Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
21. dub 2009

Ahoooj 🙂 ,
tak prvně vše nej, nej Sise k svátku 😀! A háčku háčkuješ božsky 😀 .
Verunce to sekne a Lucinka bude taky háčkovaná krasavice.
Dagi venku je krásně a jak jsme v bytě, tak courám venku, bo mi Miky spinká převážně jen v kočárku. Kdybych nebyla takový nemehlo a nestálo to tolik, tak si pořídim net do mobilu a budu Vás číst na prochajdách. Doma jsem prakticky jen na jídlo a hned zase ven.
Sluní Žanetka je šikulka. Ta bude určo i brzy běhat.
A všechny nás napadají asi stejné věci. Ve čtvrtek jdu večer ke kadeřnici 😀 . Se těšim, jen tam budu asi s Mikulou, protože manža má fotbal 😝 .
Hanulko teda ty jsi skvělá. To tvoje těhotenství je fakticky zázrak. Věřim tomu, že ty i kdyby jsi rodila normoš, tak porodíš ani nebudeš vědět jak 😉 .
Holky a on ten srazík proběhl 😢 ? Nějak jsem ho prošvihla? To mě mrzí 😢
Jo a jako mě pěkně štve, že já pořád courám venku, doma jezdim na rotopedu jak blázen, cvičim na pupek a váha mrcha snad stoupá a břicho mám jak těhule. Když jdu bez kočáru, tak se cejtim trapně 😠 ! asi to přestanu řešit, jak psala myslim Sluníčko a třeba to bude dobrý. jenže já chci vypadat dobře na tu svatbu v květnu 😅 .
Hle, zase mi z toho vyšel román 😅

myky
21. dub 2009

Jo a ještě jedna věc. Skončili jsme s kojením 😢 . Měla jsem půjčenou tu el. odsávačku a bylo to na nic. Je mi z toho docela smutno. Ani jsem nečekala, že mě to tak vezme 😢 . No aspoň závislák na kafi může začít kafovat 😅 .

myky
21. dub 2009

Sis ty máš savičky od NUK, že? Prosim tě, jakou velikost jsi koupila na kaši? To jsi dala 2ku, která je na méko od 6ho měsíce? Nebo jsi nechala tu 1ku a nějak zvětšila? My sice máme ještě časík na kašičky i příkrmy, ale docela mě to zajímá. Mi příjde, že je Mikulášek čím dál víc hladovější.

myky
21. dub 2009

Jo a jak píšete o padání vlasů, tak to jako mám vyhlídky. Špekatá a bezvlasá 😀 .

sisa32
21. dub 2009

Ahoj Myky, když už se ozveš, tak pořádně. 😀 😀 😀

Jo, mám NUK, kupuju až teď dvojku a předtím normálně jedničku. Zvětšuju tu dírku jehlou, kterou rozpálím nad plamenem.
To kojení neřeš, nemá cenu se trápit, taky jsem tak dopadla, nejdřív mi to bylo líto, ale pak jsem byla v pohodě aa Adélka to určitě cítila. Jo a děkuju za gratulku. 🙂

sisa32
21. dub 2009

Ještě jsem zapoměla napsat, že Adélka zvládla cestování a nakupování úplně v pohodě, asi bude po mamince. 😀 😎 Malej Jindra taky z kina nadšenej, byli na Monstra vs. vetřelci.

Srazík si udělali je Kači a Masle, tak neboj, ten větší nás teprv čeká. 😉

sisa32
21. dub 2009

Tak jdu spát, chytla se mi zima a začíná mě bolet v krku.

dagina
22. dub 2009

Brýýý ráno 🙂 , to máme zase vypečené počasí, jsem otevřela okno, a myslela jsem že zmrznu 😅 .

Jéé, Myky se nám vrátila 😅 . Takže s kojením úplný šmitec?? No jak píše Sisa, brzy se z toho určitě dostaneš..., věřím, že tě to mrzí.
Já už pomalu začínám okukovat příkrmy, ale ještě chci 2 měsíce vydržet. Koupila jsem si samozavlažovací truhlíky a zasadím si do nich mrkvičku 😀 , abych měla pro Lucinku 🙂 . Až uvidí sousedí že mám na okně mrkev, tak je asi mrskne 🙂 .

Sisa, takže je Adélka se slunečníkem spokojená 😵 ?! To je paráda, viď. Máš přímo Jané????
Jo, a ty jsi Alexandra 😕 😕 ??? Tak dodatečně blahopřeji 😵 .

včera jsem odpoledne jsem si jak frajerka vyšla v krátkém rukávu, a byla docela zima, snad nedopadnu jak Sisa 😒 , to by mě tak scházelo.
Lucinak byla na čištění kanálku, pořád ji slzelo očičko...., mudra ji tam strčila 4cm dlouhou jehlu 😠 ....., mazec.

Ještě perlička, jsem se dívala u ťamanů na nějaké trička, tuniky..., a ťaman na mě "že pro maminy" má tady...., takže asi vypadám jak těhule stále 😖.

Hanulka a prckové jsou šilkulky, já v jejím týdnu už ležela ve špitále ☹, ona se určitě udrží ještě dlouho, bude mít pěkné macky 🙂.

Přeji pěkný den. 🙂

slunickooo
22. dub 2009

ahoooj zdravím všechy,

tak mi tu máme teda počasíčko jedna básen -na 3/4 a tílka 😉 😉

Dagi- no malá se t eda spíš chystá na to lezení než na chození 😀 😀

Jo a díky ¨za pochval ale mohlo by to být lepší 😀 😀

no klasicky - vlezu k PC a malá se začne vztekat - takže zasemusím

joDagi - Vietnámek nějakej drzej ne 😠 😠

Myvčera jeli na trénink s m ladou- tak jsem ji šla koupit boty, je to v patře, takže jsem sivzalamalou na ruku.... no a po chvíli co nevidím - se tak postala až prosrala Pemprsku a já měla na 3/4 flek jak prase - sem si musela normálně koupit nový 😀 😀

Hanulko - teda tebe si dají do učebnic jako ukázkový případ 😉 😉

Myky - nesmutni, že už nekojíte - nejsi jediná 😉 😉 a kila fakt zkus neřešit - oni dolů půjdou uvidíš

hanulka3112
22. dub 2009

Abych řekla pravdu, tak jsem teda moc ráda, že se tak držím, ležet někde v nemocnici by bylo na palici 😖 stačily mi ty 3dny před Vánocema, jak jsem špinila 😖 a taky jsem ráda, že mě jinak nebolí záda a to mi Dr říkala, že si to teda v těhu užiju, ale to bude tím, že nic nedělám 😀 až na ty včerejší muškáty, to mi teda daly záda zabrat 😖 teď mám furt myšlenky okolo porodu a jsem zvědavá na příští týden na KO Dr. bude měřit, doufám, že nakonec budou tak akorát, přítel mi furt říká, že mám malé břicho, tak mu říkám, že on ho má zas velké 😀

hanulka3112
22. dub 2009

Sluní jsem se dívala na fotečky, malá roste jak z vody šikula 😵
Dagi ta fotka jak je malá z manželem a s tou pomlázkou velikonoční je super 😉 🙂
Sis jsem se dívala do alba a ta čepička co jsi dělala je fakt krásná, jsi šikula, škoda, že neumím háčkovat 😒 jinak bych se do takové nádhery hned pustila 😉 🙂
Myky taky máš moc krásné fotečky v albu, já jak tu moc nechodím, tak ani nevím, že máte všechny plno nových foteček v albu 🙂

masle
22. dub 2009

čau holky 🙂
sisa - tak snad ti to nevadí s tím jménem, ale máš jméno normální 🙂 😉 Tak to je fjn, že jste si to užili ten výlet.. 🙂 Nejsi z toho nemocná? Co krk?

myky tak aspoň teď budeš víc v pohodě! Když to nejde tak to nejde... 🙂 😉 Já teda jsem docela ráda, že nekojím, bo jsem úplně v pohodě a i malej je..když jsem kojila Veru, tak jsem byla docela na nerv a určo jsem to přenášela i na malou..Ale jiné holky si to zase nemůžou vynachválit...takže každej to má prostě jinak.. 🙂 😉 Jinak ano sešly jsme se s Kačí a na větší srazík se musíme domluvit..vypadá to asi na ten 1. květnovej týden že..??? 😵

kačí - tak jaká byla dnes noc ? Dobrý? Prosimtě jak děláte toho lososa na grilu? Nakládáte ho před tím?

hanul - jsi šikula a závidím ti že záda držej 🙂 😉 Kolik jsi přibrala? máš fakt jen to bříško jinak jsi hubeňoučká.. 🙂

kacatko03
22. dub 2009

ahoj holky,

masle...noc zase jako včera, xkrát se budil a dopolko jsme to zase dospávali...už aby sme měli ty kapičky. jinak toho lososa namočíme trochu do oleje, osolíme a potřeme bylinkama (prodávají bylinkový prášek na přípravu salátů 😀 ) tak já to používám na lososa...hodíme na gril s alobalem, nedáváme ho přímo na mřížky.

myky
22. dub 2009

Ahoooj,
Sisa marodí? Snad to je jen prochladnutí a bude ok. Ježíš a Sis to se jindra nebál? TakoVej horror. Já vetřelce miluju, tak bych na to šla hned. Ale asi v kině bych se moooc bála 😀 . A srazík teda bude? Tak supr.
Dagi no jo no, kojo je kaput. Ale aspoň už si nemusim dělat hlavu s jídlem a pitím 😉 . By mě zajímalo, co by ťaman nabídl mě 😠?!
Sluní snad máš pravdu. Nějak mě ta váha deptá. Jenže já jak byla štíhlá a nosila věci na tělo, tak teď je to hrozně vidět, když zkusim tričko a je mi nad pupek. Navíc co by zdravotník, jsem měla hodně pohybu a to je asi kámen úrazu. Tělo bylo zvyklé na daleko větší výdej energie a vtěhu najednou útrum a teď to zřejmě taky nestačí! Chjo ach ☹.
Copak dělají masle a Kačí????? Nejsou nějaké fotečky ze srazíku?
Hanulko děkejeme za pochvalu foteček 😀 . Já se snažím fotit, ale holkám to jde líp. Mají tak hezké fotky. My máme asi zastaralý foťák, nebo to neumim. Mám je hodně rozmazané a nekvalitní. A to fotim na tu nejlepší kvalitu. Už se těšim na tvoje zázraky.
A pochlubim se. Dnes nás rehábka moc pochválila a přidala další cvik. Mám radost, že se Mikulášek zlepšuje a ani ho dnes tolik netrápila. Pak nepěkná správa. Mám ATB od gynekologa a to asi ještě kvůli tomu porodu. Zřejmě něco z konečníku 😝 . Mám tablety vrchem a gel spodem, tak z toho nejsem odvázaná 😒 . Skočila mi tam mamka, tak ani nevim, co to je za mrchu ☹ .

myky
22. dub 2009

Ták zase jsem pomalá 😀 .
masle je fakt, že s kojením je teď jasno a smířim se s tím. Mrzí mě to skrz imunitu. Pokud by nám odkldali očkování, tak se budu dost bát ☹ .
A byli jste v té ZOO? Měla by tam být nová expozice lachtanů. To se hrozně těšim. My chodíme do ZOO každý rok a když jsme šli s manžou do ZOO poslední dva roky, tak jsem byla vždycky těhotná a pak to nedopadlo dobře, tak těhu s Mikym jsem do ZOO ani nepáchla 😅 .
Kačí losos na grilu to může být dobrůtka a dietní, že? To je nápad 😀

sisa32
22. dub 2009

Ahoj holky, tak zatím nemarodím, včera jsem se prolila čajíkama a dnes jsem cucala Neoangin a zatím dobrý. Ráno jsem vyžehlila obrovskou hromadu prádla a teď večer jsem sundala další ze šňůry. 😝 Odpo jsem si udělal mini srazík z kámoškou z práce, bylo to prima, jenže jsem se vyletnila a pak jsem celý odpoledne pěkně mrzla, takže zase trochu ten krk, no snad to vyležím do rána.
Masle, mě to nevadí s tím jménem, jenom ho od mala nesnáším, nevím, proč mě máma nedala nějaký normální. A ještě to příjmení k tomu. 😝 Švagr se jmenuje Marcel, tak to zkus říct dohromady s mým příjmením, to je jazykolam. 😀
Myky, to není Vetřelec, ten horor, tohle je animovaný film pro děti, nebo spíš pro celou rodinu. 🙂 A je super, že vás dr. pochválila, konečně viď. Uvidíš, jak se bude Miky lepšit.
Dagi, jj mám Jané slunečník, oni jinej neměli, co by šel na ty oválný trubky, tak jsem ho vzala, byl za 820 ,- aspoň se mi třeba bude pak kočár s příslušenstvím dobře prodávat. Tak jdu háčkovat a mám dojem, že se na to vyfláknu, podle toho návodu to nějak nepasuje, furt párám. 😅

hanulka3112
22. dub 2009

Myky no vidíš na tvoje album jsem zapoměla, máš tam teda plno foteček to ani není možné, jak ten čas letí a ten tvůj drobek roste, se ani nenaděju a ty vaše prťata už budou lítat po svých 😉 😀 jo a nahoře mám 10kg jako stačí mi jít do schránky a funím na mě je to dost původní váha je totiž 53kg takže když něco dělám, tak mě to docela zmáhá, ale jelikož nic moc nedělám, tak je to v pohodě, hlavně jsem ráda za ty záda, jen když šiju nebo se nad něčím dlouho hrbím tak je to bolest 😖

myky
22. dub 2009

Sis já si říkala, že by Jindříšek šel na horror 😀 . Ale já už bych se ničemu nedivila. Dneska už dětičky odrůstaj nějak rychleji, že? Kámošky kluk ve druhé třídě ZŠ a puberťák, jak prase! Kámoška na něj jednou vylítla tak, že úplně zflekatěla vsteky 😅 . Hele a slunečník za 820,- 😕 ?
Hanulko 10kg ve 32tt s dvojkama????? Mě neštvi! 😉 .Já měla 49kg, když jsem se vdávala a to mi vydrželo dlouho. Pak to skočilo a když jsem otěhu s Mikym, tak jsem měla v5tt 53kg a v 6tt už 57kg a pak každý týden 2,5kg nahoru, až později se to sklidnilo no a teď 😠 ? Chtěla bych zhubnout aspoň na 53-54 kg 😅 .
No nic, Miky spinká, tak jdu taky 😀 . Dobrou 🙂

masle
23. dub 2009

Ahojky 🙂
tak jsme přišli z bdruhé Hexy. Dneska ho to píchání nějak bolelo ☹ pěkně kvičel... 😢 jinak má už 7370g a 65 cm. hlavičku 43cm. Prej je akorát)žádnej tlusťoch,... 😀 ) Příkrmy prej až od půl roku ...dřív se to nedoporučuje. Tak nevím... 😕
sisa - no to je teda jazykolam.. 😀 a co že jste nedali místo Adélka Terezku??.... 😀 😀

kačí - a čím to je ? Myslíš těma příkrmama? Myslím ty prdy.. 😒 Aha bylinky, to jsme ještě nezkoušeli... my to právě dělěli tak, že jsme ho naložili do oliv oleje posolili a pocitronovali. Na chuť je to výtečný akorát jsme to právě dali přímo na mřížky a dost se přichytával tak příště buď alobal nebo asi takový ty tácky.. 😵

jdu něco děla, malej usíná...jo včera jsem byla na nehtech tak dobrý jsem spokojená. Strávila jsem tam 2 hodiny Ráďa tam byl se mnou a v pohodě byl hodnej v kočárku.. 🙂

kacatko03
23. dub 2009

masle: noc zase des. myslím že je hladovej že už mu to mléko nestačí na celou noc, musela jsem mu dát najíst ještě v jednu. Takže dr ti řekla že zeleninu ne jo? a řekla jsi jí že už mu ji dávás? 😀 to je divný tak proč by dělali příkrmy od ukončeného 4 m???? 😕

masle
23. dub 2009

kačí - neřekla... 😀 po té co mi řekla todle.. 😀 Ale já budu normál pokračovat..třeba né každej den....to mě se Ráďa taky budí přez noc ...dneska v pů 2 vypil 150 a v 7 ráno už byl zase hladovej... 🙄 Ale tu kaši mu dávat nechci když z ní má takový prdy...to raději vstanu 🙂

slunickooo
23. dub 2009

AHOJÍK maminky,

tak mě se malá už taky v noci budí 😀 😀 , ale u nás je to nasto procent tím, že jsme museli starej dudlík co měla zahodit - byl už hroznej, prokouslej a takovej vytahane j,,, no a ona právě vnoci když se někdy začla probouzet, nebo krundat, tak jsem ji ho dala a chrupala dál až do rána.. no a ted jak začne krundat tak ji zkouším dávat dudlíky taky - jenže ten co jsme koupili ji sice stejnej - ale novej - tudíž tužší , nevytahanej 😀 😀 a ona ho za boha nechce, ani jiný - takže místo dudání jí 😠 😠 😀 😀 - no co se dá dělat že jo

Jinak dneska tu máme zimu - oproti včerejšku fakt kosa

Masle - tak Ráda už je kus chlapáka co???? Gratuluju

Myky - 23-54 je taky můj tajný sen , no doufám, že se k němu časem dostanu - dneska váha ukázala o 0,5 kilíčko mín - tím vás proboha hlavně nechci nijak stresovat - spíš naopak ... 😉 nějak jsem začla zase hubnout až ted kolem toho 4-5 měsíce po porodu

Hanulko - teda jen 10 kilíčko s dvojčátkama - jedna básen

Dagi - a už nevím, co jsi psala 😀

slunickooo
23. dub 2009

tak koukám, že nic 😀 😀

hanulka3112
23. dub 2009

Holky vždyť vy jste hubeňourky z vás ty kilča spadly, aspoň podle fotek co máte v albíčkách 😉 🙂 no já jsem ráda, že jsem nějak moc nepřibrala i kvůli zádům a taky doufám, že to po porodu bude hned dole, abych se vešta do mého původního oblečení 😅

kacatko03
23. dub 2009

ahoj holky,

tak jsme dneska vyrazila s obouma klukama na nákupy, že koupim Fíkovi sandále než budou vyprodaný....no neměli číslo, šli jsme kolem nextu a koupila jsem Tobimu košili a kalhoty (na bratrancovu svatbu v červenci)...no vole sleva 70% 😀 😀 😀

masle: ty jo to je už kus chlapa....no já říkala že je větší jak vedle sebe kluci leželi na přebalováku, jsem zvědavá kolik měří T, ho schválně večer změřím až tu bude TOM. 🙂

hanul. 32tt...ty jo to letí....za chvili budou prďolové venku 😉 🙂

masle
23. dub 2009

kačí 70% joooo? a koupila jsi? Já jedu zítra nakoupit dárečky tchýni, tchánovi a švagrovi 😀 😀 Maj všichni narozky. To bude něco 😅 V neděli je oslava u tchánovců a slavěj to všichni najednou... 😀 😀

Já Veru už sandály koupila minulej týden..a dobrý.. 🙂

Je velikej to jo...ale Toba mi přijde na fotkách taky takovej velikej a ve skutečnosti byl menší.. 😅
Tuhle Hexu snáší nějak hůř, teď řval snad hodinu má trochu teplotu tak jsem mu dala čípek a teď vzala si ho do postele a teď usnul ☹

masle
23. dub 2009

jo a unás ve školce řádí spálová angina, tak jsem z toho nadšená 😖 😠

sisa32
23. dub 2009

Ahoj holky, já mám dneska den, skoro jsem podpálila barák. 😔 Dala jsem vyvyřit lahvičku s dudlíkem a šla jsem s Adélkou na procgházku, přijdu a koukám, co to smrdí, no v poslední chvíli, už tam byly skoro plameny,. Tak jsem všude vyvalila okna, to zase nemohl rozchodit manža. 😅 Tak jsem musel a do města koupit novou, zase měli jem skleněnou, ta se nespálí, ale jsem zvědavá, kdy se mi povede jí roztřískat. Taky jsem si koupila konečně naušnice od manži za Adélku a když ýuž jsem v tom byla, tak ještě podprdu + spoďáry. To jsem potřebovala, po kojení mám nějaký jiný rozměry. 😀
MAsle, nad Terezkou jsem ucvažovala, ale nakonec jsme jí nedali, právě kvůli tomu vyslovování. ještě kdyby chudinka ráčkovala, to by se jí špatně říkalo. 🙂 A co Ráďa, jak mu je po Hexe ?

kacatko03
23. dub 2009

masle: jj koupila jsem mu košili a kalhoty na svatbu bratrancovi...pak ho vyfotím 😀 ty jo to bude bujará neděle..a v pondělí toho asi všichni hodně napracuji 😀
jinak toba mi dneska taky jenom řve, tak nevim co to je ve vzduchu 😠

sisa32
23. dub 2009

Kačí, kde jsi byla v Nextu, v úterý na Zličíně žádný slevy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru