Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
1. dub 2009

kačí - 😀 😀 to jsi trefila..

sisa32
1. dub 2009

Holky, dala jsem do alba tu naší zahradu, tak jukněte, než to smažu

hacek
1. dub 2009

Ahoj holky, hádejte, kdo jsem ?

masle
1. dub 2009

sis - pořádná zahrádky 🙂 A co pěstuješ v tom skleníku?
hacek - já tada nemám páru.. 😅

kacatko03
1. dub 2009

sis: tu pergolu netíte zastřešenou? nám ji budou dělat ted v sobotu a bude zastřešená polykarbonátem...jo a pergola bude z hliníku 😀

hacek: že by hacek??? 😅 😀

hacek
1. dub 2009

Háček - Sisa32 😀 😀 😀

sisa32
1. dub 2009

Masle, ve skleníku mívám okurky, papriky, rajčata, saláty, ředkvičky, květák a kedlubny. Už tam byla ibrokolice a mrkev.

kačí, prgola není zastřešená, až shnije a budem dělat novou, tak už jí zastřešíme.

kacatko03
1. dub 2009

sis: 😀 😀 co ten hacek??? 😀 😀 😀

sisa32
1. dub 2009

To abych měla další albíčka na fotky a na háčkovaný výtvory, jelikož mě to chytlo. 😀

sisa32
1. dub 2009

Tak už jsem se zaregistrovala v DM na tu novou kartu. Včera skončily body. 😒

kacatko03
1. dub 2009

sis: to se musím registrovat? já myslela že mi to dají v DM....jee a ty bodíky taky neplatí já jich mám doma asi jestě 8 😀

masle
1. dub 2009

sis - jo tak 😀 😅 jako háček 😀

taky mám doma ještě bodíky 😒 A takový ty kupony miminkovský ještě platěj?

sisa32
1. dub 2009

V DM ti dají leták s kartičkuou a můžeš se reg. u nich, nebo přes net. Body už neberou, taky jich mám asi 12, včera jsem tam byla, ale neměla jsem je nalepený, tak smůla.

sisa32
1. dub 2009

Masle, to nevím, něco zůstává, mrkni k nim na stránky. Blbě se mi píše, hrabe mi do toho prcek.

sisa32
1. dub 2009

cvx ,.bbuj,,.--§ú éí k ł ú>.p e n,m
sěui|€eěhišřhčgšhtěsoptč¨ěčévronúmntwvqwšv42řnz cv.
zdraví vás sekretářka Adélka 😀

masle
1. dub 2009

sis - tak to vy máte jino pergolu, tchyně má takovou tu navyjeci od baaráku...říká se tomu ttaky pergola že jo 😕 😅 ?

kacatko03
1. dub 2009

masle ty slevové knížky pro mimi platí do datumu co je na nich napsáno....

sis: takže ted místo bodu je ta karta??? já to na netu nemužu najít ten formulář.

sisa32
1. dub 2009

To je spíš markýza 🙂

sisa32
1. dub 2009
sisa32
1. dub 2009

Ale nejdřív musíš mít tu papírovou kartičku, tu ti dají v Dm.

kacatko03
1. dub 2009

sis: no joooo tu nemám 😀

masle
1. dub 2009

mmm tak tu taky nemám.. 😀
sis - no jo vlasrně myrkýza 😅
jo kačí - naříkala ti Dr. kdy máš začít dávat první mrkvičku?.. 🙂

kacatko03
1. dub 2009

masle: nn neříkala ale já začnu tak ve 4 a půl....u Fíli jsem začala už ve 3m 😀 kdy začnete vy?

slunickooo
1. dub 2009

Zdravím vespolek,

tak dneska jsme zase spaly až do 9,30 hod 😀 a ted už malá chrupe venku na terásce....

Masle - m áte pěknej svah , to mu sí být sekáníčko co 😀 😀 - já se snažím dost všude dát kamínek a letos c hci přidat ještě kůru aby bylo toho sekání co nejmín.. jo hodím do albíčka taky fotečku terásky... my ji máme u vchodových dveří, krbík pak dál na zahrádce spolu s bazénkem....

Ty jo holky, vyši chlapáci už budou baštit mrvičku???? My začnem asi v těc h 6 měsícíh, no musím sepř. týden zeptat mudry na to - jedeme na tu druhou Hexa... a co ten Prevenar??? říkali v telce že se tosn ad schválilo že bude zadarmo....

Dagi- no on manža říkal, že se mu ani nijak nechce jet, že by byl radši s náma doma, ale kámoš už na to byl tak natěšnej 😀 😀 , ale už vidím manžu až přijede jak bude unešenej... za rok s Niki pojedeme taky, malou bude hlídat babička doma -jsem si to už vyjednala 😀 😀

slunickooo
1. dub 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Leto_2008/#P70400...

a tady trávíme letní dopoledne, odpodlende, navečery i pozdní večery - někdy 😀 😀 😀

kacatko03
1. dub 2009

sluní...teda žanetka je kus 🙂 a na klavír jí to koukám jde 🙂

sisa32
1. dub 2009

Ty jo Sluni, tak jsem ti zkoukla fotky, to je paráda. máte to tam moc hezký. 🙂

dagina
1. dub 2009

teda Sisa, ty jsi číslo s tím Hackem 😀 😀 😀 . No a když ti to háčkování tak jde, nechtěla by jsi mi uháčkovat na malou tuničku a čepičku??? Jedna to tady také nebízela, ale raději bych si to nechala od tebe, co ty na to?? Zkusím to najít o co go.

Sluni, já ty příkrmy obrečím jak želva 😢 . Ale jinak jsem si myslela, že i nekojené děti začínají s příkrmem až od 6ti měsíců ...

No nic, jdu zase mravenčit, malá je na vycházce.... 🙂

dagina
1. dub 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Sisa, tak co??? Domluvíme se 😉 😉 ??????????

hacek
1. dub 2009

Ahoj Dagi, čepičku ti ráda uháčkuju, ale tuničku nevím, zkusím to, ale za výsledek neručím. 😀 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru