Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
28. kvě 2009

masle ty jo...ted bych se ještě do Itošky bála jet že tam bude ziiima 😕 🙂 ale závidím jim že už jedou 😀

masle
28. kvě 2009

kačí - no já nevím prej tam teplo je asi jak jezděj až úplně dolů, tak tam už je asi teplo.. 😵 ALe vím že brácha na velký pařáky moc neni.. To my se zase rádi pečem.. 😀

kacatko03
28. kvě 2009

masle tak to jo ten jih teplej bude. na severu podle mě by se nedalo ani koupat 🙂

kacatko03
28. kvě 2009

tak my valíme do nemocnice...prej astnmatická bronchytýda

sisa32
28. kvě 2009

Kači coooo? To tam musíte zůstat, nebo jen na nějaký vyšetření? 😕

My byli taky u dr, Jindra je zdravej a malá ještě týden penicilin. 😒 A ještě se jí udělal vyrážka, tak dostala Fenistil kapky. Ta už jí chudák jen léky.

masle
28. kvě 2009

ahojky - tak jsem psala Kačí a prej je naštěstí pustili dom. Je to zánět prudušek.. ☹ Tak aspoň že tak..

tady byl teď pořádnej slejvák s vychrem 😕 😕

sisa - tak ještě týden jo ☹ to má na dlouho teda.. To možná může mít z to Penicilinu tu vyrážku ne..

sisa32
28. kvě 2009

Hoj Masle, prej ne, kdyby to bylo z Penicilinu, tak by to měla všude a ne jen na bříšku.

Tak to je dobře, že je pustili domu. Tak snad bude Tobíkovi brzy dobře. Koukám, jak všechny děti odpadly, to by byl srazík. Jen Ráďa drží. 🙂

dracekmracek
28. kvě 2009

ahoj holky tak jukněte do alba 😀

kacatko03
28. kvě 2009

Ahoj holky ,tam malej už je v pelíšku, chudák jedl naposledy ve 2 a ted vytáhl 250 tejuté kaše na dobrou noc. dostal léky a uvi. akorát mě štve že tu nemám chuvy nebo postýlku dole...moc ho neslyším dolu když bude kašlat nebo neco. tak asibrzo zalezu k němu do ložnice, tátu máme stejně na fotbale a večer jde O 😅

ráno hned na kontrolu a dopolko dorazí Fidel, tak doufám že se to do zítra nezhorší aby nás tam nenechali ještě zítra 😨

sis a nemuže to být třeba jen z oblečení že se nemusel na nejakém místě rozpustit pořádně prášek?

kacatko03
28. kvě 2009

teda dracku: super...ale ty jo to je nějak brzo ne vidět 🙂 😉 🙂

sisa32
28. kvě 2009

AHoj Katuš, tak to koukám. 😕 Chlapeček 😀 Já byla přesvědčená, že holčička. A co na to tatínek ? A neboj, když má nosní kůstku, tak to bude dobrý. Kámošce narovinu řekli, že bude mít dauníka, aby si to nechala vzít a ona se na ně vy... a má zdravou holčičku. Chodí s Jindrou do třídy. 🙂

KAčí, chudáček malej, tak ať je brzy zdráv. 🙂

dracekmracek
28. kvě 2009

děkuju holky 🙂 snad nám nedali spermijky černocha 😀 😀 😀

sis já taky málem spadla z lehátka 😀 a málem spadnul genetik když viděl mojí jizvu.

sisa32
28. kvě 2009

Jo Katuš, to se ani nedivím.

Hele, kde by tady vzali černocha. 😀

dracekmracek
28. kvě 2009

no jsem tam dneska jednoho viděla 😀 😀 😀

sisa32
28. kvě 2009

Tak teď fakt nevím, co ti na to napsat. 😀 😀

dracekmracek
28. kvě 2009

no doma u nás padaj pěkný hlody,kdybyste Jirku slyšeli 😀

sisa32
28. kvě 2009

Já nad takovejma věcma taky dumala a pak dávali Zoufalé manželky a tam se jim to přesně stalo. No, ale nejsme v Americe, že jo. 😀

kacatko03
28. kvě 2009

Katuš: já zase měla na sále černocha medica když mi brali vajíčka 😀

masle
28. kvě 2009

jé dráčku to je krásně vidět.. 😀 takovou fotku taky máme.. 😵 a máš už hezký pupíček 😵

kačí - tak budu držet palce ať se to už nezhorší!! 😵 😵 A dostal ATB? Veru měla zánět prudušek, když se R. narodil..a kašlala strašně. Tak si to neumím představit u takovýho prcouska.. ☹

sisa aha - tak to nevím..tak hlavně aby ty léky zabraly.. 😉

hanulka3112
28. kvě 2009

Katuš gratuluju k chlapečkovi 🙂 děláš mu krásnou výbavičku 😵

dracekmracek
28. kvě 2009

masle děkuju 😵

hanulko no akorát polovina je růžová 😀 😝

kacatko03
28. kvě 2009

masle nene nemáme ATB. prej zánět průdušek je viroza a na virozu ATB nezabírají takmáme sirup Spiropent.

dagina
28. kvě 2009

Ahojky, co tady nového???
Dračku, gratuluji k chlapečkovi 😵 , krásné fotečky..., teda ta jizva se jim teda fakt nepovedla 😒 , ale to mimču naštěstí vadit nebude. Užívej si, skoro ti závidím, že jsi na začátku 😉 ....., těhu je fakt moc krásné 🙂)

Sis, a není Aduš alergická na penicilin?? Fenistil také berem, ale nevím nevím zda pomáhá 😖 , ani jsem nekoukala co to je za sajrajt.

dracekmracek
28. kvě 2009

kaci ale ty jsi nabízela poTobim viď?

masle
28. kvě 2009

kačí - aha Veru totiž Atb brala.. 😕 Takový tekutý a Spiropent teda taky..

čau dagi 😵

myky
28. kvě 2009

Ahoj holky,
tyjo já nějak vůbec nestíhám 😢 .
Kačí tak to je teda na nic, tak držím palce, ať je Tobík brzy fit. Nějak nám ta ZOO není přána, že 😉 ?!
Sis, taky mě napadá, jestli to není alergie na ten peňák?
Dráčku, to jsem ráda, že vám to dobře dopadlo 😵 . Moc jsem na vás myslela. Lukášek je krásné jméno. A ta jizva je úžasná 😉 . Hele ty jsi jedinečná 😉 .
Tak a jdu juknout na předchozí stránky 😀 .

myky
28. kvě 2009

Tak jsem se tady málem smíchy poooo...čůrala 😀 . Jste kecalky. Už vůbec nevim, co jsem chtěla napsat 😅 .
Musim do vany a pak zase krmit.
Dagi já musela přeobjednat Gyn Dr na úterý, bo měl Mikeš tu sranďuli a taky už se těšim, co mi poví. Mě to občas bolí jak čert, že si nemůžu ani sednout 😒 .
Jooooo a musim se pochlubit 😀 . Jsem si oblíkla předtěhu gatě 😀 😀 😀 . Zítra jdeme na svatbu kámošce, tak jsem prubla takové černé 3/4 kalhoty a fakt to docela jde. Manža se mě zeptal, jestli můžu dejchat?! Drzoun jeden 😠 . Holky a vybírám si parfém, tak hoďte typy co pěkně voní, síííím 😅 .
Penzionek podřídím a když stihnu, tak taky na něco juknu. Zatím nic moc nestíhám.

sisa32
28. kvě 2009

Ahoj holky, všechny zdravím a mažu do pelechu. Od včera mě bolí břicho a dnes mám luxusní sr**** 😝

PO Penicilinu to nemá, říkal dr, že by to musela mít všude a má to jen na bříšku.

Myky, vidíš ty hubeňoure a nám jsi nevěřila. 😀
Jo a teď mi hodně voní Bond girl 007, nebo jak se to jmenuje od Avonu. To mě dala tchýně a fakt mi sečdne. Jinak jsem milovala JOOP! v modrý krabičce, ale sama si takovou drahotu nekoupím, tak ani nevím, jestli to ještě dělají.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru