Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
16. kvě 2009

Ahojky 🙂
tak se konečně udělalo hezky.. 🙂 Tak zítra ugrilujem asi lososíka 😀 Už se těšim.. 🙂

My když letěli s Veru poprvé, tak jí bylo ani né rok a půl. A s kočárem jsme šli tím tunelem až ke dveřím letadla a tm si ho od nás vzali. Celou cestu byla na klíně připoutaná spešl pásem ke mně..A bylo to bez problémů..A to jsme jeli na ostrov, rakže jsme pak strávili ještě 2 hodiny na trajektu... 😕 😀 Ale zvládla to dobře..

Jo jo s Ivanem cestovat autem to je boj... 😀 Protože, když někde zastaví, tak je pak naštvanej, že ho zase předjeli všechny ty auta, který předjel on... 😕 😕 😀 😀 😀

dagina
16. kvě 2009

Ahooooj,
Myky, které album tě "rozplakalo"?? 😕

Masle, tak to nás předjíždí každý, manžel jezdí vzorově 😵 .

sisa32
16. kvě 2009

Ahoj holky, večer jsme si pekli buřtíky a teď jsme skončili, jsem zmrzlá.

Myky, jedeme od 4.7. -6.7.

Dagi, to bylo určitě toho malinkýho chlapečka na tom dýchacím přístoji. ☹

myky
16. kvě 2009

Dagi 😢. Manža mě sprdnul, že na to koukám. Ta holka je fakt statečná.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Sis, tak to už máte za chviličku 😀 . To máš super. Si to užijete 😵 .

kacatko03
16. kvě 2009

čauves:

tak jsme se vrátili z oslavi nyrozenin dědy 75: nové foto https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a další na rajčeti 😀 http://zilkojc.rajce.idnes.cz/Deda_75let/

masle: losousek? ty jo tak to já k vám přijedu 😀 😀 tak si to hezky užijteeee. u nás zítřek asi zabitej, bo Tomáš šel na bar a vrátí se nejspíš až ráno a pak buce spáááát a odpolko na fotbal 😠 to bude zas neděle.

myky. já takovíé to příběhy radši ani nečtu a věřím že jsou hodně stateční. jezdíme severní itálii, Bibione, Ligano, Caorle....

jinak všem přeju dobrou noc, nečekám že by tu dneska ještě někdo byl 😀

myky
16. kvě 2009

Kačí přesně. Ani nevim, proč jsem to otevřela 😢 .
Fotečky z oslavy moc hezký 😀 . Hlavně Fíla, jak drží Tóbu 😀 😀 😀 😀 .
Už jdu taky spát, tak brou 😉

hanulka3112
17. kvě 2009

Ahojky Holky jdu jen pozdravit, jsem jen na víkend doma v 6 zas valím zpátky do nemocnice, až budu mít nějaké novinky pisnu sluníčku 😉 🙂

masle
17. kvě 2009

ahojky 🙂

hanul ahooooj tak jak je? To je dobře, že ještě držíš!! To budou míma krásně dopečený 🙂 😵 😵 Tak držím moooc palečky ať vše dobře dopadne a písni určo!!! 🙂 😵

kačí - no jo losousek je výbornej!! 😀 Pc už funguje tak dobrý!! Krásný fotečky z oslavy!! To slavil tvůj děda? Dětičky jsou jak schůdky 😀 😀 Jak jsou vedle sebe...TÓba je dobrej poříz 😀

capenka
17. kvě 2009

holky koukám ,že už máte zkušenosti potřebuji poradit ,čekám mě IVFted momentálně čekám naschválení pojištovny,dostala jsem HA Minervu ,špiním celý mělý měsíc ,doktorka přikazála 2 tablety že byse to mělo zlepšit nic pořád špinění,čekámmě dlouhý protokol,myslíte ,že mám odmenstruovat a začít to brát znovu a nebo najed rovnou na sprej synarel ,poradte prosím

kacatko03
17. kvě 2009

Ahoj holky,

jee hanul super že držíte...36tt je Tobík narozenej. ale jen tak dál ještě at se dětičky dopečou a čtěšíme se na další novinky.

masle: no jo 5 měsícu je prostě znát u takových mimin 😀 😀 jo a už pijeme z hrníčku 😀 😀 hodím fotku 😀

kacatko03
17. kvě 2009

jeeee masle...sme se trefili s fotkama vedle sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

masle
17. kvě 2009

kačí no jo taky se směju 😀 To máte stejnýho dudlíka jak my akorát my ho máme se vzorkem..To je ten velikej jak jsem říkala. A vidím, že tóba si s ním asi poradil 😵 Rá´da ho někdy dudá ale většinou ho plive.. 😀 Ty jo a to už mu jde pít z tohodle hrníčku jo?? To musím taky zkusit. Ale Tobík už si asi umí držet lahvičku sám že?

kacatko03
17. kvě 2009

masle: lahvičku si moc nedrží...vydrží to jen chvilku pak mu spadne. ten hrneček se drží líp díky uchám...jinak jsem koupila hrneček s tím pítkem ze silikonu není to plastové jak pak ty pro větší děti proto mu to jde. a ten dudlík jj vím jak si říkala, já jsem ho musela jít koupit dneska bo ty menší dudal a mlaskal u toho. tenhle vzal a v poho dudal. ale je to sranda jak je pod ním vidět jak dudá nebo se směje 😀

masle
17. kvě 2009

kačí - no to jo ten dudan je dost velikej a srandovní 😀 Tak třeby se ho Ráďa taky chytne.. 😅 Kámošky holka taky začala držet lahvičuk už kolem 5m- 6m ale je to různý no ....Zkusím taky ten hrneček jak jsi psala 🙂 😉
No a co s tou ZOO??? Kdy se tam tedy sejdem 🙂 😉

masle
17. kvě 2009

sisa a myky - hezký nový fotečky máte v albíkách..!! 🙂 🙂 😵

dagina
18. kvě 2009

Ahojky,
Kaci, Myky, pěkné fotky, teda Kacatko, copak to má Tobík za krásné princezny kolem sebe 😉 .

Já jsem po včerejšku totálně KO, tchyně je absolutní vysavač energie 😠 . Už na to kašlu tam jezdit, sama přijede jen vyjímečně - pořád nemá čas, když má tolik práce na zahradě 😠 😠 😠 . Se divím, že s ní děda ještě je, toho deptá ještě víc... 😒, hotový generál

Sluníčko se někde fláká, nejspíš u bazénu. 🙂

Myky, jj, pak jsem přišla na to smutné album 😖 ..., hele, když je krvácení do mozku, tak už není žádná náděj, že bude v pořádku??? Rodiče jsou stateční..., oproti tomu je náš rozmasakrovaný spodek nic. 😔

sisa, jo buřtíky 🙂 , se máš 🙂 . A kdepak se touláš teď???? Honíš Adelku 🙂 ?????

Jdem papat, a pak musím nějak rozchodit tchyni. 😝

Pěkný den přeji 🙂 .

sisa32
18. kvě 2009

Ahoj holky, tak koukám, že o víkendu bylo všude veselo. 🙂

Taky vám musím pochválit fotečky, dětičkám to všude moc sluší. 🙂

Dagi, Adélku jsem naháněla včera po zahradě. Líbí se jí, když může škubat trávu. Taky se mi hezky zeblila do kočáru, že ho manža musel vystříkat hadicí. 😀 a mám píchlý kolečko. 😒

Capenka, to je spíš otázka pro tvého dr.

dagina
18. kvě 2009

Jsem nějak přehlídla Hanulku ..., fakt je šikulka, takhle dlouho vydržet..., a ještě chvíli určitě vydrží, moc držím pěsti, ať je porod OK, už se na prcky těším 😵 .

Sis, jakpak se ti podařilo píchnout kolečko 😕 ?? TAkže Adelka drandila po zahradě, jo 😉.
Bych už také chtěla baráček se zahradou, s manžou se nemůžem pořád rozhoupat kde..., pořád je ta možnost přestavět to u tchánovců, ještě v těhu jsem o tom uvažovala, ale tchyně nám svým chováním usnadnila o této možnosti dál přemýšlet.
Mažna zítra doveze nové auto, aspoň nějaká radost, a konečně se budem bezpečně vozit 🙂 .

Malá ještě spinká, tak se jdu dát trochu do kupy a vyrázíme do ulic.

Papa

dagina
18. kvě 2009

Sis, normálně nám atopák skoro vymizel, mazali jsme malou obyčejnou Leniens mastičkou, kterou od narození používáme na zadeček+ na hodně suchá místa infadolan, koupeme ji tak dvakrát do týdne a má to skoro pryč..., vím, že se to může zase kdykoliv vrátit, takže se moc neraduji

sisa32
18. kvě 2009

Ahoj Dagi, já taky přehlídla Hanulku. 😎 Hanulko, drž se. Mimísci se dopečou a budou výstavní. 🙂

Vůbec nevím, kde jsem píchla, no manža dnes vymění duši a bude. Chtěla jsem se zeptat, jestli máš tu nožní brzdu na nýtky, nebo už na šroubky.
To je dobře, že se jí zlepšil ten ekzém, aspoň se jí uleví.

kacatko03
18. kvě 2009

ahoj holky,

masle: tak Tobik snedl celou tu 190g karotka s kukuřicí...tak už nedostal mléko jen zapil čajem a neblije. jinak zoo bych klidně spáchala nějak příští týden?? to je Filip na školce v přírodě.

dagi: rodina se nám rozrůstá 😀

sis: teda Adél je ti podobnáááá 🙂

myky
18. kvě 2009

Hanulko hodně štěstí a držte se 😉 .
Dagi tak to je super s tím atopákem. A co budete mít za autíčko 😵?
Holky já zas musím mazat ven, bo Mikeš doma vůbec nechce být. Je docela protivnej. Chudák nevim, jestli mu nerostou zubiska?! Holky, kdy píďalkám vyrašil první zub? Už si to nepamatuju 😅 . Vim, že první zuby jsou až tak kolem 5 měsíce, tak mi příjde divný, že by nám rostli už teď.
A pořídila jsem si net do mobilu, abych vás mohla číst i venku a písat. Ale je strašně složitý najít tu naší diskuzi. Dostala jsem se sem jen jednou a to jsem neuměla psát příspěvek. Musim se do toho dostat.
A ještě musim skonstatovat, že jak necvičíme kvůli virózce či co to bylo, tak je to docela pohoda. Teď fakt doceňuju, co je to za obštrukce 4xdenně svlíkat do naha a cvičit 😠 . No ale protože průjmik už nemáme, tak večer začnu 🙄 .
No tak mažu ven. Mám sraz se ségrou. Zatím se tu mějte. 🙂

kacatko03
18. kvě 2009

dagi: když máte ten dětský obchudek poradíš mi? malej za chvili bude jezdit ve větší sedačce už a chci koupit něco na hraní do ted měl na rukojeti hrazdičku ale co na ty větší sedačky????? ☹

myky
18. kvě 2009

Hoj 🙂 ,
Dagi koukám nová fotka v pase. Dobrý 😵
Holky já mám středu a pátek RHB, tak ZOO volááááááá 😅 .
Dneska nám tu prošel pod okny průvod slávistů 😀 . To byl bugr 😀 . A těch policejních aut co je doprovázelo 🙂 . No a máme titul 😀 . To bude doma radosti, až dorazí. Sám hrál fotbal, tak nešel fandit na stadion 🙂 .
Popíšu vám situaci ohledně permice na stadion v Edenu 😉 . Mi říká, že stojí 40 000,- a koupil si jí. Že prý je doživotní. Tak jsem na něj čuměla, jak tele a ani nepípla. No co utratil 40 litrů, že 😠?! Ani nevim, ale prostě to se mnou nehlo. Pak u nás byla kámoška s manžou a já se jí zeptala, jestli má Martin taky už tu permanentku? Tak prý jo. Jsem se zeptala, jestli fakt stojí 40 000,- No to byl bugr! Holky jste nezažili, jak ta na něj vyrazila 😀 😅 ! Musel jí ukázat na netu, bo nevěřila nikomu, že nestála těch 40litrů 😀 . Staví barák, tak výdaj 40 tisíc za fotbal jí hejbnul s tlakem 😀 .

myky
18. kvě 2009

Dagi ta víla co má Lucinka je ta od Lamaze? Já jí viděla a moc se mi líbila. jen je dost podobná Emilovi, tak nebudu kupovat dvě skoro stejné hračky za ty prášulky, že? Ale cukala mi ruka 😅 .

kacatko03
18. kvě 2009

myky já tu vílu mám taky 😀 😀 😀 😀 😀 ještě zabalenou.

jo a rozhodla sem se prodat kočárek a koupit golfky tak kdybyste o někom věděli kdo má zájem tak dejte vědět 😉

a koukám že Sis prodává korbičku 😀

myky
18. kvě 2009

Kačí a to jí dáš Tobíkovi kdy 😵 ? Nojo jsi už zkušená mamina. Já si vždycky řeknu, že mu to dám někdy a pak to hned vybalim 😅 . Ty máš hodně hraček od Lami, že? My zatím jen toho Emila. Já sháním něco na klips na kočárek a aby to nebylo moc veliké.

masle
18. kvě 2009

Ahoj holky 🙂

kačí - ty jo to fakt sní 190g to je dobrej 🙂 to u Ráďi nehrozí 😵 Já můžu krom středy každý den.. 😵
Jo prosimtě a od kolika kil už se dává do té větší sedačky? Já myslela že je to až cca od roka 😕 😅 Rá´da mi teď vůbec nemůže zabrat. Furt řve 😢 Tak nevím co to 😕 😕 Že by zub... 😕

myky - ty jo tak to bych ho hnala s takovou permanentkou 😕 😀 Ještě že Ivan není fanda.. No ale ta motorka taky něco stojí.. 😒 Co se dá dělat.. 🙄

já byla dneska na poslední rehábce...hurá! Malýho hlídala tchyně..Tak jsem ho před tím pořádně nacpala..pro jistotu aby zase nbyl na dietě.. 😝 😀 Pak jsme šli s Veru na kolo k řece..A jsem hotová.. 😔

kacatko03
18. kvě 2009

myky: no to nevim kdy mu ji dám uvidíme jak bude hodnej 😀 já jí puvodně měla pro segru když se narodila malá...ale my taky nic nedostali když se narodil malej tak si ji necháme....jj mám ještě hrací kroužky a vkádací kostku...to dostane k narozeniním a svátku. ted má housenku a slona.

masle
18. kvě 2009

kačí - jo tak budeš prodávat kočík? A jaký golfky chceš kupovat? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru