Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
13. kvě 2009

sluni: 😀 😀 😀 dobrý fotky jak je malá bez plenky... 😀 😀

slunickooo
13. kvě 2009

tak asi pomažu chrupat.... nějak se mi 2 x nechce ale zase se mi ráno zaboha neche vstávat.. i kdyžt 😀 😀 posl. 2 dny malá se vždy vzbudí tak kolem 6,30 do 8 hod je vzhůru a pak zabere a dneska chrápala až do 10 ,15 hod 😀 😀 takže poslední dva dny chrápu do 10 takže pohodička 😀

dagina
13. kvě 2009

Ahojky, teda holky, vy ty prckové živíte jak dospěláky 😀 😀 .
Sluni, to asi pro to se nemá dřív podávat ovoce než maso, bo je sladké a na sladkou chuť si hrozně rychle zvykají a pak nechtějí baštit zeleninu či masíčko, tak jsem to četla já. Ale i tak ti nádherně baští. Tyjo, prokousla nos, jo 😕 ?!

Masle, tak to jsme stejně mladý 😎 .

Myky, k mudrovi jdu až 1. června..., no bylo by to nejlepší mít hned další mimi..., ale na to teď fakt nemám, bych musela manžovi přivázat kouli k noze.

sluni, jj, moře každý rok bych rozhodně brala 😉 . Zítra jedeme k té kožní, ale moc velký naděje si nedávám 😖 .

No nic, malá spí, tak ještě něco podělám a jdu také.

Dobrou noc.

myky
13. kvě 2009

Dagi kouli k noze 😀 . Ty jsi číslo 😉 😀 . Zítra to dobře zmákněte na kožní. Naději neztrácej a zkus jí ukecat na něco bez kortikoidů. Hele a jak se vede obchůdku?
Sluní, my taky tak krásně chrupkáme 😀 . A to muselo bolet. Žanetka bude ďáblík 😀 . To o masíku a ovoci jsem četla, jako dagi a masíčko se může od 6. měsíce, tak myslím, že klíďo můžete začít. Ale radši se zeptej Dr.

masle
14. kvě 2009

čauky 🙂
tak dneska mám konečně volnej den. Musím uklidit a žehlit.. 😝 Je tu děsnej brajgl..
myky - to jsi hodná že jsi myslela, že mjsem mladší.. 😀 😉 Ivanovi to naštěstí nemusela propichovat...dostal nějaký atb do nosu a docela se mu to spustilo.. 😵

kačí - já koukala taky a Veru měla v 5m o necelých 200g míň než Ráďa a dlouhá byla stejně.. 😅, Takže jsou tak nějak stejný.. 🙂 Dneska zkusím banána odpoledne.
Dneska spal Ráďa až do 5 do rána, tak to bylo fajn.. 😵 Tak vidíš takže už se otočil 😀 Škoda že jsi u toho nebyla co ☹

sluní - krásný fotečky 😀 Taky pěkně papáte 😀

dagina
14. kvě 2009

Kukuč 🙂 .

Sluni,moc hezké rodinné fotky, jste čupr rodinka. Hele, Nikča s bratránkem se modlí u bazénu či co 😎 ?????? Mě to připadá jak modlitba Aláhu dej nám vláhu 😀 .

Myky, no jo, to aby byl víc doma 😅 . Normálně ta mast s kortikoidy nám nechává po vyprání rudý fleky jak od krve 😠 , jinak je do žluta, to je asi fakt pěkný ksindl 😖 , už ji tím ani nemažu, účinek žádný a vyrážka je čím dál horší.
Jj, obchůdku se vede celkem dobře, ještě uvažujeme o jednom, rýsují se nějaký prostory, ale s jiným zbožím.

holky, taková otázka na tělo - smrděj vašim mimčům nohy???? Lůce normálně jo, teda na první čuch to není tak cítit, ale na ten druhý trošku jo. Nejdřív jsem myslela, že se mi to zdá, tak jsem přivolala manžu a také to uznal 😎 .

Ještě jsem se chtěla něco zeptat, ale už zase nevím na co..., tak příště 🙂 .

Mějte se, papa

slunickooo
14. kvě 2009

Dagi 😀 😀 😀 😀 žandě taky smděj 😀 😀 😀 a Aláhu dej nám vláhu 😀 😀 😀 - to se modlili za to abych s nima šla do bazénu 😀 😀 😀

musím mazat žehlit, na poštu, s pet láhvema ,,,,, tak mažu 😉

slunickooo
14. kvě 2009

tak mamča jela s malou na procházku tak tu začínám očumovat hotýlky na za rok... a teda toho je... až mi z toho jde hlava kolem 😀 😀 😀

slunickooo
14. kvě 2009

nikde nikdo... no jo nemáte doma ještě pubetráky 😀 😀 😀 já ji láduju mp3 do mobilu... zítra to mus mít.. ¨nightwish a mareš.... doc ela dobrá kombinace co 😀 😀 😀

myky
15. kvě 2009

Ahoj 🙂 ,
tak hlásím, že máme průjmík a tudíž nerehábkujeme a doufám, že to bude ok. Odpolko mažu do lékárny a nakoupit mrkev na mrkvový odvárek. Ale moc se mi ho nechce dávat, tak doufám, že to zmáknem bez. Dr Mikuláškovi vzala výtěr a v pondělí budu volat. Si říkám, že jak věčně jezdim MHD a šahám na kde co a pak mu na dudáka, bo ho sám dlouho neudrží v pusině, tak snad nechyt nějakej sajrajt 😠 .
dagi to je super, že obchůdek jede. Až na ten čas, viď? ☹ Bys mohla udělat fotky nějakejch čupr hraček a třeba by jsme udělali obchod 😉 . A teda, až půjdu Mikulu přebalovat, tak schválně čuchnu. Vzhledem k tomu, že mu nohy pořád ocmukávám, tak nevim, jestli už nejsem imunní 😀 😵 .
Sluní já nejsem schopná nic vybrat ani na letošek, natož na příští rok 😀 .
masle to je dobře, že Ivana netrápili. Já když viděla, jak to probíhá, tak jsem málem omdlela. Dráty zastrčený 20cm v nose 😖 . A vůbec, když jsem byla na ORL na sálku, co by sestra, tak jsem čučela, co všechno se vejde do nosu 😅 .

dagina
15. kvě 2009

Ahojky, kdepak jste kdo 🙂 ?? No já tady také prolítnu jak rychlík.

Sluni, mi řekni, co to máme za "smradlavky" 😀 😀. Já nechci, aby byla Lucinka v pubertě, nám to vyhovuje takhle 😵.

Myky, průjmík??? To může mít, když je na UM??? To jsou mi věci. Myky, já nosím sebou vždycky 4 dudáky navíc, jak Lůce jednou spadne, tak dám jiný, a také flašku s čistou vodou na případné opláchnutí, a samozř. vlhčené ubrousky 😅, jinak by Lůca už beztak dávno chytla žloutenku jak pořád někde vymetáme. Nejvíc mě může naštvat, když mi někdo kouká do kočáru a malou osahává, a tuhle ji dokonce jedna známá vytáhla dudlík a div ji nestrkala prsty do pusy 😠.
To víš, takový kšef by se nám hodil 😉, copak sháníš 😉. Ty dražší věci se vyplatí objednávat přes net, vyjde to přeci jen laciněji. Leda že by jste si s manžou udělali výlet 😉, nebo i na dovču, u nás je krásně... 🙂. Tady je pražáků jak nasetých.
Dnes nám přišlo Lamaze - poprvé, tak odpoledne s manžou uděláme čistku, a něco dotáhneme do baráku 🙂. Už ty hračky skoro nemáme kam dávat, ale to je asi normální, pro druhé mimčo aspoň nemusíme nic kupovat 🙂 .
Teď mám pro Lůcu schovaného (dostaneho k půlroku) muvícího pejska od Fisher price, moc hezký, a je mu krásně rozumět, jde hodně na odbyt, i přes tu nehoráznou cenu 😒 .

Jsem se nějak rozepsala, musím už valit.
Jo, a Lůca dala kožní opět kortikoidy 😖.

Kdepak se toulá masle a kacatko 🙂.
Tak se mějte, pa.

sisa32
15. kvě 2009

Ahoj holky, tak včera plavčo dobrý, ale Adélka byla nějaká ztuhlá, nebylo to ono. Bála se nějakýho kluka, ten řval, jak když mu trhají ručičky a nožičky. Taky hodila do bazénu pěknou šavli, před tím si lokla vody. No a hodinu nato, co jsme přijely domů, tak jsem dostala mrchu, to bylo štěstí, tak příště zase pohoda.

Největší zpráva ale je, že malá už klečííííííííííííííí, hurá. 🙂

Myky, to je mi líto, že má Miky průjmík, snad to bude brzy pryč.

Sluni, taky jsem ti zkoukla fotky, máte je moc hezký. Žanetka je krásná. 🙂

Dneska jsem vygruntovala ten náš chlív tady a nenapadlo mě nic lepšího, než vytírat Savem, takže kráááááásné šmouhy všude, tak můžu jít znova. 😝

Zdravím i kačí a masle. jo Dagi, mě nesháníš jo ? 😢 Já si chci taky objednat nějakou hračku, třeba nějakýho hajánka . 🙂

sisa32
15. kvě 2009

Jo a včera nás pozvala tchýně na grilování. To bylo super počasí, takhle zmrzlá už jsem dlouho nebyla. 😀

sisa32
15. kvě 2009

A taky jseme si objednali první pidi dovolenku, doufám, že né jedinou. Tři dny v Marijánkách + pivní lázně. Máme poukaz od švagra.

kacatko03
15. kvě 2009

Ahoj holky,

dagi, já dočítám ale nestíhám pak reagovat, malej hodně v noci breči a budí se po 3hodinách j´tak jsem přes den jak chodící mrtvola a vše mi pak déle trvá. super že obchudek funguje...co máte od Lamaze? a uděláte i e-shop???

myky: Toba měl průjem z kaše nebo když dostal poprvé ovocnou šťávičku.

sis: ty jo mariánky, tam bych chtěla na výlet aspon byla jsem tam coby 5letá...

s maslí smskuju, tak prej mají spací období 😀

sisa32
15. kvě 2009

Ahoj Kači, my tam byli asi přes 2-ma lety, ale na Kladský, to je kousek. Bylo tam nádherně, proto se moc těším, i když je to jen na tři dny. manžel to tam prve promarodil, tak mu to tam všechno ukážu. Malej se těší na SOOS, na konci měli ochočenou kafku, ta se mu líbila nejvíc.

masle
15. kvě 2009

ahojky tak jsme se vyspali... 😀 😀 Ne ba ne,ale to počasí k tomu úplně vybízí.. 😎

myky - průjmík jo?? To je m i ho líto, tak snad to nic nebude 🙂 😉 Od hippu prodávaj přímo takovej vývárek na průjem.

sisa - to bude hezká dovolenka! Já tam byla několikrát. Když jsme jezdili za ségrou, která tam byla myslím se zádama..

my jsme o víkendu doma 🙄 Manža ještě bere atb, tak se bude určo povalovat... 😝 No už aby byl zdravej 😀

kačí - to vypadá na zuby co, že takle nespí 😕 😅 Hele vy jezdíte do té Itálie..Pošlu ti odkaz na místo kam jezdí brácha. Je to tam taky moooc pěkný, hlavně pro děti..Kdyby jste chtěli změnit někdy místo..Je to teda až v Kalábrii..www.torredelgolfo.it

jmj
15. kvě 2009

ahojte, chci jen reagovat na dagi, mi máme taky problém s atopickým ekzémem, prý je to jen ten lejlehčí stupen, během dne jí mažu leinenskou- je to namíchaná mast z lekárny, a po koupání jí mažu celou lipobasi, a ty největší flíčky infadolanem, a má ted kůžičku ok. tak to zkus, kortikoidy jsou svinstvo.

myky
15. kvě 2009

Sis, tak to je Adélka šikula. Už brzy poleze, jak divoch 😀 . Mršule holt věděla, že musí počkat 😉 . A dovča bude určo fajn. Pivní lázně? To bude asi váleníčko v pivku 😀 ?
Holky díky. Průjmík bude asi ok. Jsem ráda. Hlavně, že se to snad nerozjede. Všechny věcičky jsou až od ukončeného 4m ☹ . jsem v lékárně skoumala co se dalo. Jen heřmánkový čajík jsem koupila a kdyžtak mu udělám ten mrkvový odvar.
Kačí to tě lituju. Nevispat se je hrozný. Tak snad jsou to ty zoubky a až vylezou, bude klid.
Jdu do sprchy a ještě juknu na ty stránky dovolenky od masle.
Dagi třeba s manžou zajedem okouknout nevěstu 😉 😀 . Se dohodnem 😵 .

masle
15. kvě 2009

myky - aha to je možné, že to je odvar až od těch 4m. to nevím.. 😉

Veru byla do večera u kamarádky, tak jsme před chvílí jí dovezli..no nejraději by tam i spala 😀 Mají nové kotě a ona hned v autě, že chce taky to samé... 🙄 😀 Snad na to brzo zapomene.. 😅

Jdu koukat na Foresta..papa

kacatko03
15. kvě 2009

Ahoj holky, tak na chvilku, malej zabírá v ložnici a já ještě musím počkat až se vypere prádlo abych ještě pověsila a pak rychle spááát.

myky, masle: nevím jestli zuby, nebo má období hladu. odpolene snědl 2 přesnídávky 😕

masle: tak jsem na to jukala, díky, my ale jezdíme do té severní části právě proto že je to jen tech cca 700-800km...ono se to nezdá ale když jedem autem tak je to dlouhý a pro děti náročný. jinak o víkendu jsme taky doma, akorát zítra jdeme na oslavu děda má 75. tak tam budou snad všechny pravnoučata 🙂

kacatko03
15. kvě 2009

masle: kde jsi sehnala ty Ikeacké pleny? nebo to nejsou ty pruhované? já byla v ikee a látkové pleny jsem tam nikde neviděla 😠 😒 ☹

masle
15. kvě 2009

kačí no já tam taky nikdy nebyla ale brácha tam jezdí a moooc si to pochvaluje. Láká nás tam ale Ivan raději letadlem. Brácha jezdí autem se 3 dětma.. 😀 😀 To musí bejt asi něco. 😀
jo jo to jsou ty pruhované a jsou z Ikey ze Zličína. Ale kupovala jsem je ještě jako těhu..tak třeba už je nemaj..

kacatko03
15. kvě 2009

masle: ahaaa tak to je možný, ale je to divný bo pleny z Ikei má bratrabnec a to mají malou chvilku tak se musím juknout na net a zavolat tak. letadlem bych letěla i dál 😀 , autem je to fakt mazec, sem zvědavá na cestu s Tobou, Fíla se po 100km ptá kdy už tam budem a kolik sme toho ujeli a to mu vydrží se ptát až na místo pokudzrovna nespí 😒 😀

masle
15. kvě 2009

kačí - no to mi jsme rychlovky..Ivan je závodník 😀 Když jsme jeli do Vysokejch Tater tak nám ani jednou nezastavil jen když se Veru poblink..a to bylo hned za Prahou.. 😀 😀 A pak už frrrrrrnk 😀 😀 Já bych taky klíďo ráda jela autem, jako malá jsme tak jezdili pod stan do Chorvatska a tak...Ale Ivan na to nějak neni.. 😖 😠

kacatko03
15. kvě 2009

masle: tak sem jukla na ikea stránky a oni ty plenky mají popsané jako osuška...tak prto sem je nemohla najíííít, a mají 3ks v balení, pruhovaním pak nejaký obrázek.... 🙂
tak to já bych asi s Ivanem nejela 😀 😀 nikam, nezastavit mi na čůrání 😀

masle
15. kvě 2009

kačí - nevím jak to maj označený, je to možný.... 🙂 Rádˇovi se ta pruhovaná hrozně líbí.. 😕 😀

...no dyť jsme se taky s Veru mohly skoro počurat.. 😀 🙄 😕 ☹ 😠

dagina
16. kvě 2009

Ahojky, tady se zase probírá dovča..., zrovna jsme s manžou přemýšleli, že by jsme v září jeli s Lucinkou skrz ten její ekzem k moři, nejspíš Chorvatsko..., ale nějak si nedovedem s prckem představit cestu 😖..., vy jste takové zkušené dovolenkářky 😉, dalo by se to zmáknout??? Vím, že člověk je po delší cestě rozlámaný, natož pak takové mimčo 😒. Nebo pak letecky, ale křepčit X hodin před odletem na letišti, to je asi také nářez.

myky, jj, přieďte si obhlídnout nevěstu, ať nekupujete zajíce v pytli 😀 😀 .

Dneska jel manža pro "nové" auto, tak jsem zvědavá jestli něco přítáhne, jelikož už auto kupujem dva roky, a nějak né a né se rozhoupat 😒 .

Sis, tak nějaký hajánek by se nám také šikl, ale zatím si Lucinka vystačí s plínou, před usnutím je do ní zahrabaná 🙂.

Tak zatím... 😉

myky
16. kvě 2009

masle ta pláž je krásná 🙂 . Já počůránek bych teda asi s Ivanem měla průšvih 😀 . bych musela šlohnout pampersku Mikuláškovi 😀 .
Kačí a kamže to jedete? Hoď nějaký odkaz, ať se můžem pokochat.
Kdepak máme sluníčko a co ta Hanulka????????? Jestlipak jí pustili domů aspoň na propustku? Já si zteď poplakala u jednoho albíčka z koníka. Jsem to neměla otvírat, ale hrklo to na mě z úvodní stránky 😢 .
dagi dovča u moře by určitě Lucicnce na kůžičku prospěla. Já bych s mimi klíďo letěla, ale nevim, jak se to tam dělá pak s kočárem? Zažili jsme lidi a až k letadlu šli normálně s kočárem a pak z letadla taky. Kam ho dali, to nevim? Jednou z Malorky jsme ale měli spoždění a nějaký lidi i s miminama, tam byli už tři dny. Normálně jim půjčili dřevěné postýlky a nazdar, bazar. To bylo ale mimořádně, bo byli bombové atentáty a uzavřená spousta letišť.

myky
16. kvě 2009

Sis a kdy razíte do těch lázní?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru