Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
12. črc 2009

a hojík,

přidávám se s tím ,že vám to Kačííí moc všem sluší

a SIs - kráááása - strašně se mi to líbí -hlavně ty křesla,,,, 😉

M asle - t ak má bý t he zky tak snad se z toho malej br zo dostane...

My opět trávili celý den venku, takže doma to je jak po výbuchu ... 😠 😠

slunickooo
12. črc 2009

jééé ahoj Dráčku -teda to je krása už jste 20 tt a čekáte chlapečka - MOC GRATULUJU,,,, tak to vidíš vid, že to nakonec vyšlo ani se nenaděješ a budete mít ten malý uzlíček štěstí doma v postýlce 😉

dracekmracek
12. črc 2009

sluni moc děkuju,utíká to a už se nemůžeme dočkat 😵

sisa32
12. črc 2009

Ahoj holky,

Sluni a Masle, děkuju za pochvalu. 😉 Masle, já právě ty duchy nikdy neviděla, tak mě to trochu děsí.
Ale aspoň vím, co cítím. Pořád mi bylo hodně líto, když jsem si říkala, že už nikdy nebudu mít mimčo, ale teď, když by to mělo přijít, z toho vůbec nemám radost. Kdyby třetí dítě, tak nejdřív za dva roky.

Kači, taky se přidávám, moc vám to slušelo a myslím, že když tě viděla nevěsta, tak bledla závistí. 😉

Ahoj Dráčku, to je dobře, že jsi se přišla na nás juknout, koukám, jak ti to letí, už jsi v půlce. 🙂 To bude dáreček pod stromeček. Dráčku, jestli můžeš, odkud jsi ?

Holky, mě je blbě od žaludku, jsem se přejedla škvarkovejch placek a jsem přemaštěná. Potřebovala bych pivo, ale jsem líná si pro něj jít do sklepa. 😝

kacatko03
12. črc 2009

Ahoj holky tak já se ted právě probudila. Tom s F koukají v ložnici na Přátele a Toba vykoupaný napapaný chrní v pelišku....a pak že to bez mámy nejde 😀 😀 😀 😀

jinad díkes za pochvalu. tady je zbytek fotek, ale to je už spíš o nevěstě a ženichovi 😀 http://rejli.rajce.net/Malky_svatba_10.7.2009

Masle: jj mělír mám světlejší 🙂

slunickooo
12. črc 2009

Kačíí a komu jste to vlastn ě byli na svat bě ,??

SIs -ti je blbě??? A v idělajsi duchy???? To je docela zajímavý 🙂 🙂 ale každopoádně ti přeju at to dopadne tak jak ty chceš.... určo to bude OK uv idíš.... my dneska u Sunaru po koupání už brečeli jen chvilinku a pak ho vzala a vyžahla... 😀

kacatko03
12. črc 2009

sluni: byli jsme na svatbě Tomovo bratrance na fotkách si jsou trochu podobní 😀 hlavně sestřihem od přírody 😀

jee co to čtu: SIS test?? 😀 😝 😉 tak na dalšího dicha jsem zvědavá 😀

jinak jsme na mléku HIPP a neblejemě už Itálie

slunickooo
12. črc 2009

Kači melír je moc hezký, já taky přemýšlím o nějakým, už vlasy nepadají .. ale nevím vůbec jaký,, nebo vůbec nevím co na tu hlavu - poradíte?? 😀

slunickooo
12. črc 2009

jaký mlíko Hipp - něco jako Beba nebo SUnar??? Já za Niki měla Bebu a ted v sobotu jsem frčela do města protože mi vzorek došel a malý bal. Beby neměly tak jsem vzala Sunar a Hami ale to jsem koukala že lékárnice zvrzla a dala mi až od 12 měsíců - jsem právě chtěla malý balení, kdyby to malá nechtěla, ale ted ten Sunar baští tak u něj asi zůstaneme.... včera snědla 100 dneska 120 .... no n a začá tky to je myslím dobrý ne? 😀 😀

slunickooo
12. črc 2009

jj právě mi byl ženich s Tomem nějak podobní 😉

dracekmracek
12. črc 2009

Sis děkuju 🙂 jsem z Kutné Hory 😀 doufám že už nás nic špatného nepotká,pořád něco ale to už je prd proti lednu 🙂

sisa32
12. črc 2009

Sluni, já doufám, že už žídný duchy neuvidím. Manža říkal, že je to taková čárka od nich, jao že kdyby byl pozitivní, tak by ztmavla, taková prostě předkreslená. 😀

Malá je šikulka, jak hezky najela na UM, já se natrápila s Jindrou, to jsem vyzkoušela všechno a nakonec vyrostl na Hamilonu. Adél dostala Bebu hned, sice jsem zkoušela i jiný, ale to nechtěla vůbec. Jo jinak jak pije místo tý AR HA, tak vůbec neblije.

Půjdu kouknout Kači na fotky.

Dráčku, tam jsem byla se základkou na výletě. 😀

slunickooo
12. črc 2009

ty vole 😀DD SIs - jestli tam je náznak tak to teda vypadá fakt docela na mimi 😀DD

slunickooo
12. črc 2009

jo holky - tchá novci maj výročí svatby.. taak vůbec nevímce co koupit - tu jukám na n ějaký flašky, že si můžem dát jakou chcem e tiketu...nebo kalendáře , ko rbele třeba na pivo a hrnky ... s jejich fotkama???? Fakt nevíme??? Nebo třeba puzzle s jejich fotkama... ????????

sisa32
12. črc 2009

Tak Kači, zkouknuto. Těch teda je a moc hezký. Měli jste tam hodně prcků a manža s bratránkem jsou si fakt podobný. 😀

sisa32
12. črc 2009

Sluni, kolikátý mají váročí , Co třeba nějakej zážitkovej dárek, let balonem, nebo masáž, lázně apod. Něco, co si užijou spolu.

myky
12. črc 2009

Ahoj, letím pozdravit.
Sis tak duch, jo 😅 ? Tak to jsem zvědavá, co z toho vyleze 😵 ? Posezeníčko máte luxusní 😀.
Kačí, mooooc hezké melírky a fotečky atd......... Co taky jiného z tvojí rodinky mohlo vylézt, že 😀 ?
Sluní Žanda si zvykne a bude baštit i z láhve. To víš, prso je prso. Kdybys měla kluka, tak se tlemim 😅. Ale ona jinak papká celkem dobře, ne?
Co asi Lucinka a Dagi s prvním příkrmem?
Dráčku super, že se máte dobře. Už to uteče, jako voda a Lukajda si bude užívat u vás v náručí 😉 .
Jinak mě dnes bylo zle, že jsem řekla, že do IKEI nejedem a jdem jen na prochajdu. A byl z toho půdenní výlet prahou 😖 . Normální bolení žaludku a kdybych hodila 😝 , tak se mi uleví. Ale to já néééééééééé, že? 😅
Tak brou noc a Sis na zítřejší testění držím palce 😉 .

dagina
12. črc 2009

Ahojky, uuuuff, musím trochu rozdýchat navštěvu u tchánovců, tchána chytl amok 😝 . Že mě to stojí za to tam líst 😖 a nervovat se.

Kacatko, fakt jak modelka..., moc krásný šaty... . Svatba se vydařila, takže vše OK. 🙂

Sis, tak toho ducha vyfoť a ukaž nám ho 😕 😎 .

Dračkumráčku, krásnééé bříško, fakt to letí....už 20t...

Lůce jsme nejdřív dali domácí mrkev, v mixeru to nešlo umixovat, tak jsem to propasírovala, ale zůstli tam minihrudky, to ji dusilo a nechtěla. Naštěstí jsem měla jednu skleničku kupované, tak zbaštila asi 5 lžiček, což si myslím že je pěkné napoprvé.

Sluni, takže malá baští sunar 🙂 ??? Za chvíli bude baštit s vámi u stolu. A Oskarky Ondrášek také 🙂.
Já to vidím u nás ještě na dlouho 🙂 , Lůca je fakt dar a já si ji vychutnávám se vším všudy, když to jde... 🙂

Jinak dárek tchánovcům...., mě by se líbil ten kalendář, ale s jejich fotkama ne, spíš vnoučátek...., a nebo zaplatit víkend v lázních...., kdyby se jednalo o mé tchánovce, bych měla hned vyřešené 😅

to je hodin 😕 , zítra budu jak vyoraná myš 😖

dobrou noc

sisa32
12. črc 2009

Dagi, ten duch je fakt neviditelnej, ani vyfotit by nešel. 😀
Je mi furt blbě, jdu do hajan, ráno směr Kladno, takž až odpolko, pá, pá. 🙂

Hoj Myky. 🙂

kacatko03
13. črc 2009

dobré ráno holky,

díky za pochvalu 🙂

Sluni: malej byl na Bebě ale v itilii nám došla a tam bebu neměli tak jsme koupili mléko od Hippu Biologico. a to mu chutná a ani nebleje, a taky to bio nemají tak má Hipp plus a to je taky ok. tak nevím zda se blicí era už srovnala nebo to je mlékem 🙂

sisa32
13. črc 2009

Ahoj holky, tak test negativní. Uffff, to jsem si oddychla. 🙂 MR mám za sebou, je to humus, víckrát tam nemusím. Ani mi neřekli, co a jak, výsledky až ve středu na ko u mojeho dr. Tak zase čekání. 😝 Nejvím mi štavalo, že jsem byla objednaná na 10-tou hodinu a šla jsem na řadu v 11.15 h. 😝 Celou dobu jsem tam stála, v čekárně 4 židle, seděli tam 3 chlapi a jedna taška a myslíte, že mě někdo pustil sednout ?

kacatko03
13. črc 2009

kde jste kdo 🙂

sis: tak to je ok že je to negativní 🙂 já měla ted spoždění 3 dny a už byla nervozní taky bo od porodu to mám přesně na den. tak už sem myslela že by se Tomovo klucí dostali do normálu. tak naštěstí ne a je to taky ok 😀

jinak jsem dneska po tvém vzoru objednala tobíékovi botky http://www.bata.cz/artikl/36512
v chodítku stojí a jezdí sem tam tak at má aspon pevné kotníky 🙂 tedtu lítá ve Fidelovo sandálích č. 19 😀 😀 Fíla je měl v roce 🙂

masle
13. črc 2009

Čauves holky 🙂
sisa - tak to jsi asi ráda že..že je negativní.. 😵 😉 MR bude určo Ok!!! 😵 Uvidíš! 😵 No jo no nělterý chlapi jsou fakt telata.. 😝

kačí - tak to je dobře že blitící období je pryč co.. 🙂 Ráďa je už nějakou dobu na Sunaru a taky mu jede.. 🙂 😵 Tyjo vy yž máte botky ty jsou krásný 😵 😵 ...já ještě s botkama počkám..až to bude vypadat na chození.. 🙂
Jo simtě Veru nevíš jak je to s těma věcičkama od Lamaze..? To je asi ještě brzo že..

JInka Ráďa má furt tu rýmu a chrchlá ☹ ☹ale ven s ním chodím, bo je vedro ..tak to snad nevadí..vypadá úplně jakoby měl alergii..teče mu z nosu, vychrchlává hleny a má oči jak skleněnky.. ☹

dneska jsem byla s Veru v parku s kočárem a Veru si tam vyrazila dech 😒spadla z prolejzačky..pak ještě spadla z kola..takže den blbec..chuděra 😖 zítra a pozítří jedem k našim na koupando má bejt nějaký vedro.. 😵

myky
13. črc 2009

Ahoj,
Sis, tak vydíš. A co mrcha?
Dagi to Lůca papala dobře. Prý když se začíná, tak je to na počet lžiček.
Kdepak máme masli? Koukala jsem na to cvíčo, jak byla a musí to být super. Zjistila jsem, kde u nás to cvičí a až se trošičku rozpohybuju, tak určo vyrazim.
Kačí pěkný botičky. A to jsi je byla zkusit v obchodě a objednáš je přes net? Mě jde o to, že musí být ohebné a to takhle nevidím 😅 ? Taky ten tvar nožičky žejo? Jak to děláte?
Mě je pořád zle od žaludku. Kdybych nevěděla, že nejsem těhu, tak si myslím, že taky budu testit. Mám takovou tu kovovou pachuť v puse a celodenní žaludeční nevolnost, ale ke blinkání to nedojde. Když si vspomenu, že tohle jsem měl celých 5 měsícu těhu, tak nechápu, jak jsem to zvládla 😵 .
Jinka Mikulášek se asi začíná kazit se spinkáním. Budí se kolem 5h a pak už nechce zabrat. Už jsem utahaná tak, že občas nemůžu usnout 😅 . Z těch veder a zubů nechce moc jíst, tak jsou boje na denním pořádku. Dneska jsem vzala jídlo ven, tak jsme přišli až po 16h domu.

sisa32
13. črc 2009

Ahojky, jen v rychlosti, jdeme koupat.

Kači, pěkný botičky, ty zavazovací jsem chtěla, ale měli jen velký.
Myky, jsou z měkounký kůže, krásně ohýbací a mají žirafu, což já nikdy nekupovala bez ní.
To máš asi nějakou střevní virozu, tak hlavně, aby to rychle přešlo a mohla jsi si užívat teplý počásko.

Masle, tak to chudák Veru, ale aspoň má vybráno na celý prázdniny.
Ráďovi sluníčko udělá jen dobře, alergie to klidně být může, teď toho v tom vzduchu lítá.

myky
13. črc 2009

Jééé masle jsou vlastně mrůdci. Tak ať je brzy ok.
Já teď zuřim. Ve zprávách říkali, že není HEXA vakcína a my máme mít první 21.7. 😠 ! Jestli nebude, tak tu rehábku rozkoušu zaživa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A pak ten magor, co běhá po praze s kudlou utekl z Karláku, což je pár stanic tramvají u nás a navíc bydlí na Praze 3, jako my 😠 . No já fakt mám den.
myslíte, že má cenu zavolat Dr ohledné té vakcíny? Jestli jí má a bude mít za těch 14dní? Nebo, že bych šla na očkování dřív, než toho 21.7.
Masle jj, s žirafou jedině. Ale když jsme kupovali synovcovi, tak i s žirafou občas měli šíleně neohebnou podrážku a to my přišlo strašný. Tak proto se ptám, jestli si je jdete napřed ošahat a teprve pak objednáváte?

masle
13. črc 2009

myky ahoj - jo jo je to sranda na těch míčích.. 😀 je to hodně o rovnováze..já jak na tom byla prvně tak jsem z toho amo pořád padala.. 😀 Al e dobrý ve středu jdu zase.. 😵 Tak si zajdi k mudře ať ti napíše recept a dej si to do lednice..ale divim se že neni když už je ta druhá vakcína.. 😕 tak ať ti je lépe!! 😵

kacatko03
13. črc 2009

myky: no tak my máme jít na Hexu ve středu na tu třetí co nám opřád kvuli nemocem odkaládají. tak mi neříkej že nejsou 😕

masle: já bych botky taky nekupovala ale jak je v chodítku tak už dojede kam chce a staví se. tak proto.

Sis: jj v krámech mají jen velké tak proto sem je objednala přes net, akorát mě teda vyšli s poštovným nza původní cenu 😅 😒 😝

sisa32
13. črc 2009

Myky, klíííííd, už se vrátil do blázince. 😀
Dr klidně zavolej, třeba má nějakou zásobu, tak ať ti jí schová.

Masle, já když čtu jak cvičíš, tak se snad poptám na něco pro mě. Zatím začnem jezdit na kolech, bo na tom Lipně chci jezdit hodně a loni jsem na kole neseděla. jen nevím, co Adél v tom vozíku, no musíme trénovat, jenže teď je zase hic, tak se mi nechce. 😝 😎

Kači, jsi měla nakoupit pro celou rodinu, aby to poštovný stálo za to. 😀

sisa32
13. črc 2009

Jo, dnes jsem volala na výsledky tý Boreliózy u Jindry a teď jí nemá, ale má protilátky, tak prý se s tím musel v životě už setkat. Tak to nevím, to bych si snad všimla né.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru