Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
26. kvě 2009

Ahoj holky, tak u nás už je černo, blýská se a hřímá a ten malej prďola je venku na kole. 😕

Myky, to je mi líto Mikuláška, tak ať je brzy fit.
Adélka má taky hroznej průjem, ale po tom penicilinu. Jo a dnes mi volala dr.( manželka toho našeho dr.), abysme si přijeli pro recept na kapky do nosu. On na to včera zapoměl. 😒

sisa32
26. kvě 2009

Jo a po bouřce nám většinou nejde tak 1-2 dny net, tak pro jistotu pá.

slunickooo
26. kvě 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Atelier_19.5/

jukněte písnu večer jestli nám půjde proud 😀 😀 😀

kacatko03
26. kvě 2009

nám net blbne už druhej den 😠

masle: ted sem byla pro mlék a nakoupila od hami malému přesnídávky: jablka s piškotama, merunky s jogurtem, jahody s Banánem...tak sem na to zvedavá 🙂 jinak sem se s malým vážila a ty vole on má jako 8,5kg 😕 😕 tak sem zvědavá zejtra kolit teda jako bude mít 😀 jo a zkusila sem koupit od sunarky tekutou kaši. tak mu ji dnes večer zkusím dát 😀

sluni: teda ty jsou povedený ty fotky a Nikča je ti podobná 😉

sisa32
26. kvě 2009

Ahoj Sluni, to jsou krásný fotky. Holkám to moc sluší. 🙂 🙂 🙂

Kači, tyhle přesnídávky má Adélka nejradši, samotný ovoce nechce.

masle
26. kvě 2009

ahojky -tak nám nešel net..

sluni - krááásný fotečky, hlavně jak je tam Žáňa v tom kočíku.. 😵

myky - to je mi Mikuldy líto - tak snad to zabera ta Smecta..je hnusná ale účinná.. 😵

kačí - tak já zatím dávam jen ovocné..se musím podívat na tyhle jiné ňamky 😀 .. fak 8,5kg jooo to brďo.No on vypadá velikej... 😵 To jsem taky zvědavá 🙂

nás ta první vlna bouřek úplně minula nakonec...ale v noci maj bejt nějaký horší.. 😒

jinak Veru je ok 🙂 žádnej bacilonosič se nenašel.. 🙂

ono má teda nějak pršet dost...tak ten srazík kdyžtak odložíme.. 🙂

kacatko03
26. kvě 2009

sis: u nás takysamotné ovoce neprochází...myslím tím čerstvé. tak jsem pak zvědavá na tyhle.

masle: nás to taky minulo, hřmělo ale kde ni c tu nic tak uvi. super že Veru je ok 😉

jinak sem volala na švp abychom popříli F a prej je celej den král tím že má svátek 😀 😀 😀

sisa32
26. kvě 2009

Kači, nám nejedou ani přesnídávky jen ovocný, ale jak je v tom jogurt, nebo piškoty, nebo ovesný vločky, tak to sprdnne celou skleničku.
Tak od západu jde pěkná černota, tak že by už konečně ta bouřka, co furt s ní straší ? Odpolede tady 3x zahřmělo, spadlo 10 kapek a kde nic, tu nic.

hanulka3112
26. kvě 2009

ahojky holky, tak dnes má přijít bouřka co? už je to u vás? tady teda ne, no šak jsem až na konci republiky

sisa32
26. kvě 2009

Ahoj Hanulko, já jsem s bouřkou první na řadě a teď se tu poprvé blýsklo. 😀

myky
26. kvě 2009

Ahoj holky, jen hážu foto. Mikuláškovi mrkvička chutnala a krásně papal 😀. Doufám, že zabere na ten průjmík.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
Sis no po PNC se nezapřel 😒 .

sisa32
26. kvě 2009

No,tak se tu hodně blýská, ale nehřmí, tak to je jen statická el. Byl tu jeden blesk, světlo jak za bílýho dne a zahřmělo, ale zatím zdálky.

sisa32
26. kvě 2009

Tak hlásím, že už leje. 😒 A fest.

Myky, jsem trochu mimo,co je PNC?

sisa32
26. kvě 2009

Tak je to tady, vypínám pc. Pá. 😕

myky
26. kvě 2009

Sis PNC= penicilin. Se omlouvám, ale občas mi nedojdou ty zkratky 😅

myky
26. kvě 2009

Sluní fotky jsou naprosto a jediněčně úžasný 😀 . To se fakt povedlo a v holkách se ženský nezapřou 😀 . Tak a jdu do hajan. Mikeše nebudu budit na jídlo a počkám, až se vzbudí sám.
Tak doubrou noc všem.

myky
26. kvě 2009

Jo a ještě:
Dagi super nápad s tím srazíkem 😀 . Jsem pro 😵 .

masle
27. kvě 2009

Dobré ranko 🙂

tak to je docela příjemné že se trochu ochladilo.. 🙂

jinak Ráďovi zoubky zloběj..špatně spinká.. ☹ Tak snad se brzo proříznou..

bouřka nakonec přišla ale nic hroznýho to nebylo..akorát Veru spala se sluchátkama na uších.. 😀 strašpitlík.. 😀

hanul co ty? nepřišlo to na tebe při bouřce?? 😵

kačí - tak Fíla byl král no to se mu muselo líbit coo 😀 To Veru by taky byla s sedmém nebi.. 😵

holky může bej t k alergii i bolení v krku..?? Ivan teda neví jestli to alergie je, ale Dr. mu dala ty prášky na zkoušku a pořád děsně kašle a ještě ho prej tlačí v krku.. 😕 Je to hrozný, je pořád takovej chcíplej..a nasran** 😠 A já to furt musím poslouchat.. 🙄 🙄

slunickooo
27. kvě 2009

Zdravím při ránu,

u nás se taky nic moc nedělo, trochu bouřka a možná pršelo - 😀 😀

Masle _ jj bolení v krku může být - mívám to taky... naštestíto to mívám tak měsíc - někde koncem dubna a zač. května - tak se to dá přežít a taky tomu někdy uletím 😀 - v květnu totiž lítáme na dovči a už asi 2 x mě to díky tomu minulo 😀

já z kusila malý kaši na noc, ale snědla trošku a stejně se to spaní nezlepšilo... 😠

taky moc nechce flašku , chvilku jen potáhne a pak to kouše a blbne, tak jsem ji včera dala čaj po lžíčkách a panečku to jí jelo.. .takže budem najíždět asi na hrneček...

sisa32
27. kvě 2009

Ahoj holk,y, tak u nás celkem 3 bouřky, ale nic moc, jen příšernej slejvák. Mám úplně rozvalený keříky na zahradě. A 2x vypli proud. Taky jsem myslela na Hanulku, jestli jí ta bouřka nepodráždí. 😀 Teď je u nás slunečno. 🙂

Myky, to PNC už jsem taky pochopila, ale až později. 😎 😀

Masle, to bolení v krku asi být může, mě kolikrát tak škrábe v krku a blbě se mi dýchá pusou. Asi to má podrážděný. Ale je divný, že má potíže i po lécích, asi by měl zkusit něco jinýho. Třeba Zodac, je to jako Zyrtec, ale levný. Nebo Aerius, nebo Xyzal. To má letos poprvé tu alergii ?

hanulka3112
27. kvě 2009

Tak u nás bouřka teda žádná nic mě nezbudilo, jen teda pršelo, takže v pohodě a teda nechytlo mě to 😀 ale v neděli tu byl stop stav, no hrůza všichni se rozhodli rodit 😅 takže měli co dělat a to ted jedna doktorka odešla na meteřskou a druhá se už chystá, takže už i na ambulanci mají vyvěšené, že pokud možno at jezdi jinde.ještě, že už to mám za pár a jsem tu u nich pod dohledem, takže své místo tu mám jisté 😀 sestřičky se už těší, jak se mi to narodí 😉 🙂

kacatko03
27. kvě 2009

hoj hoj ...

takže 6m prohlídka% 8430g, 70 cm, hlava 45, hrudník 47. Předvedl jak se přetáčí a bere věci do ruky z pasení koníku, jak se lazí atd 😀 no prostě se předváděl. 3hexu nedostal, je zahleněný a pokašlává tak máme 3x denně mucosolvan. za týden uvi kontorla. 😉 ahoj

masle
27. kvě 2009

čaau kačí - teda tak Tóba předběhl Ráďu 😀 Tyjo a 70cm to je dlouhej co. To musím Ráďu změřit taky kolik má. Dr mi ho neměřila..máte kašlík jo, tak snad to bude dobrý 🙂

holky dík - tak aspoň že to vím s tím krkem. Já nikdy alergii neměla a Ivan také ne ale od minulého roku ho to pořád zlobí. Ale dost nepravidelně..tak nevím.. 😕

hanul tak držíš jooo? To jsi šikula!

kacatko03
27. kvě 2009

masle: dala jsem malému od Sunarky kaši dobré ráno, do flašky= hruška se sušenkama...je to takoby už připravené v krabice jako je smetana...no rmálně vytáhl půlku (celá je 250ml) a je tuhej a nic nevyblil 🙂 a je to teda dobrý měto chutná také. tak pak ještě musím vyzkoušet tu sunarku na dobrou noc. Toba má o 500g víc než měl Filip 😀

masle
27. kvě 2009

kačí - takže Bebu už vůbec nedáváš? Já zatím jedu na bebě a příkrmech kaše zatím nedávám..on když jsem mu jí zkusila dát jí moc nechtěl a ta Beba mu zatím stačí..Ale Tóba ti tu Bebu blije co?
Hele to budete mít půlku auta napakovaný jídlem pro Tóbu co až pojede na tu dovču.. 😀 Nebo se to tam dá koupit?

kacatko03
27. kvě 2009

masle: nene Bebu normálně dávám Tahle tekutá hotová kaše je jen na ráno...asi po hladové noci 😀 ale on press den moc mléko nechce vypije max 110ml. ale zato sní hodě příkrmu 😀 no to až pojedem na dovolenou tak jenom Toba nás bude stát 2000 na jeho jídle 😀 😖 🙂 ještě že jedou tchánovci svým autem tak to narvem k nic co se k nám nebude vejít 😀 😀 😀

masle
27. kvě 2009

kačí no to je mazec..2000 😕 tak to je dobrý, že tchánovci pomůžou.. 😀
No R. si dá ráno 150ml a spí 2 hodiny..pak dá tak 90ml a někdy ještě usne do oběda..a pak odpoledne už spí jen jednou...po obědě.. zrovna se probudil tak ho jdu změřit.. 😀

kacatko03
27. kvě 2009

masle? v tom jsou i pleny, beba..jinak ty zeleninové přesnídávky vycházejí cca 500+- na týden, k tomu ještě ovocné přesnídávky a je to tam hned za 2. 😠 takto jsem zvedává kolik bude mít 😀

sisa32
27. kvě 2009

Ahoj holky, tak dávám první návrh na letní dovolenkový srazík. Jsem keramička postižená a líbí se mi toto: http://www.penzionkeramika.cz/cz/penzion.html

sisa32
27. kvě 2009

Jo Kači, Tobík je pěknej. 😀 Váží víc než Adélka v 8-mi měs.

Teď jsem si všimla Sluníčka, tak zdravím. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru