Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
18. dub 2009

Jééé Sis rybička chudinka 😢. Já měla vodní želvu a dodnes jsem se nesrovnala s tím, že už není. Byl to můj miláček. Dokonce slyšel na jméno. A cvíčo jste měli jak dlouho? Třeba půl roku?
Tak já mám 64kg a 160cm 😠 . Takže mi řekněte, kdo je tu nejtlustší! Jsem zvědavá, jestli se někdy dostanu na svých 53 kg, ktrý chci mít 😠 ?
Kačí, jede to tu dnes rychle 😀 .

dagina
18. dub 2009

Néééé, mám je moc tlustý 😀 😀 😀.
No to já jsem si také myslela že skončí, ale houbelec. Dělá modely letadel a to u nás v bytě nejde. No vždyť já šílím 😀 😀 .

kacatko03
18. dub 2009

dagi...tak to je u nás taky.....1 týdne tenis večer, 2x týdně fotbal a většinou víkend, nebo jde na bar a pak je dva dny nepoužitelnej..................někdy mě to taky se.e ale zase když pak doma je tak se věnuje pořádně.

dagina
18. dub 2009

Myky, ty jsi číslo 😀 , tak když jinak nedáš, tak jsi teda nejtlusčí 😀 😀.

dagina
18. dub 2009

Kacatko, tak to bych zešílela 🙂 . Můj naštěstí na tréningy nechodí, někdy jde v pátek, ale to se pak skoro bojí přijít domů 😀 😀 .

No nic, jdu přes koupelnu do pelechu, ať nejsem zítra jak netopejr 😀 .

Brou noc. 🙂

myky
18. dub 2009

Kačí tak to je blbý. Asi posunem ještě o týden, co 😅 ?
Dagi fotbálek taky manža nepustí. Basket nechal už když jsem byla těhu a to mě teda bombardovali kluci z týmu, ať toho nenechává, že je talent. A to nejsem blázen. Ještě abych ho přemlouvala, aby nebyl doma, že 😝 ??? Se obraceli na tu pravou 😀 .
Ale on je dost doma, tak mi to ani neva. Naopak, aspoň necourá po hospodách.
A letadýlka bych mu asi pochroumala, kdyby nebyl doma 😉 . Vždyť mu uteče ten nejkrásnější věk Lucinky! A pak bude litovat.

myky
18. dub 2009

Dagi dobrou a krásné sny 😀 ....
Já půjdu do pelechu s plánkem na hubnutí 😉 .

myky
18. dub 2009

Holky a mám půjčenou el.odsávačku mm a příjde mi to na prd. Včera jsem odstříkala 60ku, ale dneska nic moc. přitom, když ho kojim a odendám, tak při zmáčknutí prsa mi mlíko úplně stříká. Nevim, jestli nemám ten vypuzovací problém.

kacatko03
18. dub 2009

já bych šla taky po všerejším flámování spát...ale dítko mi spí v kočáru v chodbě 😀 🙂

slunickooo
18. dub 2009

tak mi tu manža spravoval kláves¨niciachtěla jsemjuhcat ...alehouby....je to na novou...senám to nějakvšechno sere...i notas musím vzít v po doopravy nejde vůbecnastrovat ☹ ☹

Dagiě+Myky -dobrpouuuuuunoc....mytaky pomažemm.....

Kači -takho dovez do ložnice... 😉

myky
18. dub 2009

Jooo holčiny mi nespinkáme 😀 . Ale musim uznat, že poslední tři noci( ťuk, ťuk na dřevo) spinká krásně. Třeba 7hodin 😵. Jen když se sesune někam na šprušle a tlačí ho to, tak začne pofňukávat. Stačí ho dát spátky, jak má být, chvíli podržet dudláka a je klid. Hodinové pobíhání + další 20x vstávání u postýlky už se nekoná 😀 .
No, teď už ale půjdem chrupat, tak všem nádhernou a klidnou noc 🙂 .

hacek
18. dub 2009

Ahoj, tak jsem háčkovala šáteček a najednou koukám, a ono je po půlnoci. A ještě k tomu u toho mám puštěnej strašidelnej film. 🙂

masle
19. dub 2009

ahojky kecalky 😀 tady to včera jelo... 😀
my měli s manžou romantiku a pak jsme vytuhli... 😅
kačí jj Veru ze začátku dost žárlila ale už se to naštěstí srovnalo... 🙂 Tak snad se ségra rozkojí... ☹ Tyjo na té fotce jak jsou s Tobíkem, tam malá není skoro vidět v té sedačce... 😅

jinak holky k tomu srazíku, já teda zrovna 27.29. taky nemůžu... mám zubáka a rehábku na ty záda... 😒 Tak to tada nevím jak se domluvíme.. 😕 😕

koukám háček háčkuje do rána 😀 a na co jsi koukala na ten film s De Nirem?

jo koukám že vaši manžílci jsou všechni fotbalisti.. 😕 tak to manža fotbal nesnáší a já teda taky 😀 Ale hokej ten může, to když je mistrovství, tak to fandíme... 😵

sisa32
19. dub 2009

Ahoj Masle, jj ten fil s De Nirem, toho mám ráda.
ten srazík budeme plánovat tak dlouho, až nebudeme moct, protože nám půjdou děti do školy. 😀

kacatko03
19. dub 2009

sluni: dovézt ho do ložnice 😀 ...hmmm to nevim jak bo ložnici máme v patře 😀 já jsem ho pak přenesla do postýlky a ani se neprobudil.

masle: tak hlavně že se to srovnalo...manža je sportovně založenej a fotbal hraje od dětstí, Tenis taky...já ho teda taky nemusím 😀, hokeji fandíme taky, to Tom bere Fíka na startu a fandí i on 😀

s tím srazem...tak to uděláme jinak...tak jich bude víc 😀 tento týden muže masle a sisa a já ve středu? tak ho spácháme ve středu a pak další i s myky cooo? 😉

sisa32
19. dub 2009

Myky, mám hrneček od Nuku. Má stejnou objímku jako lahvičky, co používám, tak to můžu střídat a malá je na to zvyklá.

Kači, já už s tím nepočítala a mám něco jinýho, takže já nepřijedu. ☹

kacatko03
19. dub 2009

sis tak to se nedá nic dělat...tak se kdyžtak domluvíme na jindy ještě ui co Masle

dagina
19. dub 2009

Ahojky, jen na vteřinu 😀 , Sisa, jsi šikulka, šáteček nemá chybu. 🙂

jmj
19. dub 2009

ahojte holky, prosím vás, mohla byste mi některá poradit? Malá má takové šupinky ve vláskách ☹ , doktorka řekla mazat a vyčesávat, ale nějak se toho nemůžeme zbavit, a ještě se nám dělají potničky, mažeme heřmánkem, ale jak se malinko zpotí, hned se jí zase udělají. Děkuji předem.

slunickooo
19. dub 2009

ahoojzdravímjen v rychlosti

Jmj- to my měli taky, to má snad každý mimi -nám opravdu pomohlo mazat olejíčkem a vyčesávat kartáčkem... ale jen fakt, že jsem si myslela, že už máme po dávno a nedávno jsem ještě nějakou tu šupinku našla... takže tochce asi trpělivost... ale určo se to vyloupe... nám se loupalo i malinko ob očíčko

slunickooo
19. dub 2009

jééé Hačku - ted jsem taky jukla na šáteček - je krááááásný,hnedřeknu mamce aby ho takyzkusila.... máš na něj nějaký návod???Vzor - jako kolik ok atd 😀 😀 já tomu houby rozumím

jmj
19. dub 2009

slunickooo dík, a jakým olejíčkem jsi to mazala, je to jedno? já mažu olejíčkem od hipu a mlíčkem od hipu.

slunickooo
19. dub 2009

jMJ-jáměla klasický olejíkAviril s azulenem - takový ten klasický modrý v hranatý lahvičce ...a tedkdyž jsem něco objevila... tak jsem ji to mázla i Indulonou nebo Lipobází.. a mudra mi říkala že i olivov ý olej je OK 😉

kacatko03
19. dub 2009

jmj. taky jsme šupinky měli, chce to hodně olejovat, mazala jsem mu to pořád a ve vodě hodně máčela...bohužel to trvá dlouho, my je měli asi 4-5týdnu.

hacek
19. dub 2009

Ahoj, Dagi a Sluni díky.

Jmj, my jsme mazali olejíčkem vždycky před koupáním a pak jsme vyčesali a po týdnu už to bylo dobrý. 🙂

moc často tu teď nebudu, protože mám nějakou práci pro jednu paní z orlických hor. 😀 😉

sisa32
19. dub 2009

Zase se tu vykecává akorát háček. 😀

sisa32
19. dub 2009

Jo Sluni, tady je návod. : http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=706

sisa32
20. dub 2009

Ahoj holky, hezký den vše. 🙂

Tak dneska se těším na ty melírky, konečně zase budu vypadat jako před těhu, aspoň co se té hlavy týče. 😅 Váha se mi zastavila, už týden ani ťuk, pořád to lítá o půl kila nahoru a dolů, to mě nebaví.
Včera jsem byla aplatit plavčo, tak chci vypadat trochu k světu, ale nevim. Všechno jsem to tam okoukla, mají to tam moc hezký, už se těším. Taky jsem viděla ty hubený maminy, tak doufám, že aspoň jedna bude tlusťoušek jako já. 😎

dagina
20. dub 2009

ahojky, hele Sluni, máš teď návod, budeš háčkovat 😀 ??? Já bych to ani podle toho návodu nepochopila, Hacek je fakt šikula, když s háčkováním teprve nedávno začala, hold to musí bavit 😅 .

Sis, nejsi náhodou Hácka příbuzná, jste si dost podobné 😝 😀 .

JMJ, nám pomohl Infadolan, ten je fakt super, občas střídala s krémem s konopí. Obyč. olejíčky vůbec ne.

Včera byla "sranda" s tchánovcema, manžel je pleskoval, že malou špatně drží, že musí tak a tak..., byli z toho na nervy 😀 ...., je fakt že malou tahali jak pytel brambor, přehazovali si ji jak horkej brambor, fakt děs. Tchyně, když zjistila, že se malá přitahuje do sedu, tak by ji nejraději nechala půl hodiny sedět 😠 😠 , no prostě zase děs běs.
Když jsme ji s radostí řekli, že malá se už krásně přitahuje.., tak ona že to je dost, že ji jsou 4 měsíce.., ona by snad nejraději, aby od půl roku chodila 😠 😠 .

Tak, a jdu zase makat, malá se budí 😀 😀 .
Pěkný den přeji 🙂 .

sisa32
20. dub 2009

Ahoj Dagi, to je sranda s těma tchánovcem, ještě že je máte co ? Jinak by jste zašli nudou. 😉 😀

Jj, Háček je mé druhé já. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru