Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
16. čer 2009

Sluni: no Fíla je už zvyklej a je v poho ale s Tobinem se bojim....jinak u nás se nebleje. kromě Tobíka..ale ten to nemá z cest 😀 😀 😀 Oki pošlu Radce mms a ona vám to sem hodí 😀 😉

jdu chrupat nejak mě bolí v krku sakraaaa 😠 tak dobrou a papa zítra

myky
16. čer 2009

Dobrou 😀
Dagi bez kafe ani ránu 😉 .

sisa32
17. čer 2009

Ahoj holky, všechny zdravím. PC ještě nemáme v opravě, bo nejsou lidi, který by ho tam dovezli. 😠 😅

Včera jsme byli v Praze v Hornbachu pro houpačku pro děti, tak jsem zvědavá, jak se bude dlouho válet, než jí složíme.

Dnes mám samý lítání po městě, zítra plavčo s tchýní, v sobotu to vítání a v pondělí jede malej na školu v přírodě.
TAkže tak v rychlosti. Krásný den všem, pá. 🙂

kacatko03
17. čer 2009

čauves, kde jste kdoooo???

je krásně tak asi lítáte venku 😉

holky tady je video jak F rozesmívá tobu

https://www.youtube.com/watch?v=P9e5wsgzpFI
masle
17. čer 2009

ahojky holky 🙂 🙂

já byla u našich vedro děsný 😝 Včera jsem přijela z Makra v 10hod a šla rooovnou do hajan..Ivan hlídal a říká"doufám, že jsou oba vykoupaný najedený a jdou rovnou spát... 😀 😀Takže hlídání nehlídání..

kačí - psala jsem sms to asi víš.. 😉 jinak víídeo je úžasný u nás je to jak přez kopírák.. 😀 musím také nějaké stáhnout..MMS určo pošli už se těším, brácha mi dnes psal že je tam vedro a za celé 2 týdny ani mráčku.. 😵 😵 Posílal foto jak si dali celá rodinka pizzu a donesli jim 2 obrovský přez celej stůl.. 😀 😀 No už se těším na příští rok jak vyrazíme..zrovna sháním jiné auto bo Ivan má Vento a šetří si na Porsche 911 ... 😅 tak jezdí tím a já bych chtěla prodat Fabku a koupit asi Octavii Combi nebo tak něco..bo ta Fabka je fakt děěsně malá.. ☹

slunickooo
17. čer 2009

jj tak tak venku 🙂

Video krásný - Tobík je smíšek

JO - Hanulka už jsou doma, má fofry , doma jim ještě snad malují a předělávají nějaký schody, tak až b ude mít čas tak fotečky pošle

Manža si v yjednává volno - tak možná hned po srazíku razíme směr šumava 😉

kacatko03
17. čer 2009

ahoj holky, kluci se muložila ale T nejak zlobí a pořád brečí....chjooo

masle jj vím psala si jak bylo u vašich? jinak ho nevážila....jdeme tam po itošce tak se mzvedavá kolik bude mít 😀 ty jo takže na jihu it dobrý jo? tak snad je to i tak na severu 🙂 ty pizzy tam dělají fakt obrovský. 😀

jeee holky tak to se máte že budete mít nové auto....my máme jen jedno 😀 ...ale mě to teda nijak moc nevadí...v dopravě se rozčiluju a řízení mě vysiluje bo na silnicích jsou magoři a já nadávám jak chlap 😀

Jinak jsme psala masle sms: že nám dr doporučila že máme v italii v 6 ráno chodit s malím podel pobřeží, že se odpařují jonty z moře a on že to má dejchat....ty vogo to bude dovolená 😀 😀 😀 už sem připsala na seznam krosnu 😀 😀 😀

freyadee
17. čer 2009

ahojte baby... mozete mi prosim poradit? kolko sa cca plati za IVF ked poistovna participuje urcite vydavky? ako je to ? plati sa stale kazdy pokus... alebo az ked sa 3 x nepodari? prosim poradte mi... kazdy mi hovori inak.... 😉 dakujem

kacatko03
17. čer 2009

frey: to asi záleží jak kteej car si to učtuje a jaké léky máš....jinak pojištovna hradí částečně 3 pokusy. pak už jedeš celé sama. a tuším že to vychází 15-20 tic. ale mužu se plést...v tom teda i počítám pipeti (ISCI). já platila cca 3500 za léky a 5000 za tu pipetu ( u jednoho pokusu) zbytek pojištovna

freyadee
17. čer 2009

kacatko.... dakujem ti velmi pekne za radu 😉 ak sa mozem este opytat na kolky pokus sa ti podarilo to krasne babo ktore mas na rukach? 😉 je kraaaaaaaaasne....

kacatko03
17. čer 2009

frey: na poprvé 😉 a děkuji 😉 🙂

freyadee
17. čer 2009

vazne? na prvy krat???? 🙂 juuu... tak to by som si aj ja veeeelmi priala... my sme sa snazili vyse dvoch rokov... ale zial stale som mala len mimomat. tehu.... tak zato mi doki povedal, ze uz to musime skusit len takto....

myky
17. čer 2009

zdravííím,
Kačí klucí jsou senza 😀 . Manža ocenil Tóbu, jako kus chlapa 😀 . Už se těším na ten srazík.
Masle, tak Ivan pěkně hlídá 😀 .
Sluní díky za info. A hurá Hanulka je konečně doma ikdyž, jestli ještě doma malujou, tak to musí být 😖 . Aspoň, že už jí v porodce neprudí nějaká ta sestra 😠 ! A snad bude mít manžu doma.
Sis to manža pěkně slízne 😠 . Že on tě od nás chce odříznout 😉 😀 . Nééééééééééé!!!!!!!!
Hezky si užíjte vítání občánků 😀 . My máme zítrááááááá 😀

masle
18. čer 2009

ahojky - tak jsme tu z očko.. Ráďa dostal poslední Prevenar a Veru žloutenku.přeočkování..JInak R. má 8280g tak už tolik nepřibejvá..Tobík vede 😀 😉 Vše ostatní je ok akorát má pod jazykem uzdičku jako krátkou nebo co 😕 😕 Tak říkala Dr že když by měl pak problém s řečí tak se to nějak řízne.. 😕 😕 ☹

teď jsem napustila Veru malej bazének tak se cachtá...a R. po očko vytuhl..

jo kačí - koukám jaké máte pěkné sedátko do vody.. 😵

zdravím všechny 😵 😵 😵

kacatko03
18. čer 2009

masle: s tou uzdičkou to není nic hrozného....to je jen malinkej zákrok. teda tak to jdu zvážit tobu kolik má 😀 😀 😀 sedátko zatím nepoužíváme...ještě je v něm zkroucenej 🙂

já napustila bazenek Tobikovi a začal foukat vítr a mraky, Fidel ráno odjel na chatu.

masle
18. čer 2009

kačí - jj prý je to maličkost no třeba to ani nebude potřeba.. Kolik má Tobík?? Ráďu jsem se dnes taky chystala cachtat v takovím piidiii bazénku 😀 ale po tom očkování jsem to nakonec zavrhla byl hoodně spací a asi mu nebylo nic moc..

myky co vítání občánků jaké to bylo?? 😵

tyk ybych šla vítat ale u nás v prdeli se nevítá 😅 😝

kacatko03
18. čer 2009

masle ahoj dneska je to tu mrtvé...kde jste všechny......u nás taky vítání není, jen nám přišlo přání od starosty 😀

já malého nakonec nekoupala....zatáhlo se tu. mě bolí v krku a strácím hlas....se picnu. Fidel odjel na chatu a Toba ok. ještě ho trápí ty očička.....

kacatko03
18. čer 2009

masle tak sem koukala na fotky v albu nové co máš a Tom vyjekl že jeto jak Toba z dálky 😀 😀

masle
18. čer 2009

kačí 😀 😀 jo jo Ivan taky tvrdí že jsou si hooodně podobný jsou to takový buclíci.. 😀 😀 Ale teda na tu Dr. má Ráďa spadeno dneska zase jak jí viděl tak už natahoval pak ho dala sestra do té krabičky na měření a tam začal děěsně řvát a pak dostal pigáro a to už řval maximálně...to mi Veru nedělala ta byla vždy v pohodě a i dneska se k Dr těší... 😅 😀 tak snad nestrtíš hlas úplněěě!! A bude to ok! Hele ještě používáš ten m onitor dechu já teda jo a už jsem si říkala kdy ho asi tak prodám...

sisa32
19. čer 2009

Ahoj, zase jen nakukuju. PC půjde do opravy až příští týden. 😠

Novinky u nás jsou, že malá už leze. Začala v úterý a včera už vylezla skoro z obýváku. 🙂 TAkže konec klidu. Taky si kleká a natahuje se u stolu, pak jí to ujede a padá vzad. 😲 Takže už se ani v klidu nevyčůrám. 😀
Jdu juknout na fotky.

sisa32
19. čer 2009

Moc hezký klučíci, jsou si fakt podobný. 😀
To sedátko do vody se mi líbí, taky o něm uvažuju.

Včera na plavču to bylo dobrý, malá se napila jen jednou a krkla si jak starej chlap. 😀 A pak se i potápěla a v pohodě. Zase se mi to moc líbilo, mám z toho moc dobrej pocit. Příští týden se budem potápět bez polívání hlavičky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

kacatko03
19. čer 2009

Ahoj holky.

masle: ten monitor používám a do roka budu určitě. tahám hoi na cesty. bez něj bych asi neusnula. tak tobík se na dr šměje pokaždé...i v nemocnici když se nad něj naklonila a poslouchala tak se začal smát.

Sis: no čááááu...teda to je mazec že už leze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 šikulka

dagina
19. čer 2009

Ahojky, na chvíli jukám.
Kacátko, to sedátko je dobrý.., už koupete ve velký vaně??? Lůce je už plastová skoro malá 😅.

Sis, mě známá, která má stejně staré dítě jak ty upozorňovala, že do teď to mám procházku růžovou zahradou, a ať čerpám síly, že pravé terno teprve přijde s lezením 😅 .
Lůca se už teď doplazí kam potřebuje, už jsme ji složili pěnové puzzle na zem a tam je její království. Tuhle jsem o ní málem brkla 😀 .
Já se tak těším na plavčo,doufám, že to bude skrz ekzém v pohodě.

Lůca mě už volá, tak papa.
Pěkný den všem. 🙂

kacatko03
19. čer 2009

Dagi...no my ve velké vaně koupeme už asi 3 měsíce 😀 a zatím s lehátkem sedátko máme až bude umět sedět líp než ted 😀

dagina
19. čer 2009

Kači, aha 😀 , no vy jste ve všem rychlíci 🙂 .
Právě jsem zjistila, že má Lůca srostlou pipku, taková průhledná blanka..., to mě dostalo ☹ , odpolko s tím zajedeme na dětské..., ach to, asi ji to proříznou 😖

masle
19. čer 2009

ahojky 🙂
to je počásko co 😝 😝

sis týýýjo tak to se teď nezastvíš co ...Ádá je šikulka 😵 😵

kačí no taky ten monitor nechám nějak asi do roka jinak ho s sebou nikam zatím nevozím ale to jen proto, že nikam nejezdíme.. 😀 Ale na dovču ho určo vezmu.. 🙂
No Ráďa už má asi zažitý, že ho tadle Dr vždy píchá..tak už jí má asi dost.. 😀

také už koupeme nějakou dobu ve velké vaně...bo do té malé už se nevejde.. 😀

dagi - jako že tam nemá dirku??nebo jak 😕 😕 ☹ Tak snad to nebude nic vážného 😵 😵

dneska jdem na véču do picošky děti budou u tchánovců a pak si je vyzvednem..už se těším na pizzu 😀

kacatko03
19. čer 2009

Dagi o to jsem slyšela že se to stává... 😕

masle: jeee pizzu bych dala taky....hned to T napíšu at ji cestou vyzvedne 😀 😀

slunickooo
19. čer 2009

ahoj zdravím

Dagi -tak jak Lucinka? Snad to bude brzo dobrý.....

a o pizze ani nemluvte - bych si taky dala... bože 😀

Teda holky vy máte chlapáky... to jsem zvědav á kolik budeme mít na 8 měsících až půjdem na kontrolu, ale na vás určo nemáme 😀

Sis - Adel šikulka ...... naše taky začla lézt - dozadu 😀 😀 a v obýváku už musím asi všechno ze země dát pryč - všechno tahá na všechno se sápe...

JO musela jsem k doktorovi dneska.. od úterý nemůžu skoro chodit, hrozně mě bolí paty a pod kotníkama to mám nateklý - bolí to jak čert - tak prý že to mám asi nastydlý- nějaký zánět, prášky jsem pro kojení nemohla, tak mám nějakej sprej.. zatím ani tuk zlepšení.. .ach jo 😠

myky
19. čer 2009

Ahoj,
masle hezky si to užíjte v pizzerce 🙂 .
Vítání bylo super 😀 ! Zpívali tam děti ze školky, dostali jsme poukázku na nákup v drogérce PEMI a vedle nás seděl další Mikuláš a Matouš, kterej vřískal jak protrženej, když mluvila starostka. Mikeš na něj házel pohledy, jako proč řve 😀 😉 ?! Foto dodám 😉 V PO by měli přijít od profi fotografa co tam byl, tak jsem na to zvědavá. A zajímavost byla, že jsem si všimla, že tam byla jen jediná holčička. Jinak samej kluk 😅 .
Sis to si teda užiješ, už lezete 😵 . To se bude hubnout jedna báseň, že? PC už je opraven? Potápět bych se hrozně bála, proto nechci do kurzu 😅.
Sluní a vzala ti Dr. krev? Někdy i ledviny způsobují to co máš. Zkus si koupit Brusinku- kapsle. Mají to v DM drogérce a myslim, že se to smí i při kojení. Je to i jako prevence.
Dagi, teda to jsou šoky? Tak hlavně, ať je to ok. A taky koupeme ve veliké vaně, už asi 2 měsíce. Mikulášek řádí tak, že po každém koupání skoro vyplavujeme barák 😀. Se mu to líbí, potvůrce 😀.
Kačí, tuhle sedačku do vany jsme koupili, jako jednu z prvních věcí 😀. moc se těšim, až jí použijeme 😵.
Jsem zvědavá na Hanulku. Kdy se za náma příjde podívat a hodí fotečky.

slunickooo
19. čer 2009

Myky - ledviny??? to maj snad jen ožralové ne 😀 😀 ale krev mi teda nebral. prý až kdyby to neustupovalo....

a moooc se už těším na foto 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru