Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
2. dub 2009

sis/ hacek: hlásím že u nás taky slunečno 🙂

kacatko03
2. dub 2009

a ještě jedna věc 😀 to nemužu napsat v jednom 😀

tak reakce po oč skoro nebyla. jen byl spací, večer trochu teplotka ale jinak v poho, smál se a dopře papal, zase si dal večerní 9hodinové spaní 🙂 ted si už zase brouká a směe...takže první hexa uspěšná 😀

sisa32
2. dub 2009

Ahoj Kačí, tak gratuluju Tobíkovi, jak to krásně zvládnul. 🙂 Škoda, že tu není tleskací smajlík.

sisa32
2. dub 2009

Včera se Áďa vyvalila s hrací deky a doplazila se k lehátku a důkladně ho zkoumala. 🙂

sisa32
2. dub 2009

Tak tady nenápadně pozoruju tu malou čiperku a už se zase blíží k tomu lehátku. Jo, jo, už to začíná. 🙂

kacatko03
2. dub 2009

sis: ty jo tak to je holka šikovná upolně to mám před očima jak se snažil plazit Fíla 😀 no jo nás to bude čekat za 2 měsíce...jsem žvedavá na dovče v itáli jak malej bude chtít bejt v klidu 😀

sisa32
2. dub 2009

Jé, jedete do Itálie ?

Já hledám něco na Zakynthosu, ale je to drahota a asi tam bude vedro, tak nevím. Možná to bude Chorvatsko. Nebo budem doma. 😅

kam jedete do It ?

masle
2. dub 2009

Ahojky u nás ty krásně 🙂 🙂

kačí - já byla na 6ti nedělí a teď mám přijít v květnu jen na kultivaci..Tak super Tobík je šikula krásně to zvládnul tu Hexu!! 🙂 😉

mm tak to až my pojedem na dovču, to už Ráďa asi poleze jako fretka v srpnu... 😀 😀

Dneska mám Veru doma. přijede mi návštěva, tak se mi nechtělo zase po o pro ni hned jezdit. Ale teda ráno jsme si říkali s Ivanem, že ta má sned v hlavě nějakej přepínač. Jak jde do školky, tak ji nemůžem za boha vydolovat z postele. A jak je víkend nebo dneska, tak nás budí v 6 hodin že už nemůže spát a že chce koukat na pohádky.... 😠 😠 😀

kacatko03
2. dub 2009

sis: my jedeme "Lignano FRIULI - VENEZIA" jezdíme každý rok, bibone, caorle, lignano, grado....to severní pobřeží.

sisa32
2. dub 2009

Masle, s tou Verčou, to je dobrý 😀 😀 Ale ti mrňousové to maj snad všichni. Malej dneska vylezl až v 6.45, to už manža šílel. První hodina mu začína v 7.20. Ale o víkendu je vzhůru dobrovolně před šestou.

sisa32
2. dub 2009

No Kači, to jste teda cestovatelé. Asi je to tam pěkný a vhodný i pro děti, když se vracíte.

kacatko03
2. dub 2009

sis: jj pro děti je to tam výborný, na plážích jsou dětský hřiště, trampolíny, kousek lunapark, aquapark...v centru kolem kolonády jsou takový ty nafukovací hrady atd...

masle 😀 Veru je šikovná...tak to Fífan je spáč...ale občas vyleze už v 5 a budí Toma aby nezaspali do školky když se na něco těší ...ale jinak ho taháme z postele 😀

jinak my na tu dovču jedeme koncem června tak já doufám že malej bude jen sedet tam kam ho posadíme 😀 😀

masle
2. dub 2009

kačí - a jak tam spíte? To se vvždy někde ubytujete na pár dní a pak popojedete? Nebo jak 😕 ? Brácha si taky Itáliji nemůže vynachváli. Ale já tam manžu nějak nemůžu dostat. Prej tam není hezký moře.. 😕 😕 😠

sisa32
2. dub 2009

Já bych taky varzila do It, ale manža tam byl jako dítě ( 15 l) a prej hrůza, lidí jako much a hnusný pláže, takže on tam nechce. On vlastně nikdy nechce k moři, byli jsme jen ve Španělsku v r. 1992 a v Chorvatsku v r. 2002 a to je vsjo. Teď kupodivu sám řekl, že pojedem k moři, tak vybírám, ale když je to hezký, tak je to drahý, nebo je tam hic apod.

kacatko03
2. dub 2009

neeee....myslela jsem to tak že každý rok jedem jinam...jinak trávíme týden nebo dva na tom samém místě 🙂 vloni jsme jeli na dva tejdny tak po týdnu jsme měnili lokalitu abysme se nenudili, jinak moře není hezký??? no pravda azurový teda není.... 😀 ...ale špinavý taky ne...co si pamatuju jako malá holka se mi v itálii taky nelíbilo,,,špinavé moře....ale dost se to změnilo.

sisa32
2. dub 2009

Dítě spí, jdu žehlit. 😝

kacatko03
2. dub 2009

tady jsou nějaký fotky z lonska:

http://rejli.rajce.idnes.cz/Italie_2008_bibonei...

masle
2. dub 2009

kačí - no právě to má z děctví. Já taky jako malá byla v Bibione a nic moc...ale je jasný, že dneska už to musí bejt něco jiného..nej moře je asi v chorvatsku, ale zase je to tam blbý pro děti. Jsou tam všude šutry...Byli jsme tam s 1 a půl letou Veru a pak jsme si dost vynadali... 😒 Jinak manža si zvykl na Turecko. Ale poslední doubou je to tam samej Rusák 😝 tak už to není ono..

dagina
2. dub 2009

Kači, no možná jsem to blbě napsala, prostě řekl, ať přijdu za půl roku 😉.

Sis, manža byl v Itálii také jako mladý a vzpomínky stejné jak tvůj manža 😵 , už nikdy více.

kacatko03
2. dub 2009

masle: no právě...jakmile je to zarytý z dětství tak je to blok...já se toho taky bála a nakonecsem byla mile překvapená....Chorvatsko je pro děti blbý,,,šutry, ježci...ta Itálie pro děti dobrá i s přístupem do moře...moře azurové není bo se tam prostě mele písek...ale jinak žádný chaluhy, bordel v moři nic. Lidí jak sraček je ted všude....Turecko teda pro děti dle m+ě moc vhodný nění...40C, možný zdravotná problémy...atd...já co sem jezdila na prázdniny tak se mi nějvíc líbylo řecko, a kanáry...ale to je prostě pro 4členou rodinu ranec.

masle
2. dub 2009

kačí - no to turecko je horký, my jezdili vždy v červnu když to ještě šlo a prvně jsme tam brali Veru když jí bylo 3 a půl r. S prckem jako je R. je to o zdraví to určo... 🙂 V řecku jsme byli jedno. Na Kosu na svatební cestě. A taky dobrý.. 🙂 Až na to že jsme měli jet na Samos do krásného hotelu hned u moře a jelikož tam hořelo, tak na nás vyšel Kos v hotelu kde byly v koupelně šváby 😝 a dojídat jsme se museli chodit do taverny přez ulici a moře bylo asi kilometr daleko... 😀 😅

kacatko03
2. dub 2009

masle: tak to byla vtipná svatební cesta 😉 🙂 😀

fuj já sem ted donatahala fotky na rajče...a zjistila jsem že jsme do svatby byla jak chameleon 😀

masle
2. dub 2009

kačí - jak jako chameleon 😕 😕 😀

kacatko03
2. dub 2009

masle: masla jsem fotku kde jsme s F v chorvatku a už lezl :

http://rejli.rajce.idnes.cz/0._Filip_2002-2005_...

a chameleon jak sem měnila barvu vlasů 😀
http://rejli.rajce.idnes.cz/17._Veronika_chamel...

dagina
2. dub 2009

Kacatko, valím oči jak blázen, jsi žena mnoha tváří 😵 , pěkné fotky.

Sis, jj, počasí bude jak víno 😀 , ale dnes jsem přišla z kočárkování zpocená až někde. 😝

Holky, poraďte prosím, jsem nějak bezradná v oblíkání malé. Dnes byla i malá spocená, měla jen body a slabě oteplenou bundu s kapucí, a slabou ušatku, i tak to asi bylo moc, ani v kočíku nespala jak ji bylo vedro, měla jsem sice fusak, ale otevřený.
Do čeho se má už takové mimčo v tuhle dobu oblékat??? A čepička už nemusí být přes ouška???? Se ptám jak jouda...

masle
2. dub 2009

kačí - mooc pěkný fotečky! Jsi kočka i blodýna 😉 😀 a to číro 😀 už vím po kom to Tobík má 😀 😀

Mě teď odjela kámoška. No byl tu pěknej zmatek...4 děti.Tak odpočívám 🙄 Ráďa spí v kočáru na terase už snad 3 hodiny 😅 😕 . Šahala jsem na něj a spocenej není. Má fusak boďo vestičku a flísovej kompletek. 😉 🙂 A čepku má nezateplenou ale přez uši jo, bo docela fouká... 🙂

hanulka3112
2. dub 2009

Ahojky Holky, tak dnes jsem byla v poradně, jsem vešla do čekárny a tam úplně narváno 😲 a to jsme tam minule byly 4ženský 😅 jinak vše je v pořádku, tak jsem moc ráda 😵 za 3 týdny nás bude pan doktor měřit.Dneska u nás bylo nádherně, tak jsem toho využila a vylezla na zahrádku a co mi doma zůstaly cibulky po hiacintech a narcisech, tak jsem je vysadila ať příští rok krásně vykvetou a tyky jsem sestříhala staré okrasné trávy, bo se už začínají rašit 🙂
Holky jak je to s tím DM, když už teda nevyužiju ty body ☹ 😠

slunickooo
2. dub 2009

teda holky, to dn eska bylo k rásněě co??? 🙂 🙂 jsme byly cel ý den venku, teda nežž se malá vzbudila....

Kačči - jsem jukla do albíččka- toběě to tak hrozněě moc slušší.. .fakt jsi jak modelka.. . at mášš na hlavěě cokoliv v ššechno ti sekne... a ta figura - jedna básen 😉

JInak manžža zase jezdil služžebněě do ššpaněělska a proto užž ho tam na dovčču nedostanu.... nám se hrozněě moc líbilo v Turecku, byli jsme tam v kvěětnu, tudížž nebylo takový vedro a byli jsme se všším nadmíru spokojený... chystáme se tam bud přř. rok nebo ten dalšší znovu...

Dorazil manžža tak se zase chystá vyvařřovat - no a pak mám hubnout 😠 😀 😀

Myky -tak co?????

Hanulko - super žže jste OK... ješštěě pár týdnůů vydržžte 😉

Dagi- já zatím dneska malý d ala fusak i kombinézu... ale zí tra užž jdem do koččárku bez fusaku....

hanulka3112
2. dub 2009

Jéé slunííí ty máš doma kuchaře jo, to bych si taky dala líbit 😵 ten můj umí zkonit i párky 😀 že mu rozpraskají 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru