Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

bozka
11. lis 2008

Myky my máme firkon Ivone a můžu jenom doporučit 😉

slunickooo
11. lis 2008

Hoj holky - zdravím

tak dneska mě od r ána pobolívá břicho, vždy chvilku a pak zase dobu klid - tak asi poslíčci 😀 😀 - manža si furt myslí, že už to bude ono a že budem dneska rodit - no uvidíme - ale myslím že NE 😉

My se t aky musíme k dětský mudrc. hlásit předem - my ještě nejsme ☹ , když jsem tam byla minule tak už tam nebyla a dneska jsem to nestihla nějak... no přinejh. tam zajede mamča nebo manža až budem v porodce - se to nějak udělá 😀

myky
11. lis 2008

Sluníčko budeme držet palce 😀 .

slunickooo
11. lis 2008

Myky - ono to ještě d neska určitě nebude - zítra tu jsem jak na koni 😀 😀 😀

kacatko03
11. lis 2008

sluni mě to dneska bere taky 😀

a co máte holky za kočárky?

myky
11. lis 2008

Tak jo 😀 . Ale kdyby náhodou 😉 . Ty budeš ve spojení z porodky? Jakou máš vlastně odhadovanou váhu Žanetky?

myky
11. lis 2008

Kačí já bych chtěla Firkon Quatro F4. Ale ještě jsem ho neviděla a nezkusila. tak až dle toho uvidíme 😵 .

sanuska
11. lis 2008

Čusik, je tu někdo kdo začíná píchat na IVF? Nebo jsou tady všechny už těhu? 😀

Kači ahoooj 🙂

kacatko03
11. lis 2008

sanus....ahooooj 😉

myky ahaaa tak to se musím podívat na net co je to za kočík 🙂

bozka
11. lis 2008

Kaci Já mám Firkon Ivone a nedám na něj dopustit, má ho i ségra 😉 jukni tady: www.batolatko.cz

Sluni tak kdyby něco tak písni, budu držet pohotovost 11.11. by bylo krásný datum 😉

myky
11. lis 2008

Kačí líbí se mi moc. Hlavně, že je lehký a odpružený s otočnými předními koly. Ještě, jak to bude v reálu.

dagina
12. lis 2008

Dobré ráno, teda Myky, prý jak 7mi leté dítě 😀 😀 ..., fakt dobrý 😀 . Já mám fotku na komodě a také na ní pořád čučím jak na svatý obrázek 😵, pořád zkoumám, komu je to naše dítě podobné 🙂.

Sluni, no však už máš nejvyšší čas 😉 , ten 40tt v tvém profilu mluví za vše 🙂 . Určitě to brzičko vypukne 😵 .

Myky,jj, při vybírání kočárku je určitě nutné ho vidět v reálu, a hlavně si ho pořádně vyzkoušet, prošmejdit... . A prosím tě, pokud chcete opravdu jen levnější kočár, tak si v žádném případně nezkoušejte dražší, odlehčený kočár, protože ti garantuju, že si ho 100% koupíte 😉 , ten cenový rozdíl není jen ve značce, ale hlavně ve funkčnosti, lehkosti....., fakt to je pohoda, i já jako těhu jsem ho krásně nesla v jedné ruce. Ono nejde o dítě, to se vyspí i v levném kočáru, ale když máš kočár několikrát za den skládat, rozkládat, tahat do prvního patra....., to bych si s jiným kočárem představit nedovedla, a nebo by ze mě byla za chvíli troska 😎 . TAk ať dobře vyberete, u nás vybírání kočáru byl teda očistec 😅 .

Kacatko, jak je ??? Zatím je v pupíku klídek 😉 ???

Sanusko, z tebe je zase píchačka ???? Tentokrát to snad už klapne... .

masle
12. lis 2008

Ahojky, jé myky vy máte krásné fotečky mimíska! Krásně se vám ukázal 🙂
Jinak my kočár neřešíme, máme ještě po Verunce starej Ingesinu, ale když jsem ho vyprala, tak vypadá ještě moc dobře. Sice to není žádné pírko, jak se dneska prodávaj, ale taky jsem to tenkrát zvládla 😉 . A to Veru nebyla žádné tintítko 😀
Co Sluni? Jak je? Nerodíš nám už? 😉 Držím palečky ať to máš pohodvý!!! 🙂
A co Kačí ? Nedere se na svět ten tvůj nedočkavec? 🙂 😉
Já dneska vyrážím na vánočkní nákupy. Už to chci mít vše nachystané, abych nato nemusela pořád myslet..co ještě potřebuji a tak 😀 Tak doufám, že budu úspěšná. 😵

bozka
12. lis 2008

Ahoj holky,

přidala jsem nové fotečky Zdendulky a taky nové dveře /Zdendulka2/ 😀 😀

dagina
12. lis 2008

Masle, jj, taky budu moc ráda, že u druhého prcka nám zůstane kočár po prvním, hned bude o starost méně 😉 .

Bozka, krásný macíček 😵 ..., prosím tě, mažeš ho jenom olejíčkem?? Jsem přemýšlela, zda bude na zimu nutný nějaký krém proti mrazu, nebo zda vystačím jen s olejíčkem 😖 ..., a popř. jaký krém.

bozka
12. lis 2008

Ahoj Dag díky 😀 No my mažeme slunečnicovým olejem z lékárny, ten se nám osvědčil líp, než nějaký značkový olejíček 😉

dagina
12. lis 2008

Jj, slunečnicový olejíček určitě, ale myslím spíš až bude mráz, zda olejíček stačit

bozka
12. lis 2008

tak to teda nevím, ale dobrej dotoaz asi se někoho zkušenýho zeptám 😀

dagina
12. lis 2008

Tak nám to řekne třeba Sluníčko, ta už jedno dítko měla 🙂 , teda jestli už právě nerodí 😀 .

bozka
12. lis 2008

no já jí tu dneska marně vyhlížím, ale zatím nepsala, tak uvidíme, když tak dám vědět 😉

myky
12. lis 2008

Masle děkuju 😀 . Bylo to úžasný. Jsi dobrá, že budeš mít vánoční dárky. já jak kašlu a nikam nelezu, tak asi budu mít hoňku s nakupováním na poslední chvíli 😕 .

Dagi jj, taky se na něj nemůžu vynadívat 😵 . Je to úžasný a nějak tomu pořád nemůžu uvěřit, že ho mám v bříšku.
S kočárem máš pravdu. On ten Firkon mi příjde zlatý střed mezi kvalitou a cenou. Hodně jsem koukala po netu a byla bezradná, protože jsem chtěla větší korbu, lehký a manipulovatelný kočár a hlavně odpružený. A tento vypadá, že má všechno a ještě dobrou cenu. uvidíme. Od ségry mám zkušenost. Bydlí kousek ode mě a kočár vyměnila brzy za golfáče. Takže kdyby měla nějaký drahý kočár, tak by se jí nevyplatil. Měla Patrona a taky byla spokojená.
K tomu mazání tvářiček. Já asi pořídím jen Infadolan mast a natřu tím. Ségře jsem ho poradila a i když má synovec cokoli začervenalého, tak to natře a zmizí to.

Bozko krásné dveře máte. To se do nich bude Zdendulkovi bušit 😀 . To hrozně baví synovce. Každý jsme z jedné strany a ťukáme na sebe 😀 . zdendulka je bez komentáře. Bych se jen opakovala, že se povedl 😉

bozka
12. lis 2008

Myky díky moc 😉

myky
12. lis 2008

Dagi, změnil ti doktor ty návštěvy na častěji? Nebo jdeš ještě po měsíci?

dagina
12. lis 2008

Myky, takže Infadolan říkáš..., ten jsem jendnou na něco měla... . Nene, už mi dal dr. kontorlu za 14 dní, takže jdu už v úterý 😵 , snad bude vše OK, mívám stahy i přes den, což jsem před tím moc nemívala..., ale prý můžou být poslíčci i třeba 6-8 týdnů před termínem 😅 , tak že by??? 🙂

kacatko03
12. lis 2008

Ahoj maminy....teda dneska mi nejak nejde koník...

zatím držíme...zitra kontrola tak uvi 🙂

pilnice13
12. lis 2008

Ahoj holky,koukám že se to tady jem mamina kvete!!!!Měli jste nějaké příznaky při stimulaci??,Já stimuluji,a nějak to právě nepocituji tak mám nějaké ty obavy!!

myky
12. lis 2008

Kačí taky mi blbne koník a nešlo se přihlásit 🙄 . Tak na zítra tfuj, tfuj, tfu 🙂

Dagi aha, tak to jo. Mě dneska jakoby brněla kůže na břiše, ale spíš pod žebrama. Tak jsem si říkala, jestli taky nemám nějaké kontrakce 😨 . Ani bych se nedivila s tím chrchlákem 😠 .

Pilnice13 hodně štěstí.

pilnice13
12. lis 2008

Myky,díky tak snad se něco v tom břichu děje,doufám!!!

bozka
12. lis 2008

Ahoj holky,
psala mi Sluni: oznamujeme celemu světu pro nás tu nejkrásnější větu. Ve 22,20 se nám narodila Žanetka - 3490g a 50 cm 😀 😀
hrozně moc gratulujeme 😀

sonica
12. lis 2008

jeee bozko supr, vcera? to ma nakonec to krasne datum, co? 🙂za gratulujeme. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru