Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
16. dub 2009

Tak jsem to rychle přelítla a koukám, že u Kačátků mají přírůstek. Tak moc gratuluju, malá je drobeček, ale krásnej. Ta fotka z Tobíkem je srandovní. 🙂 To je obr.
Sluni, malá je šiákulka, jak pěkně sedí. Adélka má špičatej zadek, tak se kácí. 🙂 Ale zatím jí moc neposazuju, ale taky se chvílku udrží a pak najednou bum. 😀
Na Pampersky taky nedám dopustit, už jedině tyhle. Nebo z DM, když nejsou finance. Teď zkoušíme ty ekologický a už byla ráno skrz na skrz pročůraná. 😒
TAky bych stavěla baráček, všechno hezky podle svého. Předěláváme domek po manž. rodičích, ale to není ono a je tu malá zahrádka. Tchán tu postavil dílnu a zaplácl s ní věštšinu zahrady.
Od Lamaze má nej úspěch kostka. Tu zkoumá každý den. Taky panenka Emilka a opice, co má myslím i Masle a chobotnice. Zase něco koupím, až bude příležitost, ale je to drahota.
Jo a šťávičky neředím.
Tak už si víc nepamatuju.
Jo a včera jsem byla u chlupodravce, tak zase trochu vypadám jako člověk a příští pondělí jdu na melír. Včera jsem nebyla objednaná, tak už mi ho nedělala.

masle
16. dub 2009

ahojky 🙂
Kačí - jééé no to je teda obřík Tobík proti malé 😀 Je hezounká 🙂 Tak dneska v noci to samé tak to asi kaší nebylo nevim... ale má zase rýmu tak možná proto. Špatně se mu dýchá...teď jsem odsála takovejch nudlí.. 😝 ☹
Tak už si taky sedá jooo 🙂 Ráďa taky dělá tové klubíčko 😵 A dneska se mi zdálo, že si začal stoupat 😀 😀no už mi z toho hrabe 😀 😅

Dneska mám v plánu žehlení bo tu mám takovou hromadu 😝 ...no asi si natáhnu šnůru ven... 😵
Zítra jedu s Veru do Motola na kontrolu na neurologii, tak to bude zase na celý den 🙄 🙄

kacatko03
16. dub 2009

čauves:

masle žehlit v tomhle vedru??? já budu taky ale až večer, Tom má fotbal a kluci budou spát 😀 jinak prádlo už taky suším jen venku 🙂

dělníci konečně skončili, před barákem máme udělanej plot a zámkovku dodělańou tak kluci nevlítnou do silnice a hlavně psi nám nebudou kadit před dveře 😝

sis: tu kostu mám objednanou taky tak ráda slyším že má úspěch

sisa32
16. dub 2009

nebo myslíš tuhle : http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...
taky vypadá zajímavě

kacatko03
16. dub 2009

sís myslím tu druhou ...ahaaaaa jsou dvě.... 🙂

hanulka3112
16. dub 2009

Ahojky maminy, jakpak se máte a co kočárkování v tak krásném pošasí? 😵
Já jsem byla dnes v poradně, vše O.K dokonce se mi zvětšil čípek minule byl 35mm a dnes 40mm Dr. říkal, že to je nádhera na dvojčátka, tak mě moc uklidnil 🙂

sisa32
16. dub 2009

Ahoj Hanulko, to tvoje těhu s dvojčátkama je úplně výstavní. 🙂 🙂 🙂

masle
16. dub 2009

ahojky hanulko - tak to je super! Tak jen tak dál viď 🙂 😉 A´t jsou mimískové pěkně hotovoučký.. 😵 😵

kačí - taky už suším dlouho jen venku 🙂 Myslela jsem šňůru od žehličky 🙂 😉 To já mám Ivana každý večer doma. Žádný sporty neprovozuje jen tu motorku... 😀 Ale chodí domu dost pozdě.. někdy ani Ráďu nestihne, že už spinká ☹ Jo v sobotu si jedu koupit bundu na moto...tak jsem zvědavá co vyberem 😀 Jednu mám už teda vybranou tak doufám, že jí budou mít. 🙂
Jinak Ráďa se m i před chvílí otočil už i z bříška na záda..tak jsem koukala 😕 a lítala kolem něj jakej je to šikulááá 😀 😀
Jo a ktomu srazíku já můžu po,st nebo pá příští týden. Akorát jsem teda koukala na stránky ČHMÚ počasí nemá bejt nic moc.. 😒
sis - chlupodravec je jako kadeřnice? 😀 😀

hanulka3112
16. dub 2009

Holky já to nechápu, spíš jsem se strachovala, že se mi čípek zkrátí, bo jsem posledních 14 dní furt něco dělala, grilovačky, chystání...tak mě Dr. fakt překvapil 🙂
A co jak využíváte krásné počasí, koukám že Masle jezdí na motorce, já se teda přiznám, že miluju krosky 😅 😀 můj si loni koupil i s jeho bratrancem, chtěl pořídit i mě, ale pak si to rozmyslel, prý, že bych se mu dolámala a mám si vybrat buď motorku nebo mimi, takže mimi byla pro mě jasná volba, když jsme jeli za sestřenkou přes les, tak mi dal jeho a pujčil si potají bratrancovu, bo ji parkoval u nás v garáži 😀

sisa32
16. dub 2009

Já v po nemůžu, jdu na ten melír.

Jj, chlupodravec je kadeřnice.

Tak už máme 3-tí Hexu.

hacek
16. dub 2009

Tak kde jste ?????? 😕

Dagi, mrkni do albíčka.

kacatko03
16. dub 2009

masle...já taky mužu po, i stredu...no a kdyby pršelo tak se mužem sejít někde na kafíčka kde je hoodně místa 😅

aaa. tak pondělí asi teda padá bo koukám že Sisa nemůže...

sisa32
16. dub 2009

Já bych teda nejradši ve středu. A v tý ZOO je prý nová cukrárna pro matky s dětmi, ale to už jsem psala. 😅 Tam můžeme zalézt.
Má být polojasno a 17 °C.

sisa32
16. dub 2009

Anebo holky pražandy vymyslete něco jinýho, ale musíte mi poadit, jak se kam dostanu. Budu vysazena na Zličíně, tak jak potom metrem + aut., nebo tram ?

sisa32
16. dub 2009

No jo no, balík ve velkoměstě. 😀 😀

sisa32
16. dub 2009

Jo a po očko se Adélka jako obvykle pos.... a to tak, že to vylezlo až u pupíku. 😀 A je protivná, snad se z toho vyspí.

sisa32
16. dub 2009

Hele, zase samomluva, že já se naštvu a půjdu na Útěk z vězení.

hacek
16. dub 2009

No tak holky neblbněte a s tou Sisou někdo mluvte jo ??? 😀

sisa32
16. dub 2009

Jj, Scofield je k sežrání, ale Vojta Dyk taky není k zahození. 😀 Jo, nejsem žádná pedofilka jo. 😎

sisa32
16. dub 2009

No tak co bych si tu ještě napsala, aby řeč nestála ? 🤐

sisa32
16. dub 2009

Teda a teď už jsem se naštvala a jdu čučet na tv. 😝

kacatko03
16. dub 2009

sis: jooo no joooo ta cukrárna....no tak 17 a polojasno není nic hrozného...to je příjemný...hlavně ten déšť ne. já taky od nás pojedu MHD a do zoo nevím jak se jede 😀 😀

jinak jsem dneska cestou pro F do školky vyndala sporťák a malej byl ve sporťáku....tam nebyl skoro vubec vidět 😀

masle
16. dub 2009

no jo holky hlavně aby nepršelo.. 🙂 😉 já zase přemýšlim jestli jet autem nebo vlakem... 😅 Bo vždy řídí manža když tam jedem... 😅

kačí tak už jsi vytáhla sporťák...já ho musím teprv koupit... 🙂

kacatko03
16. dub 2009

masle: no jo ale zase ho uklidím 😀 je ještě na něj malej....navíc já mám sporták na podvozek a je to ten sporták kterej když jde do lehu tak se položí celá ta kolíbka a on v ní sedí (jako v autosedačce) že neleží rovně...ale venku kooukál vykulenej kolem sebe a pak usnul 😀

kacatko03
16. dub 2009

jeee holky a nechcete dorait k nám??? když buide pršet mužem být pod pergolou na zahradě 😀 😀

masle
16. dub 2009

kačí - jojo takže máš vlastně 2 korby na jeden podvozek..? já mám ten starej po Veru a to má 1 korbu, která se rozloží na sportovní...ale je to hrozně neskladný do auta..takže když tam dám podvozek, korbu a autosedačku ...tak mám plný auto kočáru... 😕 tak už se těším na ty sportovní golfky takle na to cestování... 😵

kacatko03
16. dub 2009

masle: jj já bych ted už taky volila jinak ten kočár....a golfky bych brala všema deseti...bo ten nás podvozek je velkej a když nějak jedem tak je v kufru i korba a taky je plné auto a to máme picasso...

masle
16. dub 2009

kačí - no mě se právě do kufru vejde jen podvozek a korbu mám na sedadle... 😀 😀

kacatko03
16. dub 2009

masle: jj já vím já tu inglesinu měla u Fíka taky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru