Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

ywushka
26. lis 2008

myky :Jen dve!!!a ani jedno nevydrzelo

myky
26. lis 2008

Ywuš, tak tfuj, tfuj, tfuj, ať je to tentokrát úplně jinak. Přeju ti spoustu krásných vajíček 😵

myky
26. lis 2008

Hanulko, tak hlavně, že už máš PC a přišla jsi za náma 😀 . Taky je dobře, že už je ti líp.

ywushka
27. lis 2008

myky:dekuji!!!Jinak preju vsem dobre rano🙂

chiwule
27. lis 2008

dobré ráno všem!

masle
27. lis 2008

Ahojky, tak jsem zde s KO. Moc toho nevím, ale prej ještě chvíli vydržím,malej ještě není tak úplně dole. Jinak CS nevím nevyšetřovala mě.. ☹ Kontrolovala mimi a to je v pořádku, srdíčko krásně tlouklo 🙂 Ještě mi nabrala krev kvůli tomu tlaku kvůli té preeklampsii. Tak to budu vědět odpo. Jinak je vše ok. 🙂

Co je tady nového? 😕

kacatko03
27. lis 2008

masle tak to je super že je vše ok, oni to CS ted už moc nevyšetřují v tom tvém tt 🙂 zbytečně nedráždí dělohu. tak to vypadá že byste mohli vydržet skoro do termínu 😉

masle
27. lis 2008

Ahojky kačí - no do termínu se mi moc vydržet nechce, přece jen bych byla ráda na Štědrej den doma a ne v porodnici. Takže kdyžtak budem trochu sexíkovat aby jsme to popohnali 😀 U Verunky se nám to povedlo, ale to už jsem přenášela 😅 Ještě jsem zvědavá na ten tlak, teď jsem tady na koníkovy četla, že se často volí císař s vysokým tlakem. Tak uvidím co mi řeknou v porodce 😕
A co ty? Ty jdeš na KO toho 5.12. Já jdu 4.12.

kacatko03
27. lis 2008

masle, jj taky jsme to slyšela s tím vysokým tlakem a císařem, tak uvi....my kdyby jsme si jednou zasexovali tak asi hned jedem 😀 já budu volat dr v pondělí kdy bude kontrola, podle toho jak bude složit jestli to bude v pátek nebo v sobotu. ale ted se to nejak tááááhne. taky bych chtěla být na vánoce doma....nechci si nechat ujít vánoce a Fílu. tak se chci domluvit s dr na tom plánovaném císaři jestli ho neudělat už v tom týdnu okolo 15. což je cca o 18dní dřív.

myky
27. lis 2008

Masle tak dobrý 🙂 . A TK jsi měla dnes zase vysoko? Císař asi hrozí, ale zase lepší, než mít nějaký kolaps u porodu.

Káčátko a ty si necháš dát celkovou narkózu, nebo epidurál? Já kdybych šla do císaře, tak asi chci celkovou. Si nedovedu představit, že se mi hrabou v břiše a já u toho koukám na anesteziologa 😅 . Navíc prý jak roztahují ty břišní svaly, tak to pěkně bolí! No budu čekat na info, kdybych musela volit. Ten plánovaný císař je fajn, že se na to psychicky připravíš a můžeš si v rámci možností vybrat i datum. Já chci Mikuláška na 13.2.2009 😀

My byli s manželem nakupovat a máme další dárečky pro synovce 😀 . Ještě bych chtěla něco, ale nevím co 😅 . Taky jsme koupili dvě prostěradla do postýlky, ale doma jsem si všimla, že mají asi kaz ☹ . Mají pruh uprostřed a možná je to jen nějak přeložená ta látka, nebo něco a vypráním se to srovná. Od včera máme autosedačku a nemůžu se na ní vynadívat 😵 . Nějak se mi ale začíná hůř chodit. Tak mě různě píchá a tlačí na tu stydkou kost a podbříšek. My příjde, že je to nějak brzy, ne? Navíc jsem hned kaput. Taková únava na mě padá. Vás obdivuju, že jste schopné obstarat starší děťulata.

myky
27. lis 2008

A závidím (v dobrém samozřejmě) vám ty vaše doktory. Takový vstřícný přístup a pocit, že se můžete na čemkoli dohodnout a kdykoli se zeptat.
Holky když jste z prahy neznáte kliniku Gyn fem, nebo tak nějak? Mělo by to být na praze 10.

masle
27. lis 2008

Myky gyn fem mi nic neříká. Mě kdyby navrhli císaře, tak bych chtěla epi. Abych malýho viděla hned jak ho vyndaj 🙂 TK mám pořád hraniční a to beru ten Dopegyt. Právě mám obavu aby mi najednou nevylítl až to na mě přijde...
Kačí my taky teď držíme půst co se sexu týče, ale příští týden už na to skočíme 😀 😀 O 18 dní dřív to je už úplně v pohodě, to ti určo Dr vyhoví. 🙂

hanulka3112
27. lis 2008

Ahojky Holčiny, tak dneska mi bylo teda děsně šoufl 😖 už jsem to nějak rozdýchala, myslela jsem si, že je to už na ústupu, ale mimísci se zas přihlásili o slovo 😅 Zítra jdu ráno na KO a mám už vyfásnout těhu průkajdu 😵 už se moc těším pak vám pisnu 😉 🙂

jmisa
27. lis 2008

Myky, já tam chodím, co potřebuješ. A Chiw tam taky chodí.

kacatko03
27. lis 2008

myky: jelikož jsem zažila cisaře pod celkovou narkozou tak bych preferovala spíš s epidurálem, navíc u toho chce být manžel, a pokud je celkovka tak manža na sále být nemuže, další minus je že nevidís hned mimíska, nevis zda je vše ok, probudíš se na JIP a čekáš na sestru až ti poví informace po pár hodinách po porodu. taky mě znervoznuje ten cinkot nástroju na sále. 🙂

masle...tak hlavně aby to pomohlo 😉 , uvi na čem se pak za týden s dr domluvíme 🙂

hanul držím palce na zitra KO

myky
27. lis 2008

Kačí masle jste mě pěkně zviklali 😉. Já jsem asi hrozný srab 🙂 . Tak mi kdyžtak řeknete jaké to je a co je lepší a jestli to bolí.
A Kačí manžel je frajer jestli ho dostaneš na porodní sál k císaři 😵

Jmis super! Já tam chci začít chodit, až se dám do kupy po porodu. Máš radu na dobrého doktora? A tam se neplatí žádný poplatek, kromě 50,- za jednorázová zrcadla, že? A májí tám UZ v ordinaci všichni doktoři? Můj doktor mi supr vyhovoval, bohužel pouze do doby, kdy jsem otěhotněla. Jeho přístup se rapidně změnil ☹ a už k němu nemám důvěru. Je to "dobrý" gynekolog, ale už k němu nechci chodit. Zklamal mě hodně moc a mrzí mě to. Radši půjdu jinam.

kacatko03
27. lis 2008

myky, manža chce i přestřihnout pupeční šnuru, navíc je u hlavy za plentou tak nic neuvidí max uslyší to co já 😀

polakovi
27. lis 2008

ahojky všem, chtěla bych jen radu... snad se nezlobíte...Byla jsem 4x na IUI, doktorka poradila zkusit ještě jednou v prosinci, že jsme zdravý oba dva tak ať to zkusíme... já už v to nevěřim a chtěla bych se zeptat, jestli by mě stihli udělat IVF v prosinci, když jim to oznámím zítra? Co myslíte? Mrcha přišla práve dnes večer po tom posledním UIU 😖 děkuji za odpověď Petra

polakovi
27. lis 2008

jééé sem z toho zblblá to má být IUI 😀 😀 😀

masle
27. lis 2008

Kačí takto máš odvážnýho manžu - ten můj si stříhání šňůrky nechá rád ujít 😀 😀

ahoj polakovi-to asi taky záleží jestli už máte hotový všechny vyšetření a tak. My třeba čekali na genetiku asi měsíc. 🙂

jmisa
27. lis 2008

Myky, chodím k Motyčkovi - majitel. Dobří jsou myslím všichni, jen nebrat Pokornýho, to je starej dědek a ultrazvuk nepoužívá. Dr. Slámovou znám z Pronatalu, k ní chodí Chiw. Tůma je porodník v Krči, kamarádka u něj rodila a byl údajně fajn. Ultrazvuk je v každé ordinaci.
Od letoška mají dobrovolný sponzorský dar 500 Kč na rok.
Vyhovuje mi, že můj dr. ordinuje i večer. Což tedy teď když jsem doma je fuk, ale když jsem chodila do práce, tak bylo fajn, jít tam v klídku po práci.

ywushka
28. lis 2008

polakovi:Myslim si,ze pokud by vam dali kratky prokol,tak by jste to jeste v prosinci stihli,ale pokud by vam dali dlouhy prokol,tak to se zacina 20 den jednoho cyklu strikat synarel a potom se pokracuje od druheho dne dalsiho cyklu pichanim injekci!Ale kratky se zacina druhym dnem cyklu!Tak uvidite!Ja taky budu zacinat cca pristi tyden

myky
28. lis 2008

Doré ranko 🙂

Kačí tak to jsem zvědavá co budeš povídat o porodu 😵 .

Jmisko děkuji 🙂 . Taky bych chtěla aby se dalo jít i odpoledne a hlavně každý den. Mě nevyhovuje, když mám doktora v ordinaci třeba po, st, pá a ani není komu zavolat, když potřebuješ. Taky ten UZ, aby byl v ordinaci a nemusela bych chodit jinam. Prochajdou s manželem se půjdem mrknout, jak daleko je to od metra a jak to vypadá a příští rok bych tam asi přešla od svého OG.

Holky, jak je to s EKG v těhu? Dělá se každému? Já dnes jedu k obvoďačce a nevím proč, jsem si naplánovala i to kardio? Teď to v průkajdě nikde nevidím 😅 ?

Polakovi výtej, tak to budete s Ywushkou možná spolubojovnice i časově 🙂 . Jsem zvědavá, jestli ti to klapne ještě na ten prosinec.

chiwule
28. lis 2008

ahoj holky jakpak se dnes máte? já dneska skoro nespala od 4 v noci a to nervozitou - Anetka nebyla k probuzení, vůbec nechtěla ani kojit, spala až do 8 do rána, celkem 6 hodin v kuse 😀 jediný problém byla nalitá prsa mlíčkem, jinak bych si to taky krásně užila tááák dlouho spát! 😉 🙂

kacatko03
28. lis 2008

ahoj holky,

myky EKG je v těhu povinné pro každou těhulku a zapisuje se to pak do prukazky 😉

masle: odvážnej je ale otázka je jestli bude potom i přimo na tom sále 😀

chiwul: teeeda fotka v pase mě trochu zmátla 🙂 tak to je šikula že vydrží tak dlouho spát...to máš dobré vyhlídky 🙂

kacatko03
28. lis 2008

sluniii neviš jak je na tom Dagča?

oskarka
28. lis 2008

Ahoj holky,
přejeme Vám krásný den.
Koukám, že se tu krásně diskutuje, mám co dočítat, snad to zvládnu. Omlouvám se, že nejsem v obraze o čem se mluví Jen se s Vámi podělím o to, že jsem včera ráno letěla na krev na endokrinologii, pak rychle s manželem a Ondrou do poradny kvůli nepřestávajícím křikům způsobeným meteorismem a promodráním kolem obličeje. Paní doktorka nás raději poslala na Dětskou kliniku do Vinohradské nemocnice, pan doktor Ondráška vyšetřil a nenašel nic závažného ani v oblasti bříška ani kvůli tomu promodrání (ulevilo se nám, že není v tom bříšku snad nic špatného ani na srdíčku či s krevním oběhem). Každopádně kdyby se to zhoršovalo nebo nelepšilo tak máme přijít za týden na kontrolu a ultrazvuk. No, uvidíme. Dnes nás čeká odpoledne vyšetření a ultrazvuk kyčlí tak jsem zvědavá, doufám, že dopadne dobře.

Taky bych šla ráda kolem poledne s kočárkem ven, tak snad nebude mít Ondra kolikový záchvat řevu.

Na víkend plánuji nákup vánočních dárků, ale přes internet, do obchoďáků nejdu, přeci jen je náš synáček ještě moc malinký a nechci aby onemocněl, tak snad se mi podaří všechno vymyslet a objednat.

Zatím se mějte, papa

slunickooo
28. lis 2008

Zdravím koččky,

Chiw - taky jsem koukala kdo to je na foteččce - jsi změěnila úččes?????????????????? A super, kdyby Anetka tak dlouho spinkala žže jo??

Našše se budí tak po 3-4 hodinách, po koupání jí v 18 hod a v 19 hod znova - asi je z té vody vyhládlá
😀 😀

Kačči - o Dagčče nevím, napíššu ji zase třřeba přř. týden - ale nepsala jak dlouho tam asi bude...

JO a měě EKG neděělali, jen měě dal obvodák razítko do průůkajdy žže jsem OK

Vččera jsme s mamččou vyjeli zase koččárkem a já si řříkám, zkusím jen si zkusím maskáčč. kalhoty - a hurá - vejdu se do nich - sice jsou nacpaněějšší, ale vejdu - tak aspon mám dalššíco můůžžu nosit 😉

Oski - to mi je líto, žže Ondrášška tak trápí břříšško - a co je to prosím ten meteorismus,???

slunickooo
28. lis 2008

tak užž jsem to zjistila - plynatost žže jo

masle
28. lis 2008

Přeju hezký den,
Osky tak to jste měli asi nervíky viď, dovedu si to představit. Tak hlavně že je malýmu nic nenešli 🙂 😉

myky já byla na EKG přímo u internistky a v průkajdě mám na to kolonku, jak je zubař, obvoďák a tak...

Kačí - no to je otázka.. 😀 Můj manža když si jen představí, že by měl stříhat šńůru, tak ho začne bolet pupík.. 😀

chiw - ty děti jsou navyzpytatelný viď, Anetka se asi chtěla pořádně vychrupkat 🙂

JInak mě od večera zase začalo pěkně tvrdnout břicho a bolest jak na silnou mrchu...ale to určo zase přejde...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru