanulka3112
10. únor 2009

Jo a ještě k těm slavným e-shopům, už od 23.1. čekám ještě na ty další dudlíky a nic mi nepřišlo, třikrát jsem jim psala a žádná odezva, takže určitě nenakupujte nic u i-kram.cz pěkně mě zklamali i tím přístupem, že neumí ani odepsat 😝 😝 😝

kacatko03
10. únor 2009

Dagi: šupinky má už jen na jenom místě malinko jinak je to pryč....a trvalo to snad 3 neděle 😠 s Robátkem jsem taky spokojená, sice měl zelenou hlavičku ale pomáhalo to. a při koupání jsem mu to hodně máčela a pak natřela olejíčkem a pak to šlo jemně nehtem dolu. a co ty kapičky už vánm zabraly??? já musm říct že snad jsem s nima spokojená,. malej kolikama už netrpí.

Masle: taky se vyhybám MHD jak mužu ale někdy nejde jinak 🙂 co Veru? je to lepší? a R má ještě rýmu? Tobík se mi včera dusil v nosi a dneska je zase nějakej víc zahleněnej 😒

Hanul: Tobiáš taky není v kalendáři a má svátek na Marii 🙂

masle
10. únor 2009

kačí ahoj - no Veru asi zítra pošupajdí do školky už je docela dobrá, dávam jí Robitussin a už skoro nekašle. 🙂 Jinak malej má rýmu pořád, přijde mi to nekonečný, nejhorší je to ráno to má nosík zabetonovanej po noci, tak mu ho musím vždy rozkapat a pak teprv odsát. Takový nudle, nevím kde se to v něm bere. 😒 ☹ Chodíš s ním normálně ven s tou rýmou?

kacatko03
10. únor 2009

Masle: ahoj...koukala jsem na fotky...taky už klokankujete? 🙂 s tou rýmou je to fkt děs taky mi to přijde nekonečný...dlouhý týden s rýmou. (a to nepočítám to chrochtání předtím) Ven každý den nechodíme ale jinak s ním venku cestujeme normálně, v autě, na nákupy atd...s kočárem jsme byli o víkendu a včera. teplotu nemá a venku mi přijde že se mu dýchá lépe. doma je jen přece suchej vzduch i když zvlhčujeme....jooo mužeš mi prosím hodit odkaz kde si sehnala tu phřívací tažku do auta??? zrovna sem řešila jak budu ohřívat mléko až pojedeme na dovolenou 🙂 kuju.

masle
10. únor 2009

kačí je to : http://www.ajuty.cz/shop/tefal-ohrivac-do-auta-...
jo prosímtě kolik teď Tobíkovi dáváš? Pořád 120ml nebo už 150ml? 🙂

kacatko03
10. únor 2009

masle: dámáv mu 6x denně 120ml...na krabici je 5x 120ml ale to nám prostě nevychází 😒

masle
10. únor 2009

kačí - tak to máme stejný,jo s tou klokankou to ještě není tak horký, moc se mu to zatím nezamlouvá.. 😅

kacatko03
10. únor 2009

masle: tak aspon nejsem sama kdo nedoržuje dávkování 🙂 nechápu jak by měl vydržet jen 5x denně 😠
Toba v klokance taky byl vyjukanej 😀

masle
10. únor 2009

kačí - no já mu právě zkoušela dávat už těch 150ml, že by měl těch dávek 5, ale to mi zase ještě nevypije 🙂

kacatko03
10. únor 2009

Masle: ahaaa...no to Toba vypije ale pak víc bleje jak se přepije...a docela mě překvapuje to dávkování je jiné než u Nutrilonu tanm jsou menší dávky 🙂

dckami
10. únor 2009

ahoj kočky,
opět po delším čase přicházím do vašeho témátku, už jsem si myslela, že máme vyhráno, ale........
Naše 1.IVF mělo být v září - dlouhý protokol, gonal, ale uzrál pouze 1 folikl a stimulace mi byla zastavena. Teď v lednu jsem měla 2.IVF s krátkým protokolem - stimulace synarel+puregon, měla jsem 5 foliklů, 5 vajíček, po prodloužené kultivaci mám zbyl pouze 1 bojovníček, kterého jsem dostala do bříška po 5 dnech tj.31.1.09. Dneska jsem tedy 10.den po ET a testík byl negativní, již asi 4 dny špiním. Jsem zoufalá. 😖

mayka
11. únor 2009

dckami, hlavu hore. Je mi to luto. Ale drz sa. nabuduce to vyjde.

mayka
11. únor 2009

Dievcata ja mama trosku iny problem a potrebujem Vase rady.
SPortujete pocas stimulacie na ivf?
Ja si dnes zacnem pichat decapeptyl a mam zaplatenu permanantku na vacufit (cvicenie pod tlakom ) a vibrafit avsak neviem ci je to vhodne pocas stimulovania. Co si o tom myslite. mam radsej prestat?

sisa32
11. únor 2009

Ahoj holky,

Dckami, počkej ještě tak 4 dny a bude ten testík jistější. I s jedním bojovníčkem je šance, přeju ti, aby to vyšlo. A pokud ne, vím, že žádná slova nepomůžou.

mayka, myslím, že žádná námaha během stimulace není vhodná. Mě to dr. vyloženě zakázal, že by mi mohly popraskat folikuly předčasně a bylo by po OPU.

mayka
11. únor 2009

sisa dakujem . Si mi pomohla. Nechcem nic pokazit a radsje nebudem riskovat. 😉

kacatko03
11. únor 2009

Ahoj holky,

masle: tak jsem včera večer dala malému 150 v 9 večer, vydržel do 3 do rána to jsem mu dala 120 bo usínal a probudil se v půl osmé 🙂 ted dostal zase 150 tak jsem zvedavá jak dlouho zase vydrží 🙂

masle
11. únor 2009

ahojky
kačí no to je dobrý , já byla včera cvičit manža Ráďu nakrmil v 7hod večer taky150ml mu dal a trochu čaje a vydržel do půl 3. Nevím teda jak to do něj všechno nacpal... Pak mi už tak dlouho nespal, protože jsem musela odsávat - měl plnej nos. A teď mi spí zase po 150ml od 7hod. 😀 😀 😀 Tak jsem zvědavá na kolik dávek mi to vyjde. Ty mu dáváš tu BEBU 1AR pořád? Nebo jen na noc? Já jen na noc. Už mi moc neblinká. Jen mu vždycky trochu vyteče s pusinky. Ale nic hroznýho.. 🙂
Jo Tobík krásně pase v novým albíku a úžasně se ksichtí! 🙂 😀

hanulka3112
11. únor 2009

Ahojky holky tak včera jsme byli na podrobném UTZ+3D tak nám potvrdili, že teda čekáme chlapečka a holčičku 😵 paní doktorka nám nahrávala celý UTZ+do toho dělala 3D holčička se nám ukazovala celkem pěkně, ale křížila si pořád ručičky před obličejem 😅 😀 ale máme s ní i pěknou fotečku, chlapeček se pořád hebzil, takže z 3D toho moc nebylo jen chvilenku z profilu a ouško z ručičkou, fotka nebyla.Ale i tak to byl krásný zážitek, hlavně, že máme celý záznam na DVD 😵

mayka
11. únor 2009

ahojte dievcata? poradte mi prosim kedy je lepsie pichat si injekcie k stimulacii na IVF? Ranio alebo vecer, Alebo je to jedno?

masle
11. únor 2009

ahoj hanul - tak máte na 100% páreček! Tak to je krásný 🙂 To věřím, že to musel být krásný zážitek, když se tam melou dva. to si nedovedu představit 🙂 😉

kacatko03
11. únor 2009

Masle: tak to je taky slušný, tak to vypadá že se konečně vyspíme 🙂 Tobík je od 9 - 11 večer vždy vzhuru ale aspon vydrží bez jídla...že to mléko se hezky ztráví...jinak mu dávám BEBA AR pořád nekombinuju to...co dáváš přes den? 😕 jinak Ta fotka s pasením byla chvilková 🙂 dlouho to nevydrží...a šklebit se umí ale ten usměv mu nějak nejde ..usměje se ale nejde to zachytit 🙂

Hanul: taky jsme byli na 3D...zážitek opravdu hezký 🙂 a děti jsou snad všechny stejný na UTZ...nechtějíé se moc ukazivat a dávají před sebe ručičky, jako by veděly že je chceš vidět 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru