Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
9. kvě 2009

čauky 🙂
tak Ivanovi už je lépe ale stejně by měl jít k dr. ...
kačí ahooooj - tak jste si to užili na horách? To je hezký jak ho nosíte v tom šátku! Já ho snad taky koupim 🙂 😅
do jakého věku to je?
Jinak jsem zvědavá komu vyleze zub prvnímu, jestli Tobíkovi nabo Ráďovi...bo Ráďa je taky pěkně nevrlej a dneska nemohl vůbec usnout...a to kousátko (hrošíka pd myky ) fakt hooodně drtí 😀 Pořád fňuká a nevydrží chvíli na jednom místě..tak ho věčně nosim... 🙄 😅
Veru měla zub už ve 4 m.... 😕 😅

hanul držím mooooc palečky - už aby to měla za sebou a prcky venku.. 🙂 🙂

myky
10. kvě 2009

Ahoj holky, doufám že vás opusinkovali k svátku 😀 . Tak si to hezky užijeme,že 😀 ?
Mě je zle z mršule, tak odpočívám a zachvíli tu mám spátky manžu s Mikuláškem. Šli ven na procházku a je tam krásně, tak si to snad užijou. Šla s nima i švagruše. Strašně odsuzuje Emila/Lamaze. Dneska podotkla, že se koukla kolik stál a že je to hnus! Hrozně se jí nelíbí 😀
Jdu poklidit kuchyň a ještě na chvilku hodit nožky hore, než příjdou. Páček a hezkou neděli 🙂

masle
10. kvě 2009

Ahojky 🙂
myky proč hnus? 😕 😕 Hlavně že se líbí Mikuldovi! 🙂 😉

kačí teeeda Tóba je dobrej strávník 😀 😀 Ráďa dá těch 180ml..víc do sebe nedostane...jinak to má tak nastejno ale tu ovocnou přesnídávku dávám jen někdy...

mě teda ještě nikdo neopusinkoval...ale já tyhle svátky moc neberu tak je mi jedno.. 😉

tak zatím ...jedu pro Veru ke tchánovcům 🙄

kacatko03
10. kvě 2009

ahoj holky, dneska zase celej den pryč tak už se těším jak ted bude pohoda, ale pohoda u žehličky 😠

masle: ten šátek je snad do dvou let dítěte, pak se nosí i na zádech 😀 se mrkni na net jak se na x zpusobu váže, já teda umím jen jeden uzel 😀 ale malému se to moc libí 😉 taky jsem zvědavá na ten zub u koho bude, zotra jdu s malým k dr, pořád má tu rýmu tak aby ho poslechla aspon.

aaaa jinak máme v rodině další mimi...bratrancovi se dnes narodila holčička 3,74 a 51 cm 🙂

kacatko03
10. kvě 2009

jooo a masle máš pozdravovat Veru od Fíli 😀
dneska nám koupila tchýně pro malého opalovací krém 50 od Vichy do Itálie 😉

myky
10. kvě 2009

Masle viď, taky to říkám.
Já dostala vínečko, tak budu popíjet u vražd 😀.
Potřebuju namontovat do kuchyně ten setobox, abych měla kde koukat, bo TV bude obsazená. Minule jsem si vraždy prosadila a netušila jsem, že je MS v hokeji 😅. Když jsem to pak zjistila, tak už bylo pozdě 😅. Manža mě musí vážně milovat 😀 😉.
Kačí tak to je super krémík 😀.
Dagi, tak co Lucinka? Ještě mě napadlo, jestli nemůže mít tu kůžičku z vody? Třeba jestli nemáte nějak tvrdou, nebo moc chlorovanou. Asi by to byl děsnej vopruz, ale co kdyby jsi kusila převařovat na koupání?

slunickooo
10. kvě 2009

ahjojík,
tak my byli opět celý den veku- no aby ne, když je tak krásně ...

Kači -tak to máš super tchýni ,že se takhle stará,.,,, já b udu už malý ta ky muset koupit nějaký krémík na opal. i když se nasžím aby na sl uníčko nechodila ale stejně.... no a na za rok k moři vůbec.... jsem četla že nějaký od Dayl..... je super... no uvidíme, pak povš jaký byl ten od Vichy... .,

No je možný že b y to Lucinka mohla mít z vody že jo??? Co kdyby třeba měli moc chlorovanou??? to je pak hnus... no uvidíme co na to Dagi...

Mladá před c hvilkou p řijela s dědou jezdili po fotbalech 😀 😀 a manža leští auto 😀 😀tak mám chvilku .. .

Jo a Tobík teda baští ukáz kově.. my dneska zasě spapali obídek jako včera a odpol. skoro celý malý nast ro. jablíčko... na to uplně otvírala pusinku.. .zítra ji koupím banán tak uvidíme jak ten ji pojede

jo a teda mám ta ky takovou ohromnou hromadu na žehlení.. 😠 😠 😠

Myky - ty vlastně už mrchu máš vid, když nekojíš.??? já ji ještě nedostala... aspon že tak

kacatko03
10. kvě 2009

sluni ahoj,

ty myslíš daylomg krém...ano ten je ok a prodávají ho v lékárně. tchyni mám opravdu v pohodě. taky se vyhybám toho aby malej byl na sluníčku ale v kočíru tomu někdy nejd zabránit tak mazu ruce a tváře, u moře bude pod slunečníkem ale stejně když bude ve vodě tak to na něj pujde chtě nechtě. pak info podám jakej je 😉

já mám vyžehleno tak nevim co těd dělat, Tom bude koukat na hokej a já se přemlouvám jít naložit do vany kde stejně vydržím 5 minut 😀 bo se tam začnu nudit.

jo a jinak díky za typ....banán mě nenapadl podávat 😀 😉 😉

kacatko03
10. kvě 2009

oprava daylong

slunickooo
10. kvě 2009

jjj to je on ten krémík 😀 😀 mě taky osobn ě neba se válet ve vaně, já miluju sprchu, a taky s e ted momnet. nudím, man že pořád lešttí 😝 😀 😀 a mladá se cachtá v tom sprcháči právě

kacatko03
10. kvě 2009

sluni tak ve sprše taky vydržím stát hodinu...to jo to je paráda, máme dole sprcháč a za 2 roky co tu bydlíme sem ho nevyzkoušela, bo manža dole na záchodě kouří 😠 tak tam ani nechodím, tak mám svuj záchod nahoře v koupelně kde je ta vana 🙂

slunickooo
10. kvě 2009

n o jo kouření je hnus - já to přímo nesnáším... můj se drží jen akdyž má vypito tak hulí... blé 😀 😀 😀

masle
10. kvě 2009

kačí - Veru taky zdraví!!! 😀 😀 Úplně se začevenala, když jsem jí říkala pozdrav od Filípka.. 😀 A kdy to vlastně jedete na tu dovču? Taky bych jela... 😢 no jo no...
já jdu zítra na ten Prevenar...Jo jinak ta nová vakcína místo toho Prevenaru opravdu je. Jak jsem sem psala nedávno..akorát moje dr. o ní teda nic nevěděla..ale kamarádčina Dr. už jí začala píchat..Takže se zejtra zeptám Dr. jakto že o ní vevěděla... 😠 Prej je levnější a ještě vylepšená..

k tomu kouření - my jsme s Ivanem oba přestali, jak nám nešlo otěhotnět...ale kouřili jsme hrozně málo...doma vůbec, jen když jsme si šli někam sednout..no teď nedávno jsme si dali oba asi 2 u vínka v klubu 😅 Ale u nám to nechutná... 🙂 😉

u nás jede taky hokej ...takže nuda.. 🙄 🙄

kacatko03
10. kvě 2009

masle: já jsem taky kouříla, vždy když jsem nekam sla u drinku, tedd teda na to chut nemám vubec 🙂 uFíka jsem začala po dvou letech, pak na rok přestala pak zasepůl roku jo...no blázinec, ale Tom je kuřák. jinak už jsem o té vaxcině slyšela, je nějak od S....tak až bude u nás aktuální tak se na to dr zeptám.

masle
10. kvě 2009

kačí - se zeptej 🙂 No právě u drinku a ještě když kolem lidi kouřej...zak jsem na to měla chuť, ale nic moc.. 😝

myky
10. kvě 2009

Holky jak se jsmenuje ta vakcína? Já chci taky rozum 😀 . My sice doufáme, že dostaneme aspoň Hexu, ale co kdyby, že 😉 ?
Sluní mrcha přišla necelé 3 týdny po skončení s kojením. Já už se na ní těšila, bo teď budu vědět, že zase funguju a já se normálně začala hrozně těšit na další těhu a už bych chtěla, aby bylo 😀 . Ale nejdřív bude příští rok 😉 😀 . Přiznávám, že se bojim jak čert kříže, ale těšim se 😵.
Dagi tak mě napadá otázka 😀 . Kdy ty další těhu??????????
Kačí prosim tě dotázek. Co je to za značku, ten tvůj kočárek? Moje ségra vyprávěla o kočárech a jsem vydedukovala, že mluví o tom vašem. Ale nevíme co to je? 😅 By ho asi chtěla, ale nevim, jestli by šel sem na ty chodníky 😠 .
Holky kouření je fuj. Je to závislost a hrozná otročina. Lepší se tomu vyhnout a nikdy nezačít, že?

myky
10. kvě 2009

Jo a k vaně. Já se vždy jen sprchovala a tady v tom bytě vanu miluju. Říkám, že tu jsou zóny 😀 . Naložim se tam klíďo na hoďku. Tlumené světlo, hudba, knížka a to je moje. Manža se občas chodí ptát, jestli ještě žiju 😅 .

kacatko03
10. kvě 2009

myky je to ABC design 3 tech...do terenu není je dost tvrdej, ale na prochájdy městem, chodníky atd je ok.

myky
10. kvě 2009

Kačí díky 😀 . Mrknem na to se ségrou. Ale je to škoda, že není odpruženej ☹ . Tady sice máme chodníky, ale občas mi příjde, že je to na tank 😠 .

myky
10. kvě 2009

Holky já tak myslim na hanulku 🙂 . Už jsem zvědavá, jak to s nimi bude. Hlavně ať se ještě chviličku drží a pak se moc těšim na ty její mazlíčky 😵 .

kacatko03
11. kvě 2009

dobré ráno holky, teda venku hnus a tma...

masle: dneska na prevenar, tak at raďa nemá reakci, a už vím jak se jmenuje ta vaxcina Synflorix. mám tu letáček 😀
taky jsem zvědavá co hanul dneska, jestli teda ta info že dnes bude cirař je pravda nebo ne, Sluni napíšeš ji????

masle
11. kvě 2009

ahojky 🙂 😉

kačí - jojo tak snad to bude ok...ale jsem teda docela nasr..na Dr., že mě to zatajila o té nové vakcíně, bo jsem se jí na to přímo ptala...Ta Dr té mé známé to každé mamině říkala ať počká, že má bejt od Dubna nová...Tak jí to dneska vmetu 😠

na hanul jsem taky moooc zvědavá jak to teda bude...no hlavně aby bylo vše ok!! 😵 😵

masle
11. kvě 2009

kuk 😕 😕

tak máme po 2. prevenaru, zatím má jen zvýšenou teplotu... 🙂 Dr. jsem nic nevmetla, bo tam dneska byl zástup..nějaká jiná Dr...
jo a už nám konečně taky bylo řečeno, že máme dávat zeleninku.. 🙂 😉 😀

hezký den 🙂

kacatko03
11. kvě 2009

kuk 😀

tak to je dobře že malej jen trochu zvýšená teplota, hlavně aby byla klidná noc. taky konečně žádné tajnosti u dr s zeleninkou 😀 😀 😀

masle
11. kvě 2009

kačí - no jsem to zakřikla..teď asi 2 hodiny řval, dala jsem mu čípek kterej hned vykadil...teď teda usnul, ale spí dost slabě, furt fňuká ze spaní... ☹
😀 😀 jo jo zeleninka už je legální... 😀 Jo byl tam v čekárně stejně starej klučík a Ráďa byl vedle něj jak obr.. 😅 Hlavně teda dlouhej... 😕 😕 😵

Tak co Hanulka asi.... 😵 😵 sluní nevíš něco..???

kacatko03
11. kvě 2009

masle: tak u nás se spí, ale taky neklidný spánek...jestli k tomu mají ještě zuby tak je to mazec. R bude zítra líp 😔 .

Na Hanulku myslím celej den... 🙂

slunickooo
11. kvě 2009

ahoj , koneččněě jsem se sem na chvilku dostala -

tak hlavněě - Hanulka nerodí, to byla prý něějaká jiná holččina, asi od nich z diskuze a něějak se to pomotalo 😀 😀

Hanulku dokonce na v íkend pus tí domůů... .tak se urččitěě přřipojí a napíšše nám.....taky jsem moc ráda, žže jim j e fajn a miminka žže se ješštěě chvilku dopeččou..

jinak dneska jsme fotáka nestihly - tak přř. týden...

tak zase mažžu... pááááččko

aliccia1
11. kvě 2009

Ahoj vsem, potrebovala bych poradit.Jsem po 3.IVF. Zavedly nam 2 embryjka-pry nadstandartni. Chtela bych se zeptat, jakou mate zkusenost s Pregnylem. Nevite nahodou, jak dlouho zustane v tele po pichnuti injekce?Testovala jsem a druha carka byla-ikdyz slaba, ale bojim se zda to neni jeste Pregnyl...Diky za odpoved.

masle
11. kvě 2009

sluní - ahaaaa tak takle to bylo s Hanulkou 😀 😀 Tak to je dobře, že se ještě prckové dopečou.. 🙂 😉

sisa32
11. kvě 2009

Ahoooooj holky, všehcny zdravím. je tu moc nakecáno, tak už si nic nepamatuju. Jen Hanulce držím palce, ať co nejdéle vydrží. jsem ráda, že jsou zatím v pořádku. 🙂

Aliiccia, Pregnyl prý zůstává v těle 11 dní. Jak dlouho jsi po ET ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru