Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

chiwule
31. říj 2008

taky jsem napnutá jak kšandy, chudák Oski, snad nebude muset na císaře když se to tak vleče... 😖

jmisa
31. říj 2008

Na porodnici psala, že jí večer dr. řekla, že ji ráno berou na sál, takže možná už má prcka u sebe.

slunickooo
31. říj 2008

Ahojík holčiny,

tak Oski - držím moc moc palečky...

Holky -tak snad dneska už to musí být ne?? Když ji včera odtekla ta voda? A to ji pak jako pustili domů??? Jsem si myslela, jak odtéká voda, že se musí být už ve špitále??? No každopádně snad už se dneska chudák mamča dočká ...... už se moc těším na info o miminku 😉

myky
31. říj 2008

Kačí tak to je dobře, že se to nehorší. Hezky odpočívej. Já beru od včerejška ATB. Jsem jak spráskanej pes 😖 . Kruhy pod očima, zelená jak sedma. No radost se na mě podívat 🙄 ! Večer se mi vždycky rozjede takovej kašel, že třeba do dvou ráno sedím na sedačce a klimbám mezi záchvatama. Není nic na tlumení. Takže se sirupem přes den to jde, ale ta noc! Ráno pak sousedi pouští hudbu, tak že mě vzbudí, nebo dneska zkoušeli zvonky a třikrát jsem letěla k interkomu, jestli nemám kontrolu, když jsem na PN. Už to mám od páteční noci, tak jsem fakt bez sil. Snad ty ATB jsou k něčemu. S manželem jsme říkali, že se do mě zamiloval bacil, tak ho musíme odmilovat 😀 .

Jmis na jaký porodnici psala Oskarka? A kdy ty máš testit? jsi po Et, nebo se pletu? Promiň, už v tom mám trochu zmatek 😅 .

Sluní myslím, že s odteklou plodovkou se nesmí chodit, jen polehávat. Já už jí přeju i toho císaře. Vždyť ta musí být úplně kaput a bez sil. Aspoň to bude mít za sebou a miminko v náručí 😵 .

hanulka3112
31. říj 2008

Ahojky Holky, no já myslela, že se tu objevím a Oskárka už bude mít dávno odrozeno a nic 😅 tak snad už ho má v náručí a nwemusí se tím už stresovat 😉
Myky chuděrko, přeju brzké uzdravení, musí to být opravdu nepříjemné, mě se razí opar pod rtem 😖 chytla jsem to od mojí drahé polovičky, jsem jak malá, ikdyž mi říkal, že mu začíná opar tak já furt pusinkuju 😀 naštěstí si na to koupil nějakou mastičku, tak ji zkouším, zatím je to pařád stejné asi jako špendlíková hlavička, nevím co na to dát, aby to co nejdřív zmizlo 😅
Jmis a co ty jak je už jsi testla nebo se na to chystáš?

slunickooo
31. říj 2008

Hanuli -ahojík,

tak jak to vypadá s tebou? Kdy jdeš na další UTZ???

JInak zkus na opar - bud zubní pastu si naplácat , nebo si rozpust Paralen a dej tu "kašičku" na něj.... nebo ještě když začíná teprve růst a ty to cítíš tak pomáhá ho zmrazit něčím z mrazáku třeba 😉

kacatko03
31. říj 2008

myky na tlumeni kasle je dobrej prothazim...malej zelenej prášek a bere se jen pulka neboctvrtka...je uklidnuji a pekne po nem i usneš...navic se muze i v tehu...me ho dávali v nemocnici vecer na zklidnení dělohy....a driv mi ho predepisovala dr kdyz mel malej záchvaty kasle tak aby se vyspal tak se na to zeptej dr...je to jen na predpis 😉 😉

myky
31. říj 2008

Kačí fakt,
já už právě štrachala lékárnu a Prothazin doma mám. Jenže v příbalovém letáku je přímo napsáno, že ho těhotné a kojící ženy nesmí užívat. Ale když Ti ho dávali v nemocnici v těhotenství, tak se divím? Možná je to menší zlo, než ten kašel. Nebo klasika se jistěj a napíšou, že těhotné nic nesmí 😠 . Fak to byl Prothazin? To by byla moje záchrana. Jsi zlatá. 😵

slunickooo
31. říj 2008

tak my Prothazin máme taky doma v lékárně a je tam teda psaný - že ho nesmějí užívat těhotný, kojící a děti do 10 let ----

kacatko03
31. říj 2008

jj byl...ale pro klid si zavolej dr a zeptej se...je fakt ze je silnej tak staci jen ctvrtka a do 20 minut zabere...jinak ono v příbalových letácich je to psané skoro u vsecho....treba nez sem nastoupila do nemocnice mi dr na to spinení naordinoval prášky 3x denne a v létáku bylo že tehotný ho nesmí....a pritom jsem pak na netu nasla že se bezn dáva kdyz má nekdo problém s krvácením bo ty prásky jakoby zastaví praskání cévek....ale over si to u dr...nerada bych ti poradila spatne a zase co dr to jinej názor... 😉 😉 😉

hanulka3112
31. říj 2008

Sluníí díky za tipy, ještě čekám na přítele a máme jít něco vyřizovat do města, tak tu pastu pak napatlám, to jediné si pamatuju, protože než si můj koupil tu mastičku tak jsem mu to říkala, ale s tím ledem je to fakt zajímavé a kdyžtak zkusím i ten paralen, nerada bych aby se to rozlezlo 😖 na opary fakt netrpím, naposledy jsem ho měla na základce, ale nevím z čeho ho domů dovlekl přítel 😝 asi na něho někdo prsknul nějaký zákazník 😝

slunickooo
31. říj 2008

Hani - já na opary taky netrpím , ale za celé těhu jsem ho měla snad 6 x 😠 😠 😠 , možná jsme na to ted víc náchylnější...

hanulka3112
31. říj 2008

Jejda,tak snad tenhle je první a taky poslední 😅 jo a na UTZ jdu 7.11. 😉

kacatko03
31. říj 2008

sluni ono prothazin pouzivaji dr když nepomáha na zklidnění dělohy (tvrdnutí břicha) magnezium...

myky
31. říj 2008

Kačí super. Moc děkuju. Zítra dám vědět, jak jsme se vyspinkali. A hlavně břišní a brániční svaly si uleví. Se nemůžu dočkat 😵 . Je pravda, že do těch letáků fakt asi píšou všechno. Ještě, že se malej hezky mrská, tak snad mu je dobře a taky nekašle 😀 . Mě hrozně štve, že mám za těhu už druhé ATB 😖 . Ty už máš 32tt 😀 . Za chvilku budeš mít miminko doma. Já si říkám, že musím ještě aspoň do 19.ledna vydržet. To budu ukončený 36tt. 😀

Sluní no právě. Ale když to Kačí dávali v nemocnici, tak snad 😅 to mají odzkoušené. Každopádně cinknu doktorce. A vezmu si ho, až když to zase nepůjde vydržet a bude mě hodně bolet bříško.

Hanulko opary se dělají taky při nedostatku vitamínů. Tak zkus B-komplex. A přítel to může mít klíďo z restaurace, nebo jestli chodí na obědy do závodní jídelny. Stačí trochu hůř umytá sklenička a je to. Já moc opary nemívám, ale zvláštní je, že když mě začne pálit ret a dělat opar, tak se hodně líbáme s manželem a ono to přestane 😀 . Máme nějaké zvláštní klíííma 🙂 .

kacatko03
31. říj 2008

myky...no já musim vydržet minimálne do mikuláše pak uz je to jedno 😉

me se ted v tehu zacaly opary delat taky bohuzel ne ne rtu 😠 😠 a dr poradil prikládat salvějový vylouhovaný pytlík čaje, pak vysusit fenem a namazat bactrobanem...jinak jsem na opary nikdy netrpěla ☹

chiwule
31. říj 2008

prothazin jsem v nemocnici dostala jednou taky, je to na uvolnění hladkého svalstva - tj. uvolňuje nežádoucí stahy dělohy v brzkých týdnech těhu aby nedošlo k předčasnému porodu...
druhou věcí je, že se mi po něm udělalo šíleně zle, skoro jsem nemohla dýchat, motala se mi hlava a několikrát jsem skoro omdlela. takže bych byla opatrná myky si cokoliv brát bez receptu a doporučení dr!
mmch, na snížení tlaku jsem dostávala léky, které se jediné doporučují v těhu a na letáku je výslovně uvedeno, že se při jeho užívání musí přestat kojit. tak jsem ty léky vysadila. sice mám vysoký tlak, ale nebudu dopovat malou chemikáliema, důležitější je kojit 😖

myky
31. říj 2008

Kačí, to je divný, co nás všechno v těhu může potkat 😨 . Docela alchymie ta tvoje léčba. Já taky normoš tak nemarodim.
Mikuláš 😀! Na toho se mooooc těším 😀 .

kacatko03
31. říj 2008

chiwul je to oblbovák proto doporucuji brát ho na noc kdy nechodis...navic je hodne silný...říkala jsem myky at nejdriv zavolá dr a zeptá se na to, me na záchvaty kasle pomáhal a malému taky...stacila cvrtka.

chiwule
31. říj 2008

kaci já to nemyslela nijak na tebe. jen jsem chtěla upozornit na to, že každý reaguje na stejné léky jinak. a zvlášť v těhu bychom asi měly být hodně opatrné co jíme a polykáme 😉

myky
31. říj 2008

Tak se tu stavila tchýňka s dobrotama.

Cinkla jsem doktorce a schválila mi Prothazin 1tbl. na noc. Takže Kačí, děkuji ještě tisíckrát 😀

Chiw jasnačka. Dám si jen půlku, když už to nepůjde a nebudu moct usnout. Už asi 5. den usínám tak kolem 2-3tí ráno v sedě s šíleným kašlem. V podstatě bych řekla, že omdlím únavou. Teče mi i krev z nosu, jak mám už sliznice vysušené a překrvené. Od kašle mě bolí docela dost už celý člověk, takže zvolím snad menší zlo. Hrozný je, že mě viděli už 2 doktoři a doporučí čaj a postel 😠 . Jeden mi napsal ATB, která se v těhu nesmí, tak mi ještě další den moje obvoďačka tyto ATB vyměnila za jiná, když jsem jí telefonovala.

Holky děkuju moc za rady a názory. Fakt si toho cením, protože doktoři ani lékárníci mi neporadili. Nechala jsem na poplatcích za pohotovost a u obvoďačky 210,- a o lékárně ani nemluvím. Já fakt lituju ženský, co jsou sami s dítětem, nebo mají mužskýho nezaměstnanýho a něco jim, nebo dítěti je. Nevím, co pak jedí. Já se láduju čerstvou zeleninou a ovocem co se do mě vejde a to peníze lítaj, až to hezký není.

Copak asi ta Oskarka 🙂 ? Má holčičku, nebo klučíka 😀 .

slunickooo
31. říj 2008

Myky tak to je super, že nakonec máš lék co ti určitě pomůže 😉 😉

Nám ted akorát kámoš přivezl přebalovák - on je fakt zlatej - 😉 😉 , takže už aby přijel manža a donesla ho sem a už budu rovnat plínky 😀 😀

myky
31. říj 2008

Sluní paráda 😀 . Snad manžel brzy přifrčí. Si to hezky užíj 😉 .

bigrendy
31. říj 2008

Ahoj holky. tak máme 2 krásné embrijka.2dobré.1 horší. ráno mám volat ale asi zítra si pro 2 pojedu . už se nemůžu dočkat. 🙂

hanulka3112
31. říj 2008

Myky, no poslední dobou coural po jídlech v restauracích tak asi tam, jo B-komplex zobu už tak 3 měsíce, tak tím to asi nebude, doporučili mi ho z genetiky a ještě jsem zobala listovku a femibion, teda vše beru doteď 😉 jo a k těm oparům, jsem ráda, že nejsem sama, i holky z IVF září psaly, že na ně teď trpí 😖
Rendy paráda gratuluji, tak třeba už budeš mít zítra bobišky v bříšku 😵

jmisa
31. říj 2008

Oskarka je v Krči.

Já jsem po KETu - 21.10. a testovat (pokud nepřijde mrcha) budu asi v úterý.

kacatko03
31. říj 2008

myky tak to je super ze schválila a pilka opravdu staci...kdyby ne dej si jen dalsi stvrtku at se ráni probudíš 😉

co info o oskarce???

dagina
1. lis 2008

Všechny moc zdavím 🙂 , jéje, tady se dějou věci, ta Oski to má ale komplikované..., hlavně že budou v pořádku, ale asi to jistil ten císař..., nyní se snad už raduje z mrňouska, také jsem moc zvědavá koho že nám to představí 🙂 .

Myky, u tebe stále nic moc 😖 , ach jo, co jsi to chytla za bacila ☹ , vždyť jsi myslím také na neschopence, viď..., leda že by něco přinesl manža 😕 ????

Bigrendy, moc džržím pěsti, ať se mimčům u tebe líbí 😉 .

Hanulko, kdypak ty máš UTZ srdíček????? Nebo jsi už byla??? Den tady nejsem a už nějak ztrácím přehled 😅 .

Kači, to už máme takového macka 🙂 ?? Jsem ráda, že si to ten tvůj prcek rozmyslel a už se nedere na svět, přeci jen ještě trochu musí vyrůst 😉 . V úterý nás budou v poradně měřit a vážit..., tak jsem zvědavá jak na tom budeme 🙂 .

jmisa
1. lis 2008

Ahoj, kopíruju z Krče:
Oskarka má chlapečka Ondru a míry jsou 4500/55,narodil se císařským řezem.

myky
1. lis 2008

Huráááá 😀 . Oskarka má chlapáka!

Oskarko moc gratuluji a přeji brzké uzdravení po porodu, ať už jste doma 😀

Já šťastně hlásím celkem klidnou noc, uf 😀 . Snad už se to bude jen lepšit 😵 .

Dagi já byla u doktora na kontrole a když jsem jela domu, tak v tramvaji mi prskla nějaká ženská na krk. Úplně jsem ty bacily cítila 😠 . Jinak nelezu do žádných obchoďáků ani kolektivů. Chodím ven to jo, ale přesně jak říkáš ne tam, kde na mě někdo něco plivne. To začnu teprve teď, při nakupování, vánočních dárků, kočárku, postýlky a tak. Jsem na to zvědavá, jak zimu ustojim, když jsem na začátku takhle zeslábla imunitu 😒 ?! A kdepak ses nám toulala 😉 ?

Rendy co vajíčka? Jak jste na tom? Jedeš si pro ně dneska 🙂 ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru