Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

chiwule
2. lis 2008

holky, nejaka krista mi smazala v profilu foto, ze prej je to zviratko nebo osobnost, nerealne foto!!! 😠 Jsem tam mela Anetku 😠 a ta je teda realna az dost!!! 😠 grrrr 😠

chiwule
2. lis 2008

gratulace oskarce! Ondráš to je chlapák! přeju brzkou zotavenou!

sanuska
2. lis 2008

Chiw tak jí písni do IP. Už jsem si s nima taky psala.

myky
2. lis 2008

Chiw, tak to bych jí teda sprdla! Co si to dovoluje 😠 ? Navíc já měla zvířátko v profilu jak dlouho a nikdo ho nesmazal! jí asi hráblo, né? Smazat miminko! 😠

slunickooo
2. lis 2008

Tak vyfoceno.....

Chiw - mě zase smázli z albíka vešškeré info co jsem tam měěla psaný.... prý žže to nesmázli mi psali, ale kdo jiný... já si to rozhodněě sama nesmazala.... 😠 😠

bigrendy
2. lis 2008

Ahoj holky. u sebe embrijka ještě nemám. vsobotu bylo prý nadherných všech 5. tak nám navrhli prodlouženou kultivaci. tak doufám,že vydrží do zítra.
Oskarko gratuluju........

myky
2. lis 2008

Sluní moc hezké to má Žanetka v pokojíčku a přebalovák eňo ňuňo. Vše máš pěkně při ruce 🙂 . Už tam Žanetku vidím 😉

Rendy no vidíš 😀 . A to bylo strachu. Zítra hodně štěstíčka a užíj si tu cestu pro embroušky.

dagina
3. lis 2008

Dobré ráno, tady se ani moc nekecá, tak není skoro co dočítat.
Mimo, to mě mrzí...., zrovně teď ☹ ...., drž se!!!!

Sluni, jéééé, krásně sbalená taška, hlavně ten toaleťák .... 😀 , důležitý je 😵, ale zabere hodně místa. Mě snad dají zítra v poradně také seznam, co budu do naší porodky potřebovat...., ještě si musím pořídit tu tašku, máme jen kufr, a s tím tam nechci plašit 😀 . Jinak máš krásně zařízený pokojíček..., ještě to mimčo a je to komplet 😵 .

Chiw, no jo, admin vyžaduje foto pouze tvé osoby, vše ostatní bezpardonu maže 😖 .

rendy, tak to jsou opravdu bojovníci, moc držím na dnešek pěstičky 😉 ??????

slunickooo
3. lis 2008

Zdravím koččandy,

tak jak dneska??? Jak vám je???

Bigrendy - gratulace veliká - držžím taky paleččky....

Tak dneska mám holky dalšší KO + monitor - tak jsem zvěědavá co se dozvím.... 😉 , krátí se to fakt kosmickou rychlostí, na přř. pátek užž mám v kalendářři psaný první termín - takžže fakt za pár 😀

jmisa
3. lis 2008

Ahoj holky. Asi jsem přebrala štafetu po Oskarce. Juk do alba 🙂

slunickooo
3. lis 2008

Jupííííí Jmiso - veliká gratulace, 😉 😉 😉

dagina
3. lis 2008

Jmiso- to je krása 😉, moc gratuluji 😵, ten podzim je fakt plodný 😵 .

dior
3. lis 2008

ahojte-berie tu niekto crinone???

myky
3. lis 2008

Huráááá,
Jmis obr gratulace a nechci být šťoura, ale takové tlustice 13. den 😀 . To vidím na dvojčátka jako u Hanulky 😉 . Konečně, viď 😀 ?!

myky
3. lis 2008

Dagi jj, je mi lépe. Jen mám nějak nízký tlak a jak jsem si včéra vychutnala kávičku, tak jsem usla až kolem 4. ráno 😖 . Jsem si už odvykla na kofein 😵 . Kašel se hodně zlepšil. Sice je stále takový intenzivní, ale nekašlu tak často.

Sluníčko hezky si užíj KO. Třeba je poslední 😀

jmisa
3. lis 2008

Myky, je mi jedno, jestli je tam jedno nebo dvě, hlavně, aby tam vydrželo do července 🙂

patricie77
3. lis 2008

Jmiso gratuluji!!!!!!!! 😵 😵 . Jsem taky po KETu a jsem v 10tt. Dior, já beru Crinone gel, chceš se na něco zeptat?

dagina
3. lis 2008

Sluni, tak pak podej info z KO, zda se už náhodou malá nechystá ven 😉 ... .
Jj, třeba Misa bude mít dvojčátka, to by bylo hezké 😵 .
Myky, tak to je dobře, že už ti je lépe..., v těhu být nachřapaná musí být dost vyčerpávající 😖 . Chce to teď nějakou vitamínovou bombu 😉

hanulka3112
3. lis 2008

Jmis paráda, taková tlustice, no vidíš a ty jsi tomu nechtěla věřit 😵 kdy jdeš do Caru na KO?Žeby další dvojky 😵
Jinak já hlásím, dnes jsme vezli papouška na veterinu ráno a málem jsem se poblinkala v autě 😖 čumím, že to tak brzo na mě přichází, ale asi to bude těma dvojičkama, už se nemůžu dočkat pátečního UTZ 😵

jmisa
3. lis 2008

Hanul, na sono půjdu 14.11.

slunickooo
3. lis 2008

Tak jsem doma z KO -

Tak vše jak minulý týden, CS 6, neotevírá se to pravil mudr. další KO zase př. PO - ptala jsem se ho jak to teda vypadá, tak prý ted to na porod nevypadá ještě, ale prý se to může klidně během 1-2 dnů změnit.... ale zatím NIC, a monitor taky OK

Jo a dívala jsem se do karty - tak při první těhu, při poslední KO před porodem jsem měla CS 5 😀

bozka
3. lis 2008

Ahoj holky,
Jmiso mooooooooooooooooc velikanánská gratulace, to je paráda 😀

culinka2
3. lis 2008

ahoj holky!

jmiso, tak ono to vyslo!!!!predsa si sa dockala, to je uzasne!!!!! uz si to konecne zasluzis......blahozelam!!! a fakt to vyzera na dvojcatka, taka silna ciarocka...fakt, krasa!!!!

a aby som nezabudla na oskarku, konecne nam porodila...blahozelam!!!!

slunicko, pozeram, ze aj Tebe to tehotenstvo pekne ubehlo..ten cas teda hrozne rychlo leti!!!!!!!!

daginko - mas krasne, velke brusko!!!! 🙂

jmisa
3. lis 2008

No nevím, tlustice to jsou, ale měla jsem morulky a bylo to už 13 den po transferu, tak to už jsou tlustice normální ne? Já dřív netestovala, tak nemám porovnání těch rostoucích stínů kontrolních čárek 🙂

culinka2
3. lis 2008

jmiso, hlavne je, ze tam je......viditelnost nie je dolezita......inak, som zvedava na hcg..kedy ides na krv? to budeme mudrejsi... 😉

jmisa
3. lis 2008

Culi, v Pronatalu se na krev nechodí, půjdu až 14.11. na ultrazvuk. Já jsem podle jejich pokynů měla testovat až 8.11., tedy budu vlastně až v sobotu 😀

culinka2
3. lis 2008

aha...takze az UTZ...tak si to krasne cakanie pekne uzivaj!!!!!! 😉

jmiso, este mam otazocku, to bol KET po 1.Ivf? alebo si uz stimulovala na 2.IVF? uz si to velmi nepamatam....

jmisa
3. lis 2008

Culi, to už byl KET po 2.IVF.

culinka2
3. lis 2008

aha.....takze 3. pokus?

jmisa
3. lis 2008

jj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru