Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
20. kvě 2009

masle: tak to já měla v těhu když Fidel odjížděl na švp....tak sem se musela schovávat za Toma bo mě rozbrečelo jak fíla mával z okna 😀 😀 😀

myky: zkus kovouvou lžičku a jestli cinkne zub tam je 😀 ...jinak ta dáseň muže být nateklá třeba 5m...u nás je to tak u 3měsíce kdy ho tam cejtim na hmat ale venku ještě není 🙂 zatím mu to ničím nemažu, masíruje to rukama jak si je kouše 🙂

jinak mě nakonec je jedno zda uterý nebo čtvrtek 😉 😉 😉

slunickooo
20. kvě 2009

kuk..myky my masírovali Mundisan gel seto jmenuje .... a jak říká kači .. kovová lžička je to pravý... držím palce at už se brzo objeeví,, mě přijde jestli nám neleze už další 😀 😀

a jinak se válíme u baz=nu - máte pravdu.. ale malou jsme tam ještě nevzali,, bud v pátek nebov neděli jestli bude teplo...

jo a \myky taky gratuluju k úbytku výáhy.. já dneska taky na ni vlezla a zase půl kilka dole... i na hadrech to je znát ,, obleču džíny co jsem měla jak hubená, ale jsou teda ještě narvaný... ale obleču... dříve jsem je narvala max po kolena... 😀

kacatko03
20. kvě 2009

sluní zítra má bejt nejteplejčí den 😀

slunickooo
20. kvě 2009

juj - tak to zkusíme zítra asi.... ale přece jen má voda dvacet pět st. a ne třicet sedm jako večer při koupání 😀

sisa32
20. kvě 2009

Ahoj, jj mám hoňku s Adélkou. Nechce být sama a navíc pořád někam leze, teda spíš se plazí. 🙂 Občas jsem jukla, ale nebyl čas psát, jen jsem dávala inzerát na korbu a hurá, už jsem jí prodala. 🙂

Já zase 1 kg přibrala, furt jsme grilovali a to neodolám. 😅

Do ZOO bych jela, ale je to nějak brzy po to minulým srazíku, manža je nějakej na*ranej. Tak nevím, navíc ve čtvrtek máme to plavčo, tak bych zase letěla až po něm. Chtěla bych vzít i Jindru, ale nevím, jestli ho brát ze školy, to se mi moc nechce. tak nevím.

masle
21. kvě 2009

Ahojky 🙂

sisa tak uvidíš no...jak bude manža naladěnej.. 😉 😵

Tak dáme to úterý? 🙂 😉

Já se picnu my máme v so i v ne rodinné oslavy.. 🙄 🙄 V so u našich slaví táta a v ne u švagrovců slaví malá Naty..
No už jsem zrušila ten pátek jak jsem měla jít večer, bo to bych asi nezvládla.. 😀 😅
Tak dneska razim zase kupovat nějaké dárečky.. 🙄 😠

sisa32
21. kvě 2009

Ahoj MAsle, tak má Adélka nějakou rýmu a začíná pokašlávat. 😖 Ještě s ní risknu to plavčo, protože nemá teplotu a odpoledne máme jít k dr. na očko, tak jí aspoň poslechne. Asi jí očkovat nebude. Tak uvidíme, hlavně, aby se nerozmarodila.

Tak vy budete samá oslava 🙂 , tak si to hezky užijte. Nás to čeká příští sobotu, to má malej Jindra narozky. A já ještě nemám dárky. 😅 Ale slíbila jsem mu, že mu udělám dort s marcipánem, s mašinkou a Patem a Matem. No tak už se vidím, jak se s tím hrabu celou noc a nakonec tu hrůzu stejně dám sežrat psům. 😀 Jsem to jesště nikdy nedělala.

kacatko03
21. kvě 2009

ahojda, dneska jsme taky brzo ale ještě asi zalehnem 🙂

sis: to byl rychlej prodej...gratuluju, já včera na aukru prodala přebal podložku 😀 😀 tak musím dneska na poštu 😕 ale až k večeru v tom vedru nikam nejdu 😀

masle: další náročnej rodinnej víkend? 😉 my pujdem slavit v neděli, tchýně bude mít svátek 😉 tak ju? předběžně počítám s uterkem, a ty uvi jak bude Ráďovi po hexe.

masle
21. kvě 2009

sisa - tak to jsi dobrá..to já bych neriskovala takovej dort..to by dopadlo 😀 U nás je oblíbenej tan piškotovej ze zaky. smetan s jahodama...nebo Krtkův dort. 🙂 Tak snad to nic nebude...a na co jdete na Hexu? 🙂

kacatko03
21. kvě 2009

sis. tak pevné nervy, prej pracovat s marcipánem není žádná hračka 😉

masle: joooo pičkotovej se zakys. smetanou a ovocem u nás taky vede 😀

sisa32
21. kvě 2009

Ahoj holky, tak Adélka už má svou první rýmu. Teče jí z nosu a hrozně jí v něm chrčí. Tou hadičkovou odsávačkou jsem nic nevycucla, tak jsem jí přilepila k vysavači a to to šlo krásně.

Doktor jí poslech a neoočkoval, ko v pondělí. Udělal jí poradnu, tak máme 8 370 g a 73 cm. Jen pro srovnání, Jindra měl 8 900 g a 76 cm.

dagina
21. kvě 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Ahojky, jen jsem vás přišla pozdravit a koukám jako blázen, že je Grej maminkou 😵 .

kacatko03
21. kvě 2009

jeee dagio to je super zpráva 😉 Grej moc gratuluju

masle
22. kvě 2009

Dobré ranko 🙂

sisa - tak to je dobře že jí neoočkoval! 🙂 Tak ať se z toho brzo dostane!! 🙂 Hezké míry 🙂 😉

jo jo taky jsem koukala, že grej porodila 🙂 Tak velká gratulace!!

kačí - krásný fota ze zahrádky!! Tobík se krásně řehní 😀 Co Fíla? Kdy odjíždí na švp? 🙂

kacatko03
22. kvě 2009

Ahoj holky,

masle: fíla razí zítra ráno...už se těší akorát ještě nemá zbaleno 😀

hanulka3112
22. kvě 2009

ahojky holky mam v nemocnici net tak muzu řádit na koniku hurááááá 😀

masle
22. kvě 2009

jééé ahoj hanulko 🙂 😵 - tak to je supéér, že máš net 😵 A jak se vede? co míma? Ty už pěkně veliký ne?? 🙂 Jte dobrý, že tak držíte! A jak to budeš mít s tím porodem? Bude císař?

kačí - tak Fílu pozdravuj a ať si to tam užije!! 😵

kacatko03
22. kvě 2009

hoj oj ...

masle jj vyřídám mu to 😀 jinak mám objednanej kočík ale do uterka asi nedojde ☹ 🙂

hanul: ahoj holka, jak držíš? a na kdy to plánujete 😉

masle
22. kvě 2009

kačí - třeba jo 😉 A jokou barvu máš obj? A už máš kupce na ten velkej?

slunickooo
22. kvě 2009

aahoooj,

Hanulko - juj tak povídej, jak je???

My byly dneska na prohlídce + posl. Hexa - tak máme 7.770 a 69 cm. hlavička 42, mudr chválila a že prý už můžem i jogurtíky .. adalší měsíc už všechno 😀 - takže dneska malá zdlábla skoro celej jogurt, pa si dala ještě piškot 😀 jo a na 8 měsících další KO + místo Prevenaru n ám doporučila už ten Synflorix....

myky
22. kvě 2009

Ahoj holky jdu dočíst.

sisa32
22. kvě 2009

Ahoj holky,

Hanulko, tak kdepak jsi ? Sestřičky tě zahnaly ? 😀 To je dobře, že jsi tady, tak dej info.

Sluni, pěkný míry má Žanetka.

U nás hrozná rýma, Adélka chrochtá, v noci nespí a přes den je protivná.

sisa32
22. kvě 2009

Kači, co to je za značku kočárku ? Vypadá moc pěkně.

masle, ty tvoje golfky teď vyhrály testy mezi golfáčema.

hanulka3112
22. kvě 2009

na utz jdu az v pondeli tak budu vedet vic, pak pisnu jinak naposledy 11.5byli velici 1.9 a 1.7kg tak jsem sama zvedava kolik porostli 😉 🙂 jinak porad beru kapacky

myky
22. kvě 2009

Takže všem po kontrolách gratuluju ke krásným mírám 🙂 .
Sis a ať je Aduš brzy fit.
masle , Kací úterý počítám, ale na 100% neslibuju, že dorazim. Nakonec máme ráno gyndu a odpo RHB. Dneska mě dostala. Normálně se mi už chce bulet. Mě Mikeš příjde naprosto v pohodě. Jen hůř koordinuje pohyby. Co se bavim s maminkama i náhodně, tak jejich děti třeba taky nepasou na 100% atd.... dětská Dr říká, že není úplně ideální, ale že takových dětí tam má a já se dneska tý rehábky zeptala jak nás vidí a řekla mi, že máme tak 15% šanci na DMO 😢 . No mě to sklátilo. Jo a když přišla do ordinace, tak začla, že si četla diskuzi na internetu a mě přišlo, že mě tu vyhmátla. Neřekla to, ale nějak nechápu, proč by o tom jinak mluvila, že 😅 ?
Grej moc gratuluju. To to nějak uteklo 😀 .
Hanulko ahoooj. Tak jak? Císaře si vydupej, kdyby tě měl přítel odvézt jinam do nemocnice!

myky
22. kvě 2009

Si asi nikdy neodpustim, ten porod na Bulovce 😠 .

sisa32
22. kvě 2009

No Hanulko, tak to jsou macíci 🙂

hanulka3112
22. kvě 2009

jinak s tím porodem teda ještě nevím, ale doufám, že si mě v pondělí veme primář a vysonduju to z něho a vydupu císaře, primare tu mame fakt suprovního je to sympaťák stále s úsměvem na rtech a je šikovný tenkrát mě i operoval, dokáže člověka podpořit a rozesmát,takoví by měli být všude, já být jeho manželka,tak žárlím každý den 😀

sisa32
22. kvě 2009

Myky, kašli na ní, i kdyby to četla, tak aspoň ví, co si o ní myslíš. Zle ti kvůli tomu dělat nebude, ať se chytí za nos a radši se začne líp a citlivěji chovat.

Hanulko a jak ti je, máš nějaký bolesti, nebo něco ?

myky
22. kvě 2009

Sis já myslim, že zle by nedělala, ale docela mě to zarazilo. Mě štvou ty závěry. Jako DMO? Si nějak myslim, že už by mi mohl taky říct někdo něco pozitzivního 😠 . Nejhorší je, že ona se teď snaží pomáhat a já nevim co si o tom myslet. V každém případě by to byl důsledek porodu a to mě neuvěřitelně se...... Fakt dneska je to na lahev vína 😠 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru