Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
26. čer 2009

jo prosimtě Veru jakou to máte tu krosničku na záda pro Tobíka shánim nějakou levnou obyč..jen na dovču bo jinak to moc nevyužiju..ale všechno je to nějaké drahé.. 😖 😝

kacatko03
26. čer 2009

a kdy jedete? ti ji pujčim...já ji mám ještě po Fílovi.

masle
26. čer 2009

jedem 1. tejden v srpnu do Jizerek a říkala jsem si že třeba když pošlapen na Ještěd tak s kočárem teda asi nee..to by jsi byla hodná 😵

kacatko03
26. čer 2009

no tak to je v poho...ti ji pujčim, my ji stejně nebudem používat a sem zvedavá kolikrát ji využijem v itálii 😀

masle
26. čer 2009

tak super dík mooc 😵 😵 A co ranní vycházky kolem moře.. 😀 😀

kacatko03
26. čer 2009

podle počasí....když bude zima tak pujde do šátku aby sme se hřáli navzájem. zkusíme i kočárek kdyby chtěl spinkat...no a jinak samo ta krosna 😀 se picnu

masle
26. čer 2009

ty jo Ráďa my spí už skoro 3 hodiny 😕 😕 ho snad budu muset jít vzbudit na oběd.. 😀

masle
26. čer 2009

mi 😝 😅

myky
26. čer 2009

Ahojjjjj,
Kačí krásnou dovolenou 😀 . Já dneska nestíhám nic, tak jsem nestihla dřív. Tak snad ještě jukneš. Tě obdivuju. Já balim na tu moravu a vůbec nevim kolik toho mám vzít a hlavně co 😅 ?! Nevim, jak bude ZIMA/TEPLO, déšť, vítr, nebo pohoda?! No fakt na palici.
No a včera jsem zjistila, že máme rozbitý nový foťák a na reklamaci to asi nebude, protože má trošku ulomené zavírání u baterek a nějak je tam asi hnutý kontakt a nejdou mi stáhnout fotky do PC 😠 .
Den blbec.
Na kyčličky musíme ještě jednou, bo je nemá úplně vyvinuté.
Sluní jedeme do Jakubova u Moravských Budějovic. Takže povodně se nás snad netýkají, ale to víš. Bojim, bojim, jak bude a co cesta.
Masle, tak co plavky 😵 ?

kacatko03
26. čer 2009

tak holky zbaleno narváno do auta a snad se ke tchánovcum vejdou dve velké tašky s oblečením...jinak budem chodit nahý 😀 😀

myky: já zbalila jak teplé tak na léto právě kvuli bláznivýmu pčasí....a jedeme jak na měsíc.

Holky mějte se tu heeezky, novinky mi hodtě do sms kdyby nějaké byly ju? 😀 😉 tak za týden zdárec...papa

myky
26. čer 2009

Kačí páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀
Dobře dojeďte 😵

slunickooo
26. čer 2009

Kačíííííííí ahojík, pozdravuj moře.....

teda dneska ale hlásili že silnice b udou děs.... každý blázní a odjíždí směr moře .. jako kačá tko 😀

masle
26. čer 2009

ahojky,
kačí tak snad jste tomu hnusnýmu počásku ujeli je to fakt hnusssss! 😝 😝 😝 😝 😝

odpolko jsme byli s dětma tady u nás na otevření nového parku..bylo to fajn až na tu smršť co pak přišla 😝 ale máme tu kolovou dráhu pískoviště, houpačky a úžasný prolejzačky..tak super na léto 🙂 Dnes byla Veru ve školce naposled tak jsme se rozloučili s trochou nostalgie.... 😅 😀 No a teď prááááázdniny! 😵 😵

myky s tím fo´tákem je to blbé! tak nějaký náhradní ať můžeš házet fotečky!!! A hezky si to užijte na víkendu!! Já už se tááák moc těšíím na dovču! 😀 Že konečně vypadnem na týdnen spoň...ale ještě měsíc si počkám

jinak plavečky super sedí tak mám radost... 😵

myky
26. čer 2009

Masle super, že plavky sedí a hřiště skvělé 🙂 . To je k nezaplacení, když jsou nová a hlavně podle nových norem.
Tak já se loučím. Ráno vyrážíme hodně brzy, tak už sem nestihnu zajít. Tak pá nejdřív v neděli večír 😀

myky
26. čer 2009

A hezký víkend všem 🙂 .

slunickooo
27. čer 2009

ahojík, tak b udeme mít zase krásně co??? Manža jel s tatkou pro trámy a jak přijedou tak začínáme makat na tom zastřešení u krbu... už ab y to bylo hotový a mohla si uklidit - bordel nesnáším

Masle -my tu včera měli teda ukázkov ě, celký den jsme se váleli na dece na trávě ,,, navečer teda sprchlo ale nic moc hroznýho...

Myky - tak ty nás taky opouštíš,??? Tak hezký víkedník a hezky si to užij te...

Masle -kdy vy razíte na tu dovču??? My až po tom našem víkendíku.. to si ještě počkám.... ale chcem aspon do tý dob y aspon juknout do Dvora na opice 😀 s našima a dětma se chystáme asi na Kost a do Josefova....

sisa32
27. čer 2009

Ahoj holky, tak už mám konečně opravený pc. hurááá, už jsem měla absťák. 😀
Jdu dočítat.

sisa32
27. čer 2009

Tak jsem dočetla a skoro si nic nepamatuju. 😅

Hanulko, moc ti gratuluju k mimískům, jsou nádherný. 🙂

Masle a KAči, přeju předškoláčkům hezké prázdniny.

Sluni, gratuluju Nikče k super výzu. 🙂 To u nás máme zatím jen z hudebky, ve škole bude v úterý.

Kači a Myky, užijte si dovči a hlavně přeju šťastnou cestu a těším se na fotky.

Dagi, tak tu dr změň, jestli tě ta nová vezme. Já bych to taky nejradši udělala, lae bohužel, není ke komu přejít.

Sluni, ty bydlíš myslím v Novém Jičíně ? Jsem na tebe myslela, jestli vás to nevypláchlo.

sisa32
27. čer 2009

Jinak u nás :

Adélka leze jak fretka, pořád si někde sedá u nábytku, nebo u stolu a pak sebou flákne dozadu. Včera se dvakrát třískla do hlavy a dělá to stejně. Tak si začíná stoupat v postýlce, ale spíš visí na šprušlích a stojí na špičkách. 😀

Jindra byl na tý škole v přírodě a celý týden propršelo, ale naštěstí nenastydl.

Včera jsem vytáhla manžu na Kladno do Jysku, chtěli jsme koupit hliníkový stůl se skleněnou deskou a k tomu hliníkové židle, měli to za necelý 4 000,-, ale nelíbilo se nám to, tak jsme si koupili stůl a čtyři polohovací židle z exotického tvrdého dřeva a to celý za 6 999,.což je super cena, ještě jme za 1 500,- přikoupili polstry a teď se válíme na terase. Objednali jsme díví a uděláme nad ní pergolu i se střechou, aby jsme mohli sedět venku i když prší. Moc se na to budování těším. Potřebuju změnit myšlenky. V pondělí jsem byla na ORL s tím uchem, mám ztrátu sluchu v hlubokých tónech, ale uši jinak v pořádku, tak mi dal léky a jsem objednaná k neurologovi a na magnetickou rezonanci, jestli nemám něco v hlavě. Mám strach, moje nej kámoška takhle čla na oční a zjistili jí nádor. Umřela v jednadvaceti, ve stejný den, kdy se mi narodil Jindra. ☹ ☹ ☹ Omlouvám se za to, ale fakt mám strach. 😢

sisa32
27. čer 2009

Ahoj, tak mám zase špatnou zprávu. Švagrový brácha se ženou dnes přišli o mimi. Měla po třetím termínu porodu a v pondělí měla jít na vyvolání. včera na ko vše v pořádku a dnes se malý zastavilo srdíčko. 😢 😢 😢 Myslím, že za to můžou doktoři, že jí nechali dlouho přenášet.

slunickooo
27. čer 2009

Ahoj SIs -- Niki taky ještě neměla výzo taky až v uterý, jako váš.. a na co Jindra hraje????

a bože to jak píšeš se švagrovou -mě uplně mrazí.... fakt nevím ani co říct... jen asi abyste se všichni drželi.... bože... ☹ ☹ ☹

a ty se neboj, nic zlého to určitě nebude... .držím moc palečky... určo bude líp.. uvidíš...

nábyteček vyfot,, my se dneska taky pustili do střechy nad tím krbíkem.... př. týden pokračování.. taky se už moc těš ím až to bude hotový... jo a nebydlím na Moravě v N. Jičíně, ale jen blízko u nor. Jičína.... Prachovský skály, Ceský ráj -- RUmcajs... 😀 😀

slunickooo
27. čer 2009

jak tak nad tím přemýšlím, tak tohle je určitě na žalobu..... i když nevím jes tli bych v sobě na šla tolik sil.... ale asi by neměli nechávat přenášet.... a to čekali Sis první,,, nebo už nějaké děti mají??

sisa32
27. čer 2009

Ahoj Sluni, díky za uklidnění. 🙂

Jindra hraje na klávesy, ale z donucení, sám nechce. 😠

Tak to jsem popletla s tím N. Jičínem 😀 😎 , tak aspoň, že tak.
Těším se na fotky, jak to uděláte, třeba si vezmem inspiraci.
Nábytek vyfotím, ale až třeba zítra. Teď zkusím dát pár fotek z vítání, až to přetáhnu do pc.

To s tím miminkem je hrozný, švagrová hned za nima jela. Jj, čekali první a holčičku, moc se těšili a teď taková hrůza. nevím, jestli žalovat budou, to je na nich, ale asi by to chtělo. No, ale zatím nevíme přesně, co se stalo. ☹

sisa32
27. čer 2009

Jo, já zapoměla, dívala jsem se vám holky na fotky a jsou moc hezký. vy jste tak hubený. já musím zhubnout taky ještě pár kil, jinak nikam nejedu. 🙂 Ještě mi zbývá 5 kilo, ale chtěla bych tak 6-7 dolu.

slunickooo
27. čer 2009

😀 😀 no to já b ych taky ještě pár klidně dolů dala... no uvidíme jak to půjde....

a foto se těším a určo foto p ošlu. .ale př. týden až o víkendu se bude st řecha s tavě t....

a klávesy.. jako keyboard myslíš,,??? na to by Nik ita ky chtěla.. ale základ má ted klavír a pak m ůže přidat něco dalšího...

sisa32
27. čer 2009

Jé, kéž bych věděla, kdy k nám přijdou makáči na pergolu, to je hudba letních prázdnin. 😠 😉

Jj, keyboard. Předloni dostal svoje k Vánocům, má Yamahy.

Já na tebe koukala, vypadáš jak sportovkyně, zadek žádnej, bříško žádný, jak to děláš ? 🙂

slunickooo
27. čer 2009

teda Adel je princezna... v tom oblečeníčku ji to moc sluší.. a tobě taky prosímtě ... si nestěžuj

sisa32
27. čer 2009

Jéééé, díky lichotnice. 🙂 😀 🙂

masle
27. čer 2009

Ahoj holky 🙂
sisa vítej zase zpátky 🙂 😉 no vidím že máš samé smutné zprávičky ☹ ☹ S tím miminkem je to hrůůůza 😢 😢 moc mě to mrzí. Někdy dokáže bešjt život fakt krutej ☹ ☹ 😠 Ty budeš určo ok uvidíš 😉 😉 😵
Já taky nejdřív myslela že je sluní z N.Jičína..ale jak napsala že byli na autokrosu tak mi to došlo.. 😅

my byli dnes u tchánovců popřád dědovi Ivanovi k svátku..

sluní - my jedem na dovču týden před tím víkendem naším..a už se moc těším..snad bude hezky 😠 Příští týden má být kolm 30´C tak možná poprvé vezmu Ráďu u našich do bazénu..kolik máte vy vodu když tam bereš Žanet..?abych ho nevzala do nějaké ledárny..naši to maj nekrytý tak záleží hodně na sluníčku.. 😅
Taky chy určo vyrazit s dětma do nějaké ZOO . Do Plzně určo a do Prahy taky..

Tak co asi Kačí..snad maj pohodovou cestu ..a třeba už jsou na místě.. 😕 😵

masle
28. čer 2009

čau holky,
psala Verča - že v Itošce je sluníčko a teplo a cesta byla prý relativně klidná..kluci to zvládli dobře..všechny mooc zdravěj! 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru