Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

oskarka
2. bře 2009

Ahoooj,
kacatko, díky za optání. Toho pláče je docela dost, ale už to není tak šíííílené a v tak velkém množství. Ale když to nastane, je to hrůůůza všech hrůz a Ondra prostě není žádným způsobem k utišení.
Kupříkladu teď křičí protože chce spát a ne a ne usnout, je na zabití. Nechávám ho v postýlce, chodím k němu po určitém časovém úseku, pohladím, přikryju, prostě musí se naučit spinkat. Ale jestli to zvládneme, to nevím.

kacatko03
2. bře 2009

oski...ty jo...tak to je docela vyčerpávající ne? u nás je to podobné ale jen občas, nemuže zabrat tak brečí a je uplně hotovej, ted nám vyrostl zub tak to taky křičel.

oskarka
2. bře 2009

To víš, že je to vyčerpávající, už jsem dooooost unavená. Vy zž máte zub? Nějak brzy ne? My sice sllinty máme jako dětský švihadla, ale zoubekj sem tam neviděla... Ale času dost ne?

kacatko03
2. bře 2009

oski jj času je dost...prej se to stát muže, dr říkala rodiná dispozice ale nedopátrali jsme se 🙂

masle
2. bře 2009

Ahojky 🙂

tak jsem tu zpátky od Dr. Veru má anginu a atb 😒 No comment 😀

Dagi tak to je dobře že krize je na ústupu 🙂 Prosimtě a jak se ta lakt. krize projevuje 😕

Kačí - to je Fíla dobrej, že vydrží takle doma sám, Já to s Veru zkoušela když jsem si potřebovala třeba rychle zajet do krámu , tak párkrát to zkusila ale teď už zase nějak nechce..
Ráďa mi po tý Bebě neblindí. I když teď to má všechno trochu jinak díky těm atb. Takže občas vrhne.. ale nic hroznýho.Každopádně pořád v něm dost chrčí a pořád odsávam naštěstí už ne zelený nudle 😝 ale normální. Tak mu mám dávat ještě Hedelix. Ve čt jdem na KO a prej sfouknem i tu 3měsíční ale bez očkování. To až tak za 14 dní protože je teď oslabenej. 🙂Tak jsem zvedavá na ty jeho míry 😅
To je teda Tobou pěknej čahoun 😀
Oski - to tě teda lituju, že máte takového křiklouna! To musí bejt na palici! Tak snad vám to vynahradí až bude větší! Veru byla taky hodně uplakaná Dr. mi tenkrát říkala, že jí musím nechávat vyřvat ale když řvala třeba 2 hodiny vkuse tak to fakt nešlo a stejně jsem musela jít a pochovat jí a tak... 😅

oskarka
2. bře 2009

Masle, jj, je to náročný, ale Ondrášek je slaďounkej. Když má dobrou náladu a hází po nás úsměvy a roztomile si "povídá" tak je to úžasný! Ale takových chvil je pořád málo, i když už mnohem více než na začátku. Zítra musíme na kontrolu TBC a ve středu jdeme k pediatričce na druhou Hexu. A taky se dozvíme výsledek krevního obrazu. Jo, a máme nějaký hnusný dětský ekzém, mažeme to mastmi, které jsme dostali minulý týden, ale moc se to nezlepšuje. No, uvidíme, co řekne doktorka.

dagina
2. bře 2009

Ahojky, tady je docela nakecáno 🙂 .
Holky, jak se pozná že dítě nadměrně pláče, jak píše Oskarka. A kolik pláče je v normě 😅 ???? Lůca je na pláč zlatá, nebýt těch prdů, tak brečí jen před jídlem než ji přebalím, to je pro ni asi nekonečný 😅 . Jinak dnešní kontrola na jedničku, krásně přibrala za ten týden, škoda že se to blití nepodchytilo dřív 😖 , za těch pár týdnů jsme přišli o spoustu gramů ☹ , ale nedá se nic dělat, můžu za to já i trochu mudr., hlavně že je Lůca v pořádku. Zatím blití držím na Sabu simplex, Nutriton mi moc nechce baštit 😖 .

Masle, ani se neptej jak se krize projevuje 😵 , prostě prsa jsou měkká jak kus hadr, vůbec se nenalévali, no a samozř. že se malá hlásila na jídlo co hodinu až dvě, byla taková víc umrčená, někdy jsem na jedno kojení musela prsa vystřídat 4x 😝, byl to opruz, ale vyplatilo se vydržet 🙂 .

myky
2. bře 2009

Dagi no vidíš. Krize bude rychle fuč. Super.
Kačí ty jo zub 😵 . To je šílený, jak to letí 😀 .
Malse tak ty máš marůdky ☹. Se brzy uzdravte.
Oskarko Ondrášek snad z toho vyroste a přestane tolik plakat. Já když Mikulášek pláče, tak jsem z toho hotová a snažím se ho nenechávat. To musí být hrozný nápor na nervy. Nemáš to jednoduché.
My byli dnes v poradně a máme 3400g a 52cm 😀 . Zítra jdeme na krev a pak do porodnice na neurologii kvůli té spavosti a záškubům, které měl včera. Tak na nás myslete a držte palce. Skrz váhu nás Dr. chválila, ale ty příkrmy se moc nelíbyly. Ale ona je taková moc hodná, tak mě chápala a teď budeme zkoušet co nejvíc bez příkrmu.

dagina
2. bře 2009

Myky, to je labužník ten Mikulášek 😀. Prosím tě, já jsem se v tom rozpoložení zeptala mudry zeptat na jednu věc, cca před měsícem jsem u Lůci zjistila, že má mírně slehlou hlavičku na jedné straně, přesto že jsme od začátku střídali strany ležení, později pak hlavičku podkládala plínou, ale u toho se vždycky celá zkroutila, takže asi nicmoc na zádíčka 😒 .., myslíš, že to je vážný s tou hlavičkou?? Na první pohled to ani není vidět, horší to nemá, spíš pořád stejný, problém hlavu otočit nadruhou stranu nemá..., holky mi tehdy tady psaly že by se to mělo kolem 3.měsíce spravit....., co ty na to jako odborník???,

kacatko03
2. bře 2009

Ahoj masle: teda vám se to tam točí ☹ angýna jo? tak hlavně aby to nechytit Ráďa 😖

myky: to je už kusanec Mikoušek 🙂 a kojíš jenom nebo přikrmuješ?

slunickooo
2. bře 2009

KUK

Mur ásku - je mi to tak moc líto.. .ale taky moc věř ím fatk věřím že vám to příště klapen... bud tu s námi ju.. budem moc rádi... dopadne to holka... neboj

Hani a Myky- jj s kámoškou to je tak moc smutný.... já nad tím nemůžu ani myslet vždyky hned brečím.... manža c htěl za ním aspon jet.. si pokecat... co a jak dál si myslí. a jak tomyslí dál.. ale v neděli co za nim měl jet tak ho odvolali a musel jet... takže zase nic... no snad se to nějak vyv rbí.. .i když já fakt si tohle nedovedu představit. že byc měl chlap nechal v tak těžké situaci ..... asi i on je na tom zle.. je smutný neštastný.. .ale furt si myslím že dvoum by se to líp snášelo než jednomu a aby se ten druhý ods těhoval na hotel... no raději už no comment

Myky- prosíme tě - váhu zatím fakt neřeš.. .já taky hned neoblíkla nic... klid, fakt bud v kli du a ono to bude vše oK... snaž se zaměrit na to kojení... to půjde... udělej si čas... a koj a koj... a uvidíš .. pak to bude v poho.. a taková pohodikča 😀 v 😀 vid Dagčo????

Jo a máme po masopusutu - mnam mnam - jsem sežrala i jitrnilc i - co jsem nikdy nejedla 😀 😀

Dagi - gratuluju jak jste to zvládli... ¨šikulky.. .fakt se to vyplatí.... vydržet....

Myky drřím palečky - na kontolu ale bude to oK uvivdíš...

chiwule
3. bře 2009

ahoj holky, jak se vede? jdu se podívat, co je nového...

dagina
3. bře 2009

Ahojky, Sluni, jj, kojit a kojit 😅 , ale já už myslela že mi Lucinka k těm prsům snad přiroste 😅 , fakt to byl záhul. Tak jitrnici jsem neměla ani nepamatuju, to sis dala do nosu, co 😀 ?!
Ajééje, Luca mě už volá 😀 .
Mažu, pa

hanulka3112
3. bře 2009

Ahojky Holky, tak jsem už celkem použitelná, krk už nebolí, jen odkašlávám, jak tuberák 😖 teploty už by měly být fuč, tak teď jen ať odtrajdá ta rýma 😖 jinak včera jsme jeli pro kočár a představte, že místo toho, aby vypadal jak mám v albu černo-zelený, tak asi začli vyrábět šedo-zelený a to je ten kočár poměrně novinka, takže jsem byla nasraná jak prase a samozřejmě se nám to nelíbilo, tak jsme ho nevzali, teď jsem zvědavá jestli ho seženou takový jaký jsme chtěli, raději jsem ještě psala do 4 obchodů, jo a ještě jsme tam měli objednané klokánky růžovou a sv. modrou a představte si co nám nachystali červenou a tm. modrou 😠 😠 😠 už mě ty e-shopy fakt ser..ta kráva, která to dávala do kupy tu objednávku, tak byla asi barvoslepá a myslela si, že si toho asi nevšimnu 😠 hodili, tam ty dvě krabice do vaničky, která byla jediná O.K a myslela si že se na to asi nepodívám 😠 takže jsem teď zoufalá kvůli jedinému kočárku co se mi líbil ☹ ☹ ☹

kacatko03
3. bře 2009

teda hanul tpbě ty e shopy teda dávají ☹

hanulka3112
3. bře 2009

Kaci to teda jo ☹ 😠 už mám strach něco objednávat 😖

sisa32
3. bře 2009

Ahoj holky, mám chřipajznu, tak sem ani nechodím a ani se mi nechce dočítat. Tak vás aspoň všechny zdravím.

masle
3. bře 2009

Hoj holky 🙂

to je zase hnusně co 😠 I když mě to zase tak moooc neva když musíme hnít doma.. 😅

Hanul - tak hurá , to je dobře že ti je líp! 🙂 Když to tak čtu tak se úplně bojim objednatsi golfky co jsem si vybrala 😖

dagi - ahaa tak to musí bejt záhul taková lakt. krize! Ta se mi naštěstí vyhla, když j sem kojila Veru. To jsem měla prsa nalitý furt jak melouny 😀 😀 Zato potom když jsem přestala kojit - to byly pytliky 😅 😀

kačí - já měřila R. a měl 60cm 😕 jsem myslela že má míň..Jsem zvědavá kolik bude vážit ve čt. S těma atb jí hrozně málo. Včera za celej den vypil 2x 120ml večer 90ml a spal do 4h a pak vypil taky90ml. Čajík teda pije dost.

myky tak ať ti kontrola dopadne dobře! Koukám, že Mikulda ti krásně přibejvá! 🙂

masle
3. bře 2009

zdravím tak sis! Já si říkala kde jsi 🙂 😉 Tak se brzo uzdrav!! 🙂 🙂

kacatko03
3. bře 2009

masle: on to dožene až mu bude dobře 😉 aspon že dlabe něco. Filip už chlastá 180ml ale vyjde nám to na 5x denně 😀 tak už se vejdem do tabulky 🙂 mi jdem zítra ráno na poradnu tak jsem taky zvedavá kolik bude mít přesně a hlavně na reakce očkování :(

masle
3. bře 2009

kačí - (asi Tobouš viď 😀 ) tyjo už 180ml 😕 , to jsme teda pěkně pozadu. No snad to dožene. Vychrtlej neni, tak se nebojim 🙂 😅 Tak to jsem zvědavá kolik budete mít 🙂 😉 Už máš svůj pc ? 😵

hanulka3112
3. bře 2009

Sis jejda už to máš taky ☹ to je ale hnus a ty se ještě musíš starat o mimi ☹ tak ať se toho ztřepeš, já už střepavám snad jen tu rýmu a odkašlávám.

Jinak teda jsme byli u nás v Dara baby a měli jsme štěstí chytli jsme si zrovna šéfa, co objednává kočárky, tak hned volal výrobci a zařídil nám to navíc kočárek u nich můžeme nechat až do porodu, tak jsem klidnější 🙂

Masle, ještě, že jsme měli domluvený na ten kočár osobní odběr jinak by mě jeblo, kdyby nám to tak přišlo domů 😖

kacatko03
3. bře 2009

masle... no jo tobík 😀 ye mi to furt plete. ješte nemám svuj comp 😖 z tohohle jsem na nerva bo dlouho všechno trvá 😠

masle
3. bře 2009

kačí - to věřím že se to plete jyk máš oba kluky 🙂 Mě se to pletlo ze začátku. Jsem říkala Ráďovi Verčo 😀 Ale teď už dobrý. My máme zatím 1 pc dohromady ale jalikož Veru už na něj taky chodí (hrát hry), tak brozo pořídíme ještě jeden 😵

hanul - no asi taky upřednostním osobní odběr. Ono asi záleží na kvalitě toho e-shopu. Švagrová taky kupovala golfky přez net a dobrý..

bakosko
3. bře 2009

ahoj,idem sa k vam pridat, od dneska idem papat Folsan a 16.03.na kont.rozhodla som sa po dvoch rokoch na IVF, 1krat to nevyslo skusim 2krat

myky
3. bře 2009

Ahoj bakosko tak hodně štěstí 😉
V rychlosti jdu pozdravit a dočtu asi zítra, tak jen doufám, že marůdkům je líp 😵 ?
My dnes po doktorech vše naprosto na jedničku. Prý někteří novorozenci můžou mít různé cuky, tak to byl asi náš případ. Udělali nám i SONO srdíčka, hlavičky a všechno prý ukázkové. Krev byla taky naprosto super. Dr. říkala, že na to jak je malej je to úžasný. Neuroložka říkala, že je opravdu trošku spavější, ale vypadá naprosto zdravě. Prostě máme našeho milovanýho lenocha 😀 .Tak další poradnu za 14 dní. Jo a kojim cca 50ky a nedokrmuju. Moc to není. Se pořád bojím, že má jíst víc. Aby nehubnul ☹ . Přeci jen mu jsou už tři týdny! Tak aspoň se snažím kojit častěji a kratší dobu. Tak klidnou, dobrou noc 😵

myky
3. bře 2009

Jo a jen jsem chtěla zdůraznit. Jak jsem neskutečně šťastná a ulevilo se mi a ten balvan co mi spadl ze srdce musel udělat ránu, jak hrom, že jsme zdraví 😀 😀 😀 😀 . SUPER 😀 😀 😀 😀

smilers
4. bře 2009

Ahojky holky, vsechny moc zdravim, mam k vam velkou prosbu, sice jsem do IP psala bigrendy i sis, ale napisu to i sem, nemate nekdo nahodou kontakt na konku? Pokud jo, muzete me ho napsat do IP, byla bych moooc vdecna 😅

kacatko03
4. bře 2009

Ahoj holky,

smil: já bohužel kontakt na konku nemám...

bakosko: hodně štěstí...

masle: ještě svuj comp nemám, snad ke konci týdne....jinak nás dneska neočkovali, prej na to nespěchají a budou očkovat za měsíc (tak já nevim), jinak tobouš má 5,81kg, a 61cm, obvod hlavy 41, a hrudníku taky 41, smáli jsme se že má na konci všude jednočky. brali mu zase krev z patičky, tak jim tak ukázal jak se umí vztekat, a neukápla ani slza. tak asi seřval dr. jinak večer opět spánek 8 hodin, ráno byl zmatenej proč ho budím brzo a nedám mu najist. ted spí v kočáru a to jedl naposled ve 4ráno 🙂

myky: gratulace že je vče na jedničkuuuuu

hanulka3112
4. bře 2009

Bréé ranko holky, dnes jsem vstávala nějak brzo asi proto, že jsem už teď nervózní, jak přítel dojde z finančáku, měl tam nějaké nesrovnalosti, jako kdybychom neměli dost problémů kvůli těm ukradeným penězům, tak snad dobře pořídí 😖 držte palce holky.

Smil ahojky, jakpakto, že Konka nechodí na diskuzi? 😅 už jsem ji taky dlouho neviděla a bohužel nemám na nikoho kontakt 😅 a co slečny, je vše v pořádku a co ten pupík, té tvé princezny?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru