Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
28. črc 2009

A taky by mě zajímalo, kde jsou ty noční sovy, Sluni a Myky dneska co??? 😵

sisa32
28. črc 2009

Už mě bolí oči, jdu si lehnout, hezkou dobrou noc. 🙂 🙂 🙂

monika0001
28. črc 2009

idem aj ja.. papa.. bru nocku...

dagina
29. črc 2009

Bré ráno,

dnes je počasí jedna báseň, se zase uprocházkuju 😅 .

Mě nese-te 😀
Ale docela začínám mít depku jak a včem bude naše Lůca spát 😕 . Sluni myslím psala že s nima a ostatní berete postýlky??? My cestovní nemáme, bo nikam na noc necestujeme, a na postleli ji zase nechci nechat spát bez Nanny 😖 .... . A koupání asi pod sprchou, co 😀 ??

Monika, už jsem tě tady párkrát zahledla..., jakpak pokračuješ???

sisa32
29. črc 2009

Ahoj Dagi, myslím, že tam jednu postýlku mají, tak tam brnkni, ať s ní počítají na jeden dvoulůžák. 😉

slunickooo
29. črc 2009

achooj

Sis - tak s ponocov áním je asi konec, malá je v zhůru tak od6 hod ,v kolíbce už být nechce tak ji pak udržím ještě chvilku na nočníku, ale pak vyvádí a musíme vstáv at a ty naše noci jsou snad čím dál tím horší, každou chvilku ze spaní brečí a musím ji dát bud čaj neb o mlíko.... takže se fakt vyspím 😠

jo jo Dagi, na Bobrovku postýlku neberem, ji šoupnem k nám do pelechu ,,, na šumavu ale jak pak jedem tak to jedem na 10 dní asi a to ji musíme brát, je tam krb v místnosti, tak kdybych ji na cvhilku potřbovala "zavřít" někam ab y neute kla tak hlavně proto....jinak teda ne vím jak se do auta vejdeme, to je potřeba takovejch věcí brát s sebou

Monika - taky držím moc palečky, určo vám to vyjde...

Masle odjíždějí v sob otu ??? Jo jsi se ptala - ani nevím jestli jsem ti vůbec odpovídala... slavíme Tömovi 35 + moje 33 + žanetčino narození... včera akorát Niki přišla s tím, že jediná ona nedostane dárky 😀

jo a se mi tuhle přiznala.. prej je Kolombo, ještě než jsme ji řekli že bude mít sourozence, tak prý to tušila... jsem si nechala ve skřínce v kuchyni těh. čaj a prý kontrolovala jestli ubývá... 😀 a prý že jsem taky pořád polehávala tak že to tušila a jak jsme řekli že jedem na večeři tak prý že si říkala že je to asi tutovka-- mrcha jedna 😀 😀

slunickooo
29. črc 2009

Sis - na odkaz jsem koukala ale nevím kam se mám vlastně koukat 😀 a ani žádný to video mi nejde otevřít

sisa32
29. črc 2009

Ahoj Sluni, tak vy budete takhle slavit jo??? 😉 To bude žrádýlka. 😀
Malá se v noci pořád stěhuje po postýlce a pak se šprajcne, nebo otočí na břicho a začne ječet, takže vstávám tak 6x za noc, abych jí narovnala a vstávačka taky po 6.té, takže to máme podobný.

Tam si musíš nejdřív stáhnout ten přehrávač Windows v tom modrým a pak to půjde. 🙂

slunickooo
29. črc 2009

JJ b ude krůtička, ryby, klobásy, jednohubky, koláčky 😀 😀 k tomu pivečko... má b ýt teplo tak snad nám to vyjde... 😉

sisa32
29. črc 2009

Mňam, mňam, už se mi zbíhají sliny, škoda, že bydlíš tak daleko, šla bych nenápadně kolem plotu, třeba 20x, až by jste to nevydrželi a pozvali mě dál. 😀 😀 😀 😀 😀

slunickooo
29. črc 2009

😀 😀 😀

kacatko03
29. črc 2009

Dagi: my bereme cestovní 100% a bez koupání to kdyžtak jeden den přežijene? hele a nemáte na krámě postýlku? že byste si ji vypujčili 😀

zdravím všechny....

byli jsme u dr na 8m kontrole, tak 3hexa za týden (už aby to byloooo) přibral 100g za měsíc a nevyrostl ani o cm...tak se to zastavuje...tak otesánka mít nebudeme 😀 takže má 9610g, a 73,5cm 🙂

liptonek
29. črc 2009

ahojda...našla by se tu nějaká dobrá duše, která by mi řekla, co me čeká a nemine? 🙂) IVF myslim :D. Začla jsem si píchat Gonal...a nevim co čekat dál. ¨Teda krom toho, co mi řekl doktor. Ale zajímalo by mě, jak jste to proživaly vy....

kacatko03
29. črc 2009

Liptonek.....ty jo já už si nepamatuju....já pigala puregon pak šla na OPU...a pak následoval po cca 4 dnech ET.....jestli se nemýlím...ale pokud chceš tak najdi diskuzi IVF a IVF 2 a tak se všechno dočteš jak sme to rozepisovali.....držím moc palečky

dagina
29. črc 2009

Ahojky, teda Sisa, ty jsi ale informovaná skrz tu postýlku 😉 , ale díky za info, už ji mám zamluvenou 😵 .

Kacatko, i tak je Toba obr 🙂 . Ještě nemáte po 3. Hexa??? Postýlky v krámě nemáme.. 🙂

Masle a Myky dneska nepremávají 😀 ...

masle
29. črc 2009

Čauky,
tak jsem konečně doma..dopo jsem byla na zástřihu vlasů.. 🙂 a pak jsem jela s Veru do Berouna koukli jsme se na trh a tak..v s.a.m jsem si koupila tepláky a 2 trýča, měli velký slevy.. 🙂

my také bereme určo cestovní..mám jí u našich když tam R. spinká..v naší by mi vůbec neusnul a už se dost ve spánku převaluje a přetáčí..tak bych se bála že slítne..

sluní aha takže tak to bude velká oslava.. 😀 vy máte s Tomem stejně narozky.. 😵 Tak to bude tvůj Tom asi na Bobrovce nejstarší co?? Nebo je tu nějakej chlap starší?? Možná sisa že? 🙂 😅 jo jo jedem v sobotu. koukala jsem na předpověď a má bejt snad hezky celej týden..tak snad 😵 😵

kačí - no pralo to tam na nás to je fakt..já si vínko dám ráda to zase jooo ale spíš večer, když už mám vše hotové a děti chrní.. 🙂 😉 😵

slunickooo
29. črc 2009

ne ne Tom je v lednu, ale to se venku moc sedět nedá 😀 😀 a to je fakt skoro nejstarší?? Kolik je vašim????

a my tu postýlku asi teda tak vezmeme 😀 😀 j efakt , že do auta se SNAD 😀 vejde a doma taky nespí ve velký posteli tak aby náhodou neslítla.... 🙂

masle
29. črc 2009

no Ivanovi je 33 a mě 31(za měsíc 😀 )

hanulka3112
29. črc 2009

Ahojky holky, jakpak se máte, my byli prvně dnes na kyčlích Leonek O.K a Vaneska má něco málo na jedné kyčličce, tak máme na noc vázat na široko 😕 jo chtěla jsem se vás zeptat na ty očkování, co všechno jste dávali vaším mimískům, myslím ten prevenar a jestli ještě něco je 😅

slunickooo
29. črc 2009

no jo však v las tně máme taky nejstarší dí tě a jsme spolu 13 ,5 let 😀

sisa32
29. črc 2009

Ahoj, tak mě i manžovi bylo na jaře 34. 😝 Takže určo nejstarší a asi i největší bidlo budu já. 😎 V září budem mít 11 let od svatby. 🙂
Kolik holky měří ti vaši chlapi?, Já chci, aby byl někdo větší, síííím. 😀

Hanulko, my dávali navíc Prevenar, ale teď je místo něj něco novýho lepšího, ale prý to ještě není moc vyzkoušené, ale myslím, že už to tady někdo dával píchnout.

Masle, tak budeš kočka na dovču s novým sestřihem, to aby tě Ivan hlídal jak ostříž. 😉 Jestlipak je žárlivka?? Ten můj teda hroznej. 😠

Dagi, já myslela, že to tam píšou, že je možnost půjčení postýlky a teď koukám, a ono to nikde není. 😅

Liptonek, tak já už si to taky moc nepamatuju, ale myslím, že jsem se hrozně těšila a vůbec jsem si nepřipouštěla, že by to nemuselo vyjít.

kacatko03
29. črc 2009

masle...tak ivan je stejně starej jako Tom, ten má v říjnu 33 😀 hahaaa a já 26 😀 😀

jo a Dagi, sluni: jaké je vaše ctěné jméno? v neděli jsme se s radkou bavili a nevěděli jak se jmenujete tak jsme říkali nicky a kluci koukali 😀 ...u sis a myky vííííímeeeee 😀

hanul: neboj...nám taky bylo doporučené široké balení na noc...dávala sem OBČAS na noc na pyžámko jednu plenku navíc a bylo....a až v 6m jsme měli jadýrka ok 😉 jinak prevenar budem dávat až v září....jinak máme jen Hexu (teda skoro, čekáme na tu 3 od dubna 😠 ) 😉

jo a prej prevenar začal dělat novější vakcínu 😝

slunickooo
29. črc 2009

Hani - je to Synflorix, máme píchn. první na 10 měs. jdem na druhou a prý na 1,5 roce na poslední ... t eda to pro vás musí být finanč.záhul hned dvakrát co???

ty jo, tak můj Tom je fakt nejstarší 😀 😀 a vyšší určo nebude ,je to prcek má 170 cm 😀 😀 jo a a já jsem Blanka a Dagi - Dagmar nebo Dáša , to nevím přesně 🙂

sisa32
29. črc 2009

Těší mě Blanko. 😀 Hned vidím dívku v modrém. 😉

Jj Dagi, je Dagmar. Snad mě nezabije, že jsem to napsala. 😀 😎

slunickooo
29. črc 2009

jakou zas dívku v modrém ?????????????? 😲 😀 😀

jo a jako nás Kači s Maslí drbali jo? 😀

sisa32
29. črc 2009

No Sluni, ty neznáš černobílej film s Lídou Baarovou a Oldřichem Novým " Divka v modrém"??? 🙂

slunickooo
29. črc 2009

neee čb filmy nesnáším 😀 😀

kacatko03
29. črc 2009

sluni: kluci se ptali kdo tam všechno bude tak jsme jmenovali 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru