Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
26. led 2009

Hanul, koukám, že se opravdu zaměřuješ na modré a růžové 🙂 ??? Snad se mudr. nesekl 😉 . Ale pěkné věcičky máš 😵 .
Holky, jestli chcete vidět bugr, tak přijeďte k nám 😵 .

dagina
26. led 2009

Jééé, Sluni, krásně pasete koně 😵 , my už také chceme.... . Čepičky jsi pletla ty, nebo babička 😉 ??? Moc hezké 🙂 .

kacatko03
26. led 2009

dagi: také mastíme vlásky a všechno je mastné 😀 ale moc to nepomáhá stejně se loupe.

sluni: to teda jo...to je holka šikovná jak hezky pase.

hanulka3112
26. led 2009

Dagi jj doufám, že to řekl Dr. dobře, ale podle toho jak mi to ukazoval by to tak mělo být, dnes mi volali ze Zlína měli jsme tam jit 9.2. na podrobný UTZ ale přesunuli nám to na 10.2. tak to by jsme měli vědět už 100% a pak vypuknou nákupy 😀

hanulka3112
26. led 2009

Tak jsem se zrovna k tomu podrobnému UTZ objednala i na 3D a že nám udělají záznam na DVD, já už se těším 😵

myky
26. led 2009

Hanulko to budete mít krásný zážitek z toho 3D 🙂 . A 10.2. už máš za chvíli 😉
Holky máte moc pěkné fotečky v albíčkách 😵 . Zamačkávám slzu 😀 .
Dagi jj, určo mě chutě na šůrování přejdou 😀 . Ale mám pocit, že musím všechno stihnout do porodu a přitom je to kravina.
Dneska se mi nic nedaří ☹ . Byli jsme koupit brašnu na kameru. Prodavač totální trouba a dal nám blbou. Tak jsme tam jeli znova a vyměnili za super brašničku. Pak jsme koupili náhradní akumulátor a on je vadnej, tak tam zítra buď budu muset zase já, nebo to zmákne manža. V tramvaji plno lidí, takže cesta děs běs 😠 . Nastrkala jsem do skříňky pro Mikuláše jeho hadříky a pokoušela se vybrat něco na tu cestu z porodky a já jsem tak bezradná, když nevim jak bude velikej a jestli bude zima nebo teplo! Co když bude mít fakt 4kg 😕 ?! Příjde mi, že když už najdu dupky a bodýčko, tak k tomu nemám svetřík a když najdu body a svetr, tak zas nemám dupajdy! No dneska jsem na palici! Já snad zítra půjdu do krámu a koupim dva komplety a bude 😠 !

hanulka3112
26. led 2009

Myky jj už se moc těším,hlavně, aby nám potvrdili páreček 😵 taky jsem dnes šůrovala a ještě mi pere jedna pračka, ale už se asi půjdu natáhnou, protože mě už bolí záda 😉

masle
26. led 2009

Ahojky,
Dagi - no oni takle v Podolí ty mimča balej, mě se to taky líbí. Jsou jak vánočky. Kamarádka tam taky rodila a má úplně stejný fotky.. 🙂

Já byla dnes trochu utrácet na Zličíně, ale nic moc jsem nekoupila, Ráďula neměl svůj den byl uplakanej kroutil se jak had...no jako napotvoru.. 😒 Zítra jdeme k zápisu, tak jsem na to zvědavá 😅

myky už 38tt. - to už jsem rodila 😕 no jsem zvědavá kdy se bude Mikuldovi chtít na svět 🙂

myky
26. led 2009

Masle tak to jsme dvě 😀 😉 . Ale hlavně, ať to není dneska. To bych asi překvapila každého svojí blbou náladou a hlavně manža by to asi pěkně schytal a to nechci 😉 .
Hanulko určitě bude páreček 😵 .
Já jdu dneska do sprchy. Jsem protivná jak činže a nějak nemám na nic chuť 😠 .
Tak se tu mějte a hezky si užívejte s miminkama.

kacatko03
26. led 2009

masle tak zítra Veru držím palce at se ji tam líbí a jste uspěšný 😉 m, Podolí za pár ude rodit segra, tak bude mít stejné fotky říkáš jo? 😀

myky: náladička jo? snad tomu nebude předcházet porod 🙂

masle
26. led 2009

kačí dík! no to by měla mít ty fota. Tak to máš dobrý, že máte se ségrou stejně mimča! To my se se ségrou nějak míjíme s mimčama. Zato brácha ten střihá jedno za druhym 😀 Už má 3 a uvažujou o čtvrtym 😕 😕

dagina
27. led 2009

Ahojky holky, Myky, to je přeci dobře když Miky bude mít 4 kila, néé 😵 ?! Však něco hezkého určitě vybereš 😉 , nahatý domů nepojede 🙂 . Naše malá zase ve všem plavala 😅 .

Dneska je divný den, nic moc jsem se nevyspala, malá blindí jak šakal, ani kapky nějak nepomáhají 😖 ..., Veru, Sisa..., vám ještě blindí??? Něco na to mimča berou????

Mašle, tak to je brácha kanec 😀 ..., ale i tak, uvažovat o čtvrtým..., to je mazec. Hold si to asi uměj zařídit 😅 . Mě úplně stačí ta naše cácorka a jsem někdy jak praštěná.

Tak se tu zatím mějte.

kacatko03
27. led 2009

dagi: ahoj, Tobík blinká poříd po jídle dokonce i po tom Nutrilonu AR, a blinká třeba i pár hodin po jídle, nic na to nebere zkoušeli jsme ten AR proti blinkání a nic. Fíla jako miminko tak neblinkal.

masle: no jo segra bude mít o 4 mesíce mladší...a holčičku tak trochu tu éru kluků od nás rozbourají 🙂 , jinak ona má první a je o 3 roky starší než já 😀 já mám už 2 a taky tak za 5 let ještě uvažujem o jednom (ještě máme mimisky v ledu 🙂 )

dolcevitta
27. led 2009

ahoj baby...ja som6 dni po transfere.Mate skusenost citily ste nieco ked ste ostaly tehulky? 🙂

kacatko03
27. led 2009

dolce: gratuluju a držím palce, mě pobolívalo břicho a druhej nebo třetí den jsem měla horečku pak najednou nic, jinak jsem žádné příznaky neměla.

masle
27. led 2009

Ahojík,
kačí no tak to moje ségra má 9ti letou holčinu ale tý zjistili lehkou formu autismu takže do 2. mimča už se jí nechce, maj to genetický z mažovi strany. 😒 ☹
A vy máte mimísky ještě v ledu? Tak to máte příště bez práce, až se vám zachce tak si tam pro něj zajdete a je to 🙂 😀
To my nemáme jak jsme se tomu IVF tak zázrakem vyhli. Já bych teda to 3. mimi kdyby se povedlo chtěla dřív aby byli s Ráďou od sebe tak rok a půl až 2 roky aby si spolu mohli hrát..Za 5 let mi bude 35 a to už bych asi do těhu nešla.. 😨 Ale do CARU už nepůjdem buď se to povede nebo ne... 🙂 😉

Včera jsem ocenila že jsem si koupila ten monitor, Ráďa se mi večer začal najednou ze spánku dusit a sípal jak když něco vdechnul. Musela jsem ho otočit na bříško a plácnout ho po zádech. Ale nevim co to, asi mu mlíčko někde zůstalo.. ☹ No jsem si říkala , že kdybych spala jestli bych ho vůbec slyšela..Tak jsem toho moc nenaspala, furt jsem na něj čučela 🙄

kacatko03
27. led 2009

Ahoj masle? tak to se segře nedivim toho bych se bála také. máme v ledu ještě dva, tak když nám hrábne tak mužem jít do dvojčat 😀 😀 ale to neeeee by mě kleplo 🙂 , ten malej věkovej rozdíl je dobrej že ty děti mají k sobě blíš to je fakt, my jsme ale říkali že když tak zase až Tobík bude ve školce, nebi pujde do školy tak bysme šli do třetího, zase bude na miminko víc času, čas začíat zase s první třídou v klidu. ale to uvidíme, mě bude za 5 let 31 tak je to ještě relativne v poho 🙂 . No jo vyjste ten zázrak co to přišlo před stimulací 🙂...

...jak jsem byla na kontrole po 6nedělí tak se me dr ptal na další dítě a antikoncepci, tak jsem mu připomínala že ji tak nutně nepotřebuju že nám to spontál stejně už nejde, tak se na mě dr podíval a usmál a řekl že snad jo, ale že zázraky se dějí že se mužou spermošky zase probudit a bud a mímo bude ani nemrknu...tak jsem si vzpomněla na tebe na to překvápko, a trochu jsem se pak orosila že by se to mohlo stát 😀

jinak dneska tobík taky v noci lapal po dechu...trochu rýma a mlíko se mu asi vrýtilo a jak usnul na zádech tak to vdechnul. taky mě to trochu vyděsilo.

slunickooo
27. led 2009

Ahoooj holččiny,

tak jsme byli dneska u doktorky. Malé slzí a hnisá oččiččko - dostali jsme mastiččku a máme masírovat kanálek - prý je to úplněě b ěěžžný, mastiččku máme na 7 dní. Jinak nás i zvážžila... tak máme 5750 g 58 cm, a hlav iččku 38,5 cm. Vychází to 210 g týdněě přřírustek - doktorka byla moc spokojená. Koncem února máme přřijít na oččkování - prý "snad užž vakcína bude " . Tak snad se doččkáme...

Dagi - ne ne já a jehlice nejsme kamarádky 😀 . Našše mamčča taky plete, ale tyhle ččepiččky jsme spolu s dalššíma krásnýma věěciččkama koupili fakt za pakatel od ségřřiny známý co má taky holččiččku.

Dneska jsem opěět vyřřadila dalšší obleččeníččko, co nám užž je malý a to malá neměěla ani jednou na soběě. Aspon kdyby to něěkdo chtěěl - za pakatel bych mu to taky nechala - celý pytle 😀 😀 , nebo to budu muset fakt vyhazovat - skladovat to teda ne budu 😀 😀

Koukám zase jak krásněě píššu - mrcha klávesnice 😀

dckami
27. led 2009

ahoj kočky,
včera jsem byla na OPU, mám 5 vajíček, dnes jsem si tam volala a zbyla 4. V pátek jedeme na ET. Stále zvažujeme, kolik si mich nechám zavést - 1 nebo 2?????? 😕 😕 😕

dagina
27. led 2009

Veru, takže to je jako "normální", když mimča tak blindí???? Mě se to za poslení dva dny zdá horší a o to víc dudlá dudinu, což mě štve. Ještě jsem nevyzkoušela ten Nutrilon AR 1, tak jsem pro něj manžu hned poslala. Ach jo.

Mašle, takže monitor začal fakt pípat????? Fakt jeden nikdy neví, je to dobrá investice.

Sluni, už jsem také dělala čistku v oblečení...., ježiši malá zase vyvádí ☹ ☹ , jak všechno vyblindí, tak má asi hlad... musím valit, snad se ještě dnes nakouknu. Papa

masle
27. led 2009

Dagi ahoj pípat nestihl, byla jsem u postýlky zrovna tak jsem ho hned zvedla, když jsem viděla, že si s tím neporadí sám... 🙂

Kačí no je fakt, že když je to starší dítě už ve školce neni to taková hoňka, no ještě uvidíme.. 🙂 Jo a nemysli si teď po porodu to můžeš otěhotnět ani nevíš jak.. 😀 Taky mi Dr nabýzela antikoncepci ale nechtěla jsem taky... 😀 Jinak Veru je přijatá do školy, tak hurá 😀 No ale teda byla jsem snad víc nervozní než ona.. 😀

Sluni ahoooj- tak to přibejváte hezky, tak akorát. My teď za měsíc přibrali 1300g což je až moc, ale on jí pravidelně po 3 někdy i po 4 hod. A dr pak říkala když ho viděla svlečenýho, že není vůbec oplácanej, tak nevim kde se mu to hromadí asi ve tvářičkách, ty má trochu sysloidní... 😀 😀

myky
27. led 2009

Ahoj 🙂 ,
Malse jak bylo u zápisu?
Jak tu s Kačí debatíte o třetím dítěti, tak se docela bavim 🙂 . Já si říkám, že budu ráda, když budu mít aspoň dvě 😵. Máme s manžou plno známých, kteří mají první dítě a holkám je třeba 37. To mě drtilo, když mě je o dost míň a oni třeba v tomhle věku ve 4. měsíci těhu lyžovali a byli v pohodě.
Sluní, tak krásně papkáte a rostete 😵 . Gratuluju. Očičko snad nebude Žanetku dlouho trápit ☹ .
Dagi bylo by super, kdyby měl 4kg. 😀 . Jen včéra jsem byla ze všeho hrozně rozvrkočená a taky se trochu bojim rodit větší dítě 😅 . No, ale ta včerejší náladička asi měla důvod. U mě jestli začíná porod běhavkou, tak v noci jsem myslela, že rodím. A dneska jsem na rohlících a čaji. Ani na kurz nejdeme což mě mrzí, ale jsem slabá, jak moucha. Já chvíli nevěděla, jestli ze mě neteče plodovka! Taky teda ve 4h ráno už jsem nevěděla kudy kam a ta představa jít tlačit dítě 😖 . To bych asi nezmákla, nebo nevim. Potřebovala bych tekutiny, jak sůl. No snad je to jen nějaká dietní chybka.
Dckami a dolcevitta držim palce, ať máte brzy // a pořádně tlustý 😀

kacatko03
27. led 2009

Dagi: normální nevim zda to je, ale dr nám na to nic neřekla, jen že máme častěji dávat u jidla odkrkávt, tak krkáme snad po 3 lokách, někdy vysaje 50ml behem vteřiny a to se pak hodně zblije.

Masle: tak gratulace ke školačce, paráda že jste to zvládly obě 😀 😀 a co tam Veru dělala? Jinak Filip byl dneska na horách v té školičce lyžařské a byl z toho moc nadšenej, instruktor ho učil brzdit, pak prej jezdil mezi kuželkama. škoda jen že to není zdokumentovaný a já si to taky neužiju ho vidět 🙂 zítra by měli přijet ale otázka je zda si to neprodloužej 😀

Sluní: břibejváte ukázkově 🙂 Tobík břipral 700g za 23 týdny a museli jsme nastolit dietu, tak zítra zajdu k dr na převážení jak byla dieta uspěšná 🙂

jinak taky už vyřazujeme oblečení malé 🙂 Ted tu byla tchýně, malej ale její návštěvu celou prospal 🙂

Dagi co to loupání? malej má šupinky v hlavě požád a to mažeme a mažeme 😠 🙂

hanulka3112
27. led 2009

Ahojky Holky

Kami, tak to je pěkné z 5 vajuch 4 budu ti moc držet palečky, no já si nechala zavést 2 a myslela si, že aspoň to 1 se chytne a nakonec jsou to dvojčátka a jsem za ně nesmírně šťastná 😵 tak ať už se rozhodneš jakkoli, tak držím palečky ve // 😉 🙂

masle
27. led 2009

myky - švagrová porodila klučíka 5kg a porod měla mnohem lepší než já s Radkem 🙂 😉 Takže na velikosti někdy nezáleží 😉 😀

Kačí tak to je dobře - brácha je teď s dětma taky na horách a dal je do té školičky a prej se za 3 dny naučili krásně lyžovat.. 🙂 Taky bych někam jela ☹

Veru počítala nějaký kolečka, zpívala písničku, malovala chlapa s fajfkou 😀 😀 ,ptali se jí na adresu a měla poznat na 2 stejných obrázkách rozdíly a vytleskávala něco. Já seděla kus dál, tak to vím jen od ní 🙂 Bylo to docela dlouhý ale škola se jí zamlouvá tak je to dobrý 🙂 😀 Jsem zvědavá jek dlouho jí to vydrží.. 😀 😅
A kolik teď Tobík vypije? Ráďa 120ml a je najedenej tak na ty 3 až 4 hodinky.

myky
28. led 2009

Hezké dopoledne 🙂 ,
masle gratuluju k úspěšnému zápisu do školních lavic 😵 . A teda klobouk dolů před švagruší. 5kg 😅 😵 . Já si nemyslím, že bude zas až tak velikej. Budu ráda za všechno, ale když mi gynekolog řekl, že odhaduje 4kg a víc, tak mě zamrazilo. Když si představím, že jsem se modlila za každý den těhu, tak mi to příjde jako vtip 😉. Ale je fakt, že ta hmotnost není všechno a přesně, jak píšeš. Může to být i s macíkem v pohodě 😅 . Navíc ten můj slavný Dr., že 😀 ?! By mě zajímalo, jak to odhadl 😀 ?! A ještě s tou mojí střevní indispozicí 😅 dostal teď Miky dietku.
Dagi, tak co to Lucinčino blindění?
Holky, ty šupinky z vlásků vyčesávejte. Nebo se jim to bude dělat ještě víc. Ale ne dřít, jen co půjde, tak vyčesat.
Dneska už je mi líp, tak musím na poštu a vyměnit vadnou baterku do videokamery. Pak nachystat papíry do práce a tam asi až zítra, nebo v pátek po poradně v porodce. Snad to zmáknem bez nějakého karambolu. Tak zatím se tu mějte hezky.

sisa32
28. led 2009

Ahoj holky, teda vy jste tady toho nakecaly, kdo to má dočítat ? 😉
masle, tak už máš doma skoro školačku, tak gratuluju. 🙂
Myky, 4-kilový mimčo jo? 😕 Já bych mu trošičku i věřila, mě řekl, že mimi má 3750 g + - 200 g a nakonec to bylo 3680 g.
Kačí, hezky Tobík přibejvá, ale proč dietku ? Mimča když přibejvají 250 g týdně, tak je to průměr.
Dckami, na zítra ti držím palce, ale s tím počtem těžko radit, to je jen na vás.
Sluní, přeju Žanetce, ať se jí očíčko brzy uzdraví.
Dolcevitta, já se cítíla jako před menstruací a místo ní to bylo těhu.
😉
Dagi, tak co, už jsi vyzkoušela ten Nutrilon AR, jsem zvědavá, jak zabere. Adélce se to zase nějak zhoršuje. Máme období, kdy je to dobrý a teď zase to z ní pořád lítá.
A zítra nás čeká první Prevenar, doufám, že bude zdravá, dneska se mi zdá, že nějak víc prská a na mě leze asi chřipka.
Taky jsem byla v pondělí u chlupodravce a byly tam nějaká nová holčina a ostříhala mě teda 😝 😝 😝 . mít ty vlasy o 1 mm kratší, tak už vypadám jak svůj táta.

Jo a ty šupinky se udělaly Adélce ve vláskách když měla píchnuté naušničky a nemohla jsem jí mýt hlavičku. tak stačilo namazat olejíčkem před koupáním a pak hezky vydrbat šamponem a měla to ani ne za týden pryč.

kacatko03
28. led 2009

ahoj holky, tak jsme byli na převážení u dr a malej přibral za dva týdny 550g tak nás dr pochválila. jinak výsledky z patičky ohledně štítné žlázy opět vyšly na hranici, tak za týden jdeme na odběr znova, ☹ ach jo už po 4x snad to bude mít v poho jinak bude muset brát léky, aby se mu špatně nevyvýjel mozek 😒

masle: tak to měla Veru dost podobné jako Fíla...je to sranda že už pujdou do školy co? 🙂 jinak Tobík taky vypije tu 120ml ale nekdy ji ani nedopije 🙂

Sisa: dietku sme museli bo byl schopnej pít 150ml při každém krmení a za dva týdny přibral 770g tak dr přikázala dávku jen 90ml...chvili byl řev bo mu to nestačilo ale ted už je to ok a stačí mu někdy 90ml a nekdy 120ml.
jinak to blindění, po Nutr AR jsme chvili taky neblinkali ale ted po nem zase blinká, musím ho dávat hodněkrát za krmení krkat a je to lepší.

Dagi: ohledně tech šupinek, dr mi dneska říkala že to mívají kojené děti (což mi teda kojíme minimálně), dala mi na to nejaký olejíček který se používá jednou za 3 dny 15minut před koupáním a pak pořádně smýt, jinak dál mazat slunečnicovým olejíčkem.

myky
28. led 2009

Ahoj Siso, no říkal 4kg možná víc. Byla jsem u něj 19.1. a to už prý byl dost velikej. Tak nevim 😕 . No hlavně, abych ho dokázala vytlačit 😉 a jak se mi tu smála Dagča nahej domu nepojede, tak i oblečení už mám na cestu z porodky vybrané 😀 . Já s tím svým gynekologem komunikovala celé těhu dost obtížně, tak proto mám asi odstup. Ale při té poslední kontrole to byl zas můj starý, dobrý pan doktor. Jen škoda, že se tak nechoval celé těhu. Teď v pátek jdu poprvé do poradny v porodce, tak jsem zvědavá, co řeknou tam 😵 .
Dneska mi dává prďola zabrat. Mě snad chce vylézt skrz žebra. Docela to až bolí 😵 .
Kačí, Tobík se ale umí ládovat 😀 . Snad vám to s tou štítnou žlázou dopadne dobře. Hlavně, že se na to kdyžtak přišlo a sledujou ho.
A ty šupinky mívali děti v nemocnici celkem pravidelně. My jim to vyčesávali po koupání a promaštění slunečnicovým olejem. Jinak ta kůže pod těma šupinama nedýchala a tak se to víc strupovatělo a občas to i pěkně smrdělo, když to měli zanedbané. Kačí by mě zajímalo co je to za olejíček co ti předepsala. Dá se to normoš koupit, nebo je to na recept?

hanulka3112
28. led 2009

Ahojky Holky.
Myky, tak koukám, že budeš mít asi pěkného macka 😅 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru