Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
9. črc 2009

Sis tak to naštve 😠 . A kdy ti dají to správný CD? Pošlou ti ho aspoň poštou?
Masle to teda Ráďa s Tobíkem snad závodí, ne? Že by taky zubiska? To počasí je na tohle hnus. A co ti řekla Dr?
Mi dnes Miklík načůral na rehábce do boty 😀. Taky šikula. Koupila jsem mu 3 nová body a fotoalbum, které ještě musím dojít vyzvednout. Nějak pořád utrácím 😅 .

slunickooo
9. črc 2009

Zdravím holči SI

tak přeju Rádovi brzké uzdravení a Tob íkovi taky j eště pořád stoná..

Dagi - ne ne na dovče nejsme, tu máme až po tom našem srazíku...

Myky - tak halv ně že máš za co utrácet 😀 😀 , nám se nějak nedostáv ají 😠

Sis - to asi pomotali, určo to napraví a pošlou ti to správný, ale v ěřím, že to našte...

Já tu ted musela "překopat" všechny kabely u PC, malá je na ně jak ďas... furt to tahá a sápe se po nich,,,

a od včera máme chodítko.... dlouho ji v tom nenechávám jen na chvilku spíš at se plazí a leze po zemi 😀

a zítra razíme na tu KO - tak jsme zvědavá co moudrýho nám dr. poví 😀

annie29
9. črc 2009

Ahoj holky, jdu vas taky pozdravit jestli si na nas jeste pamatujete 🙂
Nicolka je uz 10-tydenni slecna a statecne dohani ten mesic, ktery si zkratila v brisku.
Mam za sebou teda operaci slepaku, ale jinak vsechno ok.
Obcas na vas juknu, jak vam rostou miminka.
Jinak mame v albu par fotek z atelieru 🙂

masle
9. črc 2009

čauky 🙂
tak u dr Ráďovi udělala CRP to na atb ještě nebylo..tak mám dávat mucosolvan na kašel a kapat do nosu ale n má ru rýmu docela vodovou tak jen odsávám večer a ráno..ale je teda děsně zahleněnej říkala Dr...kdyby měl zase dneska horečku, tak máme zítra přijít znova.. ☹

masle
9. črc 2009

Jo a včera odpo. jsem byla cvičit když si to Ivan tak přál 😝 a to byl teda masakr. Bylo to na těch míčích BOSU..Po půl hodině jsem mylsela že tam chcípnu.. 😀 Ale dneska mě bolí snad každičkaj sval, tak to snad bude mít nějakej účinek.. 😅

slunickooo
9. črc 2009

Annie - MOC MOC GRATULUJU K NICOLCE 😉

Masle - no jo ty to tak potřebuješ,,,, 😉 ty hubendíro 😀

myky
9. črc 2009

Annie, taky obrovsky gratuluji 🙂 . Máte moc hezkou holčičku a fotečky z ateliéru jsou nádherné 😵 .
Masle tyjo to se musim juknout, co je to za mičudy 😅 ? Bych potřebovala, jak sůl. Říkáš, že efekt bude,jo? Tak to by bylo fajn, něco najít. Já dřív cvičila dost, ale jak jsme tady v centru, tak mi v těch fitkách příjde hrozný, jak jsou tam všichni našňořený a do sálů se jde přes celou posilovnu, kde všichni čuměj. Já nejsem modelka, nemám permanentní makeup a už vůbec nemám hadry na cvíčo za x tícek 😠 . No ale budu to muset skousnout, pokud chci zase nějak vypadat.

masle
9. črc 2009

myky - no my tady na vesnici to tak neřešíme 😀 ...hadry mám taky obyč.. 🙂 😉 Fitko mám tady před barákem tak mi to nedělá problém občas tam zajít.. 😉

sisa32
9. črc 2009

Ahojky, Bárbína je na netu. 😀 Na prostřední fotce. http://rakovnicky.denik.cz/kultura_region/monik...

myky
9. črc 2009

Masle to je fajn. Já už našla kde u nás se to cvičí, ale asi půjdu napřed na obyč AE forming 😅 . se bojim, aby mě nekleplo 😅 .
Sis, tak bárbí čte knihy 😀 😉 ?
Já koukám na Poseidon 2.díl. Docela dobrý.

dagina
9. črc 2009

Ahojky,
kluci (Toba s Rádou)jsou opět nemocní 😖 ?! Tak ať se z toho brzy dostanou. Musím to zaklepat, ale Lůca zatím nebyla vůbec nemocná, ani když jsem byla já..., snad ji to tak vydrží, od půl roku prý mimča najíždějí na svou imunitu...

Sis, Barbie hodně nosí červenou, viď 😀 . TAk má aspoň podpis v knížce 😅 ... .

Masle, počkej zítra, se pravděpodobně nehneš 😅 . Ale jsi dobrá, že jsi se k tomu dokopala. U mě žádné cvíčo zatím nehrozí, zatím cvičím s Lůcou 🙂 .

Myky, já taky pořád utrácím, jsem hrozná, bych se měla krotit. Jak ještě dlouho budete cvičit Vojtkovku??? Načůral do boty 😕 ??? Tybrďo 🙂 .

Sluni, na jakou KO jdete??? Se Žanetkou????

myky
9. črc 2009

Dagi jj, načůal do boty. Ležel na tom rehabilitačním stole a já s ním cvičila a najednou šup a bylo 😀 . Jak dlouho ještě budem cvičit nevím, ale říkala, že Miky není dítě, klteré by si tam chtěla sušit do roka. Tak nevím. Ale pořád nás chválí, jak se zlepšuje, tak snad brzy skončíme. Asi uvidí, jak nastartujeme lezení atd.... a pak dle toho.

kacatko03
9. črc 2009

Ahoj holky, dneska mám fofr, ráno s tomem na meření bo nikoho sebou neměl. pak odpolko ke kadeřnici, mmch jsem moc nadšená jak mě ostříhala o omelírovala. ale foto bude později. Zítra jedeme na svatbu tak tu chystám ohozy 🙂 bude to masakr s malým, jdem i na hostinu tak bude asi jídlo i na zemi.

Dagi: nene je nemocný jen Ráďa, Toba měl jen horečku ze zoubku, ted už je ok, a byl trochu osypanej z pocení 😉

Masle: tak jak večer? jak je malému? a očíčko aspon lepší?: to je hned k té rýmě... ☹

Sluni: my už v chodítku jezdíme....drandí po celém pokoji a i na zahradě mu to jde 🙂 a má z toho hroznou srandu, nejdřív jezdil jak rak do zadu a ted už přišel na to že to jde do předu, navíc teda on v tom chodítku hodne stojí 😅 ale na dece už moc bejt nechce lump jeden.

dagina
9. črc 2009

Kači, tak to máte pěknýho čamrdu 🙂 . Lůca zase leze jak rak pozadu 🙂 , ale popředu ji to taky docela jde, kam potřebuje se dostane.
Krásně si užijte svatbu, no jo, Toba bude mít tu fešnou košili 😉

Mikymu už je 5měsíců..., to je mazec...., proč to s tak letí.

sisa32
9. črc 2009

Ahoj,
1. Gratuluju Annie ke krásnýmu miminku. 🙂
2. Necvičím, jsem tlustá jak prase a taky tak vypadám. Jen plánuju a skutek utek. 😝
3. Jj Dagi, ona nosí červenou, růžovou a zlatou, teď začala i béžovou a hodně kytky, co největší atd. 😀
4. Masle, přeju Radečkovi, ať je mu co nejdřív líp.
5. Myky, to se Mikymu povedlo s tou botou, škkoda, že se trefil do tvojí. 😀 Měl tam načůrat rehábce, když tě prudila. 😉
6. Kači, tak to jsi určitě ještě větší kočka, tak se těším na fotky a samo že i ze svatby. 🙂
7. Adél chodítko dávat nebudu, po tom co nás všechny matky permanentně na chodbě seřvala ortopedka, když jsem tam byla tenkrát s Jindrou. 😒
8. Ona všude leze a stoupá si i u nábytku a topení, prostě všude. Já jí hlídám, jak můžu, aby se jí nic nestalo a ona si pak namlátí čumáček na hrací dece, když leze za hračkou.
9. Sluni, CD jsem si jela odpoledne vyměnit a ani jsem nemukla a už mi ho cpali. 😀 Tak fotky naší vodnice jsou v albu.
10. Už nevím, co bych tak ještě psala, jo sháním Jindrovi batoh do školy a nic se mi nelíbí, nebo je to malý. On má aktovku se Shrekem a tím prdlým oslem a prý že do 4-tý už s ní nepůjde. 😀

dagina
9. črc 2009

Sis, čímpak jsi fotila Aduš pod vodou??? Teda je mi jasný že foťákem 😅 , ale tím obyč podvodním to asi nebylo, viď....

sisa32
9. črc 2009

Dagi, to nás fotila paní majitelka. Měla nějakej velkej foťák celej v plastovým obalu.

myky
9. črc 2009

Dagi jj, letí to jak blázen 😀 . Ale je to čím dál tím hezčí, že? 😵 Lucinka už leze a já jsem zvědavá na Mikyho, kdy začne 🙂 .
Sis no, kdyby načůral jí, že? 😀 Fotky super 😀 . Nevim teda, jestli bych sebrala odvahu potopit Mikymu hlavičku pod vodu 😅 , ale je to hezký. Já jsem poprděná i doma, poněvač on už se mrskoší a bojim se, že mi vyklouzne. A Adélka plave i sama, nebo jí musíš pořád přidržovat?
Kačí, ty zas budeš větší kočka. Hezky si to užíjte na svatbě. Tam se na zemi jídlo ztratí 😉 😀 .

sisa32
9. črc 2009

Myky, zatím jí držím, ale v září jdeme na pokračovací kurz a tam už se asi budou učit plavat pod vodou sami.

dagina
9. črc 2009

Sis, no právě že ty obaly na fotáky jsou děsně drahý, proto se ptám..., třeba naše lektorka také bude mít takový foťák 😉, se těším na plavčo

Myky, jj, to máš recht, vůbec nechápu, jak jsem mohla být tak dlouho bez dítěte 😉
Jinak s tím potápěním mimča pod vodu mám také respekt 😒 , ale asi musí každé mimčo pod vodu...

Tolik hodin..., mažu chrápat..

Dobrou noc!!!

dagina
10. črc 2009

Ahojky, poslední odcházím a první přicházím. Lůca mě hned po ránu dostala, v 6 jsem kojila, byla jsem totálně KO, myslela jsem, že hned pak usne a já sní. Ona však stávkovala a usnula až za hodinu a mě to spaní zatím přešlo 😖 , tak už šuruju po bytě, ale nic moc se nepředřu, když vidím tu spoušť, tak se mi ani do ničeho nechce a už se těším ven.

Včera jsme koupila nové dudlíky, používám od MAM s plochou savičkou, vzala jsem ty od 6ti měsíců, mají trochu jiný tvar a mají větší savičku a Lůca se mi tím div neudusila, savička jí skoro dosahuje až do krku 😕 , tak dnes valím koupit zase ty novorozenecký 😀 .

to jo, Kacka bude kočka, ani neřekla co bude mít na sobě 😉 .

Tak valím, pááááá
Pěkný den

slunickooo
10. črc 2009

a hojík vespolek

tak Ko se nekoná - mudra má dovču, bude tam sice záskok - ale raději si počkám na ni... je to klasická KO - na 8 měsících + aplikace Synflorixu

Sis - fotky naprosto super,,, Adel je šikula a ty taky, že se o ni nebojíš 😉

Kači - jé se máte - taky bych razila na nějakou svatbu, o nic se nemuset starat a hezky se nacpat 😀 😀 a jsem zvědav á taky na foto.... jo a malá taky zatím jezdí dozadu,, tak se pak začne hned vztekat , když nejede tím směrem jak chce...

S cvičením vás obdivuju - já jsem líná jako veš 😀 😀

a Dagi - Lucka je šikula jak už leze

Myky - malej je šikulka, určo brzo s cvičením skončíte.

jo a já odnaučuju to noční jedení a cucání 😠 😠 , tak snad to dotáhnu do konce, myslela jsem si , že to bude horší....

taky přeju hezký den,,,, možná juknu navečer.. pá

masle
10. črc 2009

Ahojk holčiny 🙂

tak R. už horečku neměl tak to snad bude dobré.. 😵 Ale teda moc toho nenaspí jak má ty hleny a kyšle , tak ho furt budí.. ☹ Teda pěkně se ochladilo venku co 😝 Ale příští týden maj bejt "zase" 30ky..tak jsem na to zvědavá..

dagi no měla si pravdu ráno jsem vstala z postele a šla jsem jak posr..jak mě bolely lítka.. 😀 😀 ale už jsem to trochu rozchodila.. A Lucinka je šikulka že už leze a to se plazí nebo už jde na kolínka?? 😕 😵 taky máme MAM a taky jsem zkusila ten od 6ti m. a nechce ho 😅 Takže má furt ty mrňavý..

sluni - tak ko jsi odložila..ono je to asi lepší když jsi zvyklá na tu svou Dr. ..takže v noci ještě kojíš ?

sis - a kde jsou ty fotečky z plavča?? jsem je neviděla.. ☹ nebo jsi je sem ještě nedávala?

myky jo jo lepčí je si zajít nejdřív na norm. aer. a pak třeba na tohle.. 🙂 😉

kačí - tak svatbu si užijte!!! ať tam Tóba všechno nesní!! 😀 😀 Se těšim na fotečky!! 😵

sisa32
10. črc 2009

Ahoj Masle, fotky zam jsou, dala jsem je za ty starší plavací.

Jinak zdravím všechny. Dnes mám radost, asi jsem sehnala dovču na Lipně. Manža než se rozhoupal, tak všude plno, museli jsme posunout termín o týden, takže přijedem v neděli a v pátek zase jedem do tý Bobrový, to bude chuť. 😀 No ještě čekám, až mi paní odepíše a pak budu v klidu. Musím tam Adél natrénovat na to spaní mimo domov, abych jí pak na srazíku jen uložila a mohla jít za vámi, ne abych tam u ní seděla bůhví do kolika.

Dnes jsem do ní nacpala polévku, měla to všude, až za krkem na lehátku, no ale na konec to snědala. Pak se dostala Jindrovi do tašky z čoko vejci z Velikonoc a dostal se jí do pusy kousek celofánu, to jsem si teda ani nevšimla. No a když jsem jí dala na hrací deku, tak se jí zvedl žaludek a všechna polívka z ní vylítla na tu dekau a hračky, takže zase peru.

sisa32
10. črc 2009

Než jsem to tady napsala, tak malá odšoupala postýlku doprostřed obýváku. 😀

slunickooo
10. črc 2009

Sis - Adél je teda číslo.... a já teda budu v Bobrový taky kdovíjak dlouho uspávat 😀 😀 naše je zvyklá v kolíbce ,že ji kolíbu než usne a jinde jsme zatím nespali - tak tuším , že to bude horor - to spaní tam.. 😀 😀

Masle - super že snad už bude Ráda ok, a když jde spát tak kojíme a pak právě se mi v noci hrozně budí vždycky si spíš jen cucne a pak žužlala prso.. .a došlo to tak daleko, že jak jsem ji ho vzala tak hned šílený ř ev - tak jsem řekla dost.... takže t ed po 2 n oci jsem ji jak začla b rečet jen pochov ala a šup s ní do kolíbky, teda ještě jsem ji jednou v noci najíst dala.... takže když jsem už začla.. tak s tím chci pokračovat a dov ést to do zdárného konce.. uvidíme co na to dneska tatínek až se vrátí 😀 😀 už ho slyším - že ji trápím hlady 😀

oskarka
10. črc 2009

Ahooooooooooooooj holky, hlásím se ze severu Čech, kde už týden pobýváme a je to fajné.

V tom týdnu, kdy jsme odjeli Ondrášek překonal šestou nemoc - možná jsem to tu už psala, tak mi to promiňte, že se opakuji - docela jsem se vyděsila když měl tři dny horečky a pak se osypal, ale MUDr. neshledal nic závažného a přisuzuje to této chorobě. Tak hurááá.

Ondráškovi se tu líbí, což jsem velmi šťastná, můžeme tu být až do konce srpna a krásně tu spinká (hlavně přes den, kdy v Praze třebas vůbec nespí). Dneska kupříkladu spal dopoledne 1.5hodiny a odpoledne též 1.5hodiny - pěkně na zahradě v golfkách schovaný pod moskytiérou. Paráááda. A já uklízela na zahradě, v domě, četla si časopis, web, atd.

Dneska za námi přijede manžel tak už se těšííííím.

A od pondělka už nekojím a Ondrášulka to nese v pohodě - vůbec se mi do výstřihu nesápe🙂, tak jsem ráda. Papáme tedy přes den teď takto:
5.20 - UM
9.00 - jogurtová svačinka (bílý jogurt)
12.30/13.00 - oběd
16.30 - ovocná svačinka
19.30/20.00 - UM Hajaja nebo kaše

Mějte se pěkně, zatím papa

slunickooo
10. črc 2009

Oski - prosím tě a jak jsi ho naučila na flašku.... naše ji v ůbec nechce,,,, dneska udělaáme další pokus... už přehřívám vodu na Bebu.... .

sisa32
10. črc 2009

aHOJ oSKI, TEDA, VY SE MÁTE, JAK SI UŽÍVÁTE. 🙂

Sluni, jestli odmítá um, zkus vyměnit savičku. My jsme museli vyzkoušet všechny možnýa pije jen z gumových NUKů. Silikonový ani náhodou.

slunickooo
10. črc 2009

tak on-line 😀 😀 😀 😀 man že ji ji nejdřív malinko zkusil - to vypadalo dost d obře, tak ji pak vzal a šel s ní a řev jak bl ázen, t ak hned, ... ona to nechce dej ji .... tak jsem ji zkoušela já láhev a jak řvala tak raději odešel 😀 😀 no já to taky samo nevdržela tak jsem ji dala od sebe chvilku a pak zkusila lahev - a světe div se vyžahla skoro celou, a ted už chr upe.. tak snad se blýská na lepší časy.... měli jsme jen posl. zkušební vzorek Beba 2 Preminum... tak zítra sjedu do města koupit a budem zkoušet dál.... a máme ob yč. lahvičku se savičkou co tam byla... savička je průledná tak je to asi ta silikonová

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru