Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
13. říj 2008

Ahoooooooooooooooooooooooooj

dagina
13. říj 2008

Sis, ty jsi také šikulka, našla jsi nás 😵 . Co malá??? Je hodná 😉 ????

sisa32
13. říj 2008

Jo, ta je hodná jen když se pořádně nají. 🙂 Bohužel se mi dělá míň mlíčka než ten první týden, tak musím 2 x denně přikrmovat UM, ale potom krásně spí.

konka
13. říj 2008

dag. v jake dupce to bydlis? tady je nadherne a teplo jak v lete... ja bych tak chtela mlhu a dest 😕 a ono nic..

siso.. hlavne,ze je zdrava a hodna.. prikrmovani je uz pak to vedlejsi, ne? 😀

oski: teda ty nam chces porodit nekde venku? 😉

dagina
13. říj 2008

konka 😀 , východní čechy 😵 , a do teď opravdu mlha mlha mlha 😒 .

sisa32
13. říj 2008

Konko, já vím, ale měla jsem z toho ze začátku depku, že nemůžu najednou pořádně kojit.

dagina
13. říj 2008

sisa, já kojení ještě moc nerozumím..., ale kamarádka mě upozorňovala, že se mi může chvílema zdát, že jakoby ztrácím mlíko..., říkala, že to chce kojit, kojit kojit, pokud možno nezačínat s příkrmem,a ona kojila plně bez příkrmu do 8 měsíce. Vím, každá to budeme mít jinak..., já jen tak pomalu sbírám info a dělám si přehled, jak jsem psala, vím o tom houby. Když kojit nejde, tak se také nedá nic dělat, to je jasné. 😉

sisa32
13. říj 2008

Dagi, já kojím pořád, vím že nesmím přestat, jinak přijdu o mlíko úplně, ale bohužel jinak to nejde. Moje sousedka nemá mlíko vůbec, co se jí narodila malá. Bohužel nic nenadělá.

dagina
13. říj 2008

Jj, také znám několik, které nekojily vůbec ☹ , toho se bojím, páč se na kojení těším 😵 .

murasek
autor
13. říj 2008

misko, no neni tam dlouho, ale je docela sympatickej a mladej cca 35-40? nevim. No ja si spis myslim, ze tim, jak jsem mela dlouhy protokol, tak ten del. cipek byl uplne zmatenej a nebyl tam ani naznak pootevreni, tak tomu musel pomoct,no. tak tak. 😠

konka
13. říj 2008

sis, moje kamoska taky dokrmuje od prniho dne z porodnice.. maly je cvalik 😀 vim, ze chces pro malou adelku jen to nejlepsi.. ale clovek telu neporuci a pokud nemas mliko, tak je lepsi prikrmovat, nez aby mala brecela hlady.. ale ty stresy chapu.. takze nam muzes rict cokoli.. 😉

dag, ze bych se prestehovala? 😵 ja takove pocasi zboznuju, skoda ze nebydlim nekde v irsku 😉

sisa32
13. říj 2008

Konko, díky, prolezla jsem celýho koníka a uklidnilo mě, že nejsem jediná. Ne že bych to maminám přála.

dagina
13. říj 2008

Jak vůbec poznám, že mlíko mimču nestačí, že ho mám málo..., že pořád řve 😅 ????

konka
13. říj 2008

sis, ja uz bych chtela svou adelku mit taky u sebe... on se ten cas nejak vlece 😝 sis, a cim prikrmujes?

sisa32
13. říj 2008

Dagi, já vždycky koukám, jak dlouho kojím a taky vidím jak cucá a jestli poliká. Když má málo tak se pak kroutí, řve a rve si ruku do pusy.

No jo Konko, ty budeš mít taky Adélu. 🙂 Přikrmuju Bebou HA 1 a teď jsme koupili Sunar a Hipp, tak uvidíme, co jí bude nejvíc chutnat.

sisa32
13. říj 2008

Už je vzhůru, jdu kojit, ahojky.

konka
13. říj 2008

sis, adelka je nadherna ted jsem koukala na tve fotky.. fakt ze jo.. jinak to obleceni s kravickama a se jmenem je suprovni.. muzu pak dostat odkaz na ten obchod a cenu?

konka
13. říj 2008

holky, ja nasla grej v jine diskusi, tak jim to vyslo 😉

bigrendy
13. říj 2008

Ahoj holky. tak já jsem ještě nezačala. snad to nikdy nedostanu. 😠

dagina
13. říj 2008

Big, a nejsi už těhu 😕 😕 ???? Konka, jj, o Grej to víme 🙂 .

bigrendy
13. říj 2008

dag nejsem. byla jsem na hysteroskopii a potom bez sexu . 😠

kacatko03
13. říj 2008

aaaaa ahaaaa tak to je mazec.... 🙂 to by me nenapsadlo hledat 🙂 diky holky

miky: nepoznala jsem nic k dr jsem sla protože jsem začala špinit slabě a on vyšetři a zjistil...jinak nic...tvrdnutí bricha normal...pri magnezku...tak sem jen koukala jak balzen... 🙂

myky
13. říj 2008

Ahoj holky,
káčátko psala ještě na IVF2, že je v nemocnici a otevřená ☹ . Tak snad nebude rodit!
A ještě mám takovej blbej dotaz 😅 . Jak moc je potřeba oholit se na porod? Musí to být úplně, nebo stačí jen třísla?
A nevíte něco na záda? Cvičíte, nebo vás nebolej? Mě strašně bolí ten sval jakoby pod pravou lopatkou a vůbec nemůžu sedět.

myky
13. říj 2008

No kačí tak jsi byla rychlejší 😀 . Tak to je věc, já se pořád bojim, abych to kdyžtak poznala 😨 . A dávají ti nějaké infuze, nebo co s tím?

kacatko03
13. říj 2008

myky: ano jsem na kapackach....s oholenim se bud ohol sama doma nebo oni site tamoholí 😉 🙂

myky
13. říj 2008

kači, tak snad zaberou. Moje ségra takhle byla taky chvilku v nemocnici a pak rodila den před termínem. A Chiw to měla taky nějak tak , že? Ta možná byla i nějak víc otevřená. Sice je to blbé ležet ve špitále, ale aspoň jsi pod dohledem. A už nešpiníš?
Když já nevim jak moc oholit? Jestli všechno, nebo stačí jen v tříslech. Aby mě pak nesprdnuli? Řešim to pěkně brzy, co 😀 ?

oskarka
13. říj 2008

myky, ahoj, důležité je být oholena v místě hráze, tj. tam, kde se eventuelně provádí nástřih

myky
13. říj 2008

Oskarko děkuju 🙂 . Tak mám o problémek míň.

oskarka
13. říj 2008

Myky, nemáš zač děkovat.
Přeji Vám všem hezký večer. Zítra nás čeká kontrola v poradně, tak jsem zvědavá, jak to s námi vypadá, zda už se to naše mimi v blížícím se termínu porodu chystá ven či nikoliv.

sanuska
13. říj 2008

Čágo bágo, já jen že jsem padla na Juliet na fotoalbíkách 😵

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Jinak na vás všechny myslím!!!!

Těm co porodili mooooc gratuluju hlavně CHiwulíně, těm co rodit teprve maj držím pěst aby to bylo co nejdříve za váma a těm co by rádi rodily - jako jááá 😀 - držím pěst, aby byly co nejdřív těhu....chjo

Příští týden se zastavím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru