Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

bozka
29. říj 2008

Ahoj holky,
tak sobotní "zapíječka" Zdendy se moooooooooooooc vyvedla, po týhle akci musí být Zdendulka zdravej jako řípa 😀 😀
Přidala jsem nový fotečky 😉
Jinak Oskarko, tak snad už dneska bude ten den D, budem ti držet palečky,
Dag krásný fotky,
Hani gratuluju ke dvojčátkům
masle tobě ke ko, hlavně odpočívejte 😉
Kacatko to je super, že už jste doma :-
Bigrendy a tobě gratuluju k úrodě.
jestli jsme na někoho zapomněla tak se omlouvám 😀

grej
29. říj 2008

Rendy - super! Gratuluju! Vidíš - já ti říkala, že jich bude dost 😉
Držím palce ať jich máš co nejvíc i po oplodnění 🙂

slunickooo
29. říj 2008

Holky - jen hlásím, že Oski zatím nepsala 😀 😀

myky
29. říj 2008

Hezký večer,
jukám co vy tady?

Oskarka ještě nííííc 😨 ? Chudák, ta si to teda vybírá.

Rendy GRATULUJI 😀 . Držím moc palce těm tvým vajíčkům, aby se krásně oplodňovali 😉 a pak uhnízdili 😵 .

Bozko, to teda muselo být zapíjení 😀 .

Dagi jj, skolilo mě to pěkně. Asi na mě někdo něco prsknul v tramvaji. Hrozně kašlu, tak se bojím o pupík. Je to hodně nepříjemný. 😢

Kačí, jak se máš doma 🙂 ? Obskakujou tě mužský 😵 ?

Sluníčko ty to máš za pár, viď? Se holky máte. Já bych taky chtěla mít už přes 30tt.

Jsem zvědavá na tu Božku, tak až zítra. Dobrou a hezky se vyspěte 😀

dagina
30. říj 2008

Ahoj holky, teda, kdepak se všechny touláte???? Nějak to tady vázne.

Božka, ty máš mnohem krásnější fotky 😉 , Zdendula je úžasnýýýýý, už se také těším, až budeme fotit mrňouska 😵 .

Jj, Oskarka to už má určo zasebou 🙂 , se těším na info.

Myky, a už to je aspoň trochu lepší?????

bigrendy
30. říj 2008

Ahoj holky??????????? tak máme 5 miminek. 😀

slunickooo
30. říj 2008

Ahojík ve spolek,

Bigrendy - gratuluju k "miminkům", kdy jdeš na ET?

JInak Oski se ještě neozvala, tak předpokládám, že pořád nic, no uvidíme , snad už se dneska dočká (me) 😀

dagina
30. říj 2008

Sluni, a co ty??? Už jsi připravená na porod 😉 ??????

zofik
30. říj 2008

Ahojík Sluni a Dagi...zdravím Vás 🙂

slunickooo
30. říj 2008

Dagčo , jj jsem, taška je sbalená, doma všechno nachystaný, jen mě to pořád nějak nedochází 😀 , no uvidíme kdy to přijde, manža bude mít dovču až někdy kolem toho 14. 11. tak snad to bud přijde o víkendu aby byl doma, nebo až kolem toho termínu - no ted mám nějaký pocit, že to dřív nebudu a počkáme si až do termínu 😀 😀

zofik
30. říj 2008

Sluni doufám, že nám dáš vědět na forum Sanusek 😵

slunickooo
30. říj 2008

Zofi - ahojík 😉 těhulkom,

to víš že jo - přeci bych na vás nemohla zapomenout 😉

bigrendy
30. říj 2008

et bbude v sobotu nebo pondělí. ještě nevím přesně. zítra se to dovím. 🙂

bozka
30. říj 2008

ahoj holky,
myky jo jo kluci včetně tatínka ho zapili řádně 😀
Dag díky 😉 jo jo je to super, pořád máme foťák v pohotovosti
Bigrendy tak to je moc pěkný gratuluju 🙂
Sluni tak až se Okarka ozve, dej hned vědět, chudák ta to miminko snad ven nepustí 😀

myky
30. říj 2008

Ahoj 😢 , jsem tu celá zničená, mrknout jak je to s Oskarkou a s váma všema.

Dagi jsem totálně KO. V noci jsem měla takové záchvaty kašle, že jsem myslela, že se nenadechnu, nebo pozvracim. Bříško už mám z toho celé bolavé. Mamča mi sjela k obvoďačce a přivezla jiné léky. Nakonec ty ATB přeci jen budou. Hrozný je, že jsem byla během pondělka a úterka u dvou doktorů a všichni mi řekli jen čaj, zvlhčovat sliznice a ATB (které se v těhu nesmí- moje obvoďačka mi dala dnes jiné). Fakt jsem si to vybrala pěkně. Chudák mrňousek, ten musí mít v břiše maglajs ☹ . Jak už jsem z toho unavená, tak pořád brečim. Fakt je to na prd. Takhle marod, už jsem nebyla, ani nepamatuju!

Rendy no vidíš 😉 . Budou i mražáčci 😀 . Super! Ale ty vlastně nebudou potřeba. To určo výjde na tento pokus 😉 .

Sluni ty se máš 😵 . Taky jsem si říkala, že je fajn začít rodit buď o víkendu, nebo odpoledne, až v noci. To je manžel doma a nemusí letět z práce. Někdy to ani nejde, aby přijel. Ikdyž v tomhle případě si myslim, že by nechal plavat i papeže 😀 . Sehnala jsi vlastně ten dudlíček? Jsem to nějak nepostřehla 😅 .

myky
30. říj 2008

Jo jsem zapoměla 😅 ,

Božko Zdendulka je vážně pašák. Takovej vyžehlenej fešák 😀 . Krásnej 🙂

slunickooo
30. říj 2008

Myky ahojík,

ach jo - to je mi l íto, jak ti je zle... tak držím moc palečky at se brzo uzdravíš....

JInak dudlíka jsem nesehnala - no co se dá dělat, budu shánět dál,,,, jeden zatím máme , tak to pro začátek stač.... 😉

slunickooo
30. říj 2008

Oskarko - tak jak to s tebou vypadá??????

Holky asi už bude ve špitále , že jo - tady nepíše, ale zatím ani žádná SMS nepřišla, tak asi ještě miminko na světě není

oskarka
30. říj 2008

Ahoj holky, my pořád nic.
Už mi dneska píchli plodovku, ale nic se nerozeběhlo, tak já už nevím. Naše mimi má prostě svou hlavu a na nějaké termíny, chemii, kterou do nás cpou, se může vykašlat. No, ale nevím, jak dlouho můžou mimi ve mne ještě nechat, když voda odtéká a placenta už je jistě skoro spotřebovaná. Do císaře se zatím ještě nehrnou, prý jestli dnes níc, tak zítra ještě jeden zátěžový test. A co bude pak????

Je to tedy hrozné, takhle jsem si závěr svého pohodového a hezkého těhotenství nepředstavovala.

slunickooo
30. říj 2008

Oski - jej, to mi je líto.... a to ti jako plodovka neodtekla??????????????

jmisa
30. říj 2008

Oskarko, to je tedy děsný, já myslela, že už máš prcka v náručí.

oskarka
30. říj 2008

Slunickoooo, voda odtekla a průběžně odtéká, ale nemám žádné nebo jen malé kontrakce a porodní cesty se neotvírají jak by měly. Řeknu Vám, že už jsem z toho docela psychicky vyřízená.

masle
30. říj 2008

Ahojky, Oskarko to vaše mímo má ale výdrž!! Neboj ono to dobře dopadne!! Porodit prostě musíš...Věřím že to musí bejt už o nervy. Tak se drž!!!!!

slunickooo
30. říj 2008

Oski - no tak uvidíš, přinejhorším ti udělají císaře a budeš to mít zase aspon bez bolest. kontrakcí..... držím moc palečky, hlavně dej zase vědět, jak to s vámi vypadá 😉

oskarka
30. říj 2008

A jak dlouho, když už odtéká plodová voda a placenta už je skoro spotřebovaná, může být mimi uvnitř? Do zítra?

slunickooo
30. říj 2008

Oski - to fakt nevím ☹

sisa32
30. říj 2008

Ahoj holky, tak se pořád chodím dívat, jestli už má Oskarka mimčo a ono se mu nechce na svět. Doufám, že se brzy Oski dočkáš a budeš mít mimíska v náručí. 🙂

Bigrendy, tobě gratuluju k mimískům. kolik si jich necháš zavést ?

Myky, brzy se uzdrav.

Sluni, tobě už se to taky blíží, za chvíli se to tu bude hemžit miminky. 🙂

Jinak my jsme dneska byly na ko v 6-ti týdnech a máme 4760 g a 58 cm. Horší je, že malá pořád ublinkává, nevím už co s ní, po jídle si odříhne a stejně to lítá. Taky příkrm máme anti refluxní mlíčko a nepomáhá, tak jdeme asi příští týden na pár dní do nemocnice na vyšetření, tak jsem z toho špatná. Ale snad aspoň přijdou na to, proč to je. ☹

myky
30. říj 2008

Oskarko, tak se hlavně drž. Už to budeš mít brzy za sebou. Budeš mít určitě moc hodné miminko.

Sluní jsem z toho hotová, že právě v těhu tak marodím. Co nadělám, snad už bude líp. Až se dám do kupy a půjdu do Chica, tak ti na ten dudák juknu a dám vědět 🙂 .

Siso děkuju. Už se těším, až se toho bacila zbavíme. Jste už krásně veliký 😀 . Na to ublinkávání se dávají i kapičky. No, každopádně to ve špitále zvládněte.

Holky a nevíte něco o Kačátku? Tu nějak nebyla, že?

Jdu do peřin. Mějte se.

kacatko03
31. říj 2008

ahoj holky...

myky...jsem tu, doma v pelechu 😉 vcera jsme meli kontrolu tak stav je stejný nijak se nezhorsil tak zatim ok 🙂 mLEJ má uz 1600g tak roste jak má...
Myky.TAK SE UZ KONECNEUZDRAV ONO MARODIT V TEHU FAKT NIC MOC KDYZ LEKY NEMUZES a léčíš to cajem a perinou?

Oski to másnad uz za sebou a majimalého drobecka....uz je to dlouhé tak to musi být nárocné...OSKI hodne sil 😉 a uz se tesim koho nám tu pak predstavis 🙂

bozka
31. říj 2008

Ahoj holky,
tak nakukuju, abych viděla jako to vypadá s Oskarkou a zatím žádné zprávy ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru