Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
4. črc 2009

Myky, jak může vědět že je šitá OK 😕 ??? Já jsem to zjistila až po 6N, navíc jsem tam měla dlouho ten hematon, takže bych to dřív ani nezjistila.
Ale samozř. ji přeji, aby měla pipku dobrou 😅, tohle je fakt děs 😖

kacatko03
4. črc 2009

Ahooooooooooooj jsme zpět....stahujou se fotky na rajče, sem hodím jen pár bo je jich asi 400 😀

bylo krásně, vedro, kluci byli furt ve vodě.....co tady nového? jak je? zkusím vás dočíst.

Masle: zítra jede Fidel zase dál...ale v pondělí bych se k vám mohla přifařit 😉 mám volno akorát jen po a ut, ve středu očkování, čtvrtek kadeřnice a v pátek jdeme na svatbu.

dagina
4. črc 2009

Kači, to už jste zpátky od moře 😕 😕 ??? To je rychlost teda 🙂 . Už se těším na fotky. 😉

masle
4. črc 2009

Ahojky,
tak kačí psala že už jsu doma...
myky já taky nějak nehubnu...začnu chodit zase cvičit bo joga mi teda nijak nepomáhá..co cvičim doma a fakt nevidim žádný výsledek.. 😠 😠 ☹ Ivan dneska říkal že bych asi měla cvičit když jsem si chtěla vzít tílko přiléhavé 😠 hodnej že.. 😠 ale on mě srovnává s mou s égrou která má 38 kg takže mejch 53kg mu přijdou asi hodně.. 😠
jinak Ráďovi si myslím že lezou horní jedničky bo špatně spinká a má je dost oteklý.. 😕 😅

dagina
4. črc 2009

Masle, 53 bych si přála mít, musím se jít zvážit, zda je náhodou už nemám 😀 . Mě manža také říká, že bych měla cvičit, ale docela jednoduše mu vysvětlím, že to jaksi není momentálně možné... 😒 .
38 kg 😕 ??? A kolik měří?? Tybrďo 😖 .

dagina
4. črc 2009

Jsem koupila Lůce spešl misku se lžičkou na příkrm také zelenou 😀.

masle
4. črc 2009

dagi moje ségra má 167cm jako já ale ona nejí maso a tak...a když jsem jí dnes viděla, tak je jak z koncentráku..no hrozný.... ☹

kacatko03
4. črc 2009

Dagi: jj týden uekl rychle, sis ani nevšimla že tu nejsem 😀 😀 😀 😀

masle: Toba v Itáli nejak narostl 😀 😀 😀 a zuby ještě nikde 😀

pár fotek je v albu, za chvili bude odkaz na rajče. Letmo jsem vás přelétla....a spešl na hanulky příběh se těším, ale dnes na to nění čas...peru, vybaluju atd....orvaný jsme. kluci už chrní.

myky
4. črc 2009

Kačí ahooooj, tak bylo bájo, že? 😀 No nic jiného jsme nečekali 😀 😉 . Těšim se na fotky.
Masle tyjo ty máš 53kg? No to bych si mooooc přála, ale asi už nikdy nebudou 😢 . No! Budu fakt mezi váma jako vorvaň na tom srazíku 😢 . To bude pak zase depka 😉. Mě můžete těm svým vystavit. To si pak budou pochvalovat, jakou máte čupr postavičku 😀.
Jako nejhorší je, že pohyb mám, nijak se nepřejídám, sladkostí taky do sebe moc necpu a váha dělá štrajky 😠! Mi to hlava nebere 😠.
Dagi ona spíš myslela, že si může normoš sednout. Já si 2 měsíce nesedla ani na kruh. Konečník má taky prý ok. Se hrozně bála právě toho.

kacatko03
4. črc 2009

tak zbytek fotek asi 500 😀 http://rejli.rajce.net/Italie_2009

dagina
5. črc 2009

Brééé ránko 🙂 .

Masle, hm, to je fakt mazec 😖 , manžova ségra je taky vyzáblá, za den ji stačí vypít dva litry čaje, jíst nepotřebuje 😠 .

Kači, kráááásná dovolená, fotky jsem skoukla skoro všechny a slintám. Ty spíš vypadáš jako starší ségra Toby a Fíldy 🙂 . Jídlo jste měli také dobrý..., jaké jsou ty mušle 😅 ???? 😝. S vámi byli tchánovci nebo tvoje rodiče??

Myky, jj, tak to má dobrý. Já na kruhu sice mohla sedět, ale párkrát jsem u jídla také radši stála. Hele, za rok budem třeba zase už těhule 😀 😀 😀 .
Depku určitě mít nebudeš, pracně jsem vydolovala váhu z pod stolu a mám 59, máš myslím míň, viď. Sice váha jde dolů, ale pomalu.

Dnes jedem k tchánovcům, to zase bude.

Tak se tu mějte, pa

dagina
5. črc 2009

Jo, Kaci, prosím tě, jaká byla cesta??? Co Tobík?? Dobrý???

kacatko03
5. črc 2009

Dagi: ahooooj, cesta byla tam dobrá jeli jsme přes noc a to kluci spali....Toba docela vydržel ty 3 hodiny bez jídla. pak jsme museli víckrát stavět, ale byl zlatej. na to cesta zpět...vyráželi jsme v 9 ráno že pojedem přes Vídeň a uděláme ještě prochajdu tam...ale jak bylo vedro tam malej byl uknouranej, nemohl usnout atd. Tak pak jsme ho přendali ke tchánovcum do auta a babi mu zpívala a byl spokojený...ale ta cesta byla dlouháááá.
ale tam byl zlatej...pořád se tam smál, ve vodě byl skoro furt (řval když měl jít z vody 😀 ) ale na lehátku už byl zase vysmátej. Byli snáma Tomovo rodiče. jezdí s námi každý rok, sami by nejeli tak aspon se dostanou taky ven a navíc si kluky pořádně užili 🙂 na ranní procházky s Tobou podel pobřeží chodili oni. Jídlo bylo super, pizzy se srovnáním tady se nedá vubec srovnat, mušle a mořské potvory milujeme takže sme si to vychutnávali 🙂 dokonce to začal dlabat i Fidel. Toba se začíná stavet na nohy, stačí ho pozvednout a vyskočí, ale zuby nemáme a plazí se jen v postýlce 😀

co jinak mrňata? Lucinka, Ráďa, Žanet, Adél, Mikša???? a hanulka jak ta semá s dvojčátkama?

masle
5. črc 2009

Ahojky taaak jsem se sem konečně dostala 😵

kačí - máte krááááásný fotečky z dovči je vidět, že si to Tóba fakt hooodně užíval 😵 Jak tam leží na břehu moře a matlá ten písek to je pěkný..Verča říkala "vždyť se utopí 😕 " 😀 A to bydlíte s tchánovcema v jednom apartmánu? To je super že vám tchánovci takle pomáhali.. 🙂 😉 Jaké bylo grilování to věřím, že jste si museli rychle dát kus flákoty po těch mořskejch potvorách a pizzách.. 😀 A jaký tym jsou ceny? Brácha říkal že jídlo je levný ale hadry a tak jsou drahý hodně.. s tou Zoo ještě nevím Ivan je na autokrosu a ještě nepřijel..tak uvidím ale spíš to vypadá že bude muset do práce.. 😠 ☹

Já byal s dětma u tchánovců Veru se tam cachtala v bazénku ale bylo to děsně studený tak doufám že nenastydla..

slunickooo
5. črc 2009

ahojííík,

Kačí... vítej .. fotky máte př ekrásný, moc vám to všem sl uší - a ty jsi jak panenka...

Masle - máš 53 kg jo??? Bože to jsi teda hubendíra.... kéž b ych se na tu váhu taky někdy dostala 😠 😠 a jak dopadl kamarád na autokrosu????

¨JInak co je lepší Itálie nebo Chortvatsko?My b ili je dno uv CHorv. sice jsem pravila že autem na do vču už nikdy více, ale prachů na mateřský moc neb ude, tak to asi tak dopadne v budoucnu...

Dagi - super váha... za chvilku jsi na sv oji...

a Myky - ty nezoufej,, věřím že se ti to taky pohne dolů,,,

JO a psala Sis - že se mají moc hezky, jen ji nešla poslat MMS...

jo atěch 38 kg u dospělý ženský - to je fakt už na léče bnu -- 😠 😕 😕

kacatko03
5. črc 2009

masle: no tak s hadrama nevím, já si tam koupila jeansy za 30eček (cca za 700kč)...ale my ty ceny jídla moc neřešili, samo že sme koukali, ale za jídlo sme schopni utratit vše, hlavně se pořádně našťouchnout 😀 jj zítra uvi. Tom taky ještě neví zda bude muset do práce.

kde je sis?????? na dovče??? jinak mě taky mms služby nešli odesílat ani přijímat. musí se ta služba zaktivovat.

slunickooo
5. črc 2009

sis je na dovč e vlázních.

my ted koukali na Itálii 😀 😀 a manža tipoval... máte prý Picasso???

myky
5. črc 2009

Ahoj Kačí, fotky super. Tobík, jak si hověl ve vodě, to je něco 😀 . Se mi nechce věřit, že ty taky něco jíš 😉.
Dagi 59 bych si přála mít 😢 . Už jsem zhubla na 61 a dneska stoupnu na váhu a 63kg 😢 . Já bych fakt brečela. Chci se dostat, tak na 53 a budu spokojená. Jen abych to do příštího těhu zvlála 😅 . V noci se mi zdálo, že jsem šla na gyndu a on mi říká: no asi to dostanete. Máte vysokou sliznici. Tak pojďtě, ještě uděláme ultrazvuk. A když dělá UZ, tak začne. No vy to nedostanete. Jste tak v 7tt 😀. A já se zhrozila, že budu mít děti rok od sebe 😀. Normoš regulérní noční můra 😅 . Takže jj, příští rok se dohodnem a budem těhulkovat společně 😀 😉 .
Sluní myslím, že všude je to dobré, když se trefí lokalita a výjde počásko 😵 .
Masle dneska bylo super vedro, tak to určo bude ok.
Já si blbec nemázla ramena a záda a při hrabošení zahrady, jsem se krásně přismahla. Už mi manža mazal Panthenolem 😅 .

kacatko03
5. črc 2009

sluni: jj picassa máme 😀
myky: aano já taky dlabu neboj 😉

kacatko03
5. črc 2009

jo abych nezapomněla, ohledně toho společného víkendu, neplatila se nějaká záloha? nebo tu paní nechtěla?

masle
6. črc 2009

Ahojky 🙂
sluní - Turak dojel 5. no nic moc byl nasr...bo bývá většinou na bedně..Ivan přijel pěkně vosmahnutej jak tam na ně pražilo celej den slunce.. 😀 jj 38kg je hrůza vypadá o 10 let starší.. 😖 musím jí někdy vyfotit... 😉

myky - nooo ty máš dobrý sny 😀 jsem zvědavá kdo tady začne zase znova těhulkovat jajo první..ale rozhodně to budeš asi ta nebo Dagča 😀 🙂 😉

kačí tak co Tom musel taky do práce? Ivan teda přijede po obědě ale to pak musí posekat zahradu a asi něco hodíme na gril.. 😵 Na tu záloho jsem se taky ptala.. 😕sluní to asi přehlédla..

jinak Ráďa už se děsně plazí..v podstatě se doplazí kam chce..zkouší to na kolínka ale to mu zatím moc nejde.. 😅 😵

slunickooo
6. črc 2009

kUK - JJ přehlídla jsem to... zálohu paní žádnou nechtěla 🙂

přehu hezký den 🙂 🙂

kacatko03
6. črc 2009

hojte...

masle nene nakonec nešel ale dopoledne sme se váleli v posteli...pak jsme vyrazili do letňan na Burger King 😀 mnaaaam mnaaaam 😀 ..jinak fotky jsou boží..hlavně Veru v bazíénku 😀 Tom opět konstatoval že je Ráďa na některých fotkách celej Toba 😀 ten se teda ještě neplazí, ale zadek zvedá a kolená taky strká pod pupek, ale ted furt chce stát, v chodítku už jezdí, většinou ale do zadu nebo do strany 😀

slunickooo
6. črc 2009

Kaci---- válet se dopol. v posteli??? tak to teda neznám..to jde s dětma??? 😀 😀 😀

taky jsem jukla Masle do albíčka.. .a super fotečky.. my jsme taky furt ve vodě,, se to jinak ani nedá..

slunickooo
6. črc 2009

jo a hlásím - děláme ČAU, skřípem zubama, poprvý jsme se vykadili do nočníku 😀

jo a Dagi a Myky - to další těhu... vám moc přeju a fakt tiše závidím..... 😉

kacatko03
6. črc 2009

Sluni. už kadíte do nočníku? ty jo 😀 to je mazec.....jinak Fidel není doma a malej je taky spící nejak nemužeme dospat itálii. odpoledne sme zase všichni vytuhli 🙂

Dagi a Myky jsou těhu? nebo že to plánují a vám 2 stačí? 🙂

Masle: co zítra třeba Zličín? 😉

kacatko03
6. črc 2009

jinak Ráďovi hudlana k 7m 😀 😉 😵

slunickooo
6. črc 2009

ale nekadí, to byla náhoda

slunickooo
6. črc 2009

a holky nejsou těhu 😀 😀 jen jako že je čeká další těhu,, narozdíl ode mně a někdo tu psal, kdo už má děti 2 že by šel do třetího.. .ted nevím kdo to byl

a taky teda přeju Rádovi vše nej................................,,

kacatko03
6. črc 2009

sluni. to sem říkala já 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru